Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Ninja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
  1. Większe obrażenia z rzucanych noży
  2. Większe obrażenia noża

Reakcja to Wasza odpowiedź
Zmieszany - 1 opcja
Haha - 2 opcja

Proszę nie pisać postów w komentarzu, która opcja (niepotrzebny spam).

Dziękuję za głosy

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że skoro to klasa ,,Ninja" dlaczego słychać jego kroki.Według mnie ta klasa powinna mieć ciche bieganie jak u zabójcy.Klasa ma tylko nóż ma tego speeda okej ale ciężko np. wejść na plecy chyba że na shift ale trochę to zajmuje najczęściej zostaje zabity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciche kroki beda za op. Mozne by tak dac o 50% cichszsze kroki o ile sie da. i lekko zmienic niewidke lub dodac redukcje dmg i dodac cos zeby nie widac mu bylo krwi bo klasa jest nie grywalna no chyba ze na astecu lub na nalodowaniu sie do 12

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pycek napisał:

Nie jest to op ja tak samo mam ciche kroki nawet z bronią a klasa nie jest OP ;) 

nie są? czyli nioewazne na jakiej klasie bym nie gral musialbym co sekunde sprawdzać plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
17 godzin temu, Pycek napisał:

Myślę że skoro to klasa ,,Ninja" dlaczego słychać jego kroki.Według mnie ta klasa powinna mieć ciche bieganie jak u zabójcy.Klasa ma tylko nóż ma tego speeda okej ale ciężko np. wejść na plecy chyba że na shift ale trochę to zajmuje najczęściej zostaje zabity

Nie ma aktualnie noży do rzucania, a klasa sama w sobie była nastawiona na rzucanie nożami, a nie grę zza pleców 😕 

Chcecie zrobić cichego IMP, macie Zabójcę i jeszcze do tego dojdzie Ninja. Może warto kierować się w różne strony by nie powielać tych samych umiejętności, bo za miesiąc każdy będzie mówił, że nie ma czym grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą klasę po prostu usunął, bądź zmienił na inną, ninja nie ma prawa bytu na takim modzie w CS:GO, czego już doświadczyłem nie raz. Nie ma tu ani map na taką klasę, wszędzie ją praktycznie widać. W CS:GO jest zbyt jasno, takie postacie widać bardzo dobrze, jeśli ktoś ma dobry wzrok. Co byście z tą klasą nie zrobili to i tak będzie źle, po prostu to nie jest cs 1.6, tam to ta klasa to była kozak, bo były mapy ciemne, wysokie, o nic się nie blokowałeś grając nią, a tutaj praktycznie na każdej mapie blokujesz się o txt i na dodatek Cię widać aż za dobrze.

Taka moja opinia, nie warto tej klasy już tykać w cs:go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, ale niektore rzeczy są z coda masz np szanse na odwrocenie przy diablo. Ale co jak co ninja na niektorych mapach jest totalnie uselles i ciezko zrobic z 5kili. Jak nie 1/3 insta to moze 1/3 na kryta z noza?

Lub dodac mu max 40int a nie 20

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 12.04.2020 o 15:04, -_- napisał:
  1. Większe obrażenia z rzucanych noży
  2. Większe obrażenia noża

Reakcja to Wasza odpowiedź
Zmieszany - 1 opcja
Haha - 2 opcja

Proszę nie pisać postów w komentarzu, która opcja (niepotrzebny spam).

Dziękuję za głosy

ZZgoednie z tym głosowaniem, klasa na start tego sezonu otrzymała +40 DMG z kosy. Będziemy jeszcze tutaj "mieszać", ale proszę zweryfikować też grę z aktualnym DMG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koyot mowil ze bylo zmnieniane, pozatym to widać że sie wolniej ładuje. Wogóle czy jest mozliwość zabrania ninji grawitki i dać mu np 4 multi jumpy? bo ona bardziej przeszkadza niz pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdziłem obie wersje - tą SPRZED prac nad serwerem i tą gdy zacząłem pracę, czyli aktualną. W obu ma 7 sekund, więc nie było to zmieniane. Ba, sprawdziłem sobie nawet jakąś wersję silnika z 2019 i też mam tam 7 sekund

2 minuty temu, SharMx1337 napisał:

Wogóle czy jest mozliwość zabrania ninji grawitki i dać mu np 4 multi jumpy? bo ona bardziej przeszkadza niz pomaga

Ta, coraz bardziej się nad tym zastanawiam, bo ta grawitkach na tych mapach i w CS:GO jest tragiczna

 

Czekam na komentarze pozostałych osób

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, WOJTASIK napisał:

Ta klasa nie będzie i tak dobra w CS:GO nawet jak tą śmieszną grawitkę wyrzucisz i dasz jumpy

czy ja wiem, na duscie2002 co prawda mialem na niej 12kili ale byłem 3 w druzynie na 10 osob :) w tej klasie są 3 problemy 1-wszy z nich to brak hp, 2 to to że kiedy skoczysz i ktoś cie zauważy jest po tobie bo nie mozesz spaść i zabiją cie w locie a 3 to są te noże gdzie nie mozna obliczyć ich  sposobu lecenia. A moze da sie dac ninji np 35% redukcji na strzal z kazdej broni? 

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwiązania widzę dwa:

1. Można spróbować dać ninjy do wyboru pod komendą !ninja

a) Grawitacja

b) kilka skoków ( + na nożu przy ładowaniu szybkości,możliwość zdobycia także dodatkowego skoku [ przy załadowaniu x% szans na dodatkowy skok ] )

A poza tym zwiększyć jej HP bo jak dobrze pamiętam ma ona 105 na start ( jeśli nic nie uległo zmianie) bo ta klasa była dostosowana do reszty względem hp i umiejętności jeśli chodzi o 1.6 - stąd taka niska ilość życia, tu mamy cs:go całkiem inne tekstury, grawitacja, mapy niskie, dać jej te 30hp więcej (135 na start)

2. Klasę zmienić na inną, która by posiadała jakąś nową fajną umiejętność (oczywiście możliwą do zrealizowania)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł niby git no ale na mapach typu westwood office czy mirage itp ninja jest bezuzyteczna bo gracze biegają parami i wtedy taki ninja nie ma szans 😕 Jedyna szansa to te nozyki ktore sa uposledzone i trudno nimi wycelowac dlatego jak dla mnie najlepsza opcja to ta co powiedziales !ninja oraz te 135hp oraz redukcja dmg 35% lub 20%. No bo co jak co ta klasa nie ma podjazdu do innych klas 150+hp i no jedyne jak mozna cos ugrac to mozna na duscie, eldorado no generalnie tam gdzie moze sie schowac oraz ma duzą przestrzen do zabicia wroga. No bo ok podchodze do typa w pomieszczeniu wale mu z prawego i z sm skilla i zadaje mu 155 a on wtedy strzela mi kulke w glowe albo sie leczy i mnie zabija. Nie mowiac juz o tym ze kazdy ma ninje na hita z byle jakiego skilla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, SharMx1337 napisał:

ktore sa uposledzone

Co to znaczy upośledzone? "Efekt" lotu HE z dodaną grawitacją, żeby nie leciały jak bełty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 13:41, -_- napisał:

Co to znaczy upośledzone? "Efekt" lotu HE z dodaną grawitacją, żeby nie leciały jak bełty

Chodzi oto że noże nie lecą w to miejsce gdzie jest celownik lecą trochę bardziej po prawej stronie od celownika plus gdy nóż trafi w głowę przeciwnika to dosłownie przez nią przelatuje i nie robi żadnych obrażeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności