Skocz do zawartości

[Propozycje] Nowych Klas


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Żołnierz wsparcia

Opis: Posiada 1/8 na spowolnienie przeciwnika po 90 lvl-u 1/6 (podczas spowolnienia przeciwnik posiada 40% podstawowego speeda i dostaje DMG x1,5). Posiada także 50% szybsze przeładowanie.

Broń: MP7, five-seven, nóż

Statystyki: HP: 105  / INT: 0 / WYT: 5  / KON: 10

Typ: Zwykła, bądź Premium, obojętne to jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nazwa:Rudy
Opis:posiada 2 piorunku które zadaje 100dmg + inta x 0.50 na pioruny był by cooldown 10 sekund i +5dmg z broni poniżej oprócz p250. 
Bronie:m4a4/m249/p250
Statystyki: HP:10 | INT:30 | WYT:0 | KON:10
Typ: Zwykła / Premium 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JuriBojka napisał:

Nazwa:Rudy
Opis:posiada 2 piorunku które zadaje 100dmg + inta x 0.50 na pioruny był by cooldown 10 sekund i +5dmg z broni poniżej oprócz p250. 
Bronie:m4a4/m249/p250
Statystyki: HP:10 | INT:30 | WYT:0 | KON:10
Typ: Zwykła / Premium 

Taka klasa już była i nie zbyt dobrze sie przyjeła 😕 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa:Kartograf
Opis:2 razy na rundę(+1 co 50 lvl) może użyć umiejętności klasy aby wyświetlić pozycje przeciwników na radarze oraz na mapie
(chodzi mi i tą która jest domyślnie pod lewym ctrl) na 3 sekundy dla całej swojej drużyny. Cooldown 15 sekund.
1/30 na instakilla.
Bronie:P90 FiveSeven
Statystyki: HP:5 | INT:10 | WYT:0 | KON:0
Typ: Zwykła 
Edytowane przez igik367
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Szahid
Opis: Posiada Pas Szahida (Autodestrukcja) jako umiejętność klasy który po odpaleniu czyni klasę nieśmiertelną 
na 2s z możliwością zabicia po przez strzał w głowę oraz wybucha zadając obrażenia obszarowe zwiększane od inteligencji 
równe 0,08 DMG/INT + 15DMG na start 
Bronie: UMP-45 +3DMG na start 
Statystyki: HP: 10 | INT: 0 | WYT: 0 | KON: 20
Typ: Zwykła 

 

 

 

  EDIT 1:

W dniu 14.07.2020 o 22:15, AskerPL napisał:

Można powiedziec że jest juz taki perk "Samobójca"

Kiedyś już chyba była taka propozycja lecz nie jestem pewny, jak dla mnie na nie ponieważ taka klasa nie ma prawa byc na codzie juz za łatwo by było

No niby tak ale on powoduje jedynie u ciebie nieśmiertelność i to wszytko w tym wypadku klasa zadaje obrażenia od wybuchu i możesz go zabić strzałem w głowę 

 

 

EDIT 2:

Cytat

Nazwa: Krueger
Opis: Posiada taktyczny pocisk kriogeniczny który ma 1/20 szansy zamrożenia wroga przy 100 LvL 1/9 co za tym idzie zadający obrażenia od zimna równe 0,05 DMG/INT + 3 na start oraz może pozostawiać po sobie sople (Jako Umiejętność klasowa) które po nadepnięciu zamrażają przeciwnika 2 na start przy 80LvL +1
Bronie: UMP-45 +3 DMG
Statystyki: HP: 10| INT: 0 | WYT: 0 | KON: 20
Typ: Zwykła

 

 

EDIT 3:

To fakt Strzelec Wyborowy ma taki sam efekt ale jest klasą "Premium/SuperPremium" której wręcz nie widuje na serwerze a moja propozycja pomimo swojej no nie oszukujmy się abstrakcji zaczerpniętej chociażby z Diablo albo wzorującej się na klasie "Piroman" była by nieco takim odświeżeniem a co za tym idzie rozwinięciem early game'u oraz late game'u -No mogę się zgodzić iż dla niektórych obie moje propozycje klas mogą się nie przyjąć lecz stanowić mogą pewną bazę pod inne pomysły które już w grze mogłyby się sprawdzić a jestem otwarty na opinie ludzi tak samo jak chociażby ewentualne poprawki/sugestie dotyczące dwóch moich propozycji 

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2020 o 21:43, Frytek napisał:

Nazwa: Szahid
Opis: Posiada Pas Szahida (Autodestrukcja) jako umiejętność klasy który po odpaleniu czyni klasę nieśmiertelną 
na 2s z możliwością zabicia po przez strzał w głowę oraz wybucha zadając obrażenia obszarowe zwiększane od inteligencji 
równe 0,08 DMG/INT + 15DMG na start 
Bronie: UMP-45 +3DMG na start 
Statystyki: HP: 10 | INT: 0 | WYT: 0 | KON: 20
Typ: Zwykła 

Można powiedziec że jest juz taki perk "Samobójca"

W dniu 14.07.2020 o 20:09, igik367 napisał:

Nazwa:Kartograf
Opis:2 razy na rundę(+1 co 50 lvl) może użyć umiejętności klasy aby wyświetlić pozycje przeciwników na radarze oraz na mapie
(chodzi mi i tą która jest domyślnie pod lewym ctrl) na 3 sekundy dla całej swojej drużyny. Cooldown 15 sekund.
1/30 na instakilla.
Bronie:P90 FiveSeven
Statystyki: HP:5 | INT:10 | WYT:0 | KON:0
Typ: Zwykła 

Kiedyś już chyba była taka propozycja lecz nie jestem pewny, jak dla mnie na nie ponieważ taka klasa nie ma prawa byc na codzie juz za łatwo by było

 

 

EDIT 1:

  

23 godziny temu, Frytek napisał:

Nazwa: Krueger
Opis: Posiada taktyczny pocisk kriogeniczny który ma 1/20 szansy zamrożenia wroga przy 100 LvL 1/9 co za tym idzie zadający obrażenia od zimna
równe 0,05 DMG/INT + 3 na start oraz może pozostawiać po sobie sople (Jako Umiejętność klasowa) które po nadepnięciu zamrażają przeciwnika
2 na start przy 80LvL +1 
Bronie: UMP-45 +3 DMG 
Statystyki: HP: 10| INT: 0 | WYT: 0 | KON: 20
Typ: Zwykła 

Strzelec wyborowy ma wabika ktory zamraża, jak dla mnie klasa nie ma sensu ale to tylko moje zdanie

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nazwa: Wick
Opis: pod Use_class no recoll na 10 sek umiejetnosc odnawia sie po 20 sek, za zabicie odnowiony magazynek +20hp
Bronie: galil +3dmg , p250
Statystyki: Hp: 15/ INT -10/ Wyt 20/ Kon 0
Typ: Zwykła

Edytowane przez Wilen
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, igik367 napisał:

Nazwa:Kartograf
Opis:2 razy na rundę(+1 co 50 lvl) może użyć umiejętności klasy aby wyświetlić pozycje przeciwników na radarze oraz na mapie
(chodzi mi i tą która jest domyślnie pod lewym ctrl) na 3 sekundy dla całej swojej drużyny. Cooldown 15 sekund.
1/30 na instakilla.
Bronie:P90 FiveSeven
Statystyki: HP:5 | INT:10 | WYT:0 | KON:0
Typ: Zwykła 

Z tego co mnie pamięć nie myli to @RyKoSmówił/pisał, że jest WIELKIE NIE na skille z radarem, bo to później utrudnia sprawdzanie graczy pod kątem możliwych wspomagaczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Chemik
Opis: Posiada on zatrucie przeciwnika 1/8(przy 75/100Lv 1/7) Oraz ućpanie 1/20 przy 100lv  1/10
Bronie: SG 553/ p250
Statystyki: HP:10 | INT:5 | WYT:15 | KON:0
Typ:   Premium / Super Premium
  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest dla mnie jak dużo klas, przez was proponowanych, ma skile oparte na szansie ( 1/X ), ponieważ w rozgrywce na serwerze one nie cieszą się popularnością, a wręcz często są początkiem sporów, że u jednych to w ogóle nie działa i umiejętność nie wchodzi, a u innych działa za często 😕 

 

No i do tego wasze umiejętnosći:

  • podpalenie
  • zamrożenie
  • oćpanie
  • zatrucie

rozwijane były by po przez INT na co też sporo osób narzeka. 

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RyKoS napisał:

Zastanawiające jest dla mnie jak dużo klas, przez was proponowanych, ma skile oparte na szansie ( 1/X ), ponieważ w rozgrywce na serwerze one nie cieszą się popularnością, a wręcz często są początkiem sporów, że u jednych to w ogóle nie działa i umiejętność nie wchodzi, a u innych działa za często 😕 

 

No i do tego wasze umiejętnosći:

  • podpalenie
  • zamrożenie
  • oćpanie
  • zatrucie

rozwijane były by po przez INT na co też sporo osób narzeka. 

W sumie fakt dużo jest tych propozycji ocierające się o INT np: Moja - A co do klasy którą podałem w propozycji wyżej czy byłaby możliwość dodania jej a mianowicie chodzi mi o Szahida chodź w sumie mogłaby mieć negatywny wpływ na serwer ale to można zamienić zamiast autodestrukcji dać chociażby umiejętność z perku Tensei Adisat 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, revelian napisał:


Nazwa: Chorąży
Opis: 1/7 na obrócenie 1/5 na 100lvl
Bronie: Mag7, P250
Statystyki: HP:110| INT: 0| WYT:10| KON:10
Typ: Zwykła

Chorąży już był tylko ze zamiast obrócenia miał krwawienie, więc odpada bo nawet z krwawieniem nie wypadł zbyt dobrze i nikt tym nie grał a co dopiero z obróceniem, wystarczy że jest perk p90 z obróceniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nazwa: Szeryf

Opis:Zadaje 140% dmg z Rewolwera, 1DMG/INT, Magazynek za fraga

Bronie: R8 Rewolwer

Statystyki: HP:10  INT:0  WYT:5  KON:0

Typ: Zwykła

Dobra po raz kolejny spróbuje moich sił, ponieważ klasa z rewolwerem to jedyne czego potrzeba mi do siedzenia na serwerze 24/7. Tym razem nie poszedłem w instakilla, ponieważ tak jak to zauważyli opiekunowe to by było zbyt OP. W tym przypadku poszedłem w rozwiązanie podobne do Snajpera, jeżeli chodzi o dmg rosnący wraz z inteligencją.(U Snajpera jest to 1.1DMG/Int ale myślę, że zaokrąglona liczba w tym przypadku będzie dobra) Jeżeli chodzi o buff do DMG wynoszący 140% według mnie jest to idealny balans pomiędzy AWP na Snajperze a Scoutem. Snajper ma 120% co ma sens bo AWP bije znacznie więcej niż R8 bije mniej niż Scout więc sądzę , że jest to idealne rozwiązanie.(Zresztą obecnie widzimy, że mimo Scouta Navi cieszy się największą popularnością na serwerze) Ostatnia kwestia to magazynek za fraga. Tutaj chyba wyjaśniać nie muszę, mały magazynek oraz mała ilość amunicji nie pozwoliłaby nam zabić więcej niż 2/3 osób na rundę.

Mam nadzieję, że ta klasa zostanie dobrze przyjęta, ponieważ od uwag opiekunów myślałem nad nią cały czas, aby wykonać ją grywalną oraz fun to play, a jednocześnie nie OP.

Edytowane przez igik367
Literówki
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa:Elektryk, zeus
Opis:posiada 1 piorun który zadaje 150dmg +50lvl 2 +100lvl 3. Był by na cię cooldown np 10 sekund 
Bronie: m4a4 +5dmg,p250 może negev? 
Statystyki: HP: 20 | INT:10| WYT:20 | KON:-10
Typ: Zwykła 

Zauważyłem ze perk z piorunami cieszy się popularnością wśród graczy więc pewnie chętnie by pograli taka klasą. 

Edytowane przez JuriBojka
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 21:53, igik367 napisał:

Nazwa: Szeryf

Opis:Zadaje 140% dmg z Rewolwera, 1DMG/INT, Magazynek za fraga

Bronie: R8 Rewolwer

Statystyki: HP:10  INT:0  WYT:5  KON:0

Typ: Zwykła

Dobra po raz kolejny spróbuje moich sił, ponieważ klasa z rewolwerem to jedyne czego potrzeba mi do siedzenia na serwerze 24/7. Tym razem nie poszedłem w instakilla, ponieważ tak jak to zauważyli opiekunowe to by było zbyt OP. W tym przypadku poszedłem w rozwiązanie podobne do Snajpera, jeżeli chodzi o dmg rosnący wraz z inteligencją.(U Snajpera jest to 1.1DMG/Int ale myślę, że zaokrąglona liczba w tym przypadku będzie dobra) Jeżeli chodzi o buff do DMG wynoszący 140% według mnie jest to idealny balans pomiędzy AWP na Snajperze a Scoutem. Snajper ma 120% co ma sens bo AWP bije znacznie więcej niż R8 bije mniej niż Scout więc sądzę , że jest to idealne rozwiązanie.(Zresztą obecnie widzimy, że mimo Scouta Navi cieszy się największą popularnością na serwerze) Ostatnia kwestia to magazynek za fraga. Tutaj chyba wyjaśniać nie muszę, mały magazynek oraz mała ilość amunicji nie pozwoliłaby nam zabić więcej niż 2/3 osób na rundę.

Mam nadzieję, że ta klasa zostanie dobrze przyjęta, ponieważ od uwag opiekunów myślałem nad nią cały czas, aby wykonać ją grywalną oraz fun to play, a jednocześnie nie OP.

Duzo pozytywnych reakcji wiec klasa z malymi zmianami wleci w weekend :) 

Edytowane przez RyKoS
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8Nazwa:Elektryk
Opis:posiada 1 piorun który zadaje 60dmg + 1*punkt inteligencji
Bronie: m4a4,p250
Statystyki: HP: 20 | INT:0| WYT:10 | KON:0
Typ: Zwykła 

Poprawiłem trochę ta klase no jednak 150dmg to za dużo. 

Nazwa:śmierć 
Opis:posiada norecoil albo zmniejszony o 60% może się teleportować 2 razy na rundę tam gdzie nakieruje celownikiem. 
Bronie:sg 553 nie pamietam dokładnie jak ta broń się nazywa xD i dk tego p250
Statystyki: HP:10 | INT:0 | WYT:10 | KON:10
Typ: Zwykła 

 

Nazwa:czołgista 
Opis:ma 140% dmg z maga i 1/5 na odbicie pocisków / nie instakilli
I +20dmg z usp 
Bronie:mag7 i usp
Statystyki: HP:30 | INT:0 | WYT:20 | KON: 20
Typ: Zwykła / Premium 

 

 

  EDIT: 

W dniu 15.07.2020 o 22:29, RyKoS napisał:

Zastanawiające jest dla mnie jak dużo klas, przez was proponowanych, ma skile oparte na szansie ( 1/X ), ponieważ w rozgrywce na serwerze one nie cieszą się popularnością, a wręcz często są początkiem sporów, że u jednych to w ogóle nie działa i umiejętność nie wchodzi, a u innych działa za często 😕 

 

No i do tego wasze umiejętnosći:

  • podpalenie
  • zamrożenie
  • oćpanie
  • zatrucie

rozwijane były by po przez INT na co też sporo osób narzeka. 

Nigdy się wszystkim nie dogodzi.Zawsze będą jakieś spory bo ktoś umie lepiej grać drugą klasą i mu wychodzi... Piroman był dobrą klasą może troszkę przesadzoną ale po tym nerfie jest nie grywalna. 

Edit:wpadłem na pomysł na jeszcze jedną klasę 

Nazwa:Dezerter

Opis:+7dmg, kradnie 20% hp od zadanych obrażeń podwójny skok.    (Opcjonalnie może po wybuchu popalac graczy z jakimś niewielkim dmg) 

Bronie:mac10,p250

Statystyki: HP:20 | INT:-10| WYT:30 | KON:0

Typ: Zwykła

Edytowane przez JuriBojka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nazwa:Hankook
Opis:Ma skilla co 7s(od 85-6s 130-5s) który daje mu +100 kondycji do 85 2 użycia od 85 3 użycia


Bronie:Mac-10,p2000


Statystyki: HP:5|INT:0|WYT:10|KON:15


Typ:Zwykła

Edytowane przez Edekk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśliwy

*Staty:
Int: 0 Hp: 15 Wytrzy.: 5 Kondycja: 15
*Opis:
Zadajesz +40 DMG (+80 od 50 LVL | +120 od 100 LVL) DMG z Scout.
Magazynek za fraga.
Po użyciu (Use_Class +50 do kondycji na 5s) może użyć 2x na rundę.
*Bronie:
p2000 | ssg08 |

Typ:Zwykła

Pistolero

*Staty:
Int: 10 Hp: 10 Wytrzy.: 0 Kondycja: 10
*Opis:
Na starcie rundy może wybrać pistolet.
Broń może wybrać do 20 sekund co spawn.
Zadaje (+0.5 DMG/INT).
*Bronie:
glock

Typ:Zwykła

Edytowane przez Vastarill
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Edekk napisał:

Nazwa:Hankook
Opis:Ma skilla co 7s(od 85-6s 130-5s) który daje mu +100 kondycji do 85 2 użycia od 85 3 użycia


Bronie:Mac-10,p2000


Statystyki: HP:5|INT:0|WYT:10|KON:15


Typ:Zwykła

tam jest to chyba nie możliwe jeżeli o silnik chodzi z tą kondycją, ale to @-_- musiałby potwierdzić

 

@Tayschrenn wszystko się da zrobić, ale mówię, że nie wiem czy nasz silnik na to pozwala :) 

Edytowane przez RyKoS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RyKoS napisał:

tam jest to chyba nie możliwe jeżeli o silnik chodzi z tą kondycją, ale to @-_- musiałby potwierdzić

To nawet jeśli się nie da z tą kondycją to innego skilla wymyśleć :) na ten moment nie ma żadnej klasy z Mac 10 poza najemnikiem,który może sobie wybrać tą broń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Mistrz Broni
Opis: Może użyć mocy klasy która daje 2x dmg zadawane z broni na 2s, raz na rundę, od 100 lvl'a 2 razy. couldown 20s oraz pełny magazynek po zabiciu
Bronie: ak47, m4a1
Statystyki: HP: | INT: | WYT: | KON: 5/-10/5/0
Typ: Zwykła / Premium / Super Premium  Zykła

 

Nazwa: Rozbójnik
Opis: Mniejszy rozrzut oraz 1/10 na zmianę broni na nóż, 1/9 od 75 i 1/8 od 100
Bronie: Bizon lub mp7
Statystyki: HP: | INT: | WYT: | KON: 5/0/0/5
Typ: Zwykła / Premium / Super Premium Zwykła

 

Nazwa: Faker
Opis: Dostaje dodatkowe 4 dmg co 50 lvl oraz 4% redukcji obrażeń. Może użyć przenikania przez ściany na 2s (jako ucieczki/zaskoczenia) raz na rundę
a od 100 lvl'a 2x. 
Bronie: P90, deagle
Statystyki: HP: | INT: | WYT: | KON: 5/0/0/15
Typ: Zwykła / Premium / Super Premium: PREMIUM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności