Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli były by te klasy to 2 pytania :) 
1. Będzie np 3 klasy (normalnych nie premium) czy 10 ? :D

2. Jeśli ktoś ma Vipa to będzie miał jakieś premium 

 

@edit: 

 

Proponuje nowe mapy ( sprawdziłem je spoko są i nie mają raczej żadnych błędów )

1. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=380731972&searchtext=deathrun

2. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=410240560&searchtext=deathrun

3. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=281030024&searchtext=deathrun

Edytowane przez .:PeZo:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam chciałem zaproponować dodanie na serwer tryb obserwatora(Spect) ułatwiło by to banowanie oszustów bo czesto się zdarza że nawet jak admin jest na serwerze a ktoś skraca to nie ma jak zobaczyć tej osoby nick a jak chce na poczatku umrzeć żeby zobaczyć kto to, to odradza cie bo za szybko się umarło uważam że ten tryb by ułatwił Adminom wykonywanie ich obowiązków .

Edytowane przez DaneK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mapy poprawione, sprawdzałem i czekałem na vote, działa teraz.

 

Spectator sprawdzę w nocy, bo teraz mam inne rzczy na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

1. Skróciłabym czas rundy do 2-2,5 minut.

2. Zmieniłabym mapę po craschu z minecrafta na np. darkwoods, bo dosyć często wystepuja i gracze mają dosyć tej mapy.

3. Co z tym spectem, bo już miesiąc minął?

4. Od ostatniego updatu bugują się na niektórych mapach noże i nie da się z nich bić dopóki nie wpiszę się !knife, czasami trzeba parę razy i to co rundę.

5. Można przywrócić tą mapę lego, bo to nie była jej wina, że serwer się wtedy popsuł.

 

Dziękuję c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czas rundy zalezy od mapy.

2. Obojętnie jaka, tylko nie majkraft :P

3. Mozna dodac, ale za niedlugo (mam nadzieje) bedzie reset i powinien tam byc.

4. Dokładnie :)

5. Mozna dodac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłbym mapę strange factory, gówniana mapa i tak mało osób ją przechodzi a zastąpić jakąś lepszą. Naprawić błąd, który jest bardzo stary mianowicie speed z ruletki,shopu,vipa nie działa jak powinien natomiast z serii zabójstw jest normalnie.

Dodatkowo dodać RTV, jak graczom się mapa nie podoba a adminów brak to zawsze będzie można zmienić.

Edytowane przez Invalid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli to bardzo nie obciazylo by serwera, to może dodanie plugino żeby po wpisaniu komendy !style można było skakać bez autobh jak ktoś chce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności