Skocz do zawartości

[ON] Rekrutacja na zastępce opiekuna


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do składania podań na zastępce opiekuna. Jego głównym zadaniem będzie sprawdzanie aktywności administracji, zajęcie się atmosferą serwera, rozpatrywaniem skarg. Chcę ,żeby to była osoba ,która jest znana na serwerze, pomocna, dobrze zna serwer oraz ma czas i chęci na pomoc w dalszym rozwoju naszego "Jaila". 
Podania ,które niespełniają wymagań będą natychmiastowo ukrywane.

Wzór:

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Znajomość SourceBans (1-10):
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?:
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

Wymagania:

1. Ukończone 17 lat (wyjątkiem jest 16 lat z pełną mutacją i brakiem banów/mutów.)

2. Bezbłędna znajomość regulaminu serwera.

3. Przynajmniej 8 dni spędzonych na serwerze.

4. Zachowanie kultury na serwerze.

5. Posiadanie sprawnego mikrofonu

6. Pełna mutacja.

Edytowane przez offen
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Oskar
Nick: Hangetsu
Wiek: 17
Znajomość SourceBans (1-10): 10
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  Myślę, że mogę utrzymać moją aktywność, która aktualnie wynosi po kilka godzin dziennie, nie jestem w stanie określić co, kiedy i ile. Zależy od tego, czy mam czas i dzień na przesiedzenie na serwerze całego dnia. Myślę, że średnia aktywność mogłaby być około 3h.
Staż na serwerze: Myślę, że ponad dwa lata z przerwami.

STEAM:  https://steamcommunity.com/id/HanGeTsuu/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Tak  
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Na pewno starałbym się wprowadzać różne innowacyjne pomysły mające na celu przyciągnąć więcej graczy, umilić rozgrywkę. Cały czas mimo tego, że nie mam opiekuna staram się chociaż jako administrator w granicach moich możliwości organizować graczom jakieś odskocznie od codziennego grania na jailu. Jeśli chodzi o kolejne zmiany, starałbym się uzupełnić regulamin i go ulepszyć ponieważ czasami niektóre sytuacje, których regulamin nie obejmuje są rozstrzygane w sposób, który "Gemciu powiedział" lub "Snuffik powiedział". 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Aktualnie jestem administratorem na tym serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Myślę, że mam dużo pomysłów co by mogło zmienić serwer. Aktywnie wypowiadam się w propozycjach, które są jak widać po reakcjach raczej chciane przez graczy. Mam dużo czasu na serwer, szczególnie, że są wakacje i mogę dużo czasu spędzić tutaj. Jestem osobą starającą się dopasować serwer do graczy, nie inaczej. Myślę, że jak bym dostał zastępcę opiekuna i spędził trochę czasu z Tomkiem pracując nad propozycjami to serwer mógłby znowu wrócić do czasów swojej świetności. Dodatkowo myślę, że bycie opiekunem/zastępcą opiekuna dużo ułatwia tworzenie, realizację i dopracowywanie eventów. Aktualnie próbuję odnowić zabawę Mafii ponieważ gracze ją bardzo lubią i mógłbym to robić praktycznie samodzielnie z rangą opiekuna. 

  • Like 12
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponownie otwieram rekrutację na opiekuna serwera JailBreak. Szukam osoby aktywnej na serwerze, kulturalnej i rozpoznawalnej wśród graczy serwera. Doświadczenie w roli opiekuna i znajomość sourcebans nie jest wymagana. 
Obowiązki zastępcy opiekuna:
-Gra na serwerze i utrzymanie dobrej atmosfery
-Sprawdzanie aktywności administracji, ogólne zarządzanie gronem administracji.
-Rozpatrywanie skarg, podań(Podania będą rozpatrywane wspólnie).
-Organizacja eventów na serwerze.
-Dyskusja i rozmowa z graczami na forum/serwerze czy innych komunikatorach. To znaczy, rozmowa z nimi na temat tego co chcieli by zobaczyć na serwerze czego brakuje i co jest nie tak.
 

  • Like 10
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Maks
Nick: Makselele
Wiek: 15 
Znajomość SourceBans (1-10): 9 {zawsze cos może zaskoczyć)
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 1-3h w tygodniu w weekend nawet do 7h
STEAM: https://steamcommunity.com/id/Makselele/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Zacząłbym od wznawiania różnych eventów chciałbym przywrócić mafie w co drugi/ą piątek lub sobotę ale to zależy od graczy, próbował pomóc naprawiać  przeróżne bugi zgłaszane przez graczy. I chyba najważniejsze pomoc opiekunowi w ogarnianiu całego forum czyli zajmować się skargami graczy, rozpatrywaniem podań do administracji, próśb o ub, oraz aktywnością administracji. Jeszcze ostatnio jest poruszany temat regulaminu w którym trzeba zmienić parę punktów :D. No i chciałbym się sprawdzić w roli zastępcy.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie jestem adminem :D
Dlaczego akurat Ty: Myślę ze się nadaje na to stanowisko ponieważ mam sporo pomysłów na rozruszanie serwera nawet w roku szkolnym. Mam bardzo dobry kontakt z graczami wiem czego oczekują od administracji i starałbym się spełniać poważne propozycje, do tego mamy fajny kontakt z administracją jak i z opiekunem wiem ze byśmy dobrze się zgrywali i pomagali sobie nawzajem. Jeszcze napisze cos o sobie że jestem osobą konsekwętną w tym co robię będę dążył do tego żeby na serwerze grało się jak najlepiej, mam poczucie humoru i nie jest tak że dostane tą rangę to będę miał "kija w dupie" tylko zawsze można sobie pożartować pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dominik
Nick: Pandoskonaly
Wiek: 18
Znajomość SourceBans (1-10): 9/10 Zawsze można się pomylić.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Rozszerzył bym czas jaki przebywam na serwerze do 3-4h na serwerze dziennie jeżeli nic ważniejszego mi nie przerwie
STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198150876977/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Posiadałem J@ na blackhouse

Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Posiadając opiekuna zmienił bym dogłębnie regulamin aby  był w 100% przejrzysty nie było w nim żadnych luk ,funkcjonowanie administracji po przez wprowadzenie nowego systemu adminów,wymagań dla każdej z rang i ilośći na poszczególnych stanowiskach tak aby na serwerze zawsze był członek administracji który będzie mógł pomagać graczom a w przypadku Strażników gdyby nie mogli kogoś ukarać raportowali wszystko do wyższych administratorów. Do tego przywrócenie spontanicznych eventów na serwerze i ogólne zwiększenie częstotliwości eventów.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie pelnie funkcje admina na serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Mam wiele ciekawych pomysłów jak rozruszać serwer aby było na nim coraz więcej graczy,do tego wydaje mi się ze mam dobry kontakt z graczami którzy często mówią co się dzieje na serwerze i co się im nie podoba w funkcjonowaniu serwera jak i administracji dzięki czemu po uzgodnieniu z głownym opiekunem będe mógł szybko reagować i wprowadzać potrzebne zmiany jeżeli będą możliwe i sensowne.Przede wszystkim zależy mi na serwerze aby się rozwijał oraz była na nim odpowiednia atmosfera :D. 

Edytowane przez ZbigniewStonoga
  • Like 9
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Olek
Nick: hiroto ten krul
Wiek: 16 (17 się zbliża)
Znajomość SourceBans (1-10): 9.50, może być coś co może zaskoczyć
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Wszystko zależy od nauki i treningów, staram się grać 1/2h dziennie na serwerze.
STEAM: 
https://steamcommunity.com/id/hirototenkrul/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Starałbym się doszlifować luki w regulaminie, wprowadzić na serwer nowe pomysły wraz z nowymi eventami typu ,,Hunger Games". Regularnie przeglądałbym aktywność administracji i kierował do nich swe uwagi, pomógł bym rozpatrywać skargi obecnemu opiekunowi itp. 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Admin na 1v1, Admin na DM, 3/4x Guard na JB
Dlaczego akurat Ty: Myślę, że nadaję się na tą funkcję, nie mając rangi administratora, staram się pomagać graczom gdy mają jakiś problem bądź czegoś nie wiedzą, jestem raczej osobą luźną z dużym dystansem do większości rzeczy, wolałbym z graczem porozmawiać i wytłumaczyć mu co zrobił źle, niż karać go od razu. Gram na owym JB prawie 4 lata, przez te lata nabrałem dużego doświadczenia zarówno jako gracz jak i członek administracji, chciałbym sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności jako zastępca.

Edytowane przez hirociax
  • Like 6
  • Haha 2
  • Zmieszany 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kacper

Nick: FreshMan

Wiek: 17

Znajomość SourceBans (1-10): 9 (człowiek sie uczy całe życie)

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Tak samo jak teraz 2-4/5h, jeśli nie mam nic do roboty to może być nawet więcej

STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198178128705/

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie

Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Na start chciałbym wyprostować wszystkie problemy z regulaminem, zapytać graczy czego nie rozumieją i co jest do zmiany. Pomógłbym również  Tomkowi z ogarnięciem administracji, wprowadził większe obowiązki związane z aktywnością, jak i z zachowaniem na serwerze. Przywróciłbym eventy, w ustalony dzień o ustalonej godzinie robiłbym różne eventy, te dobrze nam znane jak i te nowe.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak,  zajmuję stanowisko admina. :)

Dlaczego akurat Ty: Mam wiele pomysłów na nasz ukochany serwer aby był jeszcze lepszy i ludziom jeszcze lepiej się grało. Z graczami na serwerze mam bardzo dobry kontakt(przynajmniej tak mi się wydaje), mówią mi co jest do poprawy lub czego im brakuje w sprawach serwerowych, jak i administracyjnych, więc zdaje sobie sprawę z tego co jest do zmiany. Mam dystans do siebie i lubię pożartować ale gdy trzeba działam jak najszybciej i jak najlepiej potrafię. Dodam również że ludzie na serwerze mnie szanują i słuchają, wiec ogarnięcie serwera nie sprawiłoby mi żadnego problemu.

  • Like 10
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Przemysław
Nick: Elegancki MemkiZ
Wiek:  17
Znajomość SourceBans (1-10): 8,5
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  To zależy od dnia wiadomo, jak każdemu człowiekowi może coś wypaść, lecz codziennie jestem minimalnie 2-3 godzinki na serwerze. Jeśli mam sporo czasu wolnego to jestem w stanie poświęcić wiele wiele więcej.
Staż na serwerze:  Zdarzały się przerwy krótsze i dłuższe, aktualnie za 3 dni wskoczy mi 3 rocznica od kiedy jestem tutaj na owej platformie.
STEAM:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198172365274
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Nie posiadałem.
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Uzyskując posadę zastępcy opiekuna zacząłbym najpierw od samego wnętrza - najważniejszej rzeczy na każdym możliwym serwerze czy także gry. Ekipa serwera, czyli administracja. Jest to aspekt, który powinien być najbardziej zgrany bez żadnych kłótni pomiędzy sobą czy innych przeróżnych sytuacji, które wynikają.  Druga sprawa to społeczność na serwerze, wiadomo jako wysoko postawiona osoba na serwerze od razu przeszedłbym do szczegółów i spróbował złapać jak najlepszy kontakt z osobami w sprawie działania serwera - co trzeba zmienić co dodać. To także jest jeden z najważniejszych ''wagoników", który nie powinien być odstawiany na bok. Chciałbym także skonsultować razem z całą społecznością wiele kontrowersyjnych podpunktów w regulaminie i przedstawić je ponownie z jak najlepszej strony, aby były one rozjaśnione. Przejdę teraz do mało ważnych rzeczy, lecz także potrzebnych na serwerze to eventy. Chciałbym ruszyć z przeróżnymi inicjatywami dla społeczności, umilać im grę. Wyrwać się z tej monotonii. Wydaję mi się, że udało mi się wypisać w bardzo wielkim skrócie to co chciałem oddać z siebie.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełnie aktualnie rolę strażnika na serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Na chwilę obecną pełnie funkcję strażnika na serwerze. Z opinii społeczności na serwerze jestem osobą miłą i pomocną. Kilka punktów wyżej przedstawiłem sporą listę rzeczy, którą chciałbym wcielić w serwer. Bardzo cenie w sobie mój optymizm - zawsze jestem do wszystkiego nastawiony pozytywnie. Jeśli uzyskałbym odpowiednią szansę jestem w 99% pewny, że byłbym w stanie wykonać to co przedstawiałem. Jestem w stanie poświęcić bardzo dużą ilość czasu, żeby się to udało. Moim zdaniem uważam, że to co chciałem przekazać to przekazałem. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać i prosić o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 Pozdrawiam Przemek :)

  • Like 5
  • Haha 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do pisania podań stosując się do wzoru poniżej.
Pamiętaj, że wygląd twojego podania świadczy o Tobie!

Wzór:

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Znajomość SourceBans (1-10):
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?:
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

Wymagania:

1. Ukończone 17 lat (wyjątkiem jest 16 lat z pełną mutacją i brakiem banów/mutów.)

2. Bezbłędna znajomość regulaminu serwera.

3. Przynajmniej 8 dni spędzonych na serwerze.

4. Zachowanie kultury na serwerze.

5. Posiadanie sprawnego mikrofonu

6. Pełna mutacja.

  • Like 4
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Czarek

Nick: Suiryu

Wiek: 18

Znajomość SourceBans (1-10): 10

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 1 - 4h

Staż na serwerze: 296h

STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198255721842

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nazwa: Cswild (sieć już od dawna nie żyje, dlatego przeniosłem się tutaj)
Miałem coś w stylu zastępcy opiekuna odpowiedzialnego za rozpatrywanie skarg oraz odwołań od banów. Ranga nazywała się: Banteam.

Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Uważam, że aktualnie wszystko funkcjonuje, jak należy. Sądzę, że jako administracja wykonujemy swoje obowiązki nienagannie.
Jesteśmy zgraną, dobrą ekipą i nie widzę sensu, żeby cokolwiek zmieniać w administracji. Jednak nie wykluczam wprowadzenia niektórych późniejszych propozycji napisanych przez graczy w przyszłości na serwer.
Nie ma sensu wprowadzać czegoś na siłę, żeby słówka w podaniu się zgadzały. :)

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie Admin na serwerze JB.

Dlaczego akurat Ty:  Zostając zastępcą opiekuna, przyspieszyłbym tempo pracy w dziale JB. Chcę przez to powiedzieć, że wykonywałbym swoją pracę jako zastępca na forum w jak najbardziej szybki, efektowny i możliwy sposób. Mój kontakt z graczami jest dobry i nikt nie czuję się gorszy w mojej obecności. Na serwerze jakiś przykład daje oraz chwalę graczy którzy, również dają jakiś przykład. Nikt nie jest idealny, czasem popełniam błędy, natomiast szybko je naprawiam i są one nieznaczące. Pomimo mojego stażu mogę stwierdzić, że mam spore doświadczenie i jako zastępca poradziłbym sobie. Do graczy podchodzę ze sporą empatią i uważam, że nie jestem już taki spięty jak wcześniej.

  • Like 13
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mikołaj
Nick: offen
Wiek: 16
Znajomość SourceBans (1-10): SourceBans to średnio ale SourceMod 9/10 ;).
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Różnie, zazwyczaj staram się przegrać przynajmniej 1 godzinę, jednak zdarza się, że siedzę po 4/5 h.
Staż na serwerze: W trakcie pisania ponad 68 dni. Na serwer zawitałem w październiku 2017 i tak z małą przerwą gram do dziś.
STEAM:  offen😣[CSC]
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie.
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Chciałbym przeprowadzić małe zmiany w regulaminie, aby stał się dla każdego jasny ponieważ na pewno znajdą się jakieś przyjęte zasady panujące na serwerze, które nie są zapisane. Starałbym się usuwać z serwera elementy, które niekorzystnie wpływają na rozgrywkę. Jednak najbardziej chciałbym zmienić podejście niektórych graczy do członków administracji a szczególnie do Guardów, którzy często traktowani są jako ci "gorsi". Reszta zmian wyszła by raczej w praniu bo widzę, że Gemciu ma już większość rzeczy zaplanowaną a jako zastępca skupiłbym się bardziej na utrzymaniu dobrej atmosfery na serwerze jak i w gronie administracji.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin Surf + RPG oraz aktualnie Admin JB. 
Dlaczego akurat Ty: Gram dosyć długo na serwerze a w administracji jestem od sierpnia, wiem co i jak działa. Administratorem nie jestem idealnym ponieważ mam swoje odchyły, jednak wydaje mi się, że opanowałem to do takiego poziomu, że nadaję się na stanowisko zastępcy opiekuna. Ze społecznością serwera mam dosyć dobry kontakt, często zgłaszają do mnie różne błędy jak i wyrażają swoje opinie o aktualnej sytuacji na serwerze. 

Edytowane przez offen
  • Like 21
  • Haha 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Filip

Nick: Jeremaya Gattwold 

Wiek: 20 

Znajomość SourceBans (1-10): Ciężko mi powiedzieć. Dużo ostatnio nie używałem ale jest to na tyle proste, że wystarczy popołudnie aby sobie przypomnieć. (7/10)

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:   Na czas pandemii każdy ma fulla czasu i tak na prawdę gdy jest taka potrzeba to jest dostępny. To samo się tyczy mnie gdzie w zależności od humoru potrafię zagrać od mapy do nawet 5-6 godzin dziennie, szczególnie z przerwami. Wiadomo niedługo sesja, ale tej jestem raczej pewny i nie utrudni mi tego bywania na serwerze. Patrząc też na to, że na forum mnie nie ma tylko kiedy śpię (mało) można powiedzieć, że jest ze mną stały kontakt.

Staż na serwerze:   GameMe pokazuje, że jest to około 34-35 dni łącznie. Na serwerze jestem jednym ze starszych graczy, bo zacząłem swoją przygodę 4 lata temu i wiem jak wyglądał serwer na przestrzeni lat. Wydaje mi się, że te godzinny mało znaczą przy tym co robiłem meta-gaming'owo.

STEAM:   Profil Steam

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Dawno, nie pamiętam.

Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: W tym momencie dzieje się bardzo dużo i tak na prawdę z dnia na dzień przychodzą do nas zmiany. Ostatnio jednak zaciekawił mnie system osiągnięć i jaki sympatyczny to jest pomysł. Mam ochotę popatrzeć na liczby, nagrody czy też statystyki. Wydaje mi się, że system jest jeszcze do dopracowania i wiele nagród nie odpowiada wymaganiom i na odwrót. Nie chce wymieniać tysiąca rzeczy bo potem mnie to przerośnie, ale problemy wymienione przez kolegów na górze też są dla mnie istotne. 

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Kiedyś: Opiekun Serwera, UbTeam, Redaktor, Admin

Dlaczego akurat Ty: Grając po stronie zwykłego gracza dostrzegłem wiele niedociągnięć. Brak balansu i przesadzone statystyki, które utrudniają niekiedy grę. Gdy mi się coś nie podoba to mówię o tym w prost. Staram się szukać konsensusu w każdej sytuacji. Pamiętajcie też, że każdy ma swoje słabości i nie zawsze każdy jest perfekcyjny. 

  • Like 20
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym drugim opiekunem zostaje @offen. Dziękuje za zainteresowaniem tematem pozostałym graczom i doceniam waszą chęć pomocy w rozwoju naszego serwera. Tak więc gratulacje i witam w zespole!

  • Like 12
  • Dziękuję 2
  • Haha 4
  • Zmieszany 2
  • Smutny 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram rekrutację na drugiego opiekuna.

Wzór i wymagania macie wyżej.

Zapraszam do składania podań!

Edytowane przez offen
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Sebastian
Nick:SebaSayian
Wiek: 15 
Znajomość SourceBans (1-10):8
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:Zależy od tygodnia jednego tygodnia mogę poświęcić około 5/6h drugiego tygodnia około 2h też zależy jak mi plan ułoża w szkole :d
Staż na serwerze:  Aktualnie bez dłuzszych przerw bedzie to jakies 2/3miesiące +/- wczesniej grałem około 2 lata temu 
STEAM:  https://steamcommunity.com/id/ptaku0700/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?:Raczej będę otwarty na propozycje graczy bo głownie to oni z adminstracją kreują serwer jak i atmosfere na nim wiec będę otwarty na propozycje wszystkich graczy  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:admin JB/FFA
Dlaczego akurat Ty:Myślę,że przyda się para rąk do pomocy przy serwerze czy to w organizowaniu jakiś eventów bądź dodawania rzeczy które przyjeły by sie ciepło przez graczy.Głownie chodzi mi tutaj o dodanie czegos nowego czego jeszcze nie widzieliśmy na JailBerku bądź przywrócenie starszych rzeczy które zostały usunięte z biegiem czasu. 
  • Like 6
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Dominik
Nick: ZyXeel
 Wiek:  17
Znajomość SourceBans (1-10): 
SourceBans'a słabo znam ale wiem, że szybko się tego nauczę.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:
 2h-5h wiadomo czasami bywają dni co zagram dłużej niż 5h a 
czasami wejdę na chwile w zależności ile mam czasu.
Staż na serwerze: 
Obecnie mam 32 dni stażu na serwerze   
STEAM:  
https://steamcommunity.com/id/Zyxeel/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): 
Niestety nie.
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?:
Na pewno starałbym się wprowadzać różne pomysły graczy a także administracji, które miałyby na celu przyciągnięcie nowych a także starych graczy na serwer. 
Jako opiekun chciałbym zmienić niektóre punkty w regulaminie żeby były jasne i klarowne dla wszystkich graczy. 
Chciałbym dowiedzieć się od graczy co chcieliby zobaczyć w przyszłości na serwerze JB a także czego od nas administracji oczekują. 
Chciałbym zapobiec wszelkim konfliktom pomiędzy administracją a naszymi kochanymi graczami, aby nikt nie był faworyzowany ani nic z tych podobnych.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Admin JB, Only AWP
Dlaczego akurat Ty: 
Cześć, jestem Dominik mam 17 lat i chodzę do Technikum w województwie Lubelskim.  
Jestem osobą, która jeżeli podejmuje jakieś działanie to musi je spełnić w 100% i która lubi wyzywania oraz osobą zaangażowaną i pewną siebie. 
Na serwerze przegrałem już 32 dni i myślę, że dam sobie radę,szybko się uczę a przede wszystkim mam duże chęci i chciałbym aby serwer się dalej rozwijał.
Wierzę, że z graczami uda nam się zbudować serwer do, którego każdy będzie chciał wrócić z uśmiechem na twarzy.
 Chciałbym pomóc opiekunowi w pilnowaniu porządku na serwerze jak i w pilnowaniu administracji.
Chciałbym spróbować swoich sił jako opiekun.
Edytowane przez ZyXeel
  • Like 15
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Czarek
Nick: Suiryu
Wiek: 18
Znajomość SourceBans (1-10): 8
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 1h do 5h
Staż na serwerze: 8 miesięcy, ale na gameme mam 447 nabitych godzin.
STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198255721842 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): (CsWild) No powiedzmy, że miałem coś w stylu zastępcy opiekuna na JB na innym serwerze, ale to był jakiś totalny żart, bo tam nawet demka nie działały.
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Wszystko, co wymagałoby tej zmiany + doszłoby parę moich przyszłych pomysłów i nie wykluczam rozpatrzenia sensownych propozycji graczy.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin JB
Dlaczego akurat Ty: Zacznę od czegoś prostego... Nie mam ani jednego warna, nikt się na mnie nie skarży i nie mam z nikim kosy. Mam spore doświadczenie na JB, staram się oraz pilnuję żeby nikt nie był traktowany gorzej, nawet najgorszy z najgorszych będzie traktowany sprawiedliwie. Offenowi na pewno przyda się jakaś pomoc, a ja postaram się pomagać najlepiej, jak umiem. Nie ukrywam, że jako admin podejmowałem jakieś malutkie kroczki w celu, ustabilizowania niektórych, niezbyt przyjemnych sytuacji gdzie musiałem kontaktować się bezpośrednio z opiekunem. Pomagałem też trochę przy wyborze muzyki na zabawy oraz zorganizowałem swój własny unikalny event o nazwie "CursedJail". Swoje 2 grosze wsadziłem też do regulaminu JB... No ale co z forum... Powiem krótko, posty są pisane wtedy, kiedy trzeba, są napisane z głową i mają jakieś znaczenie. (oczywiście mam tu na myśli dział JB).

Edytowane przez Suiryu
Poprawa stażu.
  • Like 22
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 8.09.2020 o 18:00, Suiryu napisał:

Imię: Czarek
Nick: Suiryu
Wiek: 18
Znajomość SourceBans (1-10): 8
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 1h do 5h
Staż na serwerze: 8 miesięcy, ale na gameme mam 447 nabitych godzin.
STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198255721842 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): (CsWild) No powiedzmy, że miałem coś w stylu zastępcy opiekuna na JB na innym serwerze, ale to był jakiś totalny żart, bo tam nawet demka nie działały.
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Wszystko, co wymagałoby tej zmiany + doszłoby parę moich przyszłych pomysłów i nie wykluczam rozpatrzenia sensownych propozycji graczy.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin JB
Dlaczego akurat Ty: Zacznę od czegoś prostego... Nie mam ani jednego warna, nikt się na mnie nie skarży i nie mam z nikim kosy. Mam spore doświadczenie na JB, staram się oraz pilnuję żeby nikt nie był traktowany gorzej, nawet najgorszy z najgorszych będzie traktowany sprawiedliwie. Offenowi na pewno przyda się jakaś pomoc, a ja postaram się pomagać najlepiej, jak umiem. Nie ukrywam, że jako admin podejmowałem jakieś malutkie kroczki w celu, ustabilizowania niektórych, niezbyt przyjemnych sytuacji gdzie musiałem kontaktować się bezpośrednio z opiekunem. Pomagałem też trochę przy wyborze muzyki na zabawy oraz zorganizowałem swój własny unikalny event o nazwie "CursedJail". Swoje 2 grosze wsadziłem też do regulaminu JB... No ale co z forum... Powiem krótko, posty są pisane wtedy, kiedy trzeba, są napisane z głową i mają jakieś znaczenie. (oczywiście mam tu na myśli dział JB).

Gratuluję! Przyjęty

  • Like 11
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności