Skocz do zawartości

Propozycja totem trujący


Kubaciszew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Dzisiaj dostałem już sporo skarg na ten temat, a nikt nawet nie skomentował tego tematu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze 2 team może kupić sobie też totem i szanse są wyrównane . Przez tyle czasu nikt nigdy nie narzekał na ten totem i nagle po 1 dniu gdy pokazałem wam jak się go wykorzystuje to nagle już trzeba usunąć , spalić , wywalić , zablokować . Poza tym na serwerze można się leczyć lub korzystać z innych sposobów które przywracają życie np. grać z nekromantą który nas będzie leczył na nożu . Ale przecież .... tu się zaczyna kwestia że nikt nie gra postacią która wspomaga inne tylko każdy chce zrobić jak najwięcej kill'i .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do totemów na małych mapach też jestem przeciwnikiem z ich korzystania. Mają one zbyt duże zasięgi, co rozpierdziela grę na poszczególnych mapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leśny napisał:

Zawsze 2 team może kupić sobie też totem

1. Stawisz 2 totemy koło siebie 2óch przeciwnych drużyn?

2. Masz złoto bym mógł kupić?

 

Dopisuje się i jestem za zakazem totemów na małych mapach.

1 godzinę temu, Leśny napisał:

po 1 dniu gdy pokazałem wam jak się go wykorzystuje to nagle już trzeba usunąć , spalić , wywalić , zablokować .

Piszemy o blokadzie na małych mapach a nie wszystkich i nie chcemy go usuwać ani nic z tego co opisałeś w zacyt. frag. nie licząc blokowania

1 godzinę temu, Leśny napisał:

Poza tym na serwerze można się leczyć lub korzystać z innych sposobów które przywracają życie np. grać z nekromantą który nas będzie leczył na nożu

1. Są osoby grające nekro tylko tu jest problem że nie wiadomo kto gdzie potrzebuje heal'a to nie cod czy bf że możesz sobie na radar wezwać

2. Znowu kwestia złota może ty masz go dużo ale ja np. nie i dużo graczy pewnie też plus do tego dochodzi to że dużo nowych/świeżych(itd) graczy nie wie do czego służy sklep za $ i do czego za złoto a szczególnie dużo osób nie zna komend serwerowych (ani regulaminu) bo nigdy nie wbili na forum

1 godzinę temu, Leśny napisał:

grać z nekromantą który nas będzie leczył na nożu . Ale przecież .... tu się zaczyna kwestia że nikt nie gra postacią która wspomaga inne tylko każdy chce zrobić jak najwięcej kill'i .

1. Grają ludzie tą klasą niestety rzadko ale cóż od czasu do czasu i ja zagram ale ciebie ani razu nie widziałem jak grałeś inną klasą niż premium czy łowca którym walisz minami wszędzie gdzie się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MONATRIX_DxD #RoadToS4 napisał:

1. Stawisz 2 totemy koło siebie 2óch przeciwnych drużyn?

2. Masz złoto bym mógł kupić?

 

Dopisuje się i jestem za zakazem totemów na małych mapach.

Piszemy o blokadzie na małych mapach a nie wszystkich i nie chcemy go usuwać ani nic z tego co opisałeś w zacyt. frag. nie licząc blokowania

1. Są osoby grające nekro tylko tu jest problem że nie wiadomo kto gdzie potrzebuje heal'a to nie cod czy bf że możesz sobie na radar wezwać

2. Znowu kwestia złota może ty masz go dużo ale ja np. nie i dużo graczy pewnie też plus do tego dochodzi to że dużo nowych/świeżych(itd) graczy nie wie do czego służy sklep za $ i do czego za złoto a szczególnie dużo osób nie zna komend serwerowych (ani regulaminu) bo nigdy nie wbili na forum

1. Grają ludzie tą klasą niestety rzadko ale cóż od czasu do czasu i ja zagram ale ciebie ani razu nie widziałem jak grałeś inną klasą niż premium czy łowca którym walisz minami wszędzie gdzie się da

No już nie przesadzajmy ... ja oddałem już 300 złota do gildi i na chwile obecną mam 170 . Średnio co mape zarabiam 60 złota. Totem kosztuje 14 . TO NIE JEST MAJĄTEK. A co do $ w grze to sory jak się kupuje awp co runde albo komuś z teamu bronie to tak jest ... trzeba oszczędzać i zabijać żeby mieć hajs na leczenie . A jak ktoś już nie umie strzelać i zabijać to powinien grać ninją i będzie miał więcej kasy bo nie potrzebuje broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Leśny napisał:

No już nie przesadzajmy ... ja oddałem już 300 złota do gildi i na chwile obecną mam 170 . Średnio co mape zarabiam 60 złota. Totem kosztuje 14 . TO NIE JEST MAJĄTEK. A co do $ w grze to sory jak się kupuje awp co runde albo komuś z teamu bronie to tak jest ... trzeba oszczędzać i zabijać żeby mieć hajs na leczenie . A jak ktoś już nie umie strzelać i zabijać to powinien grać ninją i będzie miał więcej kasy bo nie potrzebuje broni.

No nie kazdy ma skilla z kosy i wie kiedy rzucic nozem. Chyba w csgo sie glownie strzela co? A co do złota to nie kazdy ma go tyle bo np ja ciagle zbieram na runy bo mam juz 29 level i siedze na crimosnie wiec wydalem jakies 700 zlota na losowe runy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Trzeba patrzeć na to pod kątem osób grających od niedawno, albo takich, które dopiero wbiły, a one raczej nie będa mieć sporo złota.

Proszę podać mapy, które Wy uważacie za małe, a ja zdecyduje na których zablokować.

Na pewno będzie zakaz dla map typu wiocha i sauna

  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trujak trwa na tyle krótko że można przeczekać, a żadna mapa nie jest na tyle mała żeby blokować używanie totemów na nich (chociaż widze że to już postanowione). Jak już ktoś nie zdoła uciec to przynajmniej wywołuje to na nim presje żeby zaatakował póki ma jeszcze dużo hp.

Koniecznie trzeba dodać do regulaminu zakaz używania totemów (z wyjątkiem leczącego oczywiście) na bs oraz stawiać je tak żeby nie sięgały bs'a, od zawsze był zakaz stawiania totemów na bs i było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Regulamin zaktualizowany.

W najbliższym czasie zostanie to zablokowane w pluginie, ale z racji iż mogą być jakieś problemy z wykryciem danej powierchni, a więc plugin nie zawsze będzie skuteczny, punkt pozostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności