Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaj resztę moich propozycji, głownie /konto. I jeszcze małą prośba..... Zmniejsz ciut ciut ciut ciut zdobywanie AP u vipów i u bezvipów. :D No i zrób tak, że gdy ZOMBIE zarazi CZŁOWIEKA to niech dostaje 3AP, gdyż zdecydowanie trudniej jest zabić człowieka będąc zombie. No i jeśli można, zrób tak, żeby za jednego fraga był jeden frag a nie 3 u człowieka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla LMY dać jakieś 400-600hp, coś takiego, a worki dobrze, że usunęli, nawet bardzo dobrze. Modele ZM - nie, kijowo wyglądają, ciężko trafić, głowy wychodzą poza txt, badziewie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie to /konto z 300AP z przed godziny wchodzę teraz mam 7. Po za tym. NerestoN jak teraz nie wchodziłeś na serv to za Ciebie też się ktoś podszywa. Podszywki stają się plagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sie podszywają, co mi zrobią, skoro admina mam na steam ;) Jak by co zawsze po wejściu na serwer pisze na środku Siema więc wiesz. /konto powinno być za free i tyle. A nie jakieś ap czy coś.  

 

p.s Gracze STEAM powinni mieć takie coś, że mogą wchodzić tylko jak są zalogowani an swoje konto steam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie dodam /konto bo będą wchodzić wam na konta i ustawiać hasła, a potem będzie płacz, albo jakiś debil ustawi na byle jakie nicki hasła.A ja potem będę musiał usuwać hasła do każdego z kont, a na to czasu nie mamPoprawiono HP lm'ow oraz to AP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bym proponował stworzyć system lvl'i, w którym można by było przydzielać statystyki, np w życie, kamizelkę, atak i speed. Ale to by troche roboty było. Jbc mogę pomoc, ale ktoś musi być bardzo ogarnięty w amxx i mieć dużo chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, bo Ci starsi gracze (co długo grają) będą mieli przewagę, trochę chamskie to będzie. Proponuję by KAŻDY człowiek na start dostawał 10 kamizelki ;) Przyda się, a za dużo nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawka ja ogarniam amxx w 98% w skali 9/10, ale Zrobienie takiego pluginu troche zajmuje troche czasu, Taki plugin pisze sie max 2dni bez przerwyI NerstoN ma racje zeby nie robic takiego pluginu gduz wejda new gracze to z nami nei maja szans i po co wtedy bylby VIP? jak dobbije sobie pare Lv i mam juz all co ma VIP TRUŚKA DZISIAJ SIE Z TB NIE ZGADZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A nie lepiej by było gdyby AP się nie zapisywało?Więcej AP za zabicie/zarażenie itp, ale AP na następnych mapach ciągle znika.Proszę komentować i podawać poważne propozycje bo chciałbym go skończyć i kupić reklamę oraz znaleźć opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by było gdyby AP się nie zapisywało?Więcej AP za zabicie/zarażenie itp, ale AP na następnych mapach ciągle znika.

 

Co? Jeśli AP bedzie znikac to wogle nie bedzie ani AP ani gracz

Tak wogole po co byłby wtedy VIP?

 

Jak ma nie byc wogole AP to ja Wole aby zostaly te 500AP Max a nie zeby znikalo =,=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to nie usunę banku AP.Ale na pewno nie powiększe banku i zdobywania AP.Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić koszt anty lasera do 60-80AP. Ludzie zamiast używać go żeby kampić z przyjaciółmi używają go jak zombie wchodzą do kamp (on nie powinien być po to aby się bronić...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volda nie zgadzam sie z toba, o to chodzi wlasnie zeby sie jakos uratowac i zeby ,,Nie znajomy" ktorego uleczymy nam pomogl w tym, za zwiekszeniem jestem ale do 35/40 Ap max :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Norinna, Ta reklama nic na zombie moda nie da, czemu?Bo jest tam dość sporo modeli których gracze ściągać nie chcą (kupowałem "testówkę" i nic nie dała, oprócz 2/3 osób), a zresztą 130 zł w błoto nie wrzucę, skoro żadna osoba z tego serwera nie chce pomóc :)O workach pisałem, pisaliście i spamowaliście jak to nie jest źle bo bugują i psują grę.

 

 

Anti poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, gdyż na naszym ZOMBI modzie tracimy graczy :c, Chciałbym aby nasz znajomy ,,-_-" wgrał starą paczkę ZOMBI MOD'a czyli ta która była pierwsza!, gdyż wtedy grali gracze a teraz ich TRACIMY!, Kto jest ZA niech napisze i da LIke którym mnie zadowolicie :D, TO KTO ZA?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności