Jump to content
Kasia!

[Konkurs] Jesienne Poszukiwanie Dyni!

Recommended Posts

jesienneposzukiwaniedyni.png

Jesień to zazwyczaj ponura i nuda pora roku. A może by tak to zmienić?

Dlatego startuje nowa zabawa! Poszukiwanie dyni!

Kiedy? 

Od 26.10 (sobota) do 02.11 (sobota)!*

*Zostawiłam sobie czas, aby wam te wszystkie dynie dobrze ukryć!

Na czym polega? 

Jak w zabawie Wielkanocnej, tak ta będzie polegała również na szukaniu, tym razem dyni. Na prawie całym forum zostaną umieszczone dynie w losowych tematach. W najbardziej aktywnych działach będzie ich najmniej. Tym razem dynie nie będą różnokolorowe a na każdej z nich będą numery odpowiadające nagrodzie. Od 1 do 5. 

Dynie

pumpkin1.png

1

Ilość nagród: 2

Nagrody: Vip na forum/serwerze na miesiąc 

pumpkin2.png

2

Ilość nagród: 3

Nagrody: Vip na serwerze/forum na dwa tygodnie

pumpkin3.png

3

Ilość nagród: 4

Nagrody: Vip na serwerze na tydzień

pumpkin4.png

4

Ilość nagród: 6

Nagrody: Odrobienie warna/Zmiana nicku

pumpkin5.png

5

Czarna owca zabawy. Dynia które informuje o kilku rzeczach:

-W danym temacie nie ma "lepszych" dyni, 

-Jednak dynia, więc kieruj się podobnymi cechami postów/tematów.

Łącznie nagród jest 15, jednak pamiętajcie, jedna dynia przypada na jedną osobę. 

Zasady:

-Dynie umieszczone zostaną w postach na całym forum. Może trafić się, że dynia pojawi się w waszym poście,

-Każda dynia może mieć tylko i wyłącznie jednego właściciela.

-W wiadomości prywatnej do mnie @Mrs. Quake. Wklej tylko i wyłącznie link do posta (nie całego tematu) gdzie znajduje się dynia. Jeśli ktoś znajdzie je wcześniej, napiszę do ciebie jak najszybciej dam radę, abyś nie tracił czasu. Linki do znalezionych dyni wklejone zostaną od razu po odczytaniu przeze mnie wiadomości w tym temacie.

-Zakaz podpowiadania. Jeśli znajdziesz kolejną dynię zostaw ją komuś innemu. :)

-Musisz mieć minimum 15 postów, aby brać udział. 

-Dynie od 1 po 5 znajdziecie tylko i wyłącznie w postach. Może to być każdy dział i każdy komentarz.

-Dyni nie znajdziecie w komentarzach właściciela @-_-(za dużo tego >.>)

-Dwie dynie z numerem 5 w tym samym komentarzu oznaczają, że w całej kategorii danego działu nie ma żadnej dyni. 

-Dynie znajdują się tylko i wyłącznie na pierwszej stronie tematu, bądź maksymalnie do 5 stron wstecz. 

Czyli? 

Jeśli znajdziesz dynię, skopiuj dokładny link do komentarza.(w spoilerze na końcu tematu screen pomocny, pokażę tam gdzie trzeba kliknąć, aby skopiować dokładny link) Wyślij mi go w wiadomości prywatnej @Mrs. Quake, z tytułem numeru dyni którą znalazłeś/aś, przykład: "Dynia nr 1" . 

Co dalej? 

Wystarczy poczekać, aż odpiszę! 

Osoby które znajdą dynie zostaną oznaczone w tym poście. 

Jeśli widzisz niespójności w zasadach i treści, napisz do mnie wiadomość tytułując ją "Zabawa-błąd"! 

Zabawa trwa od 26.10.19 do 02.11.19 lub do wyczerpania puli dyni. 

Powodzenia! 

Linki do tematów z odnalezionymi dyniami oraz screen jak skopiować link do posta:

Screenshot_2019-04-21-00-46-35-892_com.android.chrome.png

Daj like nie bądź sknera! 

• Like 8
  • Thanks 1

Dynie możecie już znaleźć w 15 różnych tematach. 

Zasady:

- Na jedną osobę przypada jedna dynia. 

-Tytuł wiadomości MUSI zawierać numer dyni. Przykład: "Dynia nr 1".

- Macie czas do następnej soboty 03.11 na znalezienie ich lub do wyczerpania puli dyni. 

- Pod każdą znalezioną dynią dopiszę, że została znaleziona(*Znaleziona //Mrs. Quake), tak abyście nie pisali niepotrzebnie.

-Dziś odpowiedzi na wiadomości otrzymacie z lekkim opóźnieniem, jednak jeżeli dwie osoby zgłoszą się po jedną dynię, osoba która wcześniej wysłała wiadomość wygrywa i na początku takie wiadomości będę sprawdzać. 

Dlatego tematy muszą mieć w tytule numer dyni. Brak numeru w tytule skutkuje brakiem nagrody. Po prostu są zasady konkursu, a nieprzestrzeganie zasad równa się z niesprawdzeniem zgłoszenia. Nie będzie wyjątków. Ostrzegam, by później wam tego na pw nie tłumaczyć. Pozdrawiam! 

Powodzenia w szukaniu! 

Dzięki za aktywność w zabawie, mimo, że nie była jakaś świetna to super, że chociaż ktoś brał w tym udział.

Podsumowując:

- 7 osób znalazło dynie, odezwę się do was za moment z wszelkimi informacjami

- 1 osoba nie przeczytała zasad, nawet odpisałam, żeby przeczytał je, to nadal nie otrzymałam wiadomości, szkoda, nagroda przepada, jeśli to czytasz to masz jeszcze czas, żeby poprawić ten błąd

Jeszcze raz dzięki za aktywność, najbliższa zabawa na tych samych zasadach będzie na Wielkanoc, także na jakiś czas będzie spokój xD

Gratulacje dla zwycięzców:

@neska.

@dratewka.

@SnuFFy

@Pancio.

@offen

@kRR

@spagi

• Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines