Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

I dobrze, że gracze nie wiedzą kto jest adminem. Jeśli ktoś nie wierzy może wejść na forum. Zazwyczaj jest tak, że pytają się czy jest admin, a jeśli nie ma to łamią regulamin. Jeśli już musisz udowodnić, że jesteś adminem, to możesz napisać sm_csay i twój nick. Wtedy twój Nick pokaże się na środku ekranu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Fredem spoko by było gdyby gracze wiedzieli kto jest adminem bo często pytaja o admina bo chcą się czegoś często zapytać na przykład o vipa . Ale chyba na DeatRuna nei da rady tego wgrać z tego co mi wiadomo .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 1.6 było coś takiego że np po śmierci albo po odrodzeniu były teksty z filmu np: Odrodzenie - Wiesz co to jest reinkarnacja? Słyszałeś w swoim życiu taki dłuuugi wyraz ? (chłopaki nie płaczą), Zgon przez zabójstwo- Coś ty mi ku*wa zrobił bandyto(Chłopaki nie płaczą), albo przy wybraniu większej prędkości- Lubię zapier*alać(Job), podczas zabicia przeciwnika-Lubisz to suko ! (Job) itd. Bardzo fajna sprawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Zobaczymy co da się zrobić

 

 

Usuńcie odrodzenie po śmierci bo aktualnie gracz skraca mapę i nie mam jak zrobić ssy...

 

Odpada, wystarczy, że zgłosisz na forum sytuację wraz z demkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przydało by się usunąć mapę deathrun_iceworld_v2fix_csgo, jest zbugowana ale ciągle dostępna w vote po wybraniu jej serwer się crashuje.


Na niektórych mapach występuje ciągle bug z bronią która pozostaje po końcu rundy.Na "deathrun_classic" po wybraniu awp i końcu rundy broń jest usuwana, ale awp zostaje i ciągle można je podnieść.Na mapie "deathrun_hot_desert_nf_fixed_v3" po końcu rundy bróń zostaje usunięta, ale jeśli inny  gracz wejdzie w zielony teleport (awp) dostaje deagla który zostaje do następnej rundy.Tak samo dzieje się na mapie "deathrun_hot_desert_nf".


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na niektórych mapach występuje ciągle bug z bronią która pozostaje po końcu rundy.Na "deathrun_classic" po wybraniu awp i końcu rundy broń jest usuwana, ale awp zostaje i ciągle można je podnieść.Na mapie "deathrun_hot_desert_nf_fixed_v3" po końcu rundy bróń zostaje usunięta, ale jeśli inny  gracz wejdzie w zielony teleport (awp) dostaje deagla który zostaje do następnej rundy.Tak samo dzieje się na mapie "deathrun_hot_desert_nf".

 

 

Wina updatu ostatniego CS:GO - są już prace nad tym, by wszystko było poprawnie.

 

 

 

Przydało by się usunąć mapę deathrun_iceworld_v2fix_csgo, jest zbugowana ale ciągle dostępna w vote po wybraniu jej serwer się crashuje.

 

Przyjąłem do wiadomości :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by dodać coś co wyróżniało by vipa na przykład specjalny model postaci ;)

Jestem za ! dobry pomysł :)

Edytowane przez Pyrkem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele postaci nie wchodza w gre. Valve blokuje wszelakie modele, czyli takze serwery na ktorych one sa. Wystarczy lepiej pomyslec nad store i bedzie fajnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do store myślę  że dodanie noży za  kredyty to dobry pomysł. (Np.niektóre  dostępne tylko dla vipów)

W !shopdr moznaby dodać grawitację/podwójny skok na 1 runde. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skimy do kosy to tez modele.

Co do shopa mozna dodac ta grawitke, a ten podwojny skok juz nie potrzebny. Vip ma sie wyrozniac, a tak to wtedy bedzie mial podwojny drop waluty serwerowej.

 

Plugin od noży jest zakazany przez valve. Nie mowie o ws.

Edytowane przez xKardzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to nie było tematu. 
Co do podwójnego skoku masz rację.
Mam pytanie, czy można dodać do !nominate stare mapy które kiedyś crashowały po wybraniu, w ostatnim czasie zorientowałem się że mapy już normalnie się ładują po wybraniu.

-Deathrun_sg_industrial
-deathrun_minecraftworld_fix
-deahrun_snowstone
-dr_bandicoot_zn
I wszystkie mapy które crashowały ;)

(deathrun_iceworld też już działa)

Edytowane przez saatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare mapy zostały usunięte z powodu niekompatybilności z serwerem/pluginami. Same mapy zawsze da się odpalić na innym serwerze lub grze z botami.

Kontaktowałem się z niektórymi twórcami ale jak widać nie udało nam się rozwiązać problemu.

Możliwe ,że coś się zmieniło ,więc nie zaszkodzi zrobić testu tamtych map.

Jeśli nadal będą crashować postaram się o usunięcie wszystkich gryzących się pluginów i zastąpienie je podobnymi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy można by było zrobić tak że gdy gracz kupi respawn przez !shopdr dawało by mu 5 sekundową "nietykalność" na obrażenia zadawane graczom którzy są afk przez kilka sekund na spawnie ? Oczywiście jeżeli to by było możliwe  :D

Edytowane przez Pyrkem
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś trudno troche zrozumieć o co chodzi, ale wydaję mi się że masz na myśli:

Jeżeli ktoś zrespi się po upływie jakiegoś czasu, otrzymuję obrażenia, więc chodzi o to żeby przez to 5 sec miał coś w stylu "goda", co pozwoliło by mu wyjść z respa tak ? Myślę  że o to chodziło :), jeśli tak to dobry pomysł. 

Edytowane przez saatan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności