Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

czyli co mam dodać spadochron dla wszystkich? bezsens , ten spadochron nic nie robi 

nic nie robi? xD no comment.

1.resp tt, zeskakuje do ciemni zabiera 3hp (po to zeby zraszowac srodek) - niby nic, ale na poczatku, pojedynek na klamki i usp, to nawet te kilka hp daje duzo.

2. Rasz na gale, zeskakuje z gali na resp ct (zabiera cos kolo 30)

3. Wskakuje do piachu (zabiera cos kolo 10-15)

4. Resp TT, przed trupem zeskakuje (zabiera cos kolo 10)

5. Zostaje ci 1-30 hp zycia i boisz sie zeskoczyc, np. patrz pkt. 2 i mam obejsc (totalny bezsens)

 

ale co tam spadochron nic nie daje, vip sobie pierdzielnie kilka hedow ma 130 hp, a zwykly gracz spadnie z wysokosci 70 hp. "tylko" 60 roznica ("znikoma")

 

tak wiec prosze Cie Siwy. zastanow sie dluzej i dopiero podejmuj kroki.

 

ps. nigdy sie nie spotkalem z tym, zeby spadochron przyslonil mi widok.

Edytowane przez ReVo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie robi? xD no comment.

1.resp tt, zeskakuje do ciemni zabiera 3hp (po to zeby zraszowac srodek) - niby nic, ale na poczatku, pojedynek na klamki i usp, to nawet te kilka hp daje duzo.

2. Rasz na gale, zeskakuje z gali na resp ct (zabiera cos kolo 30)

3. Wskakuje do piachu (zabiera cos kolo 10-15)

4. Resp TT, przed trupem zeskakuje (zabiera cos kolo 10)

5. Zostaje ci 1-30 hp zycia i boisz sie zeskoczyc, np. patrz pkt. 2 i mam obejsc (totalny bezsens)

 

ale co tam spadochron nic nie daje, vip sobie pierdzielnie kilka hedow ma 130 hp, a zwykly gracz spadnie z wysokosci 70 hp. "tylko" 60 roznica ("znikoma")

 

tak wiec prosze Cie Siwy. zastanow sie dluzej i dopiero podejmuj kroki.

 

ps. nigdy sie nie spotkalem z tym, zeby spadochron przyslonil mi widok.

Jak ci się nie podoba to nie graj na tym serwerze.

Gówno wiecie. co do twojej mądrości wypisanej wyżej ja napisze tak.

Wczoraj grałem bez spadochronu i wszędzie gdzie skoczyłem nic hp mi nie zabrało, Głupota? Nie? Umiejętność gry.

 (o jezu bo spadochronu nie ma... spadłem z gali na resp ct i mi zabrało 30hp...Jak skaczesz z gali na resp ct masz skrzynki obok... myśl. )

A co do tego :

 

beka spadochron dla vip? odrazu dodajcie 50 naboi wiecej do m4 i ak 47.

szczerze juz wolalem jak PapkU sprawowal wladze na serwerze.

To również nic nie wiesz. jesteś kolejnym graczem który przychodzi i sra się... siwy siedzi po parę godzin, gdzie wy w tym czasie sobie gracie... żeby wam urozmaicić grę. a wy mu tak odpłacacie? 

Pamiętajcie również że to on jest opiekunem tego serwera i to on ma końcowe zdanie nie wy/my WIĘC JEŻELI SIWY POWIE ŻE NA GALI MA LEŻEĆ KUPA TO TA KUPA BĘDZIE LEŻEĆ.

Masakra rzygać mi się chce jak czytam posty co nie których. Zero jakiegokolwiek SZACUNKU! ...

Nie pozdrawiam.

Ps. Miłego grania.

Edytowane przez 3lu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sławek napisał, liczy się umiejętność grania mówisz schodzisz z gali na respa ct, .. w stronę trupa, skaczesz na skrzynke z niej na ziemie nic nie zabiera ci , i wiele jest innych przypadków gdzie można nie tracić ani 1 hp, a ten spadochron jest zbędnym polepszeniem gry , bo to nie pasuje na ten mod gry, było go wcale nie dodawać ale no co .. został dodany, przyzwyczailiście się do gry tylko ze spadochronem. A co było jak go usunąłem? Jak by serw przestał istnieć , na FFa gdzie nie ma spadochronów (nie mówie o VIP'ie) nikt nie płacz z tego powodu, i nie ma do tego zastrzeżeń że spada i traci troche HP, bo to jest taka gra. 

Ja swojego zdania nie zmienię.Spadochron zostaje,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się nie podoba to nie graj na tym serwerze.

Gówno wiecie. co do twojej mądrości wypisanej wyżej ja napisze tak.

Wczoraj grałem bez spadochronu i wszędzie gdzie skoczyłem nic hp mi nie zabrało, Głupota? Nie? Umiejętność gry.

 (o jezu bo spadochronu nie ma... spadłem z gali na resp ct i mi zabrało 30hp...Jak skaczesz z gali na resp ct masz skrzynki obok... myśl. )

A co do tego :

 

To również nic nie wiesz. jesteś kolejnym graczem który przychodzi i sra się... siwy siedzi po parę godzin, gdzie wy w tym czasie sobie gracie... żeby wam urozmaicić grę. a wy mu tak odpłacacie? 

Pamiętajcie również że to on jest opiekunem tego serwera i to on ma końcowe zdanie nie wy/my WIĘC JEŻELI SIWY POWIE ŻE NA GALI MA LEŻEĆ KUPA TO TA KUPA BĘDZIE LEŻEĆ.

Masakra rzygać mi się chce jak czytam posty co nie których. Zero jakiegokolwiek SZACUNKU! ...

Nie pozdrawiam.

Ps. Miłego grania.

tylko czekalem az sie jakis przyjaciel siwego spruje. tak, nie podoba mi sie to i pewnie bede szukal innego serwera. pozdrawiam i pruj sie dalej i nie pierdol mi tu o umiejętnościach, bo to jest smieszne raszuje resp ct z gali i trzeba teraz obejsc skaczac na skrzynie, zeby nie stracic hp, a to kolejne kilka sekund w dupe.

 

ps. czekam na odp. zwyklych graczy, a nie vipow.

  Edytowane przez ReVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sławek napisał, liczy się umiejętność grania mówisz schodzisz z gali na respa ct, .. w stronę trupa, skaczesz na skrzynke z niej na ziemie nic nie zabiera ci , i wiele jest innych przypadków gdzie można nie tracić ani 1 hp, a ten spadochron jest zbędnym polepszeniem gry , bo to nie pasuje na ten mod gry, było go wcale nie dodawać ale no co .. został dodany, przyzwyczailiście się do gry tylko ze spadochronem. A co było jak go usunąłem? Jak by serw przestał istnieć , na FFa gdzie nie ma spadochronów (nie mówie o VIP'ie) nikt nie płacz z tego powodu, i nie ma do tego zastrzeżeń że spada i traci troche HP, bo to jest taka gra. 

Ja swojego zdania nie zmienię.Spadochron zostaje,

Dokładnie, na zejście z respa jest wiele sposobów nie tracąc hp, tak jak Siwy napisał liczy się umiejętność grania, skoro długo grasz to powinieneś to wiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem normalnym graczem (nie vip'em) a może nawet botem (wali mnie to gram dla zabawy nie dla statystyk) uważam, że usunięcie spadochronu było dobrym pomysłem (znacznie urealnia grę) bez większego problemu można poruszać się po całej mapie, aczkolwiek może to zająć troszkę więcej czasu (z dwie może trzy sekundy dłużej, sorry, ale nie sądzę aby to spowodowało tragedię, a więc nie wiem po co ten cały "tragizm sytuacji"). A więc reasumując nie wiem czemu się tak spinasz ReVo rozumiem, że możesz nie zgadzać się z nowymi zmianami, ale tak czy owak powinieneś okazać trochę szacunku dla czyjejś pracy, bo w końcu ktoś naprawdę przesiedział parę ładnych godzin nie po to aby zjeb*ć, ale po to aby pomóc w grze.

 

Edit No.1

 

Od razu dementuję fakt, że chce się podlizać czy coś, bo nie o to mi chodzi, po prostu biorę czynny udział w modyfikowaniu zombi mod'a i wiem, że to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać... Aczkolwiek efekty są widoczne i cieszą oko po prostu tym bardziej jak również podoba się to innym graczom czyż nie 3lu? :)

Edytowane przez .Supression.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na zejście z respa jest wiele sposobów nie tracąc hp, tak jak Siwy napisał liczy się umiejętność grania, skoro długo grasz to powinieneś to wiedzieć.

ja wiem jak zejsc normalnie nie tracac hp, ale np jak raszuje, to nie ma czasu na takie cos i spadochron jest do tego potrzebny.

 

Jako, że jestem normalnym graczem (nie vip'em) a może nawet botem (wali mnie to gram dla zabawy nie dla statystyk) uważam, że usunięcie spadochronu było dobrym pomysłem (znacznie urealnia grę) bez większego problemu można poruszać się po całej mapie, aczkolwiek może to zająć troszkę więcej czasu (z dwie może trzy sekundy dłużej, sorry, ale nie sądzę aby to spowodowało tragedię, a więc nie wiem po co ten cały "tragizm sytuacji"). A więc reasumując nie wiem czemu się tak spinasz ReVo rozumiem, że możesz nie zgadzać się z nowymi zmianami, ale tak czy owak powinieneś okazać trochę szacunku dla czyjejś pracy, bo w końcu ktoś naprawdę przesiedział parę ładnych godzin nie po to aby zjeb*ć, ale po to aby pomóc w grze.

 

Edit No.1

 

Od razu dementuję fakt, że chce się podlizać czy coś, bo nie o to mi chodzi, po prostu biorę czynny udział w modyfikowaniu zombi mod'a i wiem, że to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać... Aczkolwiek efekty są widoczne i cieszą oko po prostu tym bardziej jak również podoba się to innym graczom czyż nie 3lu? :)

No fakt początkującemu graczowi nie zrobi te 3-4 sek roznicy.

Mam szacunek, ze siwy cos robi odnosnie serwera, ale dla mnie usuniecie spadochronu bylo karygodne i to jest moje zdanie, nie mam zamiaru go zmieniac.

Tak wiec. Poczekamy jak to wyjdzie w praniu.

 

ps. Juz na serwerze sie spotkalem z NO vipami, ktorzy byli bardzo zdziwieni i zniesmaczeni czemu nie ma spadochronu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revo wygrałeś, ale nie przez twój spam. 

Zmiany; 

spadochron dla vip'ów - wywalony

plugin pokazujący kto rzuca granaty i ich rodzaje - wywalony

 

Wyłączone na razie, do póki się nie dowiem co crashuje serwa (za dużo wysyłanych wiadomości do gracza na HUD)

//flash.amxx                                ; pokazuje kto nas oślepił
//ad_manager.amxx                           ; reklamy w say
//serwery.amxx                              ; menu z listą serwerów
 
 
Ale co do tych dzisiejszych crashy, już nie powinno być ich. 
Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, siema, elo pozwole sobie zwrócić uwagę na jeden mały drobiazg w grze po zmianach.

Mianowicie, moim zdaniem błędem było usunięcie tych napisów (nie wiem jak to się fachowo nazywa poprostu się na tym nie znam)...napisów po rzuceniu np. HE,smoke,flash. Ludzie się wkurzają i drą na micro (tu przyklad: "co za debil fleshe rzuca", "po ch** ten smoke tutaj" itp.) przeszkadza to w grze, naprawde. Lepiej było jak były te napisy bo ludzie od razu wiedzieli kto co rzuca i po calej sytuacji wyjasnili sobie to na spokojnie. Fajnie byloby aby ta zmiana byla cofnięta. Byłoby miło jakby powróciły także dawne spadochrony...

I to nie jest tylko moje zdanie, większość graczy tak uważa.

PS. Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post bo nie pisze zbyt często na forach.

Z góry dzięki. Pozdro Slayer*

Edytowane przez Slayerxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, jak już coś ktoś napisze to na u@ zapewne i jesli ktos jest normalny i ma "trochę oleju w głowie" to będzie taka sytuacja:

-Slayer*-(rzuca flash)(oślepiłeś np Madridistat) czy jakos tak)

-Madridistat- Slaju ogar fleshe

-Slayer*- Sorry przez przypadek...

Tak robią normalni ludzie którzy są w miare ogarnieci, a nie od razu do adma, to jest gra, takie spinysą tu nie potrzebne. Co innego jak ktoś nagminnie, specjalnie rzuca te flashe dla swojego teamu. Popieram Mukiego

Edytowane przez Slayerxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem plugin który pokazuje kto kogo oślepił, gdy coś będzie to gracz napisze kto go oślepił i do adma

Siwy proponuje o tym informować na serwie bo na forum nie ma zbyt wiele ludzi. Pozdro

Edytowane przez Slayerxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moją propozycją jest, by nikt oprócz admina nie mógł oglądać kamerki wroga.

 

HARDWELL i Marcin nie jest to dobre posluchajcie, gdy zostajesz zabity to od razu masz kamerke na wroga. Może zabił Cie akurat ten z wh? Oglądasz go, patrzysz coś Ci nie pasuje to piszesz na u@. Tym samym pomagasz adminom, więc wydaje mi sie że to co napisaliscie jest zbędne. Ale to już zdecydują admini. Edytowane przez Slayerxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARDWEL nie jest to dobre posluchaj, gdy zostajesz zabity to od razu masz kamerke na wroga. Może zabił Cie akurat ten z wh? Oglądasz go, patrzysz coś Ci nie pasuje to piszesz na u@. Tym samym pomagasz adminom, więc wydaje mi sie że to co napisałeś jest zbędne. Ale to już zdecydują admini.

 

Mialem na mysli bardziej osoby, ktore oszukuja uzywajac ts'a.

No ale to tylko moja sugestia, bo na innych serwerach jakos to nie stwarza problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności