Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam ze gralem na roznych zoombi i najbasrdziej wpad mi do gustu na lvl max lvl 21(czy tam troszeczke wiekszy) i z kazdym lvl dostaje sie nowa bron  + same male mapy typu zombi_five i to dopiero je zombi ;d;d;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo serwer będzie wyłączony na parę godzin/dni/tygodni gdyż będą prace nad serwerem, ale wszystkie propozycje są aktualne + Jeśli chcecie aby wykorzystać wasz pomysł dodajcie post sensowny z sensowną propozycja taki jak

 

,,Proponuje abyście dodali Broń

 

Gold Ak47 Link: http://amxx.pl/topic/17247-zlote-ak47-by-alejandrosk/ "

 

Aby ułatwić prace naszemu znajomemu ,,-_-" dziękuje dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce sie utrzymać zombie moda to trzeba mu czas poswiecac. Gdy był wuwunio to serwer był full, a teraz jak sie nie chce "komuś" ruszyć, i sie wuwunia wy*****o to trudno. SWAG ja obstawiam ze te "godziny, dni, tygodnie" zmienią się w "wiecznosc" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Truskawkowy

CO?Jak wuwunio był to był full?Wuwunio dał paczkę która nie była ruszana,a serwer rozkręcałem ja i reklamowałem ja więc nie pleć głupot że przez wuwunia upadł bo on miał na ten serwer wyjebka, on był ciągle zainteresowany swoim cod'em (można to nawet przeczytać po korespondencji ze mną, w której codziennie płakał jak to jego cod nie stoi full ,a  zombiaka zawsze odsuwał na drugi tor)Więc przepraszam, ale zombiaka rozkręcałem ja a nie on i nie pleć głupot.Dziwne że wuwunio u sb w sieci ma też zombiaka i stoi gorzej od naszego ^ ^

 

 

Jak wbije SWAG to ogarniemy go i zaczniemy rozkręcać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Nowa wersja będzie już niedługo. Czekam na SWAG'aJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#4 [Zombie Plague] Cs-Classic.pl [VIP] | Pukawka.plZombieOgólne" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności