Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, SharMx1337 napisał:

 I na koniec jakis moze limit ladowania ninji do 10 bo po 15 to moge cala mape obleciec w kilka sekund i skoro dostal bufa i ludzie mają problem bo klasa stała sie grywalna jako tako to moze takie cos mega pomoc

A ja zaproponuje uzywanie wyobrazi a nie placzu dla tych ludzi. NInja za dobry? a wczesniej nikt nim nie gral a tylko troche dmg zostal zmieniony. jego speed wczesniej byl taki sam.

Na ninje jest tylke mozliwosci.
1. Duriel
2. Mag
3. pustoszyciel.
4. Umiejetnosci! <- uzywajcie ich do cholery, co szkoda wam 10 zlota wydac na cala mape? najlepiej nerfic klase niz pomyslec jak zagrac przeciwko niej? Kazda klase bedziemy tak nerfic? bo ktos dobre staty na niej kreci to nikt nie pomysli jak zrobic tak samo na swojej klasie? Co wy robicie z tym zlotem skoro umiejetnosci nie kupujecie.

Sory sharm mowie to ogolnie nie zeby twoj post zhejtowac. poprostu ludzie ciagle placza ze klasa za mocna. a nie pomysla jak dzialac. Strasznie na latwizne ludzie chodza.

Edytowane przez meroo
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
47 minut temu, meroo napisał:

A ja zaproponuje uzywanie wyobrazi a nie placzu dla tych ludzi. NInja za dobry? a wczesniej nikt nim nie gral a tylko troche dmg zostal zmieniony. jego speed wczesniej byl taki sam.

Nie naskakujcie na siebie w temacie

+ mała uwaga. Ten update nie dodał trochę dmg, a dodal prawie 2x DMg. Jezeli dalbym ten DMG na PPM to wtedy miałbyś rację, Ale na ten moment to DMG stały. Byłeś ze mną na testowce i  sam widziałeś, ze podobnie bije się z lewego 

To taka mała uwaga, bo coraz mniej mi się podobają te Wasze odpowiedzi do siebie w tematach ze zmianami - ciągle na siebie naskakujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

AntyRush zepsuje grę, bo jak chcesz ustalać taki antyrush na serwerze, który polega na agresywniejszej grze?

Skupiłbym się raczej na szukaniu błędu gdzie indzije, np: speed w danej klasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowanie kupowania broni poprzez !zloto w pierwszej rundzie. Fajnie pograć pierwszą pistoletówke na krótką rozgrzewkę przed grą na pełnych obrotach.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, howlie napisał:

Dodanie mozliwości kupienia itemu za złoto

Dodanie mozliwości kupna kazdego itemu w dziale "itemy" za złoto

 

Te pierwsze przecież jest.
Co do kupna każdego itemu to bezsens bo z automatu to pomoże nam wykonać każdą misje związaną ze zdobyciem itemu bo będzie można go kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 godziny temu, howlie napisał:

Dodanie mozliwości kupienia itemu za złoto

Dodanie mozliwości kupna kazdego itemu w dziale "itemy" za złoto

 

Celowo nie można zakupić każdego itemu. Ta lista też będzie się co sezon zmieniać i zawsze będzie równa 30. Mówiłem już, że kluczem do sukcesu każdego takiego serwera jest zadbanie w gruncie rzeczy o nowych graczy, bo starzy sobie poradzą, znając mechanikę gry. Tworzenie czegoś takiego spowoduje, że Ci stali będą mieli jeszcze większą przewagę nad nowymi i na tym etapie gry, to może nie robić takiego problemu, ale pamiętajcie, że schodki zaczną się gdy zaczniecie ładować w manę

A itemu nie kupuje się złoto (losowego), bo cięzko byłoby oszacować cennik, tak, by pasowało słabszym graczom

1 godzinę temu, Pycek napisał:

Odpada niektórzy zapewne gracze co znajdują się w topce mają ponad 1000 złota więc będą spamowanie kupowania do dropu dobrego itemu.

W punkt

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paladyn powinien miec stare 2 pociski 
khazra stare szanse na podpalenie. Jedna osoba gra tylko ta klasa i mozliwe ze dobrze gra a nie ze klasa jet op. jezeli bylaby op to wszyscy by nia grali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze paladynowi wystarczy dac np +1 pocisk co 50int. I zostawic mu ten 1. a kharze zostawic te 14%, zmiejszyc czas tego podpalenia, ale dac jej np wieszky przelicznik do niego(podpalenia)

@_Hades opcja ze snajperkami byla by bez sensu bo wlasnie barba po to jest. Nie bede w tematach z klasami edytowal setnego postu bo nikt nie patrzy czy edytuje 😕 Kolejna sprawa paladyn... przeciez przez tą klase 3/4 osob z poprzedniej edycji opuscilo ten serwer 😕 Ja nie rozumiem jedej rzeczy. Skoro to jest diablo mod i nerfimy jedna klase to graxze przechodzą na 2gą klase i to wszystko powtarza sie w kulko pladyn-demonolog-druid a teraz ninja no ludzie... To jest diablo mod a nie cod 2001 rzeby klasa grała za ciebie. Najlepszym wyjsciem jest znerfienie KAZEDEJ klasy po.to zeby nie bylo.czegos takiego ze.klasa jest za op. I zeby kazdy gral wlasnymi umiejetnosciami uzywając przy okazji klasy, a nie uzywając tylko umiejetnosci klasy a przy okazji swoich. Bo prawda jest taka ze nie da sie zabic graczy 60lvl z lvl 20/30 ktory masz... no skile za niego robią całą robote.

Kazdy moze miec inne zdanie ale jak dla mnie to najlepsze rozwiazanie bo nikt nie bedzie wtedy prosil o rzadnego nerfa

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SharMx1337 napisał:

a moze paladynowi wystarczy dac np +1 pocisk co 50int. I zostawic mu ten 1. a kharze zostawic te 14%, zmiejszyc czas tego podpalenia, ale dac jej np wieszky przelicznik do niego(podpalenia)

Lepiej takie propozycje w odpowiednich tematach klas. Podpaleniem nie jest łatwo manewrować, zaproponowałem kilka zmian żeby skrócić podpalenie zachowująć DMG. Paladyn 2 pociski (więcej za manę), ale skoro adrenalina mniej dodaje niż kiedyś to pociski mogłyby mieć DMG*1.8

 

@howliePolecam czytać forum a nie tylko narzekać, pisałem o skróceniu czasu podpalenia.

Podpalenie trwa DOKŁADNIE 5 sekund a nie jakieś 8

  

16 godzin temu, SharMx1337 napisał:

Najlepszym wyjsciem jest znerfienie KAZEDEJ klasy

XDDDDD

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wkurzający jest ekran podczas podpalenia, niż samo podpalenie, ponieważ zasłania on 90% widoczności. Tak samo z krwawieniem, które może trwać nawet do 8 sekund, co naprawdę przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może by tak skrócić efekt oślepienia itemu moc ciemności bo troszeczkę za długo trwa.

PS nie czepiać się celownika :)

2. Snajper ma średnie szanse w starciu z barbem, nihlathakiem, może by tak zmienić ich pancerze by snajperki miały szansę na trafienie mimo pancerza, lub redukcja dmg ze snajperki jeśli mają załadowany pancerz. Nie ma opcji zbić dwóch pancerzy snajperką, a pistoletem troche to trwa.

3. Ropiejąca esencja destrukcji, zmniejszyć zasięg lub dmg

Edytowane przez _Hades
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 25.04.2020 o 22:57, _Hades napisał:

1. Może by tak skrócić efekt oślepienia itemu moc ciemności bo troszeczkę za długo trwa.

PS nie czepiać się celownika :)

2. Snajper ma średnie szanse w starciu z barbem, nihlathakiem, może by tak zmienić ich pancerze by snajperki miały szansę na trafienie mimo pancerza, lub redukcja dmg ze snajperki jeśli mają załadowany pancerz. Nie ma opcji zbić dwóch pancerzy snajperką, a pistoletem troche to trwa.

3. Ropiejąca esencja destrukcji, zmniejszyć zasięg lub dmg

1. Poprawione

2. Może od razu zróbmy z tego COD? xD Bobki moje drogie, przecież to logiczne, ze są klasy lepsze i gorsze względem siebie i tutaj masz tego przykład. Te klasy mają mieć większe szanse z takimi osobami, więc zabieranie im tego, to niszczenie tych klas

3. Z tym się zgodzę. Sprawdziłem inne totemy i jest spora różnica w obszarówce - osłabione

15 godzin temu, Op0rNiK0W napisał:

To oślepienie to trzeba poprawić na klasach i też innych itemach. Jak najbardziej popieram.

Musisz podać przykłady, a ja zweryfikuje czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, -_- napisał:

Musisz podać przykłady, a ja zweryfikuje czas

Diablo, Lord, moc ciemności i jeszcze jakis był na oślepienie wszystko oślepia na zbyt długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 minuty temu, Op0rNiK0W napisał:

Diablo, Lord, moc ciemności i jeszcze jakis był na oślepienie wszystko oślepia na zbyt długi czas.

Te 3 rzeczy dostały mocny nerf po ostatnim update, zwłaszcza moc ciemności, a lord i diablo z 1.0/2.5, na 1.0/1.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie ulepszenia party za złoto pod kontem slotów/ większego expa?

Dodanie resetu ulepszeń za mane- koszt złoto

Dodanie 1 złota od killa? Strasznie ciężko jest utrzymać rune a gdzie zloto by jeszcze ją ulepszyć? Sredni gracz ma problem z utrzymaniem a nie wspominając o borowikach, co oni mają powiedzieć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
44 minuty temu, Op0rNiK0W napisał:

Dodanie ulepszenia party za złoto pod kontem slotów/ większego expa?

Slotów/XP nie będzie, bo zbyt mocno wpłynie to na rozgrywkę, ale będą inne rzeczy (dodatki) typu prefiks

 

45 minut temu, Op0rNiK0W napisał:

Dodanie 1 złota od killa? Strasznie ciężko jest utrzymać rune a gdzie zloto by jeszcze ją ulepszyć? Sredni gracz ma problem z utrzymaniem a nie wspominając o borowikach, co oni mają powiedzieć?

W tym sezonie zmniejszyłem stratę dla DMG o połowę (albo blisko połowę), więc dziwi mnie, że nadal są takie problemy - czekam na wypowiedź reszty

46 minut temu, Op0rNiK0W napisał:

Dodanie resetu ulepszeń za mane- koszt złoto

Reset mogę dodać nawet za darmo, ale nie zwróci Ci to wydanej many

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak VIPy mówią "szkoda złota" to znaczy że jest z nim lipa, ale ja zamiast więcej złota dałbym tańsze naprawienie runy (zamiast 65 złota dać 60? 55?) lub więcej pkt wytrzymałości runy za te 65 zlota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności