Skocz do zawartości

Propozycje dotyczące serwera


DonSalerii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak tytuł mówi sam za siebie. Chciałbym byście w tym temacie podawali swoje propozycje na dalszy rozwój serwera. Każda z nich będzie brana pod uwagę w przyszłości tak więc nie ma się co bać że zostanie ona "olana" ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro można pisać, to napiszę, bo trochę mi się coś tu nie podoba

Pierwsza sprawa jest taka, że po co komuś jakaś ochrona 2 sekundowa. Wątpię, że na jakiejś mapie, są respy drużyn naprzeciwko siebie, a jak są to już raczej mapa jest do wywalenia, a nie dodawać jakąś ochronę, która może też zaszkodzić. Jak się wychyli szybko np. z prawej strony mapy i jedna osoba strzeli troszkę wcześniej niż druga, to może być frag na tej drugiej osoby, przez tą całą ochronę, może nie zdarzać się to za często, ale jednak może.

Druga sprawa, to ten pomysł na kosy, nie ogarniam tego kompletnie, jak widać na poniższym ss, mimo, że to nie jest duża przewaga, to jest na BRAK DMG Z KOSY

image.png.1fb89d9362c10779ae73c6225b185641.png

Jednak na drugim ss, widać, że na serwerze, jednak ten DMG będzie, ale dla osób z rangą VIP. Totalnie tego nie ogarniam, bo jakby nie patrzeć, trochę średnia sytuacja.

image.png.05808327c4c175cad56aa7781c8ccd0e.png

Szczerze, to też się trochę zdziwiłem, że nie ma na serwerze żadnego sklepu, albo czegokolwiek, w czym możesz wydać ciężko zarobiony na serwerze hajs. Może to jest taki o serwer, żeby wbić na spokojnie się postrzelać, ale dobrze jest mieć takie coś, na co zbierasz, a potem możesz się tym pochwalić kolegom z DC, żeby Cię trochę powyzywali.

Reszta jest raczej git, pozdrawiam kolegów.

Edytowane przez Medve
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Medve napisał:

Pierwsza sprawa jest taka, że po co komuś jakaś ochrona 2 sekundowa. Wątpię, że na jakiejś mapie, są respy drużyn naprzeciwko siebie, a jak są to już raczej mapa jest do wywalenia, a nie dodawać jakąś ochronę, która może też zaszkodzić. Jak się wychyli szybko np. z prawej strony mapy i jedna osoba strzeli troszkę wcześniej niż druga, to może być frag na tej drugiej osoby, przez tą całą ochronę, może nie zdarzać się to za często, ale jednak może.

Ochrona jest, ponieważ jest sporo map, w których są respy drużyn naprzeciwko siebie i jest to zrobione po to by, od razu po starcie rundy gracze nie zabijali się na reakcje. 

Jak dla mnie lepiej zrobić ochronę niż wywalać połowę map.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Medve napisał:

Pierwsza sprawa jest taka, że po co komuś jakaś ochrona 2 sekundowa. Wątpię, że na jakiejś mapie, są respy drużyn naprzeciwko siebie, a jak są to już raczej mapa jest do wywalenia, a nie dodawać jakąś ochronę, która może też zaszkodzić. Jak się wychyli szybko np. z prawej strony mapy i jedna osoba strzeli troszkę wcześniej niż druga, to może być frag na tej drugiej osoby, przez tą całą ochronę, może nie zdarzać się to za często, ale jednak może.

Otóż jak już opieramy się o ankiety tak jak dmg z kosy do czego zaraz się odniosę. 

c2083ca9013938aac36776a4b74f671a.png

Chyba nie muszę nic więcej dodawać.

 

VIP będzie zapewne zmieniany. Wszystko pomysły jakie zostały podane po prostu są odrzucane przez głosowania. DMG z kosy jest jedynym % blisko siebie głosami że uznałem iż odblokowanie dmg vipowi jest dobrą opcją. Jeśli będzie z tym jakiś problem może być tak że zostanie on zablokowany i dodamy coś innego jednak to wszystko okaże się w trakcie rozgrywki.

19 godzin temu, Medve napisał:

Szczerze, to też się trochę zdziwiłem, że nie ma na serwerze żadnego sklepu, albo czegokolwiek, w czym możesz wydać ciężko zarobiony na serwerze hajs. Może to jest taki o serwer, żeby wbić na spokojnie się postrzelać, ale dobrze jest mieć takie coś, na co zbierasz, a potem możesz się tym pochwalić kolegom z DC, żeby Cię trochę powyzywali.

Nie ma bo nie ma póki co sensownego zastosowania co mogłoby się znajdować w tym sklepiku?? Kolorowe strzelanie? Laserki? No szczerze mówiąc nigdzie nie spotkałem się z takim czymś może nie grałem na takich serwerach jakich Ty dlatego ^^. Co do jakiegokolwiek systemu zarabiania kredytów (monet). Będą na pewno dodane. Jednak nie wszystko na raz. Mam pomysł by wprowadzić na serwer w przyszłości takie coś jak klany do których rozwijania będą potrzebne właśnie te monety (klany nie będą dawać bonusów nie jest to cod mod). Jednak tak jak mówię wszystko w swoim czasie. :D

 

 

DMG Z KOSY OSTATECZNIE ZABLOKOWANY U VIPA

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proponuję usunięcie tych końcowych pojedynków 1vs1 na noscope/normale. Przeszkadza to kiedy próbujesz zmienić z noża na awp i na odwrót oraz ta nieśmiertelność kiedy gracze dostają. Zawsze kiedy zostaje sie 1vs1 można sobie z przeciwnikiem uzgodnić czy ns czy scope :D

2. Możliwość wyrzucania awp. Gdy skończy ci się ammo możesz zawsze podnieść awp innego gracza i strzelać dalej.

Edytowane przez animovy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje usunąc ochronke 3sekundy w momencie kiedy jest 1v1. Noscope oraz normal moze zostac tylko po co ta ochronka? Ona jest kompletnie bezsensowna. Runda trwa trafisz kogos i sie okazuje ze nie zadales mu dmg bo jest ochrona. Wedlug mnie jest to bezsensowne oraz uciazliwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunięcie jakieś śmiesznej ochronki gdy zostajemy 1vs1 i wybieramy tryb noscope albo normal dosyć śmieszne gdy zostaje 1vs2 zabijam jednego wyskakuje vote po czym trafiam chłopa 3 razy i on nie deda bo ma jakąś ochronkę xD

i dodanie coś do tego vipa bo to jest żart 

Edytowane przez SebaSayian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelność podczas wyborów pojedynku została usunięta jednak sam w sobie pojedynek nie zostanie z racji że jest to "klasyk" wśród serwerów only awp. 

 

52 minuty temu, SebaSayian napisał:

dodanie coś do tego vipa bo to jest żart 

 

Czekam na propozycje. Nie będę pchać czegoś na siłę do vipa skoro wszystko zostało odrzucone. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Myślę, że można wywalić tą ochronę na początku rundy. Będę się tego trzymał cały czas, no chyba, że serio chodzi o to, żeby kogoś wkurzyć osobę, która strzeli za szybko, bo jeśli jedyny argument przeciw temu, to jest to, że ludzie się respią na przeciw siebie, to niech mi ktoś takie mapy pokaże. Jak dla mnie to o to właśnie chodzi, żeby szybko wychylić na jakąś pozycję.

Jeśli chodzi o specjalne rundy, to proponuje zmienić tak jakby system tego. 

Po pierwsze: Zamiast robić glosowanie o tym, która będzie runda, to lepiej będzie zrobić co kilka rund inne rundy, bez głosowania

Po drugie: Dodać nowe rundy, takie jak np. 

  • exo jump + odpalone kosy
  • deagle + only HS

Czemu? Proste. Na głosowaniu są cztery opcje. Jedna za tym, żeby była normalna runda, dwie żeby był BH + NS, albo sam NS, no i właśnie chodzi o to, że zawsze jest klikany numer 3 i ciągle to samo. Dlatego lepiej by było zrobić bez głosowania, bo czasami trafi się missclick, do tego były by zawsze inne rundy.

Tak jeszcze na dodatek @DonSalerii, to jeśli się nie mylę, to nie każdy RS na końcu rundy działa.

 

Edytowane przez Medve
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Medve napisał:

Myślę, że można wywalić tą ochronę na początku rundy. Będę się tego trzymał cały czas, no chyba, że serio chodzi o to, żeby kogoś wkurzyć osobę, która strzeli za szybko, bo jeśli jedyny argument przeciw temu, to jest to, że ludzie się respią na przeciw siebie, to niech mi ktoś takie mapy pokaże. Jak dla mnie to o to właśnie chodzi, żeby szybko wychylić na jakąś pozycję.

Jedna z usuniętych która mam nadzieje że powróci awp_fort_lego pierwszy lepszy przykład. Myślę że dojdą jeszcze jakieś mapy które mogą być  właśnie gdzie jesteśmy na wprost przeciwnika bez żadnej osłony.

2 godziny temu, Medve napisał:

Jeśli chodzi o specjalne rundy, to proponuje zmienić tak jakby system tego. 

Po pierwsze: Zamiast robić glosowanie o tym, która będzie runda, to lepiej będzie zrobić co kilka rund inne rundy, bez głosowania

Wezmę to pod uwagę. Jednak jest tak a nie inaczej z racji takiej że nie każdy chce grać przykładowo zwykłe only bh czy też only noscope.

2 godziny temu, Medve napisał:

Po drugie: Dodać nowe rundy, takie jak np. 

  • exo jump + odpalone kosy
  • deagle + only HS

Deagle +only HS z góry odpada. Jest to only AWP a dodawanie deagla na jedną rundę może sprawić problem bądź tez nie potrzebne bugi.

exo jump + odpalone kosy. Fajny pomysł zobaczymy ^^

2 godziny temu, Medve napisał:

Tak jeszcze na dodatek @DonSalerii, to jeśli się nie mylę, to nie każdy RS na końcu rundy działa.

Wiem już rozmawiałem z Karolem. Dziękuję za zwrócenie uwagi ^^ 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dodanie do regulaminu zakaz kampienia na respie 

@zyzo Jest to serwer only awp. Jedni rashuja odrazu inni troszkę poczekają na respie. Sam mam różne mapy gdzie wolę poczekać troszkę a nieraz podlecieć od  razu pod resp przeciwników. Taki już ten tryb jest ^^ 

Edytowane przez DonSalerii
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Usunąć mapę awp_minecraft_crash_go - mapa opiera się głównie na wcelowaniu w jedno miejsce i czekaniu 
  • Usunąć głosowanie jaki typ rundy ma być i dodać, że po prostu zawsze jest "bh+ns", bo i tak zawsze jest wybierane to samo

 

 

 

@yuki Mapy samej w sobie nie usunę. Na wcelowaniu się w jedno miejsce i czekaniu polega wiele map a ta mapa oferuje nam możliwość wychylenia z różnej wysokości jak i strony.

Co do usunięcia głosowania. Tego również nie zrobię. Prawdą jest że wybieramy tylko bh+ns jednak w niedalekiej przyszłości myślę że dojdą nowe specjalne rundy oraz zostanie wprowadzony limit a raczej ograniczenie by nie grać tego samego co chwilę a również by korzystać z innych rund

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności