Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Naprawić bug z ZombiePack, jeżeli jest się nemkiem i wbije ktoś na serwa to wrzuca do Zombie, nemek zbierając tą paczkę ma szanse na wylosowanie anti i traci nemka ;)

 

2. Wgrać muzyczkę podczas nemka,survi.

1) to nie bug z packiem, tylko albo trzeba wyłączyć autorespawn zombie na Nemku albo usunąć anti ze skrzynek.

2)na co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak zostało przetestowane? Nie musi być wgrywane na serwer można sprawdzić na testowym serwerze jak będzie to wyglądać.

 

Zastanawiam się czy kupowanie HP jest tak specjalnie ustawione że można kupić tylko raz HP na rundę? To tak trochę dziwnie zrobione ale jeśli tak to mogę podesłać bez limitu oraz np podniesioną ceną do 2 AP :)

 

Dodatkowo propozycją moją jest aby dodać jakieś klasy zombie które urozmaicą jakoś serwer, oczywiście nie będziemy wgrywać nowych modeli zombie będą te same jakie są, jeśli sprawa zombie was zaintrygowała to w następnym poście podeślę propozycje :)

Jak na testowym serwerze?

Ty nie rozumiesz że niektóre pluginy mogą zachować się inaczej przy graczach a inaczej bez?

Robię tak jak uważam za stosowne i nie zamierzam tego zmieniać  :tongue: 

 

HP zostało specjalnie ustawione TYLKO raz .

 

Po co dodawać kolejne klasy zombie? To cod/diablo? To się nazywa utrudnianie gry. Zanim gracz wybierze sobie klasę to minie kilkanaście rund bo będzie testował każdą po kolei ^ ^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli 2 nowe klasy Zombie aby urozmaicić rozgrywkę, a nie 1000 klas.

 

UP myślałem że najpierw testujesz pluginy, sprawdzasz je na testowym serwerze a potem wrzucasz na swój widocznie myliłem się, dlatego też nie będę nic a nic sugerował co masz robić, w końcu Administrator zawsze wie najlepiej.

 

Może jeszcze zasugeruję coś na serwer jeśli wpadnie mi coś do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja tam nic nie mam do twojej wypowiedz, dlatego użyłem emotki byś zaraz nie pomyślał że się wkurwiłem lub coś.

Zależy o jaki plugin chodzi.

 

Można pomyśleć, ale zależy jakie one miały być, nie mogą się za bardzo różnic od tych co są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę pomyślałem i można dodać Asysty do zabójstw, czyli osoba zabijająca + osoba która ostatnia uderzyła w czasie paru sekund otrzymuje również killa. Zastosowanie : Siedzisz w kampie z gościem mającym 1 lv, ty zabijasz on pomaga i "expisz" go. Więcej osób zacznie współpracować. Jak na razie każdy próbuje sam w kampie siedzieć bo ktoś mu zksi. Można przy "wchodzeniu" na serwer wrzucić tą muzyczkę (klimatyczna do tego typu serwa)

 

 

Oczywiście wyciąć coś ;D Ew, do survi/nemka dla klimatu.

 

NAPRAWIĆ MISJE, 2 rozdział 1 misja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa propozycja i bardzo bym prosił o sprawdzenie tego, dla mnie to się staje już bardzo uciążliwe kiedy w rundzie Nemesis respawni ludzi na Zombie ...

 

Wykonałem taki plugin mam nadzieję że się przyda i naprawi ten problem.

 

Plugin będzie respawnował graczy pod warunkiem że w zombieplague.cfg będzie ustawiony cvar na 1 i na wybranym modzie gdzie ma respawnić.

zp_infection_allow_respawn 1
zp_nem_allow_respawn 0
zp_surv_allow_respawn 0
zp_swarm_allow_respawn 0
zp_plague_allow_respawn 0

Plugin jest zoptymalizowany z silnikiem Zombie Plague dlatego też na pewno będzie działał poprawnie i nie będzie sprawiał kłopotów.

 

Druga propozycja to dodanie ikonki przy granacie, spokojnie to nic nie będzie lagować ponieważ było testowane i nie zauważyłem żadnego spadku FPSU, to jest taki drobny dodatek oczywiście nie musicie tego dodawać ale miło jest jeśli serwer będzie rozwijany stopniowo oraz wgrywane będą wgrywane takie drobne modyfikacje.

 

Link tutaj - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=113711

 

+ Czekam na komentarz czy zostanie wgrane moje Donate AP.

zp_auto_respawn.rar

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie przyjmę pluginu do którego nie mam .sma, zwłaszcza od osoby której nie znam

 

Dodam zaraz te granaty, a co do donate AP to nie znalazłem jeszcze żadnej wersji z menu (z plikiem .sma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poszukam SMA na komputerze, oraz w necie jak uda mi się znaleźć to Tobie podeślę.

 

Do respawnu niestety nie udało mi się znaleźć SMA, dlatego też podesłałem tylko plik amxx, jasne nie ma problemu jak najbardziej rozumiem.

 

EDIT / Dobra to jest chyba to, sprawdź czy będzie działać podsyłam donate jeszcze raz, tym razem z wersją SMA mam nadzieję że będzie się podobać kod i się przyda ta wersja.

 

Pozdrawiam i czekam na dalszy rozwój serwera !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę pomyślałem i można dodać Asysty do zabójstw, czyli osoba zabijająca + osoba która ostatnia uderzyła w czasie paru sekund otrzymuje również killa. Zastosowanie : Siedzisz w kampie z gościem mającym 1 lv, ty zabijasz on pomaga i "expisz" go. Więcej osób zacznie współpracować. 

 

Rozważ to h@

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Chwilę pomyślałem i można dodać Asysty do zabójstw, czyli osoba zabijająca + osoba która ostatnia uderzyła w czasie paru sekund otrzymuje również killa. Zastosowanie : Siedzisz w kampie z gościem mającym 1 lv, ty zabijasz on pomaga i "expisz" go. Więcej osób zacznie współpracować. 

 

Rozważ to h@

 

 

 

 

Nie, ponieważ za dużo by z tym syfu było.

 

 

Zaraz naprawię te przekazywanie AP i dodam do menu zombie

 

Z respienie na nemesis nie powinno być problemów bo je usunąłem po prostu, a to co mi podesłałeś (po testach) jest praiwe kropla w kroplę tkaie samo jako jest na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W menu dodałem opcję z tym przekazywaniem AP

Jeżeli o czymś zapomniałem lub chcecie coś nowego (na co jeszcze nie wyraziłem zdania) to proszę pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem mapy zm_houses, ZAWSZE ktoś używa działka, a nie zawsze na serwerze jest admin. 

Było raz tak że przez 6 map serwer był pełny, potem nastąpiła zmiana na tą mapę i serwer się wyludnił w trybie natychmiastowym z powodu działka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam UP - zm_houses proszę usunąć za dużo ludzi łapie fragów za pomocą działka

 

FIX - Chyba nie dokońca twój autorespawn działa poprawnie, w tym momencie zabiłem się sam jak Zombie ( miałem 4 HP ) zeskoczyłem z dużej wysokości widocznie zwariował twój plugin i nie chce mnie zmaterializować :)

 

Propozycja zajebista ( tego jeszcze nie widziałem na żadnych z serwerach ) - wgranie zielonej mgły na swarm mode, wiemy dobrze że ten mod jest niezbyt lubiany wśród graczy dlatego też polecam urozmaicić ten mod dodając do niego zieloną mgłę do efektu, po zakończonym modzie mgła znika i gramy tak jak normalnie, sądzę że to się może przydać i nie co urozmaicić rozgrywkę, ponieważ w tym momencie nie widzę żadnej róznicy między plagą a swarmem. ( Mgła nie laguje ) jest to zwyczajny FOG z najmniejszą 

 

Plugin znalazłem na jakimś forum testowałem u siebie i działa.

 

http://pl.rghost.net/49769678

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Potwierdzam UP - zm_houses proszę usunąć za dużo ludzi łapie fragów za pomocą działka

 

FIX - Chyba nie dokońca twój autorespawn działa poprawnie, w tym momencie zabiłem się sam jak Zombie ( miałem 4 HP ) zeskoczyłem z dużej wysokości widocznie zwariował twój plugin i nie chce mnie zmaterializować :)

 

Propozycja zajebista ( tego jeszcze nie widziałem na żadnych z serwerach ) - wgranie zielonej mgły na swarm mode, wiemy dobrze że ten mod jest niezbyt lubiany wśród graczy dlatego też polecam urozmaicić ten mod dodając do niego zieloną mgłę do efektu, po zakończonym modzie mgła znika i gramy tak jak normalnie, sądzę że to się może przydać i nie co urozmaicić rozgrywkę, ponieważ w tym momencie nie widzę żadnej róznicy między plagą a swarmem. ( Mgła nie laguje ) jest to zwyczajny FOG z najmniejszą 

 

Plugin znalazłem na jakimś forum testowałem u siebie i działa.

 

http://pl.rghost.net/49769678

TO NIE FIX, napisałem że usunąłem respawn na nemesis tak jak "Chcieliście"

 

Jak znajdę ten plugin z .sma to dogram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak znajdziesz SMA to wrzuć, ja podesłałem to co udało mi się znaleźć w necie podesłałem.

Dodatkowo propozycją moją jest zmiany ceny Bombki do 40 AP ( jest za tania aktualnie ) bardzo łatwo ludzie robią zrzutę i już można ujrzeć bombę w pierwszej rundzie...

 

To jest taka mala propozycja ale znacząca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Nemek 50000 HP i 3/4 ludzi pada w 1 minucie albo wcześniej brawo w ubijaniu go :) Przedtem było ciągle max ludzi i ledwo co się nemka ubijało. Ja potrafiłem przeżyć całą rundę nemkiem zabijając 80 razy i nie padając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, Nemek 50000 HP i 3/4 ludzi pada w 1 minucie albo wcześniej brawo w ubijaniu go :) Przedtem było ciągle max ludzi i ledwo co się nemka ubijało. Ja potrafiłem przeżyć całą rundę nemkiem zabijając 80 razy i nie padając.

"PRO VIP"

Pisałem już o tym ostatnio

HP jest zależne od liczby graczy

 

 

Co do mgły znalazłem taki plugin  ale wtedy ustawia mgłę zawsze

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=132032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej to nie potrzeba, zależy aby włączyć wyłącznie na swarm mode aby podkręcić klimat modzika, będzie to dodatkowa atrakcja dla serwera oraz utrudni dla Zombie jak i Ludzi rozgrywkę, ale tak to po za tym na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

Może co do nemesisa, uważam że jest bardzo słaby w tym momencie nie ma najmniejszych szans na wygraną rundy ponieważ ludzie się wciąż odradzają chyba jedyną metodą jest kampienie za rogiem i czekać na swoje ofiary ( gra na czas ) bo sorry innego sposobu na chwilę obecną nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności