Jump to content
Sign in to follow this  
Mahesvara2

(Propozycja) Spis Rang

Recommended Posts

Proponuje żeby na samym dole forum pod tymi co są Online zrobić spis rang dodać miniaturki rang i odnośniki że jak ktoś kliknie w daną range przeniesie go do strony gdzie będą wypisane osoby posiadające daną range, może dużo nie wniesie ale wydaje mi się że może być pomocne nowym osobom które chcą się skontaktować z daną osobą. I wtedy też by się przydało zrobić oddzielnych rang na AdminCOD201, AdminCOD4001, AdminJB, AdminFFA, AdminDiablo, bo wtedy będzie szybciej dostać się komuś do danej osoby. :) 

• Like 4

W sumie jest juz cos takiego tylko schowane bardzo:

https://forum.cs-classic.pl/search/?&type=core_members&joinedDate=any&group[73]=1

ale widze, ze wystwietla tylko osoby, ktore maja ustawiona te range jako glowna

Kiedys byl pasek na dole ze wszystkimi rangami, ale zniknal :( 

Edited by RyKoS

2 godziny temu, RyKoS napisał:

Kiedys byl pasek na dole ze wszystkimi rangami, ale zniknal :( 

Podejrzewam, że to płatna wtyczka, jak niemal wszystkie, więc może dlatego zniknęła.

@lukasz2623 wpłacaj hajs to może kupią xD 

Edited by WhiteBlood
  • Like 2

Nawet jeśli to płatna wtyczka to według mnie warto ją mieć. Pomijając to co mahes pisał to też ładnie wygląda:) 

3 godziny temu, WhiteBlood napisał:

Podejrzewam, że to płatna wtyczka, jak niemal wszystkie, więc może dlatego zniknęła.

@lukasz2623 wpłacaj hajs to może kupią xD 

Był, ale w poprzedniej wersji forum. Po prostu nie da się tego tak zrobić jak wcześniej było. Może i jest płatna wtyczka, ale powiedzcie szczerze, czy to się serio przyda? Jeśli tak to warto, jeśli to tylko tymczasowa fanaberia, to nie warto. 

Jak dla mnie to można by zrobić to jako odnośnik do strony, a tam po prostu stworzyć stronę z całą ekipą forum/adminów cs'a. 

@-_- wypowiedz się :)

14 minut temu, Mrs. Quake napisał:

Był, ale w poprzedniej wersji forum. Po prostu nie da się tego tak zrobić jak wcześniej było. Może i jest płatna wtyczka, ale powiedzcie szczerze, czy to się serio przyda? Jeśli tak to warto, jeśli to tylko tymczasowa fanaberia, to nie warto. 

Jak dla mnie to można by zrobić to jako odnośnik do strony, a tam po prostu stworzyć stronę z całą ekipą forum/adminów cs'a. 

@-_- wypowiedz się :)

Szczerze mówiąc to bardziej by się przydała wtyczka lub zwykły sidebar w htmlu po prawej "Ekipa Forum" ze statusem Online / Offline 
Nie wiem jak to wygląda ze strony licencji, @-_- możesz dodawać CustomBlock'i? Bo łatwa sprawa napisać to w html'u sam bym to zrobił. 

Edited by WhiteBlood
  • Like 1