Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dal taka propozycje zeby przyciemnic gre noo wiece o co mi chodzi.Jak sie gra to jest za jasno widac zombiaki z daleka, latwo je zabic, nie ma takiego hardcora itp.Gralem raz na jakims tam serwie gdzie nic nie bylo widac, bylo tylko widac swoja oraz kolegi latarke, granata swiecacego sie i tam moze jakies efekty ktore sa na mapce.To byla gra, idziesz nic nie widzisz chyba ze latarka swiecisz, slyszysz zombiaka ale nie wiesz gdzie on jest i nagle ci wypada to jest dobre :]+ mozna wtedy zmiejszyc HP zombiakow tak od 2k-3k max HP ( ale to tylko taki dodatek)A wiec to chyba na tyle, mysle ze fajna propozycja bo fajny serwer i ten efekt by sie ludziom spodobal.Piszcie co o tym sadzicie.Podoba sie pomysl daj "Lubie to"Nie podoba sie?: Skomentuj, popraw, odzuc nie hejtuj ^.^Pozdrawiam XxconnanxX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku karol coś napisał o komentowaniu i coś o warnach. Propozycje to nie poleci po warnach, ktoś będzie komentował propozycje to poleci warn.Proponuje dodać miny, tańsze niż laser-mina download potem wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

 

Co to ma być ? jakiś szajs dodaliście ^^

 

Aby było widno

Sklep dla vipa jako zm i człowiek

Menu admina mi nawet nie dziala ?

aby vip mial to co pisze jak się wpisze /vip 

+sklep dla vipa w tym bomba anti 

 

Albo najlepiej zmienić znowu na Zm gun xp bo to co teraz jest to tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

BOMBY ANTI NIE BĘDZIE BO NIE MA DZIAŁAJĄCEJ POPRAWNIE WERSJI

 

Snajpercio a ty szczerze mówiąc zaczynasz mnie denerwować, ciągle narzekasz jak to nie jest źle a pomysły też dajesz z dupy.

Podaj mi link do tych rzeczy

Lasermina jest przecież

 

Vipa robiłem wczoraj po "ciemku" i mogłem zjebać parę rzeczy

 

A ta paczka przecież jest podobna na jednym z pierwszych zombiaków w Polsce to jak może być zjebany?Chłopie poprawiliśmy błędy z tamtego serwa(przyznam że sam tam cisnę) i gra się lepiej wg mnie tylko jest za mało map, które teraz dodaje

 

Chcieliście taki serwer, głównie Pan Snajper pisał że serwer się nudzi i że nic nie robimy, choć sam za mało pomaga.

Przyznam szczerze że jestem wkurwiony bo ja podczas remontu z dupy sobie komputera nie wyciągne i internetu od niego też i tak udawało mi się wejść od czasu do czasu .

 

 

 

SERWERA JUŻ NIE ZMENIAM, DODAM TYLKO KILKA NOWYCH OPCJI.

Najprawdopodobniej będą monety i jeszcze jakieś bajery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka propozycję,zrezygnować z leveli dodać na początku respawnu menu broni,wszystkie typy broni długich + krótka w secondary weapon + każdy dostaje komplet granatów  + wybór klasy człowieka:

1.Burmistrz(Wolniej biega+2 granaty zamrażające)

2.Cywil(szybciej biega + 1 granat zapalający)

3.Gruba Ryba(+50hp,zwiększona grawitacja)

4.Złodziej(szybciej biega+zmniejszona grawitacja)

5.Żolnierz(wolniej biega,zmniejszona grawitacja + 7 ammopackow)

6.Komandos(zmniejszona grawitacja +1 każdego z granatów)

 

Po zarażeniu klasy zombie do wyboru:

1.Grubas(dużo hp,wolniej biega)

2.Szybcior(szybko biega,mniej hp)

3.Klasyczny(normalna ilość hp normalna grawitacja bieg taki szybki jak human)

4.Skoczek(zmniejszona grawitacja,mniej hp)

 

 

-Runda z Nemezisem uruchamiana tylko przez admina

-Runda Snipers vs Assasins uruchamiana tylko przez admina

-Runda Survivor uruchamiana tylko przez admina

-Runda Sniper vs assasins uruchamiana tylko przez admina

 

 

-Zrezygnowałbym z "packow" zostawianych przez zabitych zombie

-Zwiększył życie wszystkim zombie o 1000hp

-Dodał full auto bez potrzeby przeładowywania

-Matki zombie(czyli pierwszego zombiaka) nie wolno rzucać freezami

 

Gracz V.I.P:

-Otrzymuje + 100 hp

-+1 każdy granat

-1/4 szansy na respawn po zabiciu przez Nemezisa lub po zabiciu przez Zombie gdy jest survkiem

 

Sklep:

-granat freez-5 ap

-granat zapalajacy-5 ap

-20 workow 15 ap

-Gold AK-60 ap

-Antidotum-25 ap

 

 

To tylko moja propozycja,pisałem sam,jak coś źle to mnie poprawicie

Moim zdaniem tak mod będzie wyglądał dużo lepiej niż teraz z tymi levelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famas poprostu zgapiles wszystko z serwera cs-zabojcy. A co do propozycji radze dac spowrotem gunxp. Poniewaz wczoraj jak na serwa wszedlem to sie grac niedalo...

Kolego grałem na kilku serwerach zm i zebrałem to wszystko do kupy,i naprawdę wydaje mi się to dużo ciekawsze niż obecny zm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąc bomby co zm maja ^^

 

z tym grać sie nie da. walnie ci taki bombe , spadasz i po tobie.

 

Albo usunać ją ze sklepu dla zm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer jest zarąbisty więcej ludzi gra + jest zabawa z ZM nie to co było na Gun exp wbiłeś sobie Snajper 23 lvl szpan że masz największy i z krową biegałeś po mapie a inni (nowi gracze) z 1 lvl co mieli robić ?? WIęc dobrze zrobili że zmienili, a poo za tym Buska napisał że mamy dawac Propozycje do ZM a nie się kłócić który serwer był/jest lepszy...

 

Propozycje:

-klasy człowiek:

Szybki-szybciej biega

Zwinny-grawitacja

Berserk- ma 50 kamizelki, wolno biega + 2x granat Zamrażający

Udzrowiciel- posiada zdolnośc zamienienia ZM w człowieka 1x na Mape + 2x po każdym granacie

-Sklep vip

bazuka - 35 AP (ale ta zwykla nie ta co teraz jest dla wszystkich)

no recoil - usuwa rozrzut broni- 15AP na jedną runde

kamizelka anti - 10 ap- 200

gold deagle - 25 AP

 

Acha i mam pytanie niech H@ odpisze, czy to że dziś w kampie były 2 miny + 3 human, dwóch z gold Deagle i jeden z M4A1 to zabronione ?? bo wszedł Wuwunio i natychmiasy zmienił mape a na Steam mi pisał że to jakiś ŻAL że tak gramy i przez nas może ludzi nie być na serwerze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chodzi oto że zombie ma mniejsze szanse, dlatego starajcie się (admini) pomóc im.

 

 

Co do klas ludzi to nie wiem czy to dobry pomysł bo będzie się pokazywało w czasie wybierania broni i znowu będzie płacz.

 

 

Czekam na dalsze propozycje, choć nie mówie że klas ludzi nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 gram ostatnio dosyc czesto na tym ZM i niewiem czmeu nagle tyle zmian , szczerze mowiac lepsza byla wersja na gg z expem i klasyczne ZM, bo teraz te rozne zmiany raczej nie przyciagaja takiej samej uwagi i nie jest gra taka mila jak byla, a propo slotow to tez bylo dobre jak byly 21 a teraz raczej straszny tlok i srednio co tyle w tyle ludzi idzie gra

ale tylko tak nawiasem , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość zmiany mapy ? Jest jedna cały czas i nie wiem czemu .

A co do gry gra się przyjemnie , ja nie lubię grać na Xp wolę sobie wejść popykać i wyjść , nie nabijać lvl"i przez pół dnia i mieć 7 .... ,a później to już szkoda gadać . Jest więcej slotów jest więcej graczy więc nie wiem o co wam chodzi ,że serwer "nie przyciąga" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Są sloty po to by nie było gadania że nie można wbić na serwer.

 

 

I map jest dużo bo sami chcieliście dużo map^ ^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zarazisz człowieka będąc zombie powinno się dostawać 3AP, gdyż zdecydowanie trudnej jest kogoś zarazić jako zombie niż zabić kogoś jako człowiek. Dodać noktowizor, 5AP na rundę. Podnieść poziom HP Laser Miny o 150, zmniejszyć cenę nielimitowanej ammo do 60AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać 2 pluginy.. 1) Human za kill'a dostaje 5-10 kamizelki.2) Ostatni człowiek dostaje unlimited clip.Zombie są zbyt mocne.. więc te pluginy by się przydały.. LM'ow nie opłaca się kupywac bo tylko sie ap traci.. a moim zdaniem chociaż powinny się spłacac.. 100hp lm'om by się przydało.. i zrobić im blokade max2-3 założone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej blokady się nie opłaca wkładać .... wbijają Ci zombie do kampy ledwo nadążysz ,żeby włożyć nowego i już Cię zarażają .

Więcej HP dla LM ,żadnych blokad ! Zmniejszyć cene Unlimited Clip z 75 ap do 60-55 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może RS?

 

P.S

 

NarestoN

Truskawkowy

MGotze

 

Wy jesteście normalni ? 

 

Unlimited Clip za 60 -55 ap? wtf dla mnie 75 to mało jest za 80-90 powinno być , 500 ap to ja w 1,5h wbije ^^ 

 

Dla ostatniego człowieka unlimited clip = całkowiny rozpierdól 

 

Human za kill zm 5-10 kamizelki ? ... to ja bym mial ciagle 999 kamizelki i jak by sie wam grało ?

 

Ale propo bruna jest fajne co do sklepu vip'a : 

 

 

 

bazuka - 35 AP (ale ta zwykla nie ta co teraz jest dla wszystkich)

no recoil - usuwa rozrzut broni- 15AP na jedną runde

kamizelka anti - 10 ap- 200

gold deagle - 25 AP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajpercio czy Ty jesteś normalny? "kamizelka anti - 10 ap- 200"

Każdy vip będzie latał z 1000armora :) Dużo serwerów tak ma, że każdy lata z kamizelką na 1000. Ode mnie propozycja na temat kamizelki: Można kupić maksymalnie 200armora na rundę. A unlimited clip powinien kosztować troszkę mniej. Żeby cena minimalna była 60 ap. Zawsze te 15 ap można wydać na co innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności