Skocz do zawartości

Skarga Wercia


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?:

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): D

ata i godzina zdarzenia:

Dowody (demko/świadkowie):

 

 

Niech tak będzie, na dobry początek chciałbym abyście się odnieśli do tego co napisałem w podaniu >https://forum.cs-classic.pl/topic/60959-rekrutacja-na-zastępce-opiekuna/?do=findComment&comment=389504 ,raczej każdy to widział ale lajki niewiele dają. Każdy odczuwa chłodny podmuch na plecach, bo kontrowersyjna osoba (opiekun) ma daleko w dupie że serwer stacza się, co to jest średnia ilość graczy 10-15? Łasa na kolorki, a jedyne co można zauważyć co robi na forum to "Aktualnie Ogląda profil : Wercia" ! Śmieszne, ale najlepsze jest to że nikt nie reaaguje ! Kieruje do graczy i adminów, weźcie się w garść bo ten indywiduum zabiera wam serwer, niedługo nie będzie dla niego ratunku , a chociażby ja mam do niego duży sentyment bo poznałem wiele dobrych mordek i dlatego nie chcę żeby kontakt się urywał. Ktoś niewtajemniczony chcę zagłębić się w DD2? Serwer z potencjałem, zarządzany przez ******!

https://forum.cs-classic.pl/topic/17028-propozycje-only-dd2/?page=78 Tutaj weronicia pokazuje swój poziom, jak ma daleko w dupie zmiany i moją osobę. Za takie chamstwo powinni banować na forum i internet, ********** latające za kolorkami , które zgromadziło wokół siebie pierożki, idąc tym tokiem powinienem zrozumieć że Ci pseudokoledzy mają podobnie poukładane w głowie jak ich Liderka ;] Czyli jeżeli wilk nie potrafi zamknąć języka i prywatnych rozmów zachować dla siebie, wilczzki też tak mają? Bezczelność w necie sięga granic. I taka osoba siedzi na takiej randze? Pokaż, napisz coś zmieniła na tym serwerze?! Pomijając nieprzemyślane decyzje, NIC. Mam propke do twoich konkursów, pyt dot największe gówno na sieci, stuprocentowa nagroda , 4 platyny dostajesz.

Pozdro, |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| #4 ONLY DD2[RESET 01.08][ASYSTY][LOSOWY VIP]Cs-classic.pl

Szkoda że reset był w Sierpniu ;]

 

Zal w dupe sciska bo tak niekompetentna osoba jak Wercia jest na takim stanowisku, wyzywanie a ocenianie jej pracy to kompletnie 2 różne sprawy. Może kiedyś Ci tak napisałem, może też sytuacja była totalnie inna, niż ta obecna w której Opiekun stara się zlewać graczy, widziałeś pewnie ten temat, widziałeś pewnie też temat jej nieobecności kiedy ten temat do bólu przeczy temu że Wercia mogła by być na jakiejś zmniejszonej aktywności. To nie jest normalne zachowanie, a dlaczego? Bo WErcia nie potrafi rozdzielić spraw prywatnych od pracy, ten wymóg tyczy się WSZYSTKIEGO , żaden pracodawca by nie przyjął osoby która nie przynosiła by zysków bo ma swoje widzimisie na temat pewnych osób, tak jest tutaj. Dlaczego ona swoimi płaczkami mnie zlewa? Kto na tym cierpi? Nie ona a właściciel, otóż dlatego piszę skargę bo to jest niemoralne zachowanie. Wspomniałeś o moim doświadczeniu i jej braku, przypomnij sobie od kiedy Wercia sprawuje funkcje opiekuna? Od jakiś 5-6 miesięcy i co nic się nie nauczyła? Z moim udziałem wchodziły osoby do administracji które w przeciągu 2 tygodni maksimum ogarnęły wszystkie sprawy które powinny wiedzieć, a ona jest bezkarna bo jest nowa??? To jest kupa czasu  bo jakieś ~180 DNI !! Wydaje mi się że okres próbny powinien być zakończony a ona wywalona z miejsca, bo nie próbuje wprowadzić nic na ten serwer? Ciekawe czy na konkurs /turniej co zorganizowała przekaże nagrody z własnej kieszeni czy z serwerowych..

A fakt że serwer i sieć ma w nazwie classic nie zobowiązuje do niczego, idąc twoim tokiem rozumowania (bez obrazy) VIP nie ma prawa bytu na serwerze. Zmiany są nieuniknione, nigdy one nie były złe a poprawiały grywalność i to można zauważyć na innych serwerach, nie tylko reklama trzyma serwer a pomysły - Weronika ich nie ma. Były głosy że cwaniak był najgorszym opiekunem (ja tak nie twierdzę) , ale Cwaniak robił próby reklamowania serwera poprzez te plusiki w c**etti.

Edytowane przez Shino
  • Like 18
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje miedzy wami ale uspokojcie sie.. nie tylko opiekun a gracze, admini też mają serwer gdziesz... zeby byly porządki na serwerze potrzebują zmianY nie 1 zmiana :v @Wercia Niemozesz zostac opiekunem (glównym) za to ze cie lubimy, kochamy. Nie zgadzam sie z Miloszem ze nic kompletnie nie robisz, robisz to co potrafisz a tak naprawde potrafisz walczyc tutaj, na forum i to jest za malo. W dzisiejszych czasach serwer sie zwolnil glownie (aktywnosc graczy, starych i stalych graczy i niektorych adminow ktore nawet nie odpowiadają w dziale aktywnosci). Jeśli chcecie zeby byly zmiany to prosze zeby te taszmy zdjac z buzia a sie nie bac ze Wercia bedzie sie obrazila za to że chcemy zmiany na serwerze, a oczywiscie jesli chcecie...     Nie powinnasz sie obrazac a podziekowac:/ Wiesz ze cie bardzo lubimy kochamy ale te bajerki nie dla cb :/

@Miłosz znam cie od rok czasu i wiem co jak potrafisz, w tamtym roku byla piekna atmosfera na serwerze mysle ze w tym tez tak bedzie. JESTEM ZA. a jesli możecie wspolpracowac z Wercią to też jestem za.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miłosz zmienił(a) tytuł na Skarga Wercia

Miłosz ja Ciebie nie rozumiem...... Pisałem z Tobą na temat DD2 na steam'ie i powiedziałeś mi "Ja już nie chce mieć nic wspólnego z DD2. Moja praca zakończyła się na oddaniu serwera Weronice" (Mogę nawet ss wrzucić :) ) A teraz piszesz jakieś skargi, obrażasz oraz pchasz się z powrotem na to stanowisko, jakby Cię żal w dupe ściskał. Nie chodzi o to, że bronie Weronikę czy coś. W kłótni nigdy nikt nie jest bez winy. Jeśli dalej chodzi o Ciebie, to uważam, że jesteś bardziej doświadczony niż obecny opiekun i podczas Twojej kadencji aktywność na serwerze była większa, ale to jak się zachowujesz w obecnej sytuacji to pozostawia wiele do myślenia. Weronika jest pierwszy raz na tym stanowisku, pierwszy raz "bawi" się takimi rzeczami, a Ty naciskasz na nią. Oczywiście Weronika nie jest też bez winy, były propozycje, które nie zostały wprowadzone, ale ile też można wprowadzać na serwer, który jest kurw* na KLASYCZNEJ sieci serwerów i jest kurw* KLASYCZNYM Only DD2.

A co do serwera, to Jedyne co mi przeszkadza, to ten RESP DO 1:30, chociaż teraz gracze mniej tam przesiadują. Wiem, że dałeś gotowy plugin na respa, ale nie został wprowadzony nawet podczas kadencji Quattra, który mówił, że się zajmie. 

@MM. Nie nadpisuj mojej roboty 

@Shino Wybacz :D

@MM. Wybaczam :P

Edytowane przez Shino
  • Like 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d193477e4dec9c4ee4569b0f9934

Zamiast się spinać, pokazywać jak to się nie lubicie, wyciągać brudy na forum, nie lepiej sobie niektóre rzeczy wyjaśnić na PW? Może jednak dobrze by było zakupić takową maść? Polecam!

Uważam, że mimo wszystko @Miłosz nie powinieneś się tak do niej odzywać, a szczególnie w tym miejscu.

 

Edytowane przez WOJTASIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal w dupe sciska bo tak niekompetentna osoba jak Wercia jest na takim stanowisku, wyzywanie a ocenianie jej pracy to kompletnie 2 różne sprawy. Może kiedyś Ci tak napisałem, może też sytuacja była totalnie inna, niż ta obecna w której Opiekun stara się zlewać graczy, widziałeś pewnie ten temat, widziałeś pewnie też temat jej nieobecności kiedy ten temat do bólu przeczy temu że Wercia mogła by być na jakiejś zmniejszonej aktywności. To nie jest normalne zachowanie, a dlaczego? Bo WErcia nie potrafi rozdzielić spraw prywatnych od pracy, ten wymóg tyczy się WSZYSTKIEGO , żaden pracodawca by nie przyjął osoby która nie przynosiła by zysków bo ma swoje widzimisie na temat pewnych osób, tak jest tutaj. Dlaczego ona swoimi płaczkami mnie zlewa? Kto na tym cierpi? Nie ona a właściciel, otóż dlatego piszę skargę bo to jest niemoralne zachowanie. Wspomniałeś o moim doświadczeniu i jej braku, przypomnij sobie od kiedy Wercia sprawuje funkcje opiekuna? Od jakiś 5-6 miesięcy i co nic się nie nauczyła? Z moim udziałem wchodziły osoby do administracji które w przeciągu 2 tygodni maksimum ogarnęły wszystkie sprawy które powinny wiedzieć, a ona jest bezkarna bo jest nowa??? To jest kupa czasu  bo jakieś ~180 DNI !! Wydaje mi się że okres próbny powinien być zakończony a ona wywalona z miejsca, bo nie próbuje wprowadzić nic na ten serwer? Ciekawe czy na konkurs /turniej co zorganizowała przekaże nagrody z własnej kieszeni czy z serwerowych..

A fakt że serwer i sieć ma w nazwie classic nie zobowiązuje do niczego, idąc twoim tokiem rozumowania (bez obrazy) VIP nie ma prawa bytu na serwerze. Zmiany są nieuniknione, nigdy one nie były złe a poprawiały grywalność i to można zauważyć na innych serwerach, nie tylko reklama trzyma serwer a pomysły - Weronika ich nie ma. Były głosy że cwaniak był najgorszym opiekunem (ja tak nie twierdzę) , ale Cwaniak robił próby reklamowania serwera poprzez te plusiki w c**etti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, serwer widocznie upada i jest to pierwsza rzecz w której się zgodzę z Miłoszem. Jednak czy jest to wyłącznie wina Weroniki? Tutaj zależy jak ktoś to wszystko odbiera. Ja osobiście widzę, że na pierwszym miejscu serwerem nie interesują się admini (nie wszyscy). Sama należąc do ich grona, widzę zachowanie niektórych. Jeśli nie chcecie poświęcić choć chwili na wykonywanie swoich obowiązków, bo ważniejsza jest dla Was gra, to nie wiem po co w ogóle zgłaszaliście się do tego stanowiska. Dla rangi? Co ona Wam tak naprawdę daje, skoro nic nie robicie? Tutaj jest też Twoja wina, Weronika, ponieważ nie sprawdzasz ich, tego co robią, przez co na serwerze jest kompletna samowolka. Jako głowa serwera powinnaś znać sytuację, więc nie muszę Ci jej chyba przedstawiać. Nie chcę Cię atakować, bo to zupełnie nie o to chodzi. Chcę tylko zadać Ci pytanie, czy po pełnieniu tej funkcji przez taki czas nadal uważasz, że jest to dla Ciebie? Osobiście, źle czułabym się, gdybym wiedziała, że przez moje działania serwer dużo traci, a nawet upada. Nie uważam, żebyś miała serwer całkowicie w dupie, bo jednak coś tam robisz, jednak widzę, że nawet z rangi Grafika wywiązujesz się lepiej. Może pozostań przy tym w czym jesteś dobra. Nie wszystko jest dla każdego i może czas się nad tym zastanowić. Kiedy wróciłam do ponownego adminowania, dopiero odczułam znaczny spadek poziomu serwera, co jest dosyć smutne. 

Cytuj

Miłosz ja Ciebie nie rozumiem...... Pisałem z Tobą na temat DD2 na steam'ie i powiedziałeś mi "Ja już nie chce mieć nic wspólnego z DD2. Moja praca zakończyła się na oddaniu serwera Weronice" (Mogę nawet ss wrzucić  ) A teraz piszesz jakieś skargi, obrażasz oraz pchasz się z powrotem na to stanowisko, jakby Cię żal w dupe ściskał.

Może on po prostu widzi jaka sytuacja jest na serwerze? Nie uważam, żeby gdzieś się pchał, a nawet jeśli, to nie jest to nic złego, bo wszyscy wiemy jak miał się serwer za jego kadencji. 

  • Like 10
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ja to widzę? Miłosz złożyłeś podanie na zastępce opiekuna, ale nie zostało one przyjęte (wnioskuje z tego, że napisałeś je 4 marca a jest 14...), więc w "odwecie" piszesz skargę na obecnego opiekuna i starasz się go "wygryźć". A jeśli chodzi o upadek serwera to on następuje stopniowo od czasu gdy pozbyliście się z tego stanowiska Pawła (taka jest bolesna prawda). @Miłosz Miałeś swoje "pięć" minut na serwerze, więc daj się innym wykazać. Pomijając nasze dawne spory, wypowiedziałem się jaka "randomowa osoba przeglądająca forum cs-classic". 

 

@Zeus123 ale Ty głupoty gadasz. Nie została podjęta żadna decyzja związana z wyborem opiekuna na serwerze, a serwer trzymał się najlepiej gdy był Damian xD

  • Zmieszany 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zeus123 napisał:

Jak Ja to widzę? Miłosz złożyłeś podanie na zastępce opiekuna, ale nie zostało one przyjęte (wnioskuje z tego, że napisałeś je 4 marca a jest 14...), więc w "odwecie" piszesz skargę na obecnego opiekuna i starasz się go "wygryźć". A jeśli chodzi o upadek serwera to on następuje stopniowo od czasu gdy pozbyliście się z tego stanowiska Pawła (taka jest bolesna prawda). @Miłosz Miałeś swoje "pięć" minut na serwerze, więc daj się innym wykazać. Pomijając nasze dawne spory, wypowiedziałem się jaka "randomowa osoba przeglądająca forum cs-classic". 

Świetnie doinformowany jesteś skoro twierdzisz że podania zostały odrzucone, ktoś tak napisał? Czy jak w przypadku postu nessia gdzie Wercia udostępniła wizję jej podania, zaznaczając że to była prywatna rozmowa bo pomiędzy nią a właścicielem? Też to od niej wiesz? Czy ja to wg ciebie 'potwierdzam' przez ten temat? Mniejsza, czytałeś pewnie to co pisałem w temacie i dałem tam jeden argument, w tamtym momencie jak to i mówiłem MM wtedy nie mialem ochoty się w to mieszać, mimo że teraz sytuacja jest podobna to napisałem ten temat. 

Pamiętasz serwer za Pawła? Fajnie, a forum? Wtedy też zaczęło się sypać i rodzic te gowniane kolesiarstwo co ewoluowało do dzisiaj. Ciekawi mnie czy osobom które chcą zaplusowac u Werci, (bo tak to wygląda) zależy coś na uczciwości, przyjemności i innych pozytywów które można czerpać z frajdy gry online. Więc jak? Ja miałem swoje 5 minut i raczej nie traciłem ich a Wercia ma już dystans 187200 'minut' ;] 

47 minut temu, Bucek napisał:

Rozumiem,że napisałeś skargę na Werkę ,bo odrzuciła twoje podanie i czujesz się gorszym. Wyzywasz teraz każdego jej znajomego żeby zrobić z siebie wielkiego poszkodowanego. Serwer DD2ma najlepszą frekwencję na całej sieci. @Miłosz To ty zawsze szukasz zbędnych kłótni. Jesteś nieopanowany i aspołczny. Kto ci coś zrobil złego? Nikt. Musisz to zrozumieć. Co do tego zastępcy opiekuna,bo tak naprawdę poszło tylko i wyłącznie o to i żal to "tobie dupe ściska". Gdybym ja miał wybierać pomiędzy tobą,a 12-letnim dzieckiem to wybrałbym dziecko,bo w porównaniu do ciebie - ono by umiało się zachować.

Kopiujesz kolegę wyżej który ma absurdalny powód, też nic nie wynoszący do tematu narażając się na wizytę moderatora? (chociaż ja nie chcę bo mi rybka edytuje posty ^ ^) Oceniam osoby które biją mordę za plecami, o oczy tego nie powie tak samo raczej Pani opiekun się nie wypowie tylko będzie oceniać ten temat lajkami i minusami?.

Aspoleczny?????????????????? XD 

 

Problem w tym że to ty nie wybierasz, bo jesteś bliżej 2 strony dyskusji i nikt by ci takiej władzy nie powierzył, dziękuję za komplementy, pozdro ;] 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Miłosz napisał:

Kopiujesz kolegę wyżej który ma absurdalny powód, też nic nie wynoszący do tematu narażając się na wizytę moderatora? (chociaż ja nie chcę bo mi rybka edytuje posty ^ ^)

Cały czas obserwuję co tu się dzieje od czasu postów pod propozycjami :P

Kto napisał co miał do napisania to już to pewnie zrobił. Zamykam skargę, bo zaczynają się tutaj wypowiadać ludzie, którzy swoimi wypowiedziami nic więcej nie wnoszą do tematu i robi się z tego dyskusja, a nie skarga. Jeżeli jednak ktoś ma coś wartego publikacji do dodania odnośnie skargi to proszę o PW - odblokuję wtedy temat. 

Aktualnie czekajmy na wypowiedź Karola w tej sprawie, bo sytuacja jest tutaj napięta już od początku miesiąca, jak nie dłużej. 

Edytowane przez Shino
literóweczka
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat
  • Właściciel

Ja otwieram, bo liczę tutaj bardziej na komentarz adminów i osób powiązanych z sytuacją, które potrafiły pisać prywatnie (niekoniecznie mi), a tutaj jakoś ich nie widać.

 

Skomentowałem tylko post Pana @Zeus123, ponieważ był to zlepek kłamstw.

Żadna z osób nie została skreślona z rekrutacji, bo nie została ona zamknięta. W prywatnych rozmowach lecą różne plotki, ale niekoniecznie prawdziwe, także warto mieć swój rozum.

Nie wiem czy mówimy o tym samym Pawle, ale tamta sytuacja właśnie była w pewnym momencie jedną z najgorszych dla serwera i ja go wtedy przejąłem.
Prawda jest taka, że nie licząc sytuacji +2 lata temu (działało to inaczej), to serwer najlepiej trzymał się za czasów @Damian? NL/PL

 

  • Like 10
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Pan Rudy wyraza zgode na komentowanie to sie wypowiem.

Serwer potrzebuje nowej krwi/ potrzebowal, bo jest juz Nessia ktora licze ze doda cos od siebie.

Co do sytuacji na serwerze to nie pamietam kiedy bylo tak zeby srednia graczy wynosila 10/15. Z mojego punktu widzenia Weronika nadaje sie bardziej na opiekuna z dzialu na forum, a z tego co widze technicznie serwer  moglby ogarniac ktos lepszy nie oszukujmy sie. Nie bede mowil ze lagow nigdy nie bylo na tym serwerze ale ostatnio to jest chyba troche przesada, a nie widac zeby bylo cokolwiek dzialane w tym kierunku. Jakiekolwiek ostatnie zmiany techniczne byly wprowadzane byc moze przez Quattro a tak bardziej to chyba faktycznie za kadencji Damiana. Trzymanie poziomu serwera to jest wizja opiekuna dzielona z innymi (opiekuna glownie), ktora powinna byc wgrywana w jego zycie a tutaj tego nie widac, jest slabo i trzeba dzialac (nie jest dzialane od dawna).

Ciesze sie bardzo, ze Nessia ma zastepce, ale moim zdaniem potrzebuje ona troszke bardziej doswiadczonego towarzysza, aby mogl jej pomoc zdobyc doswiadczenie na tym stanowisku bo jak wiemy z podania, ranga ta jeszcze nie byla przez nia posiadana.

Zeus no teraz pojechales XD z tego co ja tu przegralem to za Pawla to chyba najwiecej skarg na niego lecialo i wtedy serwer byl kopany na glebie XD Damian i Siwy jak dla mnie swietnie sie wywiazywali z trzymania serwera, Quattro rowniez, a dla tych co siedza tu dluzej za Papka tutaj przyszedlem i chyba najlepiej bylo ale do czego ja wracam XD

Wiec tak w skrocie serwer potrzebuje kogos kto ogarnie go technicznie a nie forumowo.

btw nie mam zamiaru nikogo urazic tym postem tylko wyrazam swoja opinie w internecie XD

Edytowane przez vBengvBrosv
  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sprawy zwiazane z forum to Werci naprawdę nie można nic zarzucić, ale osobiście uważam ze na opiekuna to ona sie nie nadaje, po pierwsze od jakiegos czasu stala sie taka arogancka i tak obrosła w piórka ze nie da sie z nia czasami pogadac normalnie, a do tego uważam że serwer potrzebuje osoby która udźwignie spadek popularności/grywalności naszego serwera, bo zaniedługo nie bedzie gdzie grac  ;( Moim zdaniem opiekun przede wszystkim powinien częsciej wchodzic na serwer, jakos integrowac sie z ludzmi , na bieżąco analizowac sytuacje serwera,  a Wercie widac tylko w późnych wieczornych godzinach.

W skrócie uważam że serwer potrzebuje nowego opiekuna , DOŚWIADCZONEGO !!! A nie dopiero uczącego sie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No tak, lizu lizu, dla obu stron. Nie będę komentował całego tematu i tego co wypisuje mi się na PW, bo zaraz będzie, że nie można nic prywatnie zgłosić.

 

Jeżeli nic nie ruszy w tym kierunku, a ja nadal będę otrzymywał zgłoszenia na PW od osób, ze nic się nie dzieje albo że olewa się dane osoby nie ważne kim by nie były, zmienię cały zespół odpowiadający za opiekę nad ty serwerze i zaczniemy od początku.

 

Zamykam skargę

  • Like 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności