Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zmiany w starych klasach:

Znerfić trochę ninje żeby miał 1/4 z kosy i wprowadzić 1/8 z kosy na lewy przycisk

Można by też pomyśleć nad zmianą czasu na jaki zamraża zlodowaciały bo jest on dość spory.

Medykowi dać 2 apteczki żeby zachęcić ludzi do grania nim,i tak ninja go zdejmie na hita xD

Szybciorowi dać +70 do speeda może to zachęci ludzi :)

Nowe klasy:

[Z]1-250 albo 300 hp
[P]2-Po naciśnięciu przycisku podpala innych wokół siebie które by lekko spowalniało 

[P]3-200hp,+20 kondycji,itemy w sklepiku jakby się dało to mogły by być o 40% taniej

[P]4-Losowy trail za darmo 180hp +10 kondycji nakłada oślepienie 3s na przeciwnika którego uderzy z ppm przycisku myszy nożem
[Z]5-Trail,+20 kondycji jakby weszła to można by było wprowadzić zmianę w shop żeby trail zamiast 800$ będzie kosztował 5000$ żeby było to coś specjalnego a nie że każdy go będzie miał,takie moje zdanie.

Legenda:

[P]-klasy premium

[Z]-zwykła klasa

Zmiany w zestawie do kupna:

Może wprowadzić plugin na top lvl  ?

Wprowadzić w klasach premium jak by się te przyjeły podział na 2 zestawy i każdy zestaw by kosztował co teraz premium 

1:

[P]Zlodowaciały

[P]4

2:

[P]2

[P]4

Bugi:

Gdy gram ninją to ciągle na początku rundy wyświetla mi się komunikat ------Jesteś Niewidzialny------ mimo że jestem widzialny :)

Edytowane przez lemiwiki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się skupiać na klasach to może by się zająć w końcu ta grawitacja. Mam 100 w speeda, a dopoki nie zrespi granatu mam zwykla predkosc. Najczęściej jest free więc to nie ma sensu. A nerfic ninje trzeba było na początku A nie teraz po miesiącu jak każdy lv zdążył nabic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było tydzień temu ze im Więcej speeda tym mniejsze skoki i było szybciej. Teraz mam domyślną prędkość dopóki nie dostanę granatu w rękę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawianie bugów też jest ważne,ale przydałoby się rozwinąć trochę premium bo na razie 1 klasa nie przekonuje do kupienia tej usługi.

@xKardizo jest tylko 1 premka :/

Edytowane przez lemiwiki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w starych klasach:

Znerfić trochę ninje żeby miał 1/4 z kosy i wprowadzić 1/8 z kosy na lewy przycisk

Można by też pomyśleć nad zmianą czasu na jaki zamraża zlodowaciały bo jest on dość spory.

Medykowi dać 2 apteczki żeby zachęcić ludzi do grania nim,i tak ninja go zdejmie na hita xD

Szybciorowi dać +70 do speeda może to zachęci ludzi :)

Nowe klasy:

[Z]1-250 albo 300 hp

[P]2-Po naciśnięciu przycisku podpala innych wokół siebie które by lekko spowalniało 

[P]3-200hp,+20 kondycji,itemy w sklepiku jakby się dało to mogły by być o 40% taniej

[P]4-Losowy trail za darmo 180hp +10 kondycji nakłada oślepienie 3s na przeciwnika którego uderzy z ppm przycisku myszy nożem

[Z]5-Trail,+20 kondycji jakby weszła to można by było wprowadzić zmianę w shop żeby trail zamiast 800$ będzie kosztował 5000$ żeby było to coś specjalnego a nie że każdy go będzie miał,takie moje zdanie.

Legenda:

[P]-klasy premium

[Z]-zwykła klasa

Zmiany w zestawie do kupna:

Może wprowadzić plugin na top lvl  ?

Wprowadzić w klasach premium jak by się te przyjeły podział na 2 zestawy i każdy zestaw by kosztował co teraz premium 

1:

[P]Zlodowaciały

[P]4

2:

[P]2

[P]4

Bugi:

Gdy gram ninją to ciągle na początku rundy wyświetla mi się komunikat ------Jesteś Niewidzialny------ mimo że jestem widzialny :)

Zgadzam się w 100%'ach :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od paru dni jest jedna mapa i nikt nie zauważył, czy tak ma być? Sklepik też jest zrąbany. Przy 2 osobach na serwie powinno normalnie przydzielać do tt, a dzieje się tak w co drugiej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dodanie czegoś w stylu radia(kto grał w dr 1.6 u nas to ogarnia). Masz radio i tam kanały(gatunki) wybierasz i masz odtwarzacz(ściszanie wyłączanie itd.). Bugowanie TT dalej nie naprawione ale rozmawiałem o tym z Dankiem już. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :D

Chciałbym poruszyć temat adminów na DR.

A mianowicie jakieś wyróżnienie na serwerze, ponieważ gracze będąc na serwerze nie wiedzą kto jest adminem a jak im się powie to nie dowierzają, i czy jest możliwość dodania na serwer choćby jakiejś komendy gdzie będą wypisani admini lub koloru nicku ewentualnie na czacie przed nickiem. 

Edytowane przez Fredsoon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności