Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

vip ??? Vip ma 2 skoki i trochę ap i armor w kampie armor nic ci nie da a ap pewnie niewiele więcej ma . Vip daje możliwośc latania po mapie i nawalania gdy jest z4 zm poza tym to nic nie daje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

VIP nie ma sklepiku, więc jak ma mieć drożej.

Z tego co widziałem po grze to nie trzeba być żadnym PROsem, nawet zwykli gracze (bez Vip'ow) dają sobie radę na serwerze, wystarczy najczęściej zakupić unlimited ammo, dodać sobie lm'y i po dobrej rundzie masz ponad 150 AP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

"Te misje" podajesz jedną.

Ja tam do poprawy zlecilem te o których wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do expa za nemka i surva, będzie to skończone do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamisz humanowi się opłaca kampić. Uzbiera na bezlik ammo plus 1 lm i mu się już zwraca za wszystko jeżeli będzie dobrze strzelać :) i jak ma dobrą kampe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

AP nie było od początku zmieniane i nikt nie narzekał z tego powodu. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chcecie osłabic humanów to zabierzcie im te 400 armora, bo to jest przesada, uzyje knifa zeby doskoczyc do typa, to on mnie ostrzela i sobie odejdzie.. a ja go po 15 bije gdzie on ma 400 armora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie, więcej EXP'a ma na razie tylko Pro VIP i tak zostanie.

Wszyscy narzekacie na mini VIP'a, a prawda jest taka, że kupuje go naprawdę dużo osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten plugin KSG z dziwnymi przyciskami jest konieczny na zm? W ciągu tych paru miesięcy może z 5 osób dostało ode mnie bana za czitowanie. Rozumiem ten plugin na innych serwerach gdzie te aimy i inne są codziennością. Na steamie całą konsole mam zawaloną. Ani ilości lm nie mogę sprawdzić ani nicku gracza który zeskanował jak mi umknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee :D ale jak się kupuje armor ? XD

m 2 5 czy tam 4, to podstawa przecież bezlik i armor to coś dopiero. A co to armora to human jestza słaby:D Jedni że za dobry drudzy że za słaby, ale jest słaby 4 lmy na kampe ?!!?!? Zabije 2 zm i już 4 lmy mi rozwalą bo skaczą jak małpy. Oczywiście zbieram ap na bezlik norecoil i lmy , to dziś miałem staty 71:1 :D i w każdej rundzie 140 ap . Ale 4lmy to nic mogło by być że mogą stać 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czy ten plugin KSG z dziwnymi przyciskami jest konieczny na zm? W ciągu tych paru miesięcy może z 5 osób dostało ode mnie bana za czitowanie. Rozumiem ten plugin na innych serwerach gdzie te aimy i inne są codziennością. Na steamie całą konsole mam zawaloną. Ani ilości lm nie mogę sprawdzić ani nicku gracza który zeskanował jak mi umknie.

Sprawdź na next

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz tak,

Dzięki pomocy Vasto zostanie dodany exp za nemesis i survivor (udało mu się dodać go pod naszego GXP), dodatkowo poprawiono respawn przy wejściu na serwer (nie powinien już działać na swarm i nemesis), no i na koniec dodano lvl na start (8 lvl). Czemu chcę dodać lvl na start? Ponieważ pistolecik na takim modzie są naprawdę złym rozwiązaniem i wiele osób rezygnowało przez to z gry.

 

Teraz do was pytanie, czy podobają się wam te zmiany? Jeżeli tak to o 20:00 wszystko zostanie dodane i chciałbym poznać dodatkowo wasze propozycje co do expa za nemka i surva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aby zaczynać od 8lvl to nie potrzebne ponieważ jak zwróciłem uwagę to wystarczy dwie bomby dobrze rzucić i jest juz z 5lvl a jak gra się cala mapę to nawet można nabic lvl do następnej broni po pistoletach. A do tego proszę Cię -_- ogarnin to aby te śmieszne jak dla mnie f12 itd w consoli to wkurzające jest bo nie wiem czy jest skan czy też nie. Regulaminu też dobrze nie można pilnować na serverze bo nie widać kto i ile postawił lm oraz gdy są skargi na nas. Szczególnie na mnie to nie można zrobić screenow bo konsola zawalona tym 12f, del itd. A co to tego zeby startować od 8lvl jestem tylko za tym aby startować z deaglem bo tym juz można zabić zombiaka :P to tyle z mojej strony. I nie bede pytał się ludzi o ten pomysł ponieważ taki gracz który chce zostać adminem i ma nick dr zaraz przyleci na forum i znów napisze ze nad używam y@@ i złoży skargę. Nie wiem dlaczego chcecie dać mu szanse dzisiaj juz byłem bliski zbanowania go po raz kolejny. Pisał mi na u@ ze on by juz zbanowal nemka za to ze wchodzi do domu i zabija humanow. I to ma być Admin. Czepia się wszystkiego i spamu na u@ jak dobrze pamiętam to jest chat dla adminow oraz zgłaszania ze ktoś lamie regulamin a nie spamic adminowi. Dziękuję za uwagę ^_^ i no oczywiście zapraszam jak najwięcej graczy na zombi moda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności