Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Dzisiaj zostanie dodane kilka map, więc prosiłbym o sprawdzenie ich w wolnym czasie :)

Jeżeli coś nie będzie działać, proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deathrun_holyshit_v2 jest mapą bardzo nie trafioną. Gracze zatrzymują się na platformie na początku, bo jest zbugowana, może być na niej tylko jedna osoba, a jak wiadomo, na serwerze graniczy to z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chcialbym zeby gracz mial grawitke 80% a vip podwojny skok zeby terrorysci byli tylko 2 zeby byla komenda !sklep i tam sie znajdywalo noze , traile (ze jakies gwiazdki/kreski byly po sladzie) , skiny postaci , prefixy , wiecej adminow/moderatorow , wiecej mapek i dodatki gravitka +20 hp predkosc za pieniadze mysle ze jakis pomysl dodasz Pozdrawiam !  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grawitka moim zdaniem sie nie przyjmie. Dla osob ktore robia bh na szybkosc grawitka tylko przeszkadza. Traile mozesz wylosowac z ruletki. Admini? Wylecial jeden ostatnio, a w podaniach cisza. Mapek nie ma za duzo, daj jakies linki. Co do modeli to -_- ma glowne zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

też właśnie myślałem o jakiś klasach (bez perków), ale nie wiem czy wszystkim się ten pomysł spodoba.

Ja widziałbym to tak:

Stworzenie systemu klas opartych na cod, dodanie tych statystyk przejść map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi o to chodziło. Tak jak jest w cs 1.6. Podobało mi się tam tylko nie byłem przyzwyczajony do tamtych map :P Moim zdaniem byłoby ok. Reset servera dobrze zrobi. Nowi gracze itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No właśnie przydałoby się coś wspólnymi siłami stworzyć, a klasy według mnie łatwiej ustabilizować niż VIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większośc graczy jest nowych więc raczej nie wiedzą co mogło by urozmaicić rozgrywkę. 

 

Według mnie można by rozwinąć serię zabójstw.

Edytowane przez F00lISH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czemu zły pomysł? Stworzenie klas z różnymi umiejętnościami, bez zbędnych wspomagaczy, tylko coś na zasadzie "Wybierz umiejętnosć dla siebie"

 

 

PS: Podstawę mam gotową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o jakie umiejętności ci chodzi, ale jeśli są to np. kondycja, zdrowie itp. to nadal zostaję przy swoich przemyśleniach.

Coś takiego od razu dyskwalifikuje nowych graczy, co ktoś taki może zrobić osobie która ma 250hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie za bardzo wiem o jakie umiejętności ci chodzi, ale jeśli są to np. kondycja, zdrowie itp. to nadal zostaję przy swoich przemyśleniach.

Coś takiego od razu dyskwalifikuje nowych graczy, co ktoś taki może zrobić osobie która ma 250hp.

Jak dyskwalifikuje graczy skoro każdy będzie miał swoją własną umiejętność? Np: jeden weźmie sobie klase Biegacz i będzie szybko biegał, drugi weźmie sobie Skoczka i będzie miał double jump, itd

 

 

Problemem są tylko mapy. Te które są teraz, są za małe.

 

Co do map, to przydałoby się podać jakieś nowe ;d

 

Przydałaby się możliwość wejścia na specta.

Potem to sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności