Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zmienić mapę de_tuscan na de_tuscan_32 bo na tej co jest gracze respią się poza polem kupna broni i trzeba się wracać.

Za chwilkę dodam

 

 

Moze by tak dodać cs_max ? i zapomnianą mapę cs_assault ? :)

Oki maxa dodam ale raczej do "małej mapy" 

Co do assaluta to chcecie wersje stara czy przerobioną? 

 

 

Ewentualnie można również dodać któregoś z ratsów, doskonała mapa na awki, proponuje 1337

Oki rats_1337 też zaraz dodam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliscie kiedys rats na bf2? Respy sa za blisko siebie. Nie zdążysz kupic broni, a koles z odzznaka z smg juz strzela ci banie. Assault jeszcze ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już by dodać jakiś assault do cyklu map to wersję cs_assault_1337 . Mapa nie różni się wiele od podstawki ale jest więcej dróg, więcej sposobów by dostać się do hostów przez co gra jest ciekawsza i nie jest aż tak monotonna jak na zwykłym assault. Co do ratsa to jestem tak srednio przekonany bo to wieczne kampienie w wentylach, z respa tt na resp ct można się dostać w 6 sekund. Z respa ct na resp tt to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie jest to propozycja odnośnie serwera lecz forum bf2.

Proponuję zrobić zmiany w tym temacie ( http://forum.cs-classic.pl/topic/16623-lista-adminów/ ) aby nie wprowadzać nowych graczy w błąd i przenieść temat do działu Informacje.

Zbędne posty przenieść do działu archiwum bo pełno tu postów w nieodpowiednich dla nich miejscach.

Dział Archiwum stoi pusty a przecież od czegoś on jest.

Pozdrawiam! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze proponuje usunac plugin z poczatku rundy ktory pozwala przenikac przez graczy bo niby ma to na celu uniknac blokowania jak ktos rashuje ale itak przeszkadza czesto bo cofa na respa jak ktos wejdzie w innego gracza wiec chyba juz lepiej bez tego. tak samo plugin /last ktory pokazuje tytul ostatniego rsa jest zbedny bo na koniec kazdej rundy wyswietla sie tytul a do tego jest tez plugin /rs gdzie nazwy mozna sprawdzic

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Vernona, chociaż moim zdaniem dobry byłby również plugin, który jest na ffa, czyli że gracze przenikają się przez całą rundę, dzięki temu można by było uniknąć "bloczenia" i licznych wyzwisk za to zjawisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 co do pomysłu rewoxa to jutro posegreguje zbędne tematy oraz zaktualizuje liste adminów.

 

Po 2 co do propozycji Vernona nie ma u nas na serwie takiego pluginu "/last" to jest komenda wbudowana do pluginu z rs-ami wiec nie wiem co miał na celu twój pomysł :D. Co do przenikania to zobaczę zrobię ankietę i się okaże 

 

Po 3 co do propozycji nie roba tego nie będzie bo jest dużo minusów tego przenikania ( było już to setki razy to poruszane)

- problem z podsadzaniem

- widzialność przez przez smoke inaczej przez duszka ( jeśli ktoś stanie w smoke to inny gracz z tej samej drużyny może widzieć przez niego gdzie kto jest)

- itd, itp

 

 

Ps: Sorki za zwlekanie z dodaniem map ale miałem dużo obowiązków na głowie jutro już będzie wszystko dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Sorki za zwlekanie z dodaniem map ale miałem dużo obowiązków na głowie jutro już będzie wszystko dodane.

Czy mogli byśmy wiedzieć jakie wersje map zostaną dodane ? :)

I czy będzie poszerzenie cyklu map, czy wymiana jakiejś mapy?

 

/Jeżeli jest to gdzieś napisane to przepraszam za spam.

 

@ down

Dzięki :)

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogli byśmy wiedzieć jakie wersje map zostaną dodane ? :)

I czy będzie poszerzenie cyklu map, czy wymiana jakiejś mapy?

 

/Jeżeli jest to gdzieś napisane to przepraszam za spam.

 

 

To tak: 

 

de_tuscan na de_tuscan_32

cs_assault_1337

a ratsa można dodać na próbę, pożniej najwyżej okaże się czy zostanie czy nie ( dodam de_rats_1337)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2. Admini coś skombinują napewno

3. Usunać tarcze Ct bo się bawią nimi

Co do 3 jest to ffa a nie tp..  wiec pewnie nie będzie usuwanie tarczy

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by było zmienić mapki, albo ewentualnie zamienić niektóre na aztec, eldorado i kabul_32, cbble ? dawno tych mapek nie było..

Dodałem tylko azteka

 

 

Jestem za podmianką traina za tuscana lub dodaniem go do listy

Jest dodany :D

 

 

Pozatym dobrze by było dodać to co jest na wielu bf2 i sie sprawdza a mianowicie "dzielenie fraga" nie było by wtedy spinania sie typu o ty taki owaki dobiles mi

Juz była ankieta na ten temat, możliwe że dodam po świętach.

 

 

1. Nie

2. Admini coś skombinują napewno

3. Usunać tarcze Ct bo się bawią nimi

3. Tarcze sa zablkowane i zawsze były nie wiem co ty widziałeś ale zmieni dilera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

według mnie przydało by sie aby gracze zarówno jak w tym momencie mogą klikać mała mapa mogli duża mapa,bo bardzo czesto jest tak wiem bo gram z rana ze gra nas garstka votujemy małą a tu nagle po 7 czy wiecej graczy i na przykladowym fy snow nie da sie tak grac wiec klikamy timeleft a tu 23min o.O wg to dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności