Jump to content

SnuFFy

Stały Bywalec
 • Content Count

  789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28
 • Time Online

  22d 8h 23m 55s

Everything posted by SnuFFy

 1. SnuFFy

  to nie ten dzial https://forum.cs-classic.pl/forum/109-steam-zgłoszenia/
 2. SnuFFy

  Z tego co pamietam @-_- miał wyłączyć możliwość wymiany na początek edycji, albo możliwość kupna bluntów.
 3. Komuś się chyba surf znudził? 😕 

  1. Show previous comments  1 more
  2. SnuFFy

   SnuFFy

   Lepiej nie.

  3. OFFEN

   OFFEN

   No po tej aferce lepiej nie dokładać nerwów

  4. SnuFFy

   SnuFFy

   Ja sobie stronie nerwów.

 4. SnuFFy

  Nie spełniasz wymagań, kłamiesz i jesteś dwulicowy. Na tym serwerze łatki trolla zostają już na zawsze. Na nie.
 5. SnuFFy

  Na tak, spełnia wszystkie wymagania, szkoda tylko, że nie chciałeś dołączyć jak ja tam byłem 😕
 6. SnuFFy

  To twoja aktywność, jak dla mnie to żarty żartami, ale poza aktywnością nie widzę ani jednej cechy, która namawiała by mnie na Ciebie w roli guarda. Na nie.
 7. Czas na zmiany panowie i panie

   

 8. SnuFFy

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoja skarga nie została przyjęta! Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 9. SnuFFy

  Jeszcze raz ktoś z was nie użyje opcji edytuj to otrzyma warna, zanim zaczniecie korzystać z forum to przeczytajcie jego regulamin, to samo tyczy się serwera, więc jeżeli masz pisać skargi bez znajomości regulaminu serwera (co właśnie teraz pokazałeś) to się nie fatyguj bo popełniasz błąd. Za kłótnie z administratorem na serwerze i grożenie mu skargami otrzymujesz godzinnego bana, mam nadzieję, że ochłoniesz.
 10. SnuFFy

  Wpłacanie respektu dla innego gracza jest komiczne, mamy wpłacanie respektu do gangu. Byłoby to nadużywane bo ktoś mógłby farmić respekt dla innych graczy. Pomysł odrzucony.
 11. SnuFFy

  Posty się edytuje Pieseł, nie możesz spamować odpowiedziami pod swoim podaniem/skargą lub jakimkolwiek innym postem. Dozwolone jest pisanie dodaktowych postów we własnym temacie o ile jest to dyskusja.
 12. SnuFFy

  W raz z nową edycją na serwer wejdzie narzucany tag. Pytanie teraz do was czy powinna być to nazwa rasy jaką gracz posiada, czy może nazwa sieci? Zagłosujcie w ankiecie oraz dajcie znać co o tym sądzicie w odpowiedzi.
 13. SnuFFy

  Jak paintballa w 1.6 kochałem tak nie widzę go na JB, może jako serwer (proponowałem nawet kiedyś) oddzielny zrobić ale to już do właściciela.
 14. SnuFFy

 15. SnuFFy

  Przypomnij mi się na pw w dniu nowej edycji to ci zrzucę bana.
 16. SnuFFy

  Nie wiem czy grasz danger zone, ale pięści mają szansę na wyrzucenie broni przeciwnikowi. Jeżeli TT dobrze to rozegra, to może rozbroić CT. Nie będą one biły tak dużo jak nóż, to na pewno. @OFFEN trzeba było jakoś zmienić to co się dzieje na serwerze. Zbyt bardzo stawialiśmy na małe zmianki czegoś, co i tak jest monotonne i się nudzi. Dodanie tych rzeczy i aktualizowanie ich będzie, wydaje mi się, najlepszym sposobem, na urozmaicenie rozgrywki.
 17. Cześć! Już na sam początek wakacji startujemy z nową edycją. Ze zmianami w regulaminie już mogliście(powinniście*) się zapoznać, tak tutaj zapoznam was ze zmianami jakie zajdą już przy nowej edycji! Kompletna zmiana ras. Będzie ich troszkę więcej, będą miały inne przeliczniki oraz nazwy Od nowej edycji zamiast noża, więźniowie będą mieli pięści. Nóż będzie możliwy do zakupienia jako kontrabanda. Usunięcie Własnoręcznych naboi i Liny z kontrabandy(dodamy coś nowego, jak będę wiedzieć co to dam tutaj znać!). Przepustkę (fd za respekt) będzie można kupić tylko przez pierwsze 60 sekund rundy. Zmniejszenie cen zestawów w CT oraz dodanie odnośnika na czacie aby CT o tym wiedziało. Dodanie podrzuconej kontrabandy! Jest to autorski pomysł Gemcia na dodanie zadań na serwer JB. Dzięki temu, będziecie mieli za zadanie przetrwać z jakąś kontrabandą (wyskoczy wam info na czacie) do życzenia. Jeżeli wam się uda, dostaniecie nagrody! Dodanie kredytów za podrzuconą kontrabandę, za które można kupić itemy w TT Pomoc dla Strażników gdy przegrają określoną ilość rund z rzędu -Informacja dla graczy: przykład [Więźniowie się buntują, do przyjazdu służb specjalnych pozostało: <ilość rund>] -Po upływie ilości przegranych rund z rzędu po stronie CT wyskakuje komunikat: przykład [W więzieniu wybuchły bunty! Strażnicy wezwali służby specjalne.] -Po drugim komunikacie Strażnicy dostają tarczę z trybu Danger Zone na jedną rundę(albo do czasu gdy ktoś dostanie życzenie/wygrają rundę) Dodanie komendy/pluginu "Pomóż ziomkowi!". Polega to na tym, że co jakiś czas na czacie może nam wyskoczyć informacja od kolegi z Celi, że potrzebuje w czymś pomocy. Po wpisaniu komendy !pomoz dostaniemy zadanie np. Zdobądź medishota. Po wykonaniu wszystkich zadań z listy do wyboru będzie respekt, blunty albo usługa. Aktualizacja wyroków więźniów. Od teraz będziecie siedzieć w celi za bardziej śmieszne powody. W dodatku będzie komenda, dzięki której będzie można zobaczyć kto za co siedzi. Dodanie zabawy ZeusDay Zmiana muzyk na kilku zabawach. Jak tylko coś ustalimy bardziej konkretnego z dokładnymi cenami itp to tutaj to rozpisze, patrzcie co jakiś czas czy temat nie został zaktualizowany!
 18. SnuFFy

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 19. SnuFFy

  Podanie kompletnie przekopiowane, mało rozpisane. Zapoznaj się z regulaminem forum.
 20. SnuFFy

  Z tego co rozumiem to masz USB oraz słuchawki, które mają tryb Surround Sound (7.1). Tak się składa, że tego typu słuchawki muszą mieć przejściówkę z 7.1 na zwykły dźwięk pod USB. Nie podałeś tego w jaki sposób podłączasz i jak próbowałeś oraz czym, a to ważne. Skoro działają na laptopie, to z nimi nic jest, prędzej z wejściem USB, który nie wykrywa przejściówki. "tylko pytanie czy jak kupię nową płyte z realtekiem 2/4/5.1/7.1 czy będzie to dotyczyć też portów USB " Raczej powinno dotyczyc ^
 21. SnuFFy

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 22. SnuFFy

  \ ?????
 23. SnuFFy

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 24. SnuFFy

  Złożyłeś podanie na JB około tygodnia temu, zostało odrzucone. Kilka dni później wystartował surf i od razu złożyłeś tam podanie, też zostało odrzucone, napisałeś (bądź mówiłeś na surfie), że przenosisz się na surfa, więc nie rozumiem?? Jak dla mnie składasz to podanie gdzie popadnie, żeby dostać rangę. W dodatku twój głos/wiek nie pasują do roli administratora/guarda. Odrzucam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines