Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam , czy można by było zrobić tak że gdy gracz kupi respawn przez !shopdr dawało by mu 5 sekundową "nietykalność" na obrażenia zadawane graczom którzy są afk przez kilka sekund na spawnie ? Oczywiście jeżeli to by było możliwe  :D

 

Dodane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam przedstawie wam moją propozycje mianowicie :

 

- Timer map tzn. na początku rundy dostajemy timer i czas leci aż do przejścia mapy. Dodam do tego że można zrobić jakieś  !top5 danej mapy

 

 

Pozdrawiam Hepi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś nowe RoundSound, oczywiście jak tak to mam parę nowych więc mogę podesłać na PRV.

 

Jasne, pisz śmiało

 

 

 Witam przedstawie wam moją propozycje mianowicie :

 

- Timer map tzn. na początku rundy dostajemy timer i czas leci aż do przejścia mapy. Dodam do tego że można zrobić jakieś  !top5 danej mapy

 

 

Pozdrawiam Hepi

 

Póki co szukałem i nie znalazłem nic wartego uwagi. Postaram się jeszcze coś znaleźć i na próbę wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś poradnik który później zaistniał był na serwerze pod jakąś komendą chodzi to o poradnik jak dobrze wykonywać bh i jak się na nim rozpędzać taki poradnik dla nowych bo nie którzy cisną W i w ogóle im to nie wychodzi. Oczywiście z chęcią go utworze :).

 

 

Edit: Ojjj to nie widziałem :(

Edytowane przez WujoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś poradnik który później zaistniał był na serwerze pod jakąś komendą chodzi to o poradnik jak dobrze wykonywać bh i jak się na nim rozpędzać taki poradnik dla nowych bo nie którzy cisną W i w ogóle im to nie wychodzi. Oczywiście z chęcią go utworze :).

Taki poradnik został napisany przez F00ISHA

 

-Pod tym linkiem znajdziemy poradnik

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś poradnik który później zaistniał był na serwerze pod jakąś komendą chodzi to o poradnik jak dobrze wykonywać bh i jak się na nim rozpędzać taki poradnik dla nowych bo nie którzy cisną W i w ogóle im to nie wychodzi. Oczywiście z chęcią go utworze :).

 

 

Edit: Ojjj to nie widziałem :(

 

Napisz mi na PW jakby to miało wyglądać to pomyślimy. 

 

 

Taki poradnik został napisany przez F00ISHA

 

-Pod tym linkiem znajdziemy poradnik

Pozdrawiam

 

To jest w archiwum i średnio wygląda, nie wyciągaj :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić tak żeby każda komenda wpisana na chacie np. !admin była ukrywana w tle tak jak jest na JB nie widać po prostu tych komend jak np. !kick WujoS Spam nie widać dla wszystkich tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić tak żeby każda komenda wpisana na chacie np. !admin była ukrywana w tle tak jak jest na JB nie widać po prostu tych komend jak np. !kick WujoS Spam nie widać dla wszystkich tylko dla siebie.

Można takie coś zrobić, choć nie wiem po co. Komendy przed którymi jest "/" są ukrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić tak żeby każda komenda wpisana na chacie np. !admin była ukrywana w tle tak jak jest na JB nie widać po prostu tych komend jak np. !kick WujoS Spam nie widać dla wszystkich tylko dla siebie.

 

Zrobione

 

 

Można takie coś zrobić, choć nie wiem po co. Komendy przed którymi jest "/" są ukrywane.

 

Właśnie nie były ukrywane (np /shop czy /shopdr). Teraz zostało to dodane, by uniknąć zbędnego spamu na chacie tymi komendami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem wcześniej o dodaniu grawitacji do !shopdr, nie dostałem odpowiedzi więc co wy na to  :P  ?

 

 

Moim zdaniem niech zostanie jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje taki pomysł żeby dać komendę !kick <powód> i jak się naciśnie ENTER to wyświetla się lista graczy. Jak się ma wpisywać jakieś chińskie znaki to ta komenda na pewno ułatwi sprawę :).

 

#Edit: I po co czas marnować na wchodzenie na jego profil i kopiowanie nicku jak można zrobić to szybciej !

Edytowane przez WujoS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje taki pomysł żeby dać komendę !kick <powód> i jak się naciśnie ENTER to wyświetla się lista graczy. Jak się ma wpisywać jakieś chińskie znaki to ta komenda na pewno ułatwi sprawę :).

 

Popieram, wtedy utrzymywanie porządu na serwerze przez administrację bybołoby o wiele łatwiejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niepotrzebne kombinowanie, wystarczy wejść na jego profil i skopiować. Jeżeli już to dodać do zakładki kick w !admin własny powód tak jak przy banach ;)

#edit napisałem że jeśli już to dodać do zakładki kick opcję własny powód.

Edytowane przez staram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, wychodzę z propozycją dodania pluginu który przy wejściu vipa pokazywał by komunikat/dźwięk. (mogę podesłać link do pluginu)

Można też dodać plugin na spraye. 

Edytowane przez d3tx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, wychodzę z propozycją dodania pluginu który przy wejściu vipa pokazywał by komunikat/dźwięk. (mogę podesłać link do pluginu)

Można też dodać plugin na spraye. 

 

Dzwięki nie są chyba nikomu potrzebne bo co to komu, lecz plugin na spraye został wgrany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie?

Po co spraye na dr? Nie potrzebnie obciążają serwer.

 

Dzisiaj zostanie usunięte ponieważ wywala przez to większość graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności