Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1, Fajne może być.2, Taak :P3, jest, a ta czapka nic nie daje wiec moim zdaniem nie potrzebna :P4, Ja byłbym na Nie ale chyba ze w cvars ustawic 2-3x dmg5, Electro mp5 ma buga i jak zakupisz te bron usuwa ci nóż6, może być ale po co jak i tak spadochron jest? :P7, spoko moze bycPS: Ja nadal apeluje o zmiane ilosci hp nemka i surwa! :PPJbc czekajmy na wypowiedz -_- :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

http://amxx.pl/topic/29329-kill-bomb/

http://amxx.pl/topic/22705-fall-resistance/

 

Dodane.

 

A te bronie to idiotyczny pomysł bo i tak truskawkowy rozpierdala cały serwer byle czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sumie pytanie natury technicznej, a jeżeli odpowiedź brzmi "nie" zamieniam je w propozycje. Czy jest możliwość zarejestrowania nicku na serverze? Coraz częściej wchodzę i widzę wyraźnie że ktoś bawił się moim kosztem. Mam od 0-10AP zamiast koło 100 jak sobie zawsze zostawiam. Parę kill'i i dead'ów do rankingu, zaczyna mnie to wszystko już irytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzka dawalam juz ofke kill bomb i bylo na nie. Skoro ona zostanie wprowadzona to dodaj tez bombe anti.

Przydaloby sie dodac kilka k zycia surwkowi:)

I moze za kazdy lvl zapisuje sie o 10 ap wiecej albo cos takiego:)?

 

/Edit

http://cs-gra.pl/topics52/5o-recoil-i-electro-mp5-vt44367.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie broni za exp byłoby OK ale nie tak jak kiedyś w sensie miały za dużo bonusów do gościa z krową ulepszoną do kampy nie szło wejść. Może ulepszenie zwiększałoby dmg o 20/25 wygląd i tyle bo brak odrzutu w krowie był straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać odradzanie ponieważ.nie którzy wchodzą i chcą se pograć.A tak to muszą czekać.Prosze o dodanie tej aplikacji do amx.

Jeśli jest 1 człowiek, to nie odradza graczy którzy wbiją na serwer :) O to Chodzi. Ale moim zdaniem to nie jest problem. Jbc to ten plugin, ale na 5.0.. Powinien na 4.3 odpalić 

http://amxx.pl/topic/91738-addon-respawn-player-on-connect/?p=544620

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Autorespawn jest dobry na swój sposób.(i dobrze że nie zawsze odradza)Poprawiono HP surva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawkowy ,wiadomo ze mozna ulepszyc serwer ,ale nie tak szybko wreszcie wszystkiego bedzie za duzo ! Do ulepszen broni jestem za nie ,bo po jakims czasie kazdy bedzie mial pro bronie + vip bedzie nie do pokonania ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Vip został przecież osłabiony(DMG VIPA)Zmierzamy powoli do końca.Choć i tak jeszcze dużo przed nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się zwiększyć życie wszystkich ZOMBIE bo czasami nawet nie są w stanie dotrzeć do graczy w bunkrach nawet w piątkę.

 

Druga sprawa to UnlimitedClip moim zdaniem to jest bezsensu bo jak ktoś kupi to i postawi laser to do kampy nikt nie wejdzie żaden zombie tak jak to pokazały admini(Luxe i Truskawkowy) 20 zombie przeciw 1 graczowi i przez 6 minut się sam wybronił bo zombie na wejsciu już padały a jeszcze lasery stały wydał ledwie 80 Ap zyskał przeszło +1000 

A trzecia sprawa to podwójny skok vipów mogą się dostawać tam gdzie inni nie mogą i nie muszą za to płacić.A czwarta sprawa jest taka że poprostu zombie potrzebują jakiegoś boosta bo są za słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak może odrazu vipa skasujemy? VIP to udogodnienie dla gracza. Jeśli słabo idzie CI gra to poprostu sobie kup vipa! I tak już zostało dmg zmiejszone. Unlimited Clip jest dobre. Jak mogę zyskać 1000 ap? Wiesz co to 1000 ap? moj rekord 700 coś, z czego 500 miałęm już na początku rundy. Za dodaniem po 1k hp dla all zombie jestem. Knife blink dać po 10 ap i git. A 2 skoki dla VIP'a zostają! Jak nie możesz wbić tam gdzie vip jak grawitacja 10 sec jest? -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NarestoN nie przesadzaj ;d Moze ,az tak nie jest potrzebny ,ale tak jak napisalem masz ap ? To kupujesz co chcesz ! 

Ja dodalbym zlote itemy ,ale tylko 1 i albo dla vipa za 100 ap ,albo dla all za 150 lub wiecej . np : 

 

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=148561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do zombiaków to nie są oni coraz lepsi?Pierwszy zombiak 0% widzialności przez 15 sekund, dodałem nowe itemy dla zombiaka, zmniejszyłem HP lm'ow.Zacznijcie teraz grać i zapraszać kumpli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To git, ale hp lma zwiększ o stówkę, bo tak czy siak to trochę za mało. Trzy albo cztery strzały z PPM i bum! :D  Dodatkowo mam jeszcze fajny pomysł co do zombie. Pierwszy zombie niech ma skin, taki jaki ma każdy zombie aktualnie - taki jakby predator, niewidzialny :) A reszta zombie, proponuję, by miała taki skin, bo aktualny skin przypomina predatora-obcego. Ten skin dla reszty zombie jest najlepszy jaki dotychczas spotkałem:KLIK i proszę o dodanie takiego skina, oczywiście jeśli się go znajdzie, bym poszukał lecz niestety mam problemy z komputerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności