Jump to content
-_-

Wasze propozycje

Recommended Posts

Ja mam w sumie pytanie natury technicznej, a jeżeli odpowiedź brzmi "nie" zamieniam je w propozycje. Czy jest możliwość zarejestrowania nicku na serverze? Coraz częściej wchodzę i widzę wyraźnie że ktoś bawił się moim kosztem. Mam od 0-10AP zamiast koło 100 jak sobie zawsze zostawiam. Parę kill'i i dead'ów do rankingu, zaczyna mnie to wszystko już irytować.

Norinna, już prawdopodobnie ilość HP surwa została zwiększona, oraz nemka. Otóż moim zdaniem zapis ap jest OK. Electro mp5 jest zbugowany, i usuwa nóż.

Ulepszanie broni za exp byłoby OK ale nie tak jak kiedyś w sensie miały za dużo bonusów do gościa z krową ulepszoną do kampy nie szło wejść. Może ulepszenie zwiększałoby dmg o 20/25 wygląd i tyle bo brak odrzutu w krowie był straszny.

Guest IceT

Proponuje dodać odradzanie ponieważ.nie którzy wchodzą i chcą se pograć.A tak to muszą czekać.Prosze o dodanie tej aplikacji do amx.

Proponuje dodać odradzanie ponieważ.nie którzy wchodzą i chcą se pograć.A tak to muszą czekać.Prosze o dodanie tej aplikacji do amx.

Jeśli jest 1 człowiek, to nie odradza graczy którzy wbiją na serwer :) O to Chodzi. Ale moim zdaniem to nie jest problem. Jbc to ten plugin, ale na 5.0.. Powinien na 4.3 odpalić 

http://amxx.pl/topic/91738-addon-respawn-player-on-connect/?p=544620

Truskawkowy ,wiadomo ze mozna ulepszyc serwer ,ale nie tak szybko wreszcie wszystkiego bedzie za duzo ! Do ulepszen broni jestem za nie ,bo po jakims czasie kazdy bedzie mial pro bronie + vip bedzie nie do pokonania ! 

Przydałoby się zwiększyć życie wszystkich ZOMBIE bo czasami nawet nie są w stanie dotrzeć do graczy w bunkrach nawet w piątkę.

Druga sprawa to UnlimitedClip moim zdaniem to jest bezsensu bo jak ktoś kupi to i postawi laser to do kampy nikt nie wejdzie żaden zombie tak jak to pokazały admini(Luxe i Truskawkowy) 20 zombie przeciw 1 graczowi i przez 6 minut się sam wybronił bo zombie na wejsciu już padały a jeszcze lasery stały wydał ledwie 80 Ap zyskał przeszło +1000 

A trzecia sprawa to podwójny skok vipów mogą się dostawać tam gdzie inni nie mogą i nie muszą za to płacić.A czwarta sprawa jest taka że poprostu zombie potrzebują jakiegoś boosta bo są za słabe.

Taaak może odrazu vipa skasujemy? VIP to udogodnienie dla gracza. Jeśli słabo idzie CI gra to poprostu sobie kup vipa! I tak już zostało dmg zmiejszone. Unlimited Clip jest dobre. Jak mogę zyskać 1000 ap? Wiesz co to 1000 ap? moj rekord 700 coś, z czego 500 miałęm już na początku rundy. Za dodaniem po 1k hp dla all zombie jestem. Knife blink dać po 10 ap i git. A 2 skoki dla VIP'a zostają! Jak nie możesz wbić tam gdzie vip jak grawitacja 10 sec jest? -.-

Vip = przywileje . Hp dla zm przydaloby sie . A co do bezliku ammo ,po co usuwac ? Masz ap to kupujesz co chcesz ! 

• Like 1

Bezlik ammo jest potrzebny, bo bez niego to nawet 3 minut nie potrzymasz :)

Guest IceT

Proponuje,żeby dodać żeby,się więcej ap zapisywało.A nie tylko 500

Nie 500 to i tak juz za duzo wiecej by bylo ap to by kazdy latal z bezlikiem ammo a zombie by wtedy wogole szans nie mialy

Guest IceT

Noi na dużo serverownach widziałem na Zombi Plague Bank Ap to mieli ziomcy po 1113987 ap i ich zm zarażało.

Co do zombiaków to nie są oni coraz lepsi?Pierwszy zombiak 0% widzialności przez 15 sekund, dodałem nowe itemy dla zombiaka, zmniejszyłem HP lm'ow.Zacznijcie teraz grać i zapraszać kumpli :)

To git, ale hp lma zwiększ o stówkę, bo tak czy siak to trochę za mało. Trzy albo cztery strzały z PPM i bum! :D  Dodatkowo mam jeszcze fajny pomysł co do zombie. Pierwszy zombie niech ma skin, taki jaki ma każdy zombie aktualnie - taki jakby predator, niewidzialny :) A reszta zombie, proponuję, by miała taki skin, bo aktualny skin przypomina predatora-obcego. Ten skin dla reszty zombie jest najlepszy jaki dotychczas spotkałem:KLIK i proszę o dodanie takiego skina, oczywiście jeśli się go znajdzie, bym poszukał lecz niestety mam problemy z komputerem. 

Panowie! Trzeba w regulaminie dać o worach! Ja proponuje:
#Zakaz stawiania worków w ludziach/zombi i bugowania ich.
#Zakaz stawiania worków na scianach, i kampienia na nich.
#Zakaz niszczenia cudzych worków przez ludzi.

Ja bym proponował usunięcie worków. gdyż z nimi jest zbyt dużo problemów, gracze się kłócą itd.. Dla mnie wystarczały by tylko laser miny. Bo chociaż nimi nie ma takiego bugowania.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines