Jump to content

xfressh

Użytkownik
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xfressh

 1. Nazwa Gangu: cyrk Piosenka: aro.mp3 / opłata pobrana
 2. 1. Nick: xfressh 2. Serwer, na którym grasz: Jailbreak 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie): 5. Jaka ranga ma być domyślną: Admin
 3. Wydaje mi się że Janek jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Prowadzenie po stronie CT idzie mu wyśmienicie posiadał już admina, a co za tym idzie zna dobrze regulamin. Nie słyszałem żeby ktoś na serwerze mówił na jego temat źle więc świadczy to o tym że reputacje na serwerze ma bardzo dobrą.
 4. Nazwa Gangu: cyrk Flaga: /opłata pobrana
 5. Nick na serwerze: xfressh [CSC] Liczba przegranych godzin: 4 Link do GameMe: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1087757 //dodane
 6. 1. Twój nick: xfressh 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Jailbreak 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 7. 1. Nick: xfressh [CSC] 2. Imię: Bartosz 3. Wiek: 18 4. Znajomość komend strażnika(1-10): 10 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1087757 7. Parę słów o sobie **: Siema pochodzę z mniejszej miejscowości pod Gdynią, w wolnym czasie lubię wyjść z moimi kumplami na osiedle albo na jakąś szame. W ostatnim czasie odebrałem prawo jazdy dzięki któremu mogę dojeżdżać na siłownie żeby spalić maczka. No i oczywiście lubię sobie popykać na komputerze. 8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem, aby pilnować serwera i utrzymać na nim porządek. 9. Steam_ID: STEAM_1:0:119578539 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4h dziennie. 11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zależy od dnia. 12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5000h 13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 8. Idealny człowiek na to miejsce. Posiadał już admina na tym serwisie i nie sprawiał żadnych problemów a wręcz przeciwnie pomagał serwerowi się rozwijać i pilnował na nim porządku. Regulamin ma w jednym palcu a pomoc innym graczom przychodzi mu z łatwością.
 9. Nazwa gangu: kartel Flaga: / Flaga jest nagrodą za event.
 10. 1. Kto był Twoją pierwszą telewizyjną miłością i czy nadal Ci się podoba? 2. Jaki jest Twój tajny taneczny ruch i czy możesz mi go pokazać? (Pleeeeease.) 3. Jeśli sam mógłbyś wybrać sobie imię, jak byś się nazywała i dlaczego? 4. Jeśli mógłbyś odwalać jeden nudny obowiązek przy pomocy magii, co być wybrała? (Pytanie bonusowe: Jak nazwałabyś zaklęcie?) 5. Jaka jest najdziwniejsza rzecz, która trzymasz przy łóżku? 6. W świecie jakiego serialu chciałbyś żyć? A w jakim za żadne skarby? 7. Jaką najdziwniejszą rzecz zamówiłeś na Allegro? 8. Jaka jest najlepiej Ci znana wymówka na spóźnienie? 9. Masz ukryty talent? Pokażesz mi go teraz? 10. Jak nazwałbyś w dzieciństwie ukochaną zabawkę? 11. Gdybyś miał gadającą papugę, jakiego zdania byś ją nauczyła? 12. Z jakim muzykiem albo zespołem chciałbyś pójść na imprezę? 13. Jaki jest Twój najlepszy tekst na podryw? 14. Jaki film zawsze wyciąga Cię z dołka? 15. Jaka jest Twoja ulubiona obciachowa piosenka? 16. Jeśli do końca życia miałbyś jeść jedną kanapkę, z czym by była? 17. Jak ubrałeś się najgorzej w życiu? I czy masz to na zdjęciu? 18. Gdybyś mógł ustanowić święto, jakie by ono było? 19. Bohaterką jakiej książki chciałbyś być? 20. Gdybyś mógł być w czymś najlepszy na świecie, co by to było?
 11. Nick: xfresshPowód: NaukaCzas nieobecności: 08.02.2021-18.02.2021Coś od siebie: pozdro
 12. Jakie jest najbardziej UwU anime jakie oglądałeś? Jak bardzo denerwuje cię wal wiadro? Ile masz w bicku? Jak bardzo w skali od 1/10 wkurza cię medve?
 13. Nick: xfresshPowód: Brak chęci do gry.Czas nieobecności: 19.12-27.12Coś od siebie: pozdrawiam
 14. Nick na forum: xfresshCyfra/Liczba: 13
 15. teraz największy kox @Scroll
 16. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że na serwerach sieci nie przebywam zbyt długo, ale dzięki za nominację @Sleyu. Całą swoją przygodę z serwerami typu JailBreak zacząłem jeszcze za czasów Cs'a 1.6. Zacząłem tam spędzać bardzo dużo czasu i szybko się w to wciągnąłem. Niestety, ale po przegraniu kilku set godzin znudziło mi się i postanowiłem całkowicie przerzucić się na inne gry typu: League Of Legends. Po dosyć długiej przerwie kolega z klasy namówił mnie na kupno Counter Strike Global Offensive. Minęło dosyć dużo czasu, a mi znudziło się granie kilkunastu turniejowych dziennie, więc za namową @Kvbs zacząłem wbijać na różne serwery społecznościowe. Tak właśnie poznałem nasz Classicowy serwer JailBreak. Mimo tego,że poznałem dużo fajnych ludzi takich, jak @Scroll, @ZyXeel, @Medve, @Teksano, jak i wiele innych, a oni dokładnie wytłumaczyli mi działanie serwera, to i tak było mi ciężko się odnaleźć w momencie kiedy udało mi się już w pełni poznać zasady serwera, zacząłem się dosyć często rzucać na innych i ich prowokować. Przez moje zachowanie wpadło na moje konto kilka mute'ów jak i banów. Po jakimś czasie zacząłem się powoli ogarniać i myślę że stałem się dosyć znaną i lubianą osobą na serwerze. Często wchodziłem na serwer po to żeby pośmiać się z innymi. Za namową @Scroll złożyłem podanie na Guarda, które zostało przyjęte po kilku dniach przez @offen oraz @Suiryu, dzięki za danie mi szansy. Podczas całego mojego stażu na sieci, zdarzyło mi się odwiedzić inne serwery sieci typu: Only AWP, DeathRun oraz FFA, chociaż myślę ze najwięcej spędziłem na ostatnim przeze mnie wymienionym. Szybko zdążyłem zauważyć że na innych serwerach też panuje bardzo fajna atmosfera. Mimo tego że na innych serwerach sieci też mi się spodobało, to najbardziej do gustu przypadł mi JailBreak, od którego na razie nie mam zamiaru odchodzić. Dziękuję każdej poznanej podczas mojej historii z siecią osobie. Nominuję @Scroll bo myślę że ma on dużo do napisania.
 17. 1. Twój nick: xfressh2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): jailbreak3. Ranga: Admin4. Link do tematu (potwierdzenie):
 18. Nick na forum: xfressh Cyfra/Liczba: 15
 19. Nick na serwerze: xfressh :] [CSC]Liczba: 2
 20. Nazwa Gangu: soj? Flaga: /opłata pobrana /dodane
 21. Nazwa Gangu: soj? Flaga: /opłata pobrana /dodane
 22. 1. Twój nick: xfressh 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): jailbreak 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 23. Nick na serwerze: xfressh :] [CSC] Czy zapoznałeś się z zasadami MAFIA?: Tak Czy dodałeś/aś mnie na steam? Tak
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines