Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Siewca


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodac tej klasie 35hp z leczenia i dodać jej wieksze pole wybuchu rakiety, bo zeby cos z niej zadac musze trafic bezposrednio pod kogos a przy innych firebach tak nie jest. Kolejna sprawa jest taka ze klasa ma bardzo malo max int. i czy mozna zwiekszyc przelicznik np do 1.7 lub 1.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, SharMx1337 napisał:

pod kogos a przy innych firebach tak nie jest.

Cytat

 

    switch( eName[0] )

    {

        case 'f' :  range = 275.0;

 

        case 'h' :  range = 250.0;

 

        case 'p' :  range = 225.0;

 

        case 'r' :  range = 275.0;

    }

 

'r' to rakieta

Fireball i rakieta ma największe pole rażenia 

'h' to kula niebios

'p' to plazma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mu chodzi o max int bo bijesz max 109dmg. I sie pyta czy mozesz ją zwiększyć do 80np. ps; latwo trafia sie rakietą ale latwo tez przez nią uciec

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jego wiadomość miała inny wydźwięk

Zrobie coś lepszego, podbije po prostu przelicznik dla tej klasy do 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu dodał;

0.6int do tej implikacji czyli 24+15=39hp co 15 (przy 40int) 

i dodał bym mu max 60int (w przypadku tej zmiany to przelicznik 0.4 czyli 24+15=39hp co 15sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiem czy z rozwojem nie będzie to za dużo

Co do int, to nie tyle zwiększyć maxa, co może lepiej zwiększyć jednak przelicznik

40*0.6 to 24 dodatkowego DMG z rakiety. Można by jednak dać mu 1.5, bo i tak ma niski max -> +60 DMG przy full INT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- sprawdź jak działa ta jego kradzież ammunicji, bo z tego co zauważyłem jak kradnę komuś ammo to ja go nie dostaje. 

Nawiasem mówiąc, ta klasa jest  aktualnie chyba najsłabszą, patrząc np na boosty jakie dostała ninja to o kurde, te naćpanie tak na prawdę gowno daje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo ale to sprawda ze nacpanie gowno daje xd

wojtas musisz zmienic bron na noz i z noza na bron to ammo powinno sie pojawic

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

na ten moment zwiększyłem przelicznik INT/DMG dla rakiety, a co do naćpania, to też nie zwiększę szansy, bo jest dość dużo, a też nie chce psuć przyjemności z gry (pół serwer naćpanie przez Siewce)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- chodzi o to, że wróg będąc naćpany, może dalej bez problemu wyeliminować wroga. Tak jakby to naćpanie nic nie daje w potyczce z wrogiem.

Druga sprawa, to nie wiem, mówicie, że normalnie siewca dostaje ammo, gram nim, nie zauważyłem tego, jedynie wiem, że wróg traci ammunicje, ale nie zauważyłem bym ją dostawał.

 

A jeśli chodzi o implikacje i rakiete, to jeżeli użyje rakietę to czas regeneracji implikacji wraca i trzeba czekać od nowa na implikację, a jeżeli użyje implikacji, to trzeba czekać od nowa na rakietę ( tak jakby te 2 skille są jakoś powiązane z sobą i buguje się cooldown )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kilka razy się pojawiło że naćpanie nic nie daje, gówno prawda, daje więcej niż zakrwawienie lorda. Nie twierdze że siewca nie potrzebuje balansu, ale na fazie wcale nie tak łatwo przycelować.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 4.05.2020 o 17:59, WOJTASIK napisał:

A jeśli chodzi o implikacje i rakiete, to jeżeli użyje rakietę to czas regeneracji implikacji wraca i trzeba czekać od nowa na implikację, a jeżeli użyje implikacji, to trzeba czekać od nowa na rakietę ( tak jakby te 2 skille są jakoś powiązane z sobą i buguje się cooldown )

Tak, to celowa zabieg

W dniu 4.05.2020 o 17:59, WOJTASIK napisał:

Druga sprawa, to nie wiem, mówicie, że normalnie siewca dostaje ammo, gram nim, nie zauważyłem tego, jedynie wiem, że wróg traci ammunicje, ale nie zauważyłem bym ją dostawał.

Nie widzę problemu, a poprzednicy pisali, że u nich działa, więc nie wiem jak mogę CI pomóc 😕

Co do naćpania, to efekt z SM, czyli rzucanie ekranem + kolor, więc wydaje mi się, że na pewno w jakimś stopniu utrudnia, a efekt trwa 8s. Przedłużenie efektu nie ulepszy samej klasy

 

3 godziny temu, WOJTASIK napisał:

A to jak nie widzisz to spoko, szkoda tylko że ten balans jest rozyebany jak Adriana chechik, ale to już nie mój problem, sam do tego dopuściłeś ;)

W takim bądź razie możesz przestać grać. W moim odczuciu to Ty masz problem oto, że serwer nie idzie w taką stronę jaką chcesz, bo nie rozumiesz, że Twój Diablo z 1.6 nie wypali w CS:GO.

Dodatkowo mówię Ci kolejny raz, że problemu nie ma. Jestem w stanie to udowodnić na testówce, bo zanim odpowiedziałem, to, to sprawdziłem, a Ty mówisz o balansie w odpowiedzi do posta o błędzie, który TYLKO TY zauważasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, -_- napisał:

Tak, to celowa zabieg

Czyli mam wybierać co chce użyć, to po co są dwa skille? Przy tym tylko kurwicy idzie dostać.

13 godzin temu, -_- napisał:

Nie widzę problemu, a poprzednicy pisali, że u nich działa, więc nie wiem jak mogę CI pomóc 😕

A to jak nie widzisz to spoko, szkoda tylko że ten balans jest rozyebany jak Adriana chechik, ale to już nie mój problem, sam do tego dopuściłeś ;)

 

@-_-

W moim odczuciu, zdanie które napisałeś wyzej, które zacytowałem powinieneś zachować dla siebie, a nie grać nie wiadomo kogo. Nie można było od razu napisać że to sprawdziłes i że jest to niemozliwe? Lepiej Ci się zrobiło, czy jak? 

Aha, no tak, nie wypali, bo trzeba wpieprzyc bezsensownego cooldowna w haku, bo to nie 1.6 I przecież nie wypali ;d, tylko nie wiem w czym byłby problem gdyby tego cooldowna nie było jak na 1.6 XD mam rozumieć że odbije to się na stronie technicznej serwera i zacznie go wywalac? Nie sądzę :)

Mimo że to csgo a nie 1.6 to zmieniając prawie wszystkie klasy, spieprzyles ten balans całkowicie. Wystarczyło kilka poprawek w niektórych klasach które nie mogą ,,chodzić, działać,, jak w 1.6, ale co ja tam wiem przecież Ty wiesz lepiej, bo ja nigdy nie grałem na diablo a szczególnie na modzie od fragmastera.

Nadal nie dowiedziałem się, bo wybierasz sobie na co chcesz odpowiedzieć, po co siewca ma 2 skille skoro i tak musi wybrać co używać, obydwa są gowno warte, bo słabo latać z nożem i dawać się łatwo podjechać tylko po to by zadać komuś 130 hp z rakiety. O implikacji to nie wspomnę, 20 hp co 20 sekund sztos xd 

Edytowane przez WOJTASIK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siewca na chwile obecną jest mało  grywalny, i tak ostatnio znowu zaczelem troche grać. Siewcy implikacja jest uselles, rakieta sama w sobie jest gowniana(maly dmg i chyba za maly zasieg) ani razu grając siewca nie dostalem dodatkowych ammo a mam 30lvl wiec moze te szanse są zerowe? a nacpanie nic nie daje w porownaniu do np podpalenia khazry/flesha diablo itp. 

W dniu 6.05.2020 o 01:42, -_- napisał:

Nie widzę problemu, a poprzednicy pisali, że u nich działa, więc nie wiem jak mogę CI pomóc

ja dostawalem ammo na probnym ale teraz jest problem bo mam wraznie ze siewca ma za male szanse niz powinien miec

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, Yaahuuu napisał:

maly dmg i chyba za maly zasieg)

Największy zasięg wraz z Fireball

65 DMG + 1.5 DMG/INT to około 125, więc tutaj można by bylo się zgodzić, że sam DMG po rozwoju jest słaby, bo klasa ma mało INT

3 godziny temu, Yaahuuu napisał:

a dostawalem ammo na probnym ale teraz jest problem bo mam wraznie ze siewca ma za male szanse niz powinien miec

Ma 8% zgodnie z opisem i mogę dodać refresh po ramce. Zaraz wgram z tym update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby zmienić charakter tej klasy na klasę "zadaniowo-techniczną" poprzez np:

  • zamieniając "kradzież magazynku rywala i ładowanie wytrzymałości itemu na nożu" na "instaplant paki, albo insta-defuse "

 

 

Może rakieta samonaprawadzająca?

 

Edytowane przez Shrek
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności