Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Ninja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.05.2020 o 15:31, p3rm napisał:

ninja jest zbalasnowany, nic nie mam wiecej do dodania

Nie zgodzę się z Tobą zupełnie. Nie widać go, zapier*ala jak chory, w mniej niż 10s na respie przeciwnika na dużych mapach, 2x PPM szybciej niż odstęp między strzałami niektórych broni, nóż, który rzucasz i masz insta tam z 80 dmg, nietrafialny przez itemy/skille przez swoją niewidzialność. Jak dla mnie albo klasa do przerzucenia na premke, albo zmiana dmg na zależny od INT (nawet jeśli miałby na 30 lvl one-shotować Druida), żeby zniwelować ładowanie wszystkiego w szybkość poruszania się i nie martwienia się o HP przez farmienie Crimsona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Shrek said:

Nie zgodzę się z Tobą zupełnie. Nie widać go, zapier*ala jak chory, w mniej niż 10s na respie przeciwnika na dużych mapach, 2x PPM szybciej niż odstęp między strzałami niektórych broni, nóż, który rzucasz i masz insta tam z 80 dmg, nietrafialny przez itemy/skille przez swoją niewidzialność. Jak dla mnie albo klasa do przerzucenia na premke, albo zmiana dmg na zależny od INT (nawet jeśli miałby na 30 lvl one-shotować Druida), żeby zniwelować ładowanie wszystkiego w szybkość poruszania się i nie martwienia się o HP przez farmienie Crimsona. 

widac go bezproblemowo przez weikszosc czasu, mniej niz 10s? coz stoi na przeszkodzie tobie abys wymaxowal zwinke? 2xppm szybsze? mowimy chyba tutaj o awp/scoucie co najwyzej, nozyk do rzucania -> zbugowany hitnox + z daleka ciezko trafic poprzez jego grawtacje, nietrafialny? mozesz zakupic latarke aby go widziec, zeby byc uzytecznym musisz znalezc sie za plecami przeciwnika co nie jest takie latwe jak ludzim sie wydaje jak juz wczesniej mowilem ninja jest zbalansowany i zanim narzekac na owego ninje pierw nim pograjcie sami i zobaczcie czy jest tak kolorowo i zabijacie wszystkich  od tak o :^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, p3rm napisał:

widac go bezproblemowo przez weikszosc czasu, mniej niz 10s? coz stoi na przeszkodzie tobie abys wymaxowal zwinke? 2xppm szybsze? mowimy chyba tutaj o awp/scoucie co najwyzej, nozyk do rzucania -> zbugowany hitnox + z daleka ciezko trafic poprzez jego grawtacje, nietrafialny? mozesz zakupic latarke aby go widziec, zeby byc uzytecznym musisz znalezc sie za plecami przeciwnika co nie jest takie latwe jak ludzim sie wydaje jak juz wczesniej mowilem ninja jest zbalansowany i zanim narzekac na owego ninje pierw nim pograjcie sami i zobaczcie czy jest tak kolorowo i zabijacie wszystkich  od tak o :^)

Zgadzam się z tym, sam pograłem dzisiaj trochę ninja i nie jest tak kolorowo. Trzeba mieć głowę na karku żeby coś nim ugrać, bo widać go bardzo mocno moim zdaniem jak na klasę która ma tylko nóż do walki :). W 10s nie jest się na respie przeciwnika ponieważ do 30lv ninja trzeba się też trochę podładować, bo jeśli tego nie zrobisz to biegasz na tyle wolno, że jesteś łatwym celem. Prędzej szedłbym w drugą stronę, że mógłby być trochę mniej widoczny ( ale to bez sensu bo wiem, że za manę można zmniejszyć widoczność ). Generalnie dmg ma spory z noża, ale weź pod uwagę, że większość ludzi którzy grają ma zazwyczaj 150-200hp, czy z runą czy też po prostu od dodawania w hp. Sam dzisiaj widziałem Scavengera który miał 288hp, i ninja na takiego gracza ma bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności