Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie S3ReK


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: S3ReK

2. Imię: Wiktor

3. Wiek: 16/17

4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9.5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: Mój link
8. Parę słów o sobie **: A więc mam na imię Wiktor, jestem w dobrym stopniu psychicznym 16 latkiem jednakże niedługo ta liczba zwiększy się do 17 ,a dokładnie w październiku. Mieszkam w Anglii a dokładnie w Liverpoolu, gdzie po wakacjach będę uczęszczał do collage na profil Programowanie & IT. Większość mojego wolnego czasu spędzam na komputerze zwykle oglądając filmy lub grając w gry.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Wróciłem po przerwie a tu okazuje się, że troszkę serwer stracił na liczbie graczy, więc aktualnie nie można sobie dopuścić do tego, że przy dobrym dniu wejdzie więcej osób i zaraz wyjdą bo przyjdzie jakiś cziter. Do tego już spotkałem admina który totalnie olewał moje zgłoszenia więc postanowiłem sam się wziąć do roboty. Na serwerze byłem już administratorem i o dziwo tutaj wypadłem bardzo dobrze, aktywność była jak i na forum tak i na serwerze więc mam nadzieję to powtórzyć.
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ponad godzinkę jako minimum jak i więcej, wszystko zależy od dnia.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): [Weekendy] - od 12:00 do Późnej Nocy [Dni Robocze] - Od 15:00 do 2:00
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Sporo ładnych latek, nie jestem w stanie dokładnie określić.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): A i owszem
15. Czy spełniasz wymagania**? 
1. Spędzone 20 godzin na serwerze + (Jeżeli liczymy stary staż, jeśli nie to zaraz będą)
2. Zachowanie kultury na serwerze + (Dam rade)
3. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum + (yhym)
4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) + (Jest)

5. Częste odwiedzanie forum oraz wypowiadanie się na nim. + (Odwiedzam często, wypowiadam rzadziej ale nadrobię)

@Sequell** Masz racje lecz jeżeli jedynym powodem odrzucenia podania miało by być słabe gt to przecież na rozpatrzenie podania jest 2 tygodnie do tego istnieją okresy próbne. To decyzja opiekuna :< poza tym w same 2 dni juz mam nabite 10 godzin które niektórzy nabijają w tydzień.

@Ktoś. jeszcze 9 dni i dajesz mi na tak :D żebyś nie zapomniał "jak pograsz tutaj z powiedzmy 2 tygodnie bez przerwy większej z dobrymi czasami to będziesz miał i moje tak."

Edytowane przez S3ReK
Zobaczymy jak będzie wyglądać GT za jakiś czas . Wtedy podejmę decyzję .
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+AMX

+Wiek

+Składka

+Mikro

Co z tego, że gra 2 dni, ja go bardzo dobrze pamiętam i nie mam zastrzeżeń. 

PS. Serwer staje na nogi, jeśli wszystko ogarniemy będą wykupione reklamy. 

 

@Adisek1337 Bo nikt serwera na nogi nie stawia, ani ja, ani Darker i ani Bobo. 

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym z jednego prostego powodu gt zaczyna się ładnie ale dwa dni to jeszcze nic.Oprócz tego wszystko na tak rozmawiałem z tobą dużo razy czy to na CS czy na ts. Według mnie warto dać mu szansę niech się chłopak wykaże.Bo brakuje takiej osoby która postawiła by ten serwer na nogi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wiktor, dużo bym dał, żebyś złożył podanie także na jb, ale niestety to się nie stanie i wiem to. Taki admin to skarb, ale wiem, jak wygląda Twoje zainteresowanie serwerami i jak szybko ono mija. Gdybym Cię nie znał na tyle to bym dał tak bez namysłu większego, ale tak nie będzie. Nie dam tego "tak", bo grasz na serwerze 2 dni i dobrze wiem, że przestaniesz grać tak szybko jak zacząłeś, jak pograsz tutaj z powiedzmy 2 tygodnie bez przerwy większej z dobrymi czasami to będziesz miał i moje tak. Raczej nikt nie chce przyjmować admina, który zaraz odejdzie. Lubię Cię bardzo, ale admin to admin. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Ktoś.

"Raczej nikt nie chce przyjmować admina, który zaraz odejdzie."

Przy braku ogarniętych adminów ktoś taki (porządny admin) nawet na krótki okres czasu jest na wagę złota :D

@topic

Czego Ty chcesz pilnować jak przez Ciebie gracze wychodzą? Jestem na tak (powody raczej znane, potrzeba admów, Serek ogarnia itp), jednak w przypadku sytuacji o której napisał Ktoś. (znudzenie serwerem i przestanie grać) masz złożyć rezygnację, w przeciwnym razie (przynajmniej póki będę zastępcą) nie będę skłonny Ci dać drugiej szansy. Czekamy na Bobo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności