Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to żeby dodać na DR taki radar który by pokazywał jak szybko się poruszamy?

 

Dzisiaj został wgrany timer, a w zestawie z nim był już taki licznik speeda, mam nadzieję że owy licznik wystarczy :)

 

Screen

pre_1465666739__speed.png

 

Edytowane przez WujoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ostatnio doszedłem do pewnego wniosku że gracze idą na "darmoszki" tzn. Darmowy vip itp. Moja propozycja prezentuję się tak - Co miesiąc bądź w innych terminach podlicza się Topkę map , czyli sprawdzamy jacy gracze mają najwięcej najszybszych przejść i te osoby dostają Vipa na daną ilość czasu Na przykład - 1 miejsce ; Miesiąc . 2 Miejsce ; Tydzień . 3 Miejsce ; 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ostatnio doszedłem do pewnego wniosku że gracze idą na "darmoszki" tzn. Darmowy vip itp. Moja propozycja prezentuję się tak - Co miesiąc bądź w innych terminach podlicza się Topkę map , czyli sprawdzamy jacy gracze mają najwięcej najszybszych przejść i te osoby dostają Vipa na daną ilość czasu Na przykład - 1 miejsce ; Miesiąc . 2 Miejsce ; Tydzień . 3 Miejsce ; 3 dni

 

Dobry pomysł tylko trzeba jeszcze trochę graczy na serwer przyciągnąć i pomyślimy nad takim konkursem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności