Jump to content

Paladyn jako kontra na nihtlaka


Kubaciszew
 Share

Recommended Posts

Proponuje by paladyn gdy odbije pancerzem (1/9;1/8;1/7;1/6) w nihtlaka to usuwalo 1 pancerz (oczywiscie dmg sie dostanie za to). Bedzie to jak dla mnie jedna z niewielu mini kontr. Pozdrawiam, kuba.

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na Nie . Totalny bezsens paladyn to dobrze zbilansowana klasa która nie potrzebuje żadnych zmian .
@WOJTASIK powiedz swoje stanie na ten temat .
Raz na jakiś czas mógłbyś się wykazać xd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Leśny proszę bardzo xD

 

Co do tej propozycji to w pełni zgadzam się z leśnym, a od siebie dodam tyle, że ta klasa na tamtej edycji wymiatała, a nic w niej nie jest zmienione, jest ona bardzo dobrze zbalansowana do pozostałych klas,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root

WIdzę 2 komentarze. nikt więcej nie pisał, a ja sam uwazam, że skoro w tamtym sezonie sporo było klas z wysokim lvl na paladynie, to czemu teraz mamy go zmieniać?

Klasa jest dobrze zbalansowana, ale w tej chwili poprawił się też balans innych klas, dlatego ta nie jest już uznawana za te OP, co jest dobre, bo powoduje, iż gra się większą ilością klas

Link to comment
Share on other sites

W dniu 8.03.2018 o 10:45, -_- napisał:

WIdzę 2 komentarze. nikt więcej nie pisał, a ja sam uwazam, że skoro w tamtym sezonie sporo było klas z wysokim lvl na paladynie, to czemu teraz mamy go zmieniać?

Grano ciagle nim bo nie bylo nihtalakow. Po tym jak dostal buffa nie da sie wogole grac paladynem. 1/4 serwera to nihtalaki i juz samymi odbiciami gine nawet jesli strzele w stope. Poza tym jeszcze ta kula... Wojtas jeszcze mowil ze nihtalak wogole nie odstaje od innych klas premium. No to czemu widze np 8 nihtalakow a 1 zniewolony.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Czemu widzisz?

Już tłumaczę,
Widzisz to, ponieważ większość ludzi nie ma swojego rozumu i leci za resztą. Nihla nie jest OP i dopóki Leśny go nie rozbudował, nikt nie miał problemu, choć grano nim wcześniej.

Prawda jest taka, że na tym serwerze ludzie lecą za tłumem. Jeżeli jeden gracz topowy gra Magiem, to gra nim połowa serwera, jeżeli wbije inny gracz i będzie koksić, przerzucają się na kolejną klasę i tak w kółko. To nie jest wina klas, a tego jak ludzie grają, bo sami nie myślą. Przecież prawie każda z klas jest naprawdę na swój sposób dobra, ale to Wy gracze tego nie wykorzystujecie. NIhlathak jest klasą dobrą, bo jest klasą premium, ale da się go pokonać inną klasą. Gdyby każdy zamiast gadać o buff/nerf skupił się na dostępnych itemach, runach i samej rozbudowie statystyki, nie byłoby takiego problemu.

Nie da się zoptymalizować serwer z klasami. Jest to sztuczny zamysł ludzi, ponieważ optymalizacją jest wpojenie ludziom tego, że każda klasa jest dobra. Każdy mówi o poprawkach dla klas, bo nie może sobie radzić z daną klasą. Ja poprawiam jedną, potem następną i tak w kółko. Najlepszym przykładem były czasy panowania Op0rnikowa. Każda klasa dostawała boost/nerf i tak w kółko, czy to poprawiło optymalizacje klas? Nie, grano max 3-4 klasami, bo ktoś z topki nimi grał. Zmiany na zasadzie nerf/buff nic nie zmienią, a każda klasa jest na początku w jakiś sposób słaba.

Wiem że można się wkurzać oto, że ktoś zapłacił i jest lepszy, ale musicie sobie zdać sprawę, że te serwery kosztują, to nie jest tak że wszstko spada z nieba. Ja staram się wszystki zarobione pieniądze władować w rozwój serwera, a nie w swoje jakieś tam potrzeby. Pieniądze z serwerów idą na reklamę, na wtyczki typu ws/skins/gloves, na opłaty serwerów i co najważniejsze, NA ICH SLOTY. Serwer ma więcej slotów i jest w stanie się dzięki temu utrzymać.

Klasa Nihlathak jest dobra, ale w przypadku gdy pojawi się parę osób myślących, jest słaba i da się ją łatwo pokonać w różny sposób, ale teraz pytanie,
Czy każdy z Was myśli o tym jaki item i runa jest dobra na daną klasę? Nie.

Zanim Leśny tak wykoksił tego Nihlathaka, to pisał do mnie, że klasa jest do dupy i by ją ulepszać. Pisałem mu, ze się myli i pokazałem mu sposób jak ją ulepszyć, i co? Teraz ora serwer. Wystarczyło tylko użyć odpowiedniego itemu oraz runy, którą się potem ulepsza. Co prawda, władowanie kasy w manę też tutaj było czynnikiem decydującym, ale i tak bez np: runy crimson, która na małym lvl bardzo pomaga tej klasie, zwłaszcza po rozbudowaniu, nic by nie zyskał.

 

Polecam Wam naprawdę popatrzeć na runy, poczytać, zobaczyć, POMYŚLEĆ co można do czego przypasować i uwierzcie mi, że da się zrobić naprawdę dużo na pewnych klasach.
Paladyn jest dobry i jestem pewien, że tutaj raczej chodzi o ślepe chodzenie za tłumem, a nie o "słabość" danej klasy.

 

Robiłem i dalej robię naprawdę sporo przy tym serwerze i uważam, że idzie on w dobrą stronę, ale też nie oszukujmy się
Nie jestem w stanie wpoić każdemu graczowi, że latanie za innymi nic mu nie da, bo jak? Każdy gracz patrzy na to w ten sposób "On gra tą klasą, więc jest dobra, bo inaczej nie byłby w topce", ale nikt nie myśli, że ktoś jest naprawdę dobry. Mag1k na magu niszczył na początku caly serwer, skupił się dość mocno na rozbudowie klasy i też byłem na serwerze i słyszałem te skargi ludzi. Grałem nihlathakiem na priv koncie i bez runy oraz odpowiedniego itemu była lipa (mówię oczyiwście o sytuacji bez rozwoju za manę), nikt nie narzekał. Teraz Leśny gra nihlathakiem, posłuchał się, pomyślał i dodał coś od siebie, a jaki jest tego wynik? Skargi na klasę bo zbyt OP.

 

Rozumiem wszystko, ale tak jak wspomniałem, dopóki nie zacznie się myślenie w stylu "Co mogę połączyć z czym", nic nie ugramy, bo każda klasa będzie słaba w sytuacji gdy spotkamy gracza, który jednak właśnie myśli w taki sposób.

 

Jedyne z czym się zgadzam to sam przelicznik int dla nihlathaka, nic poza tym

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, -_- napisał:

Nihla nie jest OP i dopóki Leśny go nie rozbudował, nikt nie miał problemu, choć grano nim wcześniej.

Jak to nie jest op. Bez rozbudowy można bez wysiłku wbić się na góre tabeli. Jak opornik grał też było narzekanie (choć wtedy ładował sie 5sek chyba)

 

15 godzin temu, -_- napisał:

NIhlathak jest klasą dobrą, bo jest klasą premium, ale da się go pokonać inną klasą.

Że niby jaką? Są dwa sposoby: albo da się full int i zabije skillem (oczywiście trzeba wbić 20-30 lvl żeby w miere łatwo zabic) albo kampić całą runde i licząc na szczęście ze się nie padnie zbijając pancerze dobić szybko zanim doleci kulka.

 

15 godzin temu, -_- napisał:

Mag1k na magu niszczył na początku caly serwer

Maga przynajmniej można zabić pestką w głowe zanim zdązy uzyc fireballa.

 

15 godzin temu, -_- napisał:

Grałem nihlathakiem na priv koncie i bez runy oraz odpowiedniego itemu była lipa

Tez grałem i 10 poziom praktycznie od razu, a juz wtedy lepsze staty niz teraz robie na khazrze na 30 (no moze nie licząc eldorado gdzie da sie skanowac wszystko falą i kałachem, całe szczęście ze kulka nie skanuje)

 

15 godzin temu, -_- napisał:

Jedyne z czym się zgadzam to sam przelicznik int dla nihlathaka, nic poza tym

O to to

Przynajmniej nie będzie zabijał 4 na raz tym fireballem, a piąty padnie od zbicia pancerzy.

Link to comment
Share on other sites

  • -_- locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy