Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja [New Diablo Mod]


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Poszukuje paru adminów, którzy będą często grać na serwerze. Od razu mówię, że jeżęli ktoś nie będzie potem wystarczająco długo siedział, traci admina, więc proszę tylko o podania osób, które są w stanie przegrać te ponad 1-2 godziny dziennie.

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość komend admina (0-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Parę słów o sobie **:
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • -_- zablokował(a) ten temat
  • WOJTASIK odblokował(a) ten temat

1. Nick:Coelhino
2. Imię:Jakub
3. Wiek:16
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam 16, mialem dwa serwery w Cs1.6 (diablo i cod),wiec mysle ze mam jako takie doswiadczenie, jestem w miare ogarniety jak na swoj wiek w ktorym niektorym za bardzo buzuja hormony
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Aby umilic gre graczom, wyelimnowac chamskie zachowania i wykorzystywanie błędów serwera
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4 h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Robocze (16-24), w weekendy jest to bardziej rozłożone w czasie i nie ma stalych godzin
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak zarówno własciciela jak i admina

Edytowane przez coelhino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość plaszczka27
1. Nick: Plaszczka
2. Imię: Julek
3. Wiek: 17
 Znajomość Sourcebans (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/669155
8. Parę słów o sobie **:  Siema lubię grac w gry i jeździć na rowerze 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chętnie będę pomagał na serverze.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:130019410
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 16-21 weekendy 10-23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2 konta i od 2013
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 
Link to mojego starego profilu(nie mogłem się zalogować) https://forum.cs-classic.pl/profile/23232-plaszczka/
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: HanRayS
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak/Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dominik. Lubię grać w gry MMO/RPG jak i w różnego rodzaju FPS (najbardziej cs :D ). W samego cs gram już z 9 lat. Lubię pośmigać na łyżwach jak i trochę pobiegać.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ serwer dopiero co wystartował i przydała by się jakaś administracja na start. Poza tym posiadam spore doświadczenie w byciu adminem
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1h do 3h+
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze zależy od zmiany (jak po nocce to godziny 12-15, jak po dniowce 17+), a w weekendy w każdej wolnej chwili 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2239h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Bane
2. Imię:Adrian
3. Wiek:22
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Co tu duzo pisac o sobie pozytywnie pier*** psychopata ktory w wolnym czasie siedzi i gra w roznej masci gry

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer wystartowal niedawno na nowo tak wiec trzeba ich przypilnowac jak i rozwinac serwer w dobra strone z dobra atmosfera
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-4h ze wzgledu na to ze posiadam jeszcze admina na serwerze CoD i tam tez trzeba wyrobic norme godzinek
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):2-8h a nawet wiecej jak nic nie przeszkodzi w tym
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3kh
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: F$N
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 21 lat
4. Znajomość komend admina (0-10): Chyba 10/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **: Otóż jestem starym graczem diablomodów już od czasów 1.6 , jestem poważny kiedy trzeba, ale można ze mną pożartować. Co by tu więcej pisać 😛
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Otóż tak jak przed poprzednim upadkiem serwera chce aby serwer otaczał się dobrą administracją i by na serwerze panował spokój od wszelakich oszustów i toxiców.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1h do nawet 8h :)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 14-22 , 22-3 a w weekendy ile się da :)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4,195h Obecnie ;)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem już tutaj na DiabloMod admina

Edytowane przez fusion212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed
1. Nick: Maxx Speed
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 25
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Parę słów o sobie **:  kocham diablo mody
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:chce żeby nikt nie oszukiwał w grze 
9. Steam_ID: STEAM_1:1:46270543
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):codziennie w różnych godzinach 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 49.8 godz. w ciągu ost. 2 tyg. / 261 godz. łącznie
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak , na 1.6
Edytowane przez Maxx Speed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Black
2. Imię: Filip
3. Wiek: 24
4. Znajomość komend admina (0-10): 6-8 kwestia czasu az sobie przypomne 😜
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Urodzilem sie na diablomodach w 1.6, lubie jezdzic na rolkach/lyzwach i w lato pocwiczyc :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Aby pilnowac bajzlu na serwerze jezeli takowy bedzie :P
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h+ dziennie, glownie zalezy od zmian w pracy
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): jw.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2k13?
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): yup, na duzej ilosci serwerow w 1.6 oraz kilka csgo

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Pappa
2. Imię:Panagis
3. Wiek:23
4. Znajomość komend admina (0-10): 5/6
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Parę słów o sobie **:Od 1.6 kariera zaczęła się na diablo lub cod modach trochę doświadczenia z tej dziedziny mam .Zainteresowania to piłka nożna sam kiedyś uczęszczałem w miejskim klubie amatorsko grając a także obiłem się coś o piątą ligę .
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Starałbym być się przykładem dla innych graczy,pilnował zasad panujących na serwerze i na pewno dobrze radził z oszustami,którzy wykorzystują wspomagacze tak zwane czity .Zwracałbym uwagę na bugi i oczywiście zaraz byłby zgłaszane .
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Ile tylko będę dał rady wiadomo jak to jest w życiu .
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Pracuje na pierwsze zmiany wiec w godzinach popołudniowy na tygodniu jestem gdzieś kolo 16 a na weekendzie rożnie z samego rana lub gdzie popołudniu .
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:od początku wyjścia gry .
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: KorsoneX Z
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): Jako, że chciałem aplikować na to stanowisko, sporo czasu poświęciłem na poczytanie poradników. Póki co swój stan znajomości komend oceniam na 4/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Jasne, że tak
6. Parę słów o sobie **: Witam. Jestem Kacper, mam 17 lat. Postaram się przybliżyć Tobie postać mojej osoby, chociaż pewnie ją troszkę kojarzysz. Interesuje się sportem, głównie sporty walki, kulturystyka etc. Obecnie jestem w drugiej klasie liceum ogólnokształcącego na profilu Mundurowym oraz wiążę z podanym kierunkiem swoją przyszłość. Często słyszę od innych, że jestem osobą miłą, towarzyską, rozgadaną, ale też odpowiedzialną :D, jednak z tym nie przesadzajmy, gdyż wszyscy wiemy, że mężczyzna dojrzewa już w wieku 6 lat xD. Myślę, że tyle informacji o mojej osobie Ci wystarczy na stwierdzenie, czy jestem odpowiednim kandydatem na dane stanowisko.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Prosta sprawa. Od dawna kochałem ten tryb zwany Diablo Modem. Za małego grałem na CS 1.6 w podany tryb, a teraz gdy jest możliwość kontynuować moją przygodę z nim chętnie to zrobię, do tego mógłbym dbać o porządek na serwerze. Czerpałbym przyjemność z rozgrywki, a także mógłbym pomóc Tobie w utrzymaniu porządku na serwerze. Dodam jeszcze, że zbliża mi się termin ferii zimowych, dzięki czemu będę mógł mnóstwo czasu przeznaczyć na ten serwer.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze jest to około 1-2h, weekendy również coś w ten deseń
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze- zależy od treningów, więc głównie 19-21, ewentualnie 15-16, potem jeszcze coś wieczorem. Natomiast w weekendy jest to zależne od układu mojego dnia.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącznie 804h na chwilę obecną
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Właściwie to tak, jednak jeszcze nigdy nie posiadałem admina na CS:GO, dlatego jeśli pozytywnie rozpatrzysz moją aplikację poprosiłbym Cię o mały kurs zapoznawczy, bądź poprosiłbym kogoś z sieci żeby mi mniej więcej pokazał na czym to polega. Myślę, że jest to kwestia kilku dni zanim wszystko się nauczę;).

 

Podaje jeszcze link do GameME: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/657565

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick: KoYoT
2. Imię: Mervin
3. Wiek: 25
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  podstawy znam, reszte moge szybko pojąć
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie😞 tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/874447
8. Parę słów o sobie **: Adminem bywalem w cs 1.6 ogarnialem amxx. mialem nawet swoj server cod mod. system w csgo bym 
musial pojac najpierw, wiec przydaly by sie wskazowki.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Server się rozwija, dostał nowy start, grałem na nim wcześnie,
 wiem ze bede na nim gral. i przydalby sie ktos kto by mogl udzielac informacji nowym graczom.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:21894665
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy😞 18-23 weekendy wiecej
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 1000h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞 posiadałem na 1.6

@Koyot zapraszam na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Pan Wiesio
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 18+
4. Znajomość komend admina (0-10):  7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Parę słów o sobie **:  Hej, Jak wyżej jest napisane Mam na imie Paweł, dużo czasu spędzam w Counter Strike'u GO uwielbiam serwery typu cod mod lub diablo jestem otwartym człowiekiem,lubiący kontakt z ludzmi dodatkowo mogę powiedzieć ze uwielbiam sluchac muzyki z gatunku rap a moim ulubionym artystą jest Paluch :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ ten server ma świetną społeczność i bardzo lubie spedzac na nim czas ponieważ klasy sa swietnie zrobione kazda klasa jest zbalansowana po prostu jest bardzo dobry i ten porządek warto jest utrzymać :D
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Sądze ze kilka godzinek dziennie mogę zaoferować :D
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Najczesciej spotkać mnie można po 16  
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 800+h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak na wielu serwerach glownie cod modach 

 

@Pan Wiesio dodaj mnie najpierw na STEAM, bo nie ma Cię w grupie STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności