Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Trzeba w regulaminie dać o worach! Ja proponuje:
#Zakaz stawiania worków w ludziach/zombi i bugowania ich.
#Zakaz stawiania worków na scianach, i kampienia na nich.
#Zakaz niszczenia cudzych worków przez ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował usunięcie worków. gdyż z nimi jest zbyt dużo problemów, gracze się kłócą itd.. Dla mnie wystarczały by tylko laser miny. Bo chociaż nimi nie ma takiego bugowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, hej i czolem itp. mam propozycje wgrania new map an serwer oto one:

 

1. http://cs.gamebanana.com/maps/173357

2. http://cs.gamebanana.com/maps/173210

3. http://cs.gamebanana.com/maps/172563

4. http://cs.gamebanana.com/maps/172306

5. http://cs.gamebanana.com/maps/171895

 

Oraz jeszcze jedna propozycja czyli SKLEP DLA VIP'a Gdzie znajdowaly by sie:  

 

 

 

Sklep vip'a

 

1. Gold M4A1 35AP

2. Zarazajaca Bomba 50AP

3. Gold AK47 35AP

4. Bazooka 30AP

 

 

Czemu tak tanio?

Wydaje mi sie ze [VIP] powinien miec wieksze mozliwosci niz sa teraz oraz tania zarazajaca bombe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz i obserwator.Według mnie worki powinny zostaćbo są ułatwieniem dla ludzi.A co do bugowania to mam w tym doświadczenie bo sam przez przypadek zbugowałem.Problem polega na tym że jak human ma przed sobą 4-10 zombi zaczyna panikować i czasami żle postawi worek to odrazy każdy pisze na say BAN BAN,(ja tak miałem),poprostu raz na 20 worków żle położe z przyczyn widocznośći paniki,myszka mi poleci.A zombi odrazu sraszą banem.Jeżeli ktoś żle przez przypadek postawi worek powinnień go zniszczyń,a zombi ogarnoć i nie spamować na say.Każdy może się pomylić,postawcie sie w ch sytuacji.Poprostu trzeba łapać osoby które celowo buguja albo robią to bardzo często.Co do niszczenia worków przez ludzi nie przejdzie,bo każdy human który będzie zagrożony przed zombi zrobi wszystko aby znaleść kampe,chyba że robi celowo,Mi jak nisczyli worki to jakoś nie płakałem,zresztą worki są tanie.Tyle z mojej strony,zrobicie co uważacie. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWAG te itemy są za pro. I tak VIP wycina fest, chyba że te itemy dać po 100/200 ap.Quek. Ja najpierw upominam, jesli notorycznie stawia ktoś worki to albo dam slay'a lub banuje. A co ma  do powiedzenia zombie? Prawie doszedł do humana i nie może się ruszyć, bo ten go workiem zblokuje :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, tylko że VIP jest PRO. Sprawdź sobie gre chociażby Truskawkowego, który spokojnie bije +100 fragów na mape, gdzie reszta ma po max 30 ^ ^Nie ma i nie będzie sklepiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, tylko że VIP jest PRO. Sprawdź sobie gre chociażby Truskawkowego, który spokojnie bije +100 fragów na mape, gdzie reszta ma po max 30 ^ ^Nie ma i nie będzie sklepiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym prosic o usuniecie Workow gdyz sa z nimi same problemy tzn. Bugowanie zombi oraz zywych ludzi gracz jeden 2-giemu rozwali worki i kazdy spamuje na say'u BAN! BAN! itp.oraz powiekszyc zapasy AP czyli z 500AP max dodac na 1000AP max gdyz 500AP latwo sie zarabia a zwlaszcza na porannym Vip'ie dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Usunięcie worków z powodu tego że ludzie nimi bugują jest bez sensu. Server z respiacymi się zombiakami a ty możesz postawić 2 miny jesteś kox :/. Lasery też można bugować i nie raz widziałem jak je ktoś buguje teraz kiedy są worki.2. Sklep dla VIP błagam w popołudniowej grze z 5 osób o najlepszych wynikach na serverze 4 to VIP lub Admin. Nie ma w tym nic złego ale nie rozumiem 2x szybszego zbierania ap, moim zdaniem jest to za duże ułatwienie poranny darmowy VIP to pokazuje. Może 1,5x ale nie 2x.3. Zwiększenie banku? Po co komu 500AP? skoro najdroższa rzecz kosztuje 100? Wogóle nie rozumiem nigdy nie miałem więcej niż 300 i nie zamierzam. Tu chciałbym przytoczyć sytuację. Siedzi 7 osób w kampie jest 3 zombie i nie wchodzą, pytam się dlaczego, oni odpowiadają że nie wejdą. Myślę sobie od tego jest bomba i piszę o tym a on szkoda AP. No błagam ludzie mają po 400-500 AP a szkoda im rzucić bomby dziwne na moje oko.4. Co do bugowania worków w zupełności się zgadzam z Quek najczęściej jest to wtedy gdy gaśnie flara ktoś zmienia magazynek i nie ma latarki jest ciemno nic nie widać, wtedy ktoś chce postawić worek zeby się zabezpieczyć i niestety przypadkiem buguje. Po zmianie magazynku osobiście jak mi się zdarzy strzelam w worek od razu nawet nie robiąc kroku w tył czy cóś. Zdarzą się osoby które bugują specjalnie i już nieraz się pewnie każdy z nimi spotkał. Ale czy nie ma osób które bugują miny albo łamią oczywiste reguły których nie ma w regulaminie? Zawsze się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepu vipa nie powinno być, bo będzie przesada, A co do gold m4a1 to na pewno nie, bo na innym ZM jak kiedyś grałem to była masakra, człowieku, 3 strzały w banie i poleci 1,5k hp pomyśl.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezelibysmy wprowadzili sklepik dla vipa , nikt nie mialby szans .... , jeszcze tak tanio 35 ap gold m4a1 ,ktore vip za 2 kille zalapuje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepu vipa nie powinno być, bo będzie przesada, A co do gold m4a1 to na pewno nie, bo na innym ZM jak kiedyś grałem to była masakra, człowieku, 3 strzały w banie i poleci 1,5k hp pomyśl.. 

Można configurować, np domyślne 2x. Ale ja bym tego nie radził. chyba że jakiś słaby extra item, np golden deagl, co ma 2x dmg dla wszystkich za 50 ap czy coś. (jeśli już coś miało byc w grane) :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quek dokladnie. Zawsze jak ktos przypadkowo polozy worek to wszyscy strasza banem...

Worki zostawcie.

Ja mam propozycje,aby dodac do sklepiku noktowizor,bo na mapach typu color (czy jakos tak:D) nic praktycznie nie widac.

Aaaa i mozna jeszcze dodac no recoil za 55ap;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak worki sie buguja prawie ZAWSZE, nie rozumiecie tego, że każdy potem płacze, oj bo mnie zbloczyłeś i potem spam na u@ no tragedia, worki są do bani moim zdaniem i starczą laser miny. Noktowizor powinien być dawno, a jego cena powinna wynosić 7AP na rundę. Worków nigdy nie lubiłem i nie będę lubić bo za dużo płaczu przy nich jest. To oczywiście moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey mam pomysl aby dodac w regulaminie pkt. "Human Moga bugowac zombi workami"

 

Gdyż w regulaminie nie jest nic napisane ze nie mozna i ze mozna, i to jest wielki blad

 

Proponuje aby dodac new pkt w regulaminie "Ludzie moga bugowac zombi workami"

Gdyz na serwerze jest "auto respawn", a jak tak wszystkie zombi skacza na graczy co sa w campie oni nie maja szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worki niech zostaną. 

 

Okey mam pomysl aby dodac w regulaminie pkt. "Human Moga bugowac zombi workami"

 

Gdyż w regulaminie nie jest nic napisane ze nie mozna i ze mozna, i to jest wielki blad

 

Proponuje aby dodac new pkt w regulaminie "Ludzie moga bugowac zombi workami"

Gdyz na serwerze jest "auto respawn", a jak tak wszystkie zombi skacza na graczy co sa w campie oni nie maja szans

No coś Ty SWAG. Trzeba dodać zeby nie bugowali -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah  Swag ,jezeli powstalaby taka zasada ,gra stalaby sie bez sensu  ,poniewaz :

Dochodzisz juz do humana ,prawie go masz i nagle bugujesz sie w worku nie mozesz sie ruszyc ,a human stawia jeszcze  z 5 workow przed toba i Cie zabija ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności