Veeeo

Skarga na Rafj

Nick na TS3:

Veeo

Godzina + data zdarzenia:

21:16:51 + 08.10.2018 i drugie zdarzenie 21:42:28 + 08.10.2018

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę:

Admin Rafj

Opis sytuacji:

Więc tak, Kolega Pana Pl***na o nicku Llama, BEZKARNIE przechodzi z kanału do kanału floodując chat, Nie dostaje od Pana admina nic, a ja dostałem kicka.

*Drugie zdarzenie* Razem ze SnuFFy'm siedzieliśmy na jego kanale w celu przedyskutowania nadużywania admina ze strony Rafała. Bez jakichkolwiek ostrzeżeń, dostaję bana za 15. regulaminu co jest rzeczą KARYGODNĄ. Admin Rafał nic nie pisał o tym, że nie pozwala siedzieć na jego kanale, kiedy my chcieliśmy z nim porozmawiać.

Dowody:

SHU_ZBgk58a.thumb.png.ace9676d678aadc17d8d67a1a91740ce.png

SHU_zpNo9V3.thumb.png.801e62deb9310ec67cd82df4e164483a.png

SHU_qNWOML2.thumb.png.ab55aa07824e6dc8c2b9312397a42bc7.png

Edit1

To jest dokładnie jak mówisz, nie jeden raz siedziałem na twoim kanale, PONIEWAŻ nie rozmawiamy od tygodnia :), a to czy mogę przebywać na twoim kanale zależy głównie od tego czy jesteś na mnie obrażony z powódek niezwiązanych z cs-classic'iem. Mówisz, że twój kanał jest miejscem, gdzie odbywają się normalne rozmowy. Samo to, że mówiłeś że na twoim kanale można się obrażać, a na podkanale nie Wercia może to potwierdzić, ponieważ niejednokrotnie była świadkiem wydarzeń na kanale, kiedy się obrażaliśmy. Nie dostałem żadnego upomnienia, chyba że "Czego chcesz?" to jest upomnienie. Wydaję mi się, że ten zwrot, głównie spowodowany jest niechęcią ze strony rafj do mojej osoby. Teraz nie mam jak wstawić dowodu z przerzucaniem.

Edit2

"a to czy mogę przebywać na twoim kanale zależy głównie od tego czy jesteś na mnie obrażony z powódek niezwiązanych z cs-classic'iem." "Nie dostałem żadnego upomnienia, chyba że "Czego chcesz?" to jest upomnienie. Wydaję mi się, że ten zwrot, głównie spowodowany jest niechęcią ze strony rafj do mojej osoby" zapoznaj się z tymi zdaniami Kasia. To czy sprawa jest zamknięta decyduje właściciel, Ty nie masz nic do gadania w sprawie zamykania moich postów, możesz jedynie dawać rangi/banować/kickować na teamspeaku. Blix, rafał szybko reaguje jeśli nie gra profesjonalnie w Warface lub inne kopie csa, poza tym przeprosił cię, bo jesteś opiekunem. Zwykłego zjadacza chleba by nie przeprosił, a kogoś z moich kolegów, również snuffy'ego zbanowałby mimo, że jest zastępcą opiekuna JB. Podsumowując admin nie jest obiektywny, kieruje się tylko prywatnymi sprawami. Gadamy sobie z kolegami na innym tsie, rafał wbija i krzyczy "Buła", "Adehadowiec", "Zajebałeś Ojca za paysafecarda" wtedy on jest wyzywany, nie na cs-classicu i on wyżywa się na nas na tym tsie.

Edited by Veeeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście nie byłem przy pierwszej sytuacji ale wypowiem się o tej sprawie. Wg mnie to nie pierwszy raz nadużycia rangi Admina przez Rafjego. Dostałem wiadomość na steam od Veeo, abym wbił na chwilę na teamspeaka. Wytłumaczył mi na swój sposób co się stało i chciał, żebym mu pomógł rozmawiać z Rafjim. Siedzimy i czekamy pod jego kanałem a ten bez żadnego zapytania czy coś chcemy zbanował mi kolegę na 7 dni. Napisałem do niego na pw z zapytaniem co on kurczę robi a ten twierdzi, że ostrzegał veeo, co nie miało przy mnie miejsca. Jak dla mnie ranga powinna być mu zabrana. Siedzi tylko na swoim kanale ale korzysta z innego teamspeaka w celu gier klanowych i tylko na tym się to kończy, żeby komuś pomógł to trzeba osobiście podejść na kanał i wyżebrać coś bo na prośbę gracza, który siedzi na kanale (prośba o kanał) nie zareaguje. Na serwerze jailbreak też jej nadużywał, więc czemu nie miałby zrobić tego i tu?

Jak już masz twierdzić, że zachowuje się podobnie do Veeo, to popatrz na siebie, bo byłeś w takim towarzystwie i sam się tak zachowujesz. Akurat ja na twoim kanale nie siedziałem ani razu bez powodu, więc sama moja obecność mogła cię pobudzić do myślenia a nie karania go za to, że cie denerwuje. Prawda jest taka, że unikasz rozmowy ze mną z tego powodu, iż wiesz, że potrafię postawić na swoim a nie standardowo zmieniać swoje myślenie pod twoje zagranie. Jesteś osobą nad wyraz upartą i jestem w stanie uciąć sobie rękę, że nie tylko ja mam takie zdanie na tej sieci.

Chciałbym też zauważyć, że trzymasz zbyt dużą wagę do byłych porachunków i próbujesz stawiać moją osobę zawsze w tej najbardziej złej stronie, i że to zawsze ty masz racje. Jak masz problem z byciem stronniczym to się odsuń od roli, bo ja nie wbijam na tego tsa, żeby cię trollować, szczerze mówiąć to nie obchodzi mnie nawet tam twoja obecność. To samo tyczy się Veeo.

@Kasia! Od momentu kicka tam nie siedział, wbiłem tam z nim i Rusticiem bo chcieliśmy porozmawiać, bez żadnego słowa po prostu dał bana. Ja rozumiem i nie bronie Veeo za to, że tam przesiaduje bo o tym wiem ale sam fakt, że nie siedział tam sam mógł dać do myślenia, że jednak o czymś chcieliśmy porozmawiać, wcześniej czekał nawet pod twoim kanałem no ale tam odzewu nie dostał ;)

@Wercia. Odczuwam, że w ogóle nie przeczytałaś mojej wypowiedzi. Nie siedziałem tam z Veeo po to, żeby denerwować Rafjego tylko po to, żeby obgadać z nim sytuacje o kicku. Jak już wspominałem, gdzieś to mam czy on tam jest czy nie. Jak już rozmawiam to siedzę na innym tsie, bo nawet jak siedzieliśmy z veeo na innym kanale bądź tsie to były sytuacje, w których wbijał i tak jak Veeo zauważył zaczynał się wyzywać xD.

@-_- Tak, potwierdziłem to, że Veeo potrafił tam siedzieć SAM i po prostu robić sobie jaja z Rafjego. Chodzi mi o sprawę, kiedy razem z Veeo i rusticiem wbiliśmy na jego podkanał i chcieliśmy z nim porozmawiać. Bez żadnego słowa z zapytaniem (mnie czy rustica chociażby) nadał bana.

 

 

Edited by SnuFFy

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie pierwszy raz kiedy użytkownik Veeo siedział na mojej poczekalni i niczego odemnie nie chciał. Prosiłem go wiele razy żeby zaprzestał, gdyż mój kanał nie jest jakimś kanałem prywatnym gdzie się odbywają normalne rozmowy. Przerzucałem go wielokrotnie na kanał afk, lecz cały czas przeskakiwał na mój kanał, nie ważne ile razy go nie przerzuciłem go na owy kanał. Niejednokrotnie też dostał odemnie upomnienie. W końcu przeważyła się szala i podjąłem odpowiednie kroki. Konsultowałem się nie raz z innymi adminami, czy faktycznie coś mogę w tym kroku zrobić. Po konsultacjach wyciągnąłem z jego zachowania konsekwencje. Dlaczego 7 dni? Ponieważ użytkownik ten był już wielokrotnie banowany na tym serwerze i po prostu mniejsze kary na niego już od dawna nie działają. A nawiązując do wypowiedzi Snuffika, on zachowuję się bardzo podobnie do owego użytkownika powyżej, nie raz prowokując mnie na czacie prywatnym, więc ich obecność na mojej poczekalni po prostu ignoruje. To że kiedyś nadużywałem cmd na Jailbreaku jako admin, nie oznacza tego co robię na TS'ie. Było, mineło, koniec sprawy. A w sprawach należące do Centrum Pomocy itd mniej więcej się orientuje, nie jestem może najbardziej aktywny w tym zakresie, jednak robię to co powinienem (można sprawdzić po logach).  Jeżeli jednak ktoś do mnie piszę w jakiejś konkretnej sprawie, to z reguły to robię w trybie natychmiastowym.

 

Edit. Na dodatek na ss'ach jest pokazane jak użytkownik Llama flooduje, przerzuciłem go na swój kanał mówiąc żeby zaprzestał (co widać na załączonych ss'ach), po komunikacie owy użytkownik wyszedł z tsa. SSy pokazane w dowodzie nie pokazuje najbardziej istotnych rzeczy, takie jak moje przerzucanie użytkownika Veeo na kanał AFK i jego ponowne dołączanie na kanał, tylko jak dostał bana.

Edited by Rafj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory ze sie wypowiem ale sam miałem niezbyt przyjemna sytuacje z Rafj mianowicie

Wraz z @RyKoS Siedzielismy na ts w srodku nocy (było koło  2). Aktywnym adminem był tylko on więc napisałem do niego czy ma chwile dac rangi rykosiowi  na ts3

Zaragował szybko to fakt bo odpisał po minucie ze wbije za 10min jak tylko skonczy mma 

wbił do nas na kanał i gdy rykos poprosił go o range Opiekun serwera Smiechnął i powiedział "To jest jakis zart?Zaraz wam moge bana wjebac" po jakis 15 sekundach ogarnął ze nie zartujemy XD i zarówno ja jak i Rykos mamy tego opiekuna XDD Przeprosił i wytłumaczył ze tylko Karol moze nadawac range opiekuna i dodał rykosiowi reszte rang o ktore prosił 

Podsumowując 

+szybko reaguje

+w miare pomocny

+zrobił co miał

+przeprosił No

-kultura

-zbyt porywczy

-obraza

Jeśli sie chłopak ogarnie z wyzwiskami i zacznie uważniej sprawdzac z kim rozmawia XD To dałbym mu szanse bo widac ze chłop sie stara i wykonuje swoje obowiązki

Jednak trzeba pamiętac ze jako admin swoje porachunki odstawiamy na bok i trzeba miec czasem anielską cierpliwosc do niektórych osob 

Edited by Blix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rafj pytał się mnie kilka razy, czym mi przeszkadzał w oglądaniu serialu czy może cię zbanować za to, że siedzisz tam ciągle i nic nie chcesz. No to powiedziałam, że na początku kick, jak wrócisz to znowu czy to bam czy kick, nie pamiętam. Ale to już kolejny raz jak tak robisz specjalnie. Mamy tyle kanałów a ty wkurzasz jego. 

Jak dla mnie to sprawa jest zamknięta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypowiem się w tym temacie, bo nie raz byłam świadkiem wyzywania się Rafała z chłopakami, tak jak właśnie napisał @Veeeo, jakiś czas temu o ile dobrze pamiętam, Rafał pozwalał na swoim prywatnym kanale wyzywać się wzajemnie czy również siedzieć na kanale "Czekam na: Rafiego", ale po sytuacji, gdzie jego koledzy dostali bana, za dodawanie prywatnych zdjęć rodziny Kasi czy wyzywanie/obrażanie administracji, zauważyłam, że Rafał nie gadał już tak często z nimi jak i nie było czegoś takiego, że można było się tak bardzo wyzwać u niego. Kilka razy rozmawiałam z nim na ten temat, mówił mi, że patrzy teraz na nich z przymrożeniem oka, kilka razy upominał chłopaków, aby nie robili głupot, bo dostaną po kicku czy banie. 

Co do sytuacji z skakaniem po kanałach/dodawaniem rang itp, ostatnio była sytuacja, gdzie Rafał był jako jednym obecnym adminem na ts i było dużo osób bez rejestracji lub gdzie prosili o jakąś pomoc/informację, a w tym czasie Rafał siedział zmutownany (gdzie pewnie był obecny na innym ts) oraz grał w tym czasie. 

Zgadzam się w kilkoma wypowiedziami chłopaków wyżej, gdzie swoje sprawy prywatne powinny być oddzielone od TS, bo robią się niepotrzebne kłótnie czy też problemy.
A jeśli Rafał nie chcę rozmawiać z Wami i sami to widzicie, to powinniście przejść na inny kanał, tak jak napisała Kasia, mamy dużo kanałów na naszym TS, również możecie poprosić o swój prywatny kanał w strefie, ale o ile pamiętam, Snuffy ma swój kanał, więc równie dobrze, możecie przebywać na nim i nie robić nikomu problemów. 

Edit1:

@SnuFFy Przeczytałam dokładnie WSZYSTKIE wypowiedzi osób, które napisały przede mną, i nie chodzi mi głównie o denerwowanie czy coś, tylko napisałam to ogólnie. Ale jeśli siedzieliście tylko na podkanale, aby wytłumaczyć powód kicka, to już jest bardziej zrozumiałe. 

Edited by Wercia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po długim czasie (nikt mnie nie oznaczył, a ja nie sprawdzałem ostatnio tego działu) odpowiadam

1. Ban za siedzenie na "podkanale"

Ban na 7 dni obowiązuje w przypadku gdy poprzednio użytkownik otrzymał bana na 1 dzień. Z tego co piszecie wynika, że @Veeeo podobno był informowany o tym by tak nie robić. Dodać też trzeba, że użytkownik ten był wcześniej banowany, a przynajmniej tak uważa @Rafj

Cytat

Ponieważ użytkownik ten był już wielokrotnie banowany na tym serwerze i po prostu mniejsze kary na niego już od dawna nie działają

więc ban na okres 7 dni jest jak najbardziej do przyjęcia w takiej sytuacji

2. Zachowanie Admina na innym ts

To co admin robi na innym ts, to nie moja sprawa dopóki nie wiąże swoich działań z naszą siecią lub serwerem, np: reklamując nasz serwer u innych, itp

3. Skakanie po kanałach

Jeżeli sytuacja z tamtym użytkownikiem była jednorazowa, to też nie bardzo rozumiem czemu miałoby służyć banowanie, ponieważ Ty i on to dwie inne osoby w takiej sytuacji ze względu na to, iż Ty podobno na tym TS siedziałeś dłużej i z tego co wynika, zrobiłeś to specjalnie, lecz to temat sporny, ponieważ jedna i druga strona zrzuca winę, a więc ciężko też określić czy ten użytkownik na pewno nie znał regulaminu

W dniu 8.10.2018 o 22:12, SnuFFy napisał:

Od momentu kicka tam nie siedział, wbiłem tam z nim i Rusticiem bo chcieliśmy porozmawiać, bez żadnego słowa po prostu dał bana. Ja rozumiem i nie bronie Veeo za to, że tam przesiaduje bo o tym wiem ale sam fakt, że nie siedział tam sam mógł dać do myślenia, że jednak o czymś chcieliśmy porozmawiać, wcześniej czekał nawet pod twoim kanałem no ale tam odzewu nie dostał ;)

Nie bardzo to rozumiem. Piszesz, że on tam siedział nie raz dla jaj, a więc skąd admin miał wiezdieć, że dalej nie robi sobie jaj? Logicznym jest, że jeśli robisz sobie z kogoś cały czas jaja, to ta osoba przestaje Ciętraktować poważnie i podchodzi do tego zupełnie inaczej, a jeśli wcześniej wbijał tam dla jaj, to mógł teraz wbić na kanał "Pytanie do admina". To żadne wytłumaczenie w tej chwili jeśli wcześniej zachowywał się w taki sposób

W dniu 8.10.2018 o 22:12, SnuFFy napisał:

bo nawet jak siedzieliśmy z veeo na innym kanale bądź tsie to były sytuacje, w których wbijał i tak jak Veeo zauważył zaczynał się wyzywać xD.

W sensie, że wbijał na naszym ts do Was i Was wyzywał?

 

 

Co do aktywności adminów, to na dniach postaram się ją sprawdzić i zrobię lekkie czystki na tym serwerze. Na pewno wezmę pod uwagę fakt, że sprawa jest lekko stronnicza i admin nie postępuje sprawiedliwe w pewnych sytuacjach i to dość mocno widać,  lecz też trzeba patrzeć na to, jak zachowywała się osoba składająca skargę, bo święta w tej sytuacji nie jest.

Sprawdzę logi i podejmę decyzję o tym czy Rafj ma zostać zdegradowany. Po tej skardze ciężko decydować o tym czy go wyrzucić czy nie, ponieważ pewne jego decyzje były wywołane tym co prezentowała ze sobą osoba składająca skargę, a więc sam ban za kanał był słuszny w sytuacji gdy ta osoba już wcześniej była banowana. -> nie odniosłeś się do kwestii banów @Veeeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now