Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][SKARGA] Kendinho


adist8

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Yami

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Kendinho

4. Steam_ID oskarżonego: brak

5. Data i godzina zdarzenia: 22.08 23:39

6. Mapa 
Wiocha
7. Opis sytuacji: poczatek rundy, przebieglem do srodka mapy, oszust mnie tepnal, odruch - postawilem totem
po chwili wylecialem z serwera z banem "stawianie totemu na resp arenie"
brak ostrzezenia, brak odniesienie do regulaminu, po prostu ban bo tak mu pasowalo
PS a wczesniej granaty z respa do respa rzucal jakby nigdy nic xD

8. Dowody (demko/screenywiadkowie): mapa cs_wiocha z godziny 23:30

PS prosze o wyciagniecie konsekwecji i od razu o (edit) szczegolowe*** uwzglednienie totemu w regulaminie oraz w mocach perkow (tarcza SWAT np)

edit
ahh "smieszy" adminie (jak to sam piszesz)
1. gdzie ostrzezenie?
2. to co jak oszust tepa mnie ze swojego respa jeszcze mam sprawdzac gdzie dokaldnie to jest? czlowieku nie bede czekac az sie dobrze rozejrze, to jest impuls

 

edit 2.1

@Pancio.

!. nie łamałeś regulaminu, ale przytaczajac slowa opiekuna:
"Obrzucając ich granatami mega utrudniałeś im grę przez co trochę się denerwowali i powinieneś to zrozumieć jako człowiek lub gracz, który chce się zrelaksować. "

edit2
@Lukrowy_plemnik

1. nie ja nazwalem go smieszym tylko on mnie, czegop uzylem jedynie w odpowiedzi
    1.1. btw, kiedy nazwałem admina z Jaila "smieszym", mozesz wytluamczyc to klamstwo?
2. sluszy nie sluszny, ale jak demolition zostanie tepa i wysadzi (nie wazne gdzie) lub wleci na bs i w tej samej chwili postawi dynamit to juz ok? wg mnie sytuacja ta nie przeszkadzala w wykonywaniu celow, bo ct moglo isc po hosta bez problemu, a tak jak mowie, IMPULSEM po tp oszusta bylo stawianie totemu, z respa moze mnie tepnac i zasadzke zrobic to nie moge sie bronic i jeszcze musze uwazac zeby przypadkiem totem byl dobrze postawiony jak ta klasa ma tylko to w sumie
3. to że nie daje sobą pomiatać, nie znaczy że się panoszę, a to że drażnie to już wina klasy
4. top1 czy nie zawsze byłem taki sam, to że w porzepdniej nie byłem "wysoko", to wina tego ze zaczalem pod koniec edycji
5. sodówa mówisz? a wg mnie to nadużycie admina. A co do uspokojenia, to uwierz mi, jest znacznie lepiej niż wtedy, kiedy mikro używałem

@ZoZul
1. to mnie zgłaszaj a nie wypisujesz takie posty bez popracia dowodami (i nie tłumacz się, że Ci sie nie chce czy nie jestes taki, poprostu mnie zgłoś)

@Agnes
1. ostatnio pytałem o przykład demo, czy jak ktoś defuje pake w smoke to czy taki demo może na niego wlecieć i od razu odpalić dynamit, napisałaś tak
    to czemu niby totemu tak stawiac nie mozna? (chyba ze sa rowni i rowniejsi, wiec ok nie bede się dalej kłócić)
2. zwracana uwaga, no tak, totem nie moze byc na bs, jesli jest on stawiany z mojej winy, to tylko dlatego ze nie widze zasiegu, wiec ciezko okreslic czy skaj bs'a siegnie czy nie (cos na zasadzie kampienia przy linii bsa kendinho kiedys na hasasynie)
3. "żądasz wysokich kar" do nowych, przypomnij mi, chyba ze kolejne twoje klamstwo kierowane bezposrednio do mnie (wiesz o jakim pierwszym mowie)
4. wiem kiedy jestem winny, ale to chyba juz nie moja kwestia, zeby samego siebie zglaszac
5. "chamskie odzywki" - jak to mowia "oko za oko"

edit for Ag
1. czyli jak cie oszut tepnie to lepiej dac sie od razu zabic niz probowac obriny (zapamietam)
2. kompinowanie obok bsa (no tak minami dynamitami i hashasynem juz mozna kombinowac skoro niekiedy nawet na wyciagniecie kosy stali admini na tej klasie)
3. DW: @Bane nigdy nie pisalem "banuj tego za ducha" tylko jesli juz "NICK lata duchem tam i tam" - tu raczej kazdy potrafi sie domyslic (prawie akzdy) ze chodzi o upomnienie, a przynajmniej kazdy tak robi jak to napisze (prawie), nie pisalem nigdy o 1s (zawsze bylo przynajmniej 10), nie sralem sie o bana dla kogos (chyba ze ktos robil to czesciej niz padal), wiec nie gadaj bzdur
4. czyli lamanie regulaminu pisac na zwyklym czacie? czy za to tez mnie zbanujecie, bo nie na u@ - taki bedzie powod?
5. wczoraj caly czas wałkowałaś jedno kłamstwo, i to nie dało ci sie nic przetlumaczyc, skoro sie uparlas na klamstwo wolałem cie zmutować niż słuchać steku bzdur
6. takie podejscie mam, bo admini nie reaguja na zglaszanie obrazy (sa wyjatki) wiec nie bede sie cackac w przyzwoitke
 

@Bane
panowanie nad soba, uwierz mi, teraz panuje, daltego mikro nie uzywam

@Agnes
1. spam powiadasz? no tak lepiej rozpowiadac wszytskim klamstwa otwarcie, ale spokojnie, juz nie bede do ciebie pisac, bo nie odmutuje kogos kto klamie.
2. żegnam, i tak kontakt z toba byl bardziej przymusowy, ale niestety bylas wtedy jedynym online adminem

@Pancio.
1. nie musze z nikogo nic robic, to ejst twoja interpretacja
2. jak mam sie przyznac do bledu, skoro bez ostrzezenia mnie zbanowałeś i to po impulsie?
3. nie bede szedl w zaparte za tlumem, bede bronic swojego zdania
4. nikt nie narzekal? "a ten dalej te nady rzuca" takie czy inne teksty co chwile bylo slychac, daltego sie do tego odwołałem
5. ja sie zachowuje normalnie zawsze, nie bede udawac kogos kim nie jestem
    5.1 i male odniesienie, uspokoj swoje "wielkie ego", ktore czesto ma miejsce na serwerze

Edytowane przez adist8
odpowiedz 3
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:
2.5.5. Zakaz stawiania totemu w sposób uniemożliwiający wrogom wykonywanie celów mapy ( BS, hosty, paka, res area)
Często stawiasz w takich miejscach aby tylko nas wkurzyć, nie raz i nie dwa twoje totemy sięgają bs'a, co jest zabronione.
Po drugie
Każdy gracz ma obowiązek zapoznać się z regulaminem serwera, gdyż wchodząc na niego automatycznie go akceptuje. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności jego przestrzegania.
Skoro grasz na naszym serwerze powinieneś wiedzieć jaki jest regulamin. Często gęsto prowokujesz, odzywasz się w wulgarny sposób do innych i próbujesz udawać cwaniaka.
Potem dodam demko, jak i zdjęcie postawionego totemu.
P.S @adist8 pokaż mi w regulaminie że nie można rzucać granatów na cs_wiocha?
Edit1: demko http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_wiocha_go_big-1566508574-1566510141.zip
Spróbuję zaraz podesłać zdjęcie totemu ale nwm czemu demko nie chce się odpalić.
Edit2: Niestety nie wstawię teraz zdjęcia, przy odpalaniu demka wywala mnie do menu głównego gry

Edit3: Jedno wielkie XD. Czy ty próbujesz robić z administracji za przeproszeniem "debili/idiotów"? Zamiast się przyznać to błędu, "dobrze mogłem tego nie robić, trochę inaczej będę teraz grał jeśli uważają, że źle robię", to nie, wolisz iść w zaparte atakując przy tym wszystkich, którzy się z Tobą nie zgadzają. Tym bardziej dostałeś bana na 30 minut co jest najniższą możliwą karą jaką mogłem ci dać a uwierz mi chciałem dać 24h.

Co do nade'ów, ct rzucało, tt rzucało i nikt nie marudził. Ja nie mam nic przeciwko takiemu rzucaniu nade'ów, nwm jak inni.

Podsumowując, polecam ci uspokoić swoje "królewskie siedzenie" i zacząć się zachowywać normalnie.

I chciałbym zwrócić też uwagę innym graczom Coda, którzy to czytają. Administracja nie będzie tolerować zachowania jakie w ostatnim czasie miało miejsce.

Edit4: @SnuFFy nie było cię na serwerze, rzadko kiedy grasz ale do przywalania się do innych i/lub osób z którymi masz złe stosunki startujesz pierwszy. Pierwszy jesteś do tego aby dać głupie reakcje. Żenada

@adist8 pokaż mi te "ego"

Edytowane przez Pancio.
  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak Yami....  Już 2 raz piszesz skargę, skaczesz do tych co nie trzeba.

Dostałeś bana słusznie, bo w regulaminie masz jasno napisane o totemie, co przytoczył Ci @Pancio.

Admin też wcale Cię nie musiał ostrzec.. To zależy od admina - ja np staram się rozmawiać, ale kendi na pewno tego nie będzie robić, bo jest specyficzny i jego decyzją był ban - słuszny ban.

 

Wszyscy wiemy, że jesteś top 1 na serwerze, okej, ale to nie upoważnia Cię do tego, żeby się "panoszyć" - drażnić wszystkich w okół itp. Nie czuj się za swobodnie, bo to nie jest na to miejsce. I bawi mnie Twoje rzucanie się do adminów, najpierw @Gemciuzostał przez Ciebie nazwany "śmiesznym", teraz Kendi.

Uważam, że konsekwencję to powinny być wyciągnięte z Twojego zachowania, bo już przesadzasz. Edycje temu jak grałeś oszustem i byłeś gdzieś w dole rankingu to siedziałeś cichutko i nikogo nie zaczepiałeś, a teraz sodówa Ci do głowy uderzyła trochę, z tego co widzę.

Jak dla mnie to powinieneś się trochę uspokoić :D

Nie pozdrawiam :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołożę coś od siebie.

Yami jesteś na serwerze już bardo długo. Zmieniasz jedynie nicki. Jako iż należysz do stałych graczy regulamin powinieneś mieć w małym palcu, zwłaszcza że już niejednokrotnie ja i inni administratorzy zwracaliśmy Ci uwagę. Tak więc uważam, że ostrzeżenie nie jest konieczne. Jeśli chodzi o innych graczy serwera jesteś strasznie drobiazgowy, żądasz wymierzania wysokich kar mimo iż niejednokrotne osoby te są nowe na serwerze. W stosunku do swojej osoby nigdy nie widzisz winy i grozisz skargami. Chamskie odzywki, brak kultury i codzienny spam na u@ - tak mi się kojarzysz. 

Jak dla mnie ban słuszny, dodam iż już dawno powinieneś wylecieć na dłużej za swoją naganną postawę.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Update

Demon wchodzi i się wysadza, natomiast totem ma działanie czasowe. Demon też nie może postawić dynamitu na BS i iść się schować. Więc nie ma tu zasady równy równiejszy. 

Jeśli nie może sięgać BS'a to po co kombinować ze stawianiem go gdzieś w okolicy, skoro można wykorzystać to inaczej. 

Już nawet nie chce mi się liczyć ile razy na tej edycji robiłeś SPAM na u@ zwracając na kogoś uwagę. Nie raz z drobnostkami. Kilka razy byli to nowi gracze, którzy grali saperami innym razem był to duch. Akcji tego typu było dużo. Dodałam słowo niejednokrotnie, to równoznaczne z tym iż NIE ZAWSZE dotyczyło to osób nowych. Wysokie kary chodzi o banowanie, nie przypominam sobie być kiedyś napisał - czy możesz proszę zwrócić uwagę xksińskiemu bo lata duchem. Zawsze miało to typowy wydźwięk gracza dotkniętego czyimś błędem, roszczeniowego i bardzo niezadowolonego. Trochę zrozumienia nikt od razu nie jest omnibusem. 

Oskarżanie mnie o kłamstwa i chamskie odzywki jest z Twojej strony nie na miejscu, bo większość osób skarży się na Ciebie i twoje odzywki jeszcze nie usłyszałam skargi na moją osobę. Nie jestem święta. Umiem przyznać się do błędu - zdarza mi się nie być najsympatyczniejszą ale nie jestem chamska i nie zwracam się do kogoś "k**wa ryj".

Podejście bo on był dla mnie niemiły to ja też będę jest strasznie dziecinne. Nie jesteśmy w podstawówce. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie warto. Wczoraj powinieneś dostać ode mnie srogiego bana za spam u@ i ten kolorowy tekst w moją stronę (chyba zapomniałeś dodać do swojej wypowiedzi wzmianki o tym incydencje). 

Ty jak zwykle jesteś niewinny a osoby wypowiadające się tutaj wyssały wszystko z palca. Zapewne uwzięły się na Ciebie. 

Zero skruchy i pokory. Słowo przeciwko słowu. Nie ma to najmniejszego sensu.

Koniec.

Edytowane przez Agnes
  • Like 8
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie gram już od dłuższego czasu na serwerze, a sprawdzam co się dzieje na forum, ale mogę odnieść się do tego, co napisała @Agnes nie raz adist pisałeś, a nawet spamowałeś z błahostkami, a niekiedy głupotami typu duch za wcześnie na respa 1s albo potrafiłeś się przyczepić o to nawet do mnie, że kogoś nie zbanowałem, a zwróciłem mu uwagę, gdzie nie raz mówiłem, że wcześniej zwracałem uwagę to dostał bana, a ten dostał pierwszy raz ostrzeżenie, a wracając do twojego zachowania na serwerze nie raz byłeś okej w stronę graczy czy też adminów, ale też dość często prowokowałeś lub nie panowałeś nad sobą tak więc nie dziwię się, że Kendi tak zareagował banem bez ostrzeżenia i czegoś więcej.

Edytowane przez Bane
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo sie w skargach nie wypowiadalem ohoho

No to tak, mnie w tej sytuacji nie bylo, lecz tutaj chce zauwazyc cos, a dokladniej wypowiedzi adminow badz bylycha adminow powyzej.

Chcecie mi wytlumaczyc, ze cytujac zwrot "nie czytales regulaminu to i tak musisz go przestrzegac" uzywacie tylko wobec graczy doswiadczonych? No bo z tego co ja tu wyczytalem, to ewidentnie wszyscy razem napisaliscie, ze takiego adista to z automatu byscie zbanowali za np. latanie duchem, ale graczy nowych nie. Co lepsze w tym wszystkim z wlasnego doswiadczenia wiem, ze administracja na tym serwerze, nie liczac kilku fajnych przypadkow jak @Panda46 chociazby nie reaguje na zadne zgloszenia na u@. Bo albo taki kendinho sobie siedzi na hoscie hashasynem, albo maja pogaduche na tsie/serwerze i maja to gdzies i zazwyczaj konczy sie na tym ze padnie tekst "NICK no przestan" i tyle a gracz dalej sobie na tym duchu lata tam gdzie nie mozna. Jak dla mnie to jest wlasnie udupienie tego gracza jak patrze na to zdanie: "Ty jak zwykle jesteś niewinny a osoby wypowiadające się tutaj wyssały wszystko z palca. Zapewne uwzięły się na Ciebie. " Za pewne sarkastyczne, ale domyslam sie, ze tak serio moze byc, po tym co tu widze. Gracz moze was irytowac denerwowac i robic inne rzeczy, ale poki zglasza lamanie regulaminu, pomimo tego jak "dziecinne" wg was ono jest, to ma do tego prawo i bardzo dobrze ze to robi.

Przechodzac do kolejnej rzeczy. @Bane Jaki jest sens twojej wypowiedzi bo go nie widze? Skopiowales tak na prawde wszystko co napisala Agnes tylko po to, zeby pokazac jak to ludzie tego goscia nie lubia. Sam go nie lubilem bo tryhardowal jak sk**rwysyn ale watpie, zeby to byl powod aby upierniczac sie na gracza.

Kolejna sprawa, adist zlozyl Skarge na @Gemciu za granaty. Wydaje mi sie, ze kazdy z administracji powinien wiedziec, ze maja juz tego nie robic, bo skoro irytuje to graczy i taki byl powod PRZYJECIA skargi, to nie mozna tak robic. Kazda osoba z przynajmniej odrobina mozgu by to zrozumiala.

Nie wiem co tu sie odwala, ale ja juz od dawna tlumaczylem @RyKoS, ze to co sie dzieje na serwerze nawet jak jest tam administracja to czasami porazka. Miny nasrane wszedzie gdzie sie da, duchy, ktore lataja od samego startu i wiekszosc administracji nic z tym nie robi. Osobiscie prosze @-_- zeby zrobil z tym porzadek bo dobry pan Jezusek mi swiadkiem, ze to sie dzieje od bardzo dlugiego czasu. Peace out./.

 

A co do samej sytuacji z totemem, osobiscie uwazam, ze nie powinien zostac zbanowany. Sam zawsze jak tylko mnie oszust tepal to dostawalem padaczki xD 

A i jeszcze jedna rzecz, to jest kolejny moment, w ktorym uzytkownik o nicku @Pancio. mysli, ze moze wszystko co widac po zdaniu "administracja nie bedzie tolerowac takich sytuacji". Sory gosciu, ale ani razem opiekunem nie byles, i nadal nim jestes, zeby mowic ludziom co administracja bedzie, a czego nie bedzie robic. Pokory troche w zyciu znajdz.

 

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, zamiast jeździć moim BMW M4 GTS w Forzie Horizon 4 to muszę czytać te wasze "wypociny". :kappa:

1331587205_DOWD.thumb.png.ee939eb067df32ddbf26bda10587acd4.png

 

Na wyżej załączonym screenie z demka, z mapy cs_wiocha z dnia 22 Sierpnia 2019 w godzinach 23:16 - 23:42, idealnie widać martwego oskarżyciela ( gracz Yami ) oraz delikwenta ( gracz Pancio ). Jeżeli przyjrzymy się bliżej zwłokom, bez problemu dostrzeżemy nad nimi totem postawiony dzięki umiejętności klasy ECHO. Osoby, które grały na mapie cs_wiocha bez problemu rozpoznają też, że jest to resp antyterrorystów oraz res area na tej mapie. 

Cytat

2.5.5. Zakaz stawiania totemu w sposób uniemożliwiający wrogom wykonywanie celów mapy ( BS, hosty, paka, res area), nie dotyczy przejść do ww.  

Regulamin jasno mówi, że w takim miejscu totem znaleźć się nie może, więc prośba o uwzględnienie go w regulaminie daje mi do namysłu i sprawia, że mam wrażenie, że gracz @adist8 nie zna go.

19 godzin temu, adist8 napisał:

od razu o (edit) szczegolowe*** uwzglednienie totemu w regulaminie oraz w mocach perkow (tarcza SWAT np)

Do tego bardzo dziwna prośba o uwzględnienie go w perku czego też nie rozumiem.

 

19 godzin temu, adist8 napisał:

1. gdzie ostrzezenie?

10 godzin temu, Lukrowy_plemnik napisał:

Admin też wcale Cię nie musiał ostrzec.. To zależy od admina - ja np staram się rozmawiać, ale kendi na pewno tego nie będzie robić, bo jest specyficzny i jego decyzją był ban - słuszny ban.

19 godzin temu, Pancio. napisał:

Skoro grasz na naszym serwerze powinieneś wiedzieć jaki jest regulamin. Często gęsto prowokujesz, odzywasz się w wulgarny sposób do innych i próbujesz udawać cwaniaka

Cytat

2.5. Zakaz stawiania min, dynamitów, totemów, pułapek w niedozwolonych miejscach. [Ostrzeżenie/ Ban na 30 min / Ban na 5 godzin]

Taryfikator banów nie jest konkretną wytyczną, której dokładnie muszą się trzymać admini. Oczywiste jest, że nie mogą banować za coś takiego na tydzień bo to już przesada. Wracając jeszcze do ostrzeżenia to
--> Masz spędzone na serwerze prawie 30 dni więc jasne jest, że znasz regulamin
--> Bardzo często zgłaszasz inne osoby na u@ prosząc o odpowiednią karę dla nich
Do czego zmierzam? Po pierwsze sam nie chcesz dawać innym kolejnej szansy, a po drugie znając regulamin wiesz, że źle postąpiłeś, a mimo to nigdzie w tych wypowiedziach nie widzę żadnego przepraszam, przyznania się do błędu itp, tylko samą dziwną obronę i dziwne argumenty jak ten z demolitions ( ten temat też zaraz poruszę ).

19 godzin temu, adist8 napisał:

to co jak oszust tepa mnie ze swojego respa jeszcze mam sprawdzac gdzie dokaldnie to jest? czlowieku nie bede czekac az sie dobrze rozejrze, to jest impuls

19 godzin temu, adist8 napisał:

sluszy nie sluszny, ale jak demolition zostanie tepa i wysadzi (nie wazne gdzie) lub wleci na bs i w tej samej chwili postawi dynamit to juz ok?

19 godzin temu, adist8 napisał:

brak ostrzezenia, brak odniesienie do regulaminu, po prostu ban bo tak mu pasowalo

Co do to pierwszego cytatu to chyba nie powiesz mi, że działanie pod wpływem impulsu to dobra sprawa i słuszny argument. ( Spróbuj użyć go w sądzie jak coś przeskrobiesz :D ).
Wytłumaczysz mi też co oznacza " brak odniesienie do regulaminu" bo w powodzie bana jasno jest napisane "stawianie totemu na resp arenie".

 

Cytat

sluszy nie sluszny, ale jak demolition zostanie tepa i wysadzi (nie wazne gdzie) lub wleci na bs i w tej samej chwili postawi dynamit to juz ok? wg mnie sytuacja ta nie przeszkadzala w wykonywaniu celow, bo ct moglo isc po hosta bez problemu,

Po pierwsze demolitions moze postawić dynamit na BS tylko jeżeli od razu go wysadzi, działa to wtedy trochę jak rakieta na wsparciu ogniowym. oczywiste jest, że z totem nie możesz tak zrobić bo zostaje on na BS na dłuższy czas ( Logiczne dla osoby, która gra tą klasą ). 

Jeżeli chodzi o strawianie totemu obok BS itp. Regulamin mówi, że 

Cytat

Zakaz stawiania totemu w sposób uniemożliwiający wrogom wykonywanie celów mapy

Więc jeżeli postawisz obok BS'a totem, ale zakryje go on całego to łamiesz regulamin bo wtedy nie ma jak wykonywać cełów mapy co też jest logiczne. Może on w jakiejś częsci łapać BS, ale nie cały! 

Do tego mówisz, że "bo ct moglo isc po hosta bez problemu". No dobra, ale jak mieli go odnieść jak stał tam totem? 

 

 

Teraz przejdę do wypowiedzi @SnuFFy, który złożył pożegnanie na forum, a na serwerze od początku lipca ma przegrane około 3 godziny!~Serio nic do Ciebie nie mam, ale twoja wypowiedź tak mnie zdenerwowała, że szok,

Zacznijmy od tego, że oboje wiemy, że ty oraz oskarżony admin macie ze sobą mega spine i wiem o tym. Po drugie rzucasz argumentami, że nikt nie reaguje na zgłoszenia na u@, uważasz, że to źle, że admini siedzą na ts i rozmawiają, a chwalisz admina, który go stracił za olanie swoich flag... ( nie ujmując mu nic, bo lubiłem owego gracza).

Do tego teksty: 

9 minut temu, SnuFFy napisał:

Miny nasrane wszedzie

CO ty tu próbujesz powiedzieć?

10 minut temu, SnuFFy napisał:

duchy, ktore lataja od samego startu

Blokada jest na początku rundy mordo to raz, a dwa jakieś dowody, że nikt nie reaguje?

 

Teraz sprawa granatów. Nie no Snuffi serio. Widziałeś chociaż to demko albo przyczynę sytuacji?? Problemem była klasa, która miała za mocnego HE i to irytowało graczy, że tracili całę Hp na start. Wróce tu jeszcze do Ciebie @adist8

19 godzin temu, adist8 napisał:

PS a wczesniej granaty z respa do respa rzucal jakby nigdy nic xD

oglądałem demko i sam rzucałeś HE na resp kilkanaście rund pod rząd xDD

19 godzin temu, adist8 napisał:

!. nie łamałeś regulaminu, ale przytaczajac slowa opiekuna:
"Obrzucając ich granatami mega utrudniałeś im grę przez co trochę się denerwowali i powinieneś to zrozumieć jako człowiek lub gracz, który chce się zrelaksować. "

Tak jak mówiłem utrudniałeś bo klasa była za OP i spamowałeś HE bo kupowałeś w sklepie kolejne ( a teraz tak nie można robić bo blokada jest w sklepie)

Plus nie ma nic w regulaminie na ten temat mówię po raz kolejny.

13 minut temu, SnuFFy napisał:

Osobiscie prosze @-_- zeby zrobil z tym porzadek bo dobry pan Jezusek mi swiadkiem, ze to sie dzieje od bardzo dlugiego czasu

Nie no serio... Liczysz, że Karol będzie siedział i banował każdego nowego gracza, który źle użyje perka, czy co??

Ehh Snuffy ja nie wiem czego ty się dziś najadłeś :P

 

 

  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności