Skocz do zawartości

Skarga


adist8

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 

  Yami (nie Yumi, jak napisal admineczek)

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

  Admin, ch** wie jaki bo go nie znam

3. Nick oskarżonego

  Gemciu (prawdopodobnie)

4. Steam_ID oskarżonego

  nie wiem, bo mnie zbanowal i nie moge sprawdzic jego ID

5. Data i godzina zdarzenia

  07.08 3:05

6. Mapa

  cs_wiocha

7. Opis sytuacji

  zbanowal mnie bo go granaciki denerwowaly, a sam oszustem gral i blokowal mnie w innych

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)

https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:89553883&advType=steamid&Submit

Maniek, M4zek

ciezko o screnny skoro dostalem bana

 

 

edit*

licze na rekompensate skoro stracilem czas, topke i jeszcze musze na forum zagladac niepotrzebnie

 

edit2*  dla admineczka ktory sie rzadzi gdzie nie powinien

1. informacja o tp oszusta jest w regulaminie, a skoro tak dokladnie przeczytales to powienines weidziec, weic nie mow nic o doswiadczeniu w grze ...

2. utrudnianie gry, szkoda tylko ze ja nie utrudniam tylko wykonuje cale, utrudnianie jest w momoencie kiedy przeszkadzam swoim

3. wyrzucilem mnie z wlasnej zachcianki

4. nie musze sluchac innych co jest fajnieszje dla kogos bo mnie to nie bardzo musi interesowac, wiekszosc gry mialem muzyke a czat slyszalem w oddali

5. ton wypowiedzi jest adekwatny do naduzywania uprawnien

6. tak, gardze takimi osobami

7. dziecko, w robocie jestem caly tydzien, jedynie wieczorami moge wejsc na serwer wiec co ty pier***isz

8. nagana to minimalna kara dla osob ze zbyt wysokim poczuciem swojego prawa

Edytowane przez RyKoS
rekompensata
  • Dziękuję 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dałem bana, jeżeli właściciel lub opiekun serwera stwierdzi ,że popełniłem błąd biorę na siebie pełną odpowiedzialność. Nie mi to oceniać czy było to nadużycie rangi bo to oceni osoba postawiona wyżej. Chciałbym tylko sprostować sytuację. Dałem bana za to ,że rzucałeś co rundę granaty z respa na resp, gracze prosili ,żebyś przestał bo po prostu utrudniało to grę. Respisz się mijają 2 sekundy i połowa twojego team'u ma +/- 20hp? Tak to wyglądało z naszej strony, zero przyjemności z gry. Ja chciałem żeby inni mogli w spokoju pograć. To ,że nabijasz godziny i chcesz wygrać w konkursie i  jest to dla ciebie tak ważne ,że aż utrudniasz i uprzykrzasz  innym grę nie jest normalne. Zblokowanie kogoś umiejętnością oszusta z mojej strony zdarzało się rzadko, nie robiłem tego nigdy celowo, jeżeli to będzie konieczne można to nawet zobaczyć na demku. Wiem ,że blokowanie osób przez teleporty itd. jest zakazane i wiem to na przykładzie mojego serwera bo tam takie sytuacje zdarzają się dość często. Jeżeli tak się zdarzyło ,że zblokowałem cię przy jakimś teleporcie to przepraszam, ale nie jestem doświadczonym graczem na tym serwerze i myślę ,że jest to do zrozumienia. Chciałbym też się odnieść to tego co tu napisałeś. Naprawdę tak bardzo zdenerwował cię ban na 30 minut?Ton wypowiedzi w tej skardze wygląda na to jakbyś mną za to gardził. Czy 30 minut jest dla ciebie taką stratą we wszystkich rankigach. Ochłoń trochę i odejdź od komputera na ten czas. Pomyśl ,że na serwerze nie jesteś sam i są też inni, którzy chcą normalnie pograć i nieszczególnie to co dla ciebie jest ważne dla nich też. Jeżeli naprawdę myślisz ,że dałem ci bana bo MNIE to zdenerwowało i że mam jakąś posadę to sobie to wykorzystam i "usunę" takiego gracza ,który mi nie pasuje to się mylisz. Chciałem zrobić sobie odskocznie od jednego serwera ,ale takie zachowania zniechęcają do gry. @RyKoS @-_- Proszę o wasze zdanie. Myślę ,że nie mam nic więcej do dodania. Przepraszam za problem i niepotrzebne wtrącanie się w sprawę innego serwera. 

 

Edit: Zapomniałem dodać ,że szukałem na steam, forum i tsie czy nie ma nikogo z administracji kto mógłby mi pomóc w takiej sytuacji. Jak wiadomo o 3 w nocy ciężko było mi kogoś spotkać więc to jest powód podjęcia tej decyzji.

 

Po rozmowie z opiekunem i właścicielem wyjaśniliśmy niektóre kwestie tej skargi. Więc przepraszam za moje zachowanie w stosunku do ciebie na serwerze, bo padło kilka tekstów, których nie powinno być. Chcę też dodać ,że twoje zachowanie w skardze też nie jest odpowiednie i nie potrzebnie robisz ze mnie po prostu ch^ja i jakiegoś szeryfa.

Edytowane przez Gemciu
  • Like 9
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy sytuacji i każdy z graczy prosił przez może 5 minut, żebyś łaskawie zmienił klasę lub zaprzestał rzucania granatów na spawn. Rezultat? Jak byś miał wyciszony czat. Być może decyzja @Gemciu była zbyt pochopna, ale postaw się też w sytuacji graczy (nowych jak i tych stałych) którzy grają razem z Tobą.Dodam, że po prośbach też prowokowałeś bindami "Cry here africa needs water".  Zniechęcasz ludzi do gry na serwerze, ponieważ regulamin nie zawiera akurat osobnego punktu do tej mapy, który swoją drogą powinien być w nim zawarty. Ja osobiście nie popieram rządzenia się nie na swoim serwerze, ale jeśli masz graczy w dupie to ktoś musiał zareagować. Poza tym ban na 30 minut aż tak Ci zaszkodził? 

Cytat

licze na rekompensate skoro stracilem czas, topke i jeszcze musze na forum zagladac niepotrzebnie

Od wymierzania kary jest opiekun serwera, w  tym przypadku właściciel sieci więc nie wiem, czy takową dostaniesz.
Kolejna sprawa, demko. Demko masz tutaj, edytuj posta i wklej http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_wiocha_go_big-1565138434-1565140015.zip
Podsumuję to tak, następnym razem kiedy jest tak mało osób nie musisz tryhardować aż tak bardzo, jesteśmy graczami i gramy dla zabawy, a jeśli Tobie sprawia radość psucie gry innym to nie powinieneś był przychodzić na serwery multiplayer. 
A no i jeszcze mały cytat, ostatnio bardzo popularny ;)

 "W internecie bądź sobą. Chyba, że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym"

Edytowane przez Hangetsu
Mała korekta ;)
  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy

 

Zacznijmy od Ciebie @adist8 

1) Twoja skarga powinna być odrzucona na starcie za niedostosowanie się do wzoru. Tylko duża liczba reakcji i moje z początku przeoczenie sprawiło, że jest to rozpatrywane.

2) 

18 godzin temu, adist8 napisał:

dla admineczka ktory sie rzadzi gdzie nie powinien

 

18 godzin temu, adist8 napisał:

Admin, ch** wie jaki bo go nie znam

 

18 godzin temu, adist8 napisał:

nie Yumi, jak napisal admineczek

Takie teksty nie powinny mieć miejsca! Jeżeli jesteś pewien swojej niewinności to dlaczego atakujesz? Każdy taki tekst świadczy o Tobie a nie o zachowaniu drugiej osoby.

 

3) Na prośby o zmianie klasy itp za bardzo spamowałeś bindami: \_____/ <---- cry here, Africa needs water ,   ¯\_(ツ)_/¯ 

4) Zanim przejdę do kolejnego punktu to powiem tylko, że nie łamałeś żadnego punktu z regulaminu, ani nie bugowałeś umiejętności. 

5) Nie mogę Ci zakazać grać daną klasą z wysokim lvl'em lub OP w danym momencie. Po to tak długo grałeś, żeby mieć przewagę nad innymi, ale nie oszukujmy się. Obrzucając ich granatami mega utrudniałeś im grę przez co trochę się denerwowali i powinieneś to zrozumieć jako człowiek lub gracz, który chce się zrelaksować. A po obejrzeniu demka dobrze było widać, że robiłeś to, żeby jak najbardziej ich zdenerwować.

 

Co do @Gemciu

Padły tam dwa teksty ( możliwe, że za mocne), wynikały pewnie  ze zdenerwowania i do tego trzeba się przyznać :) 

Co do bana. 30 minut, to krótki czas więc nie ma co robić afery. Według mnie były lepsze sposoby na opanowanie tych nade'ów ( zmiana mapy za pomocą komendy !malamapa), ale taka padła decyzja, która w sumie będzie dobrą lekcją dla dwóch stron. 

18 godzin temu, adist8 napisał:

dla admineczka ktory sie rzadzi gdzie nie powinien

Co do tego tekstu. Każda pomoc innych administratorów jest na plus i jestem wdzięczny za to, że tak późno pilnują serwera, którym się nie zajmują. 

 

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę @Hangetsu, bo z twojej strony też szły bardzo niekulturalne teksty mimo iż @adist8 w żaden sposób Cię nie atakował.

 

Jeszcze jedna sprawa, w sumie najśmieszniejsza. 

18 godzin temu, adist8 napisał:

licze na rekompensate skoro stracilem czas, topke i jeszcze musze na forum zagladac niepotrzebnie

Poważnie za coś takiego rekompensata? 

Według mnie nikt tu nie jest bez winy.

Przyznam też szczerze, że teksty, które od Ciebie tu padły na forum, który wymieniłem wyżej w stosunku do opiekuna JB powinny zostać ukarane warnem, ale tu decyzje zostawię @Shino lub @Mrs. Quake.

Tekstami gemcia i hangetsu zajął się już Karol, żeby nie było.

 

Dzięki za miły wieczór.

Pozdrawiam :) 

 

 

PS: Jeżeli nadal są jakieś wątpliwości to zapraszam na pw.

Edytowane przez RyKoS
  • Like 7
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RyKoS zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności