Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Kiedy niby ktoś pisał coś o 1/2 LPM na komandosie? :D

 

Już sprawdzam tą klasę.

 

 

Sprawdź klasę komandos na następnej mapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pewnie znowu wina połączenia ze steam, tak jak to było prawie rok temu. Zaraz napiszę do pukawki by to naprawili. Podaj tylko powód kicku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Fajnie że skomentowałeś moje propozycje poprawy perków....

Fajnie że czytasz co pisze

 

Odpowiadam  na to co w danej chwili robię, zauważ, że nie siedzę tylko przy 350, a nie będę dodawał każdej propozycji o której piszecie. Skupiam się na tym co sobie wybrałem na dany moment. Niektóre propozycje rozpatrzyłem dopiero po tygodniu i te osoby do mnie o to wontów nie miały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Joł joł joł. Na sam początek wosolutkich świąt :D

Teraz poprawki sugerowane ode mnie ;)

 

-usunąć ratsy (te w ktorych nie ma wentylatorów, bo wtedy ct nie ma za dużo do wyboru... albo po drabinie albo w lewo, a tam ciągle snajperzy czekają)

- perk nóż medyka czy jak go tam, to perk ktory jest malo uzywany, ponieważ nie ma sensu... dostajesz 5hp za 5 sek czekaniu na nożu. powinno być 50 hp za 10 sek

-Adrenalina (dozuc 5 dmg i wiecej osob sie pokusi :) )

-Buty Grawitacyjne ( perk chyba do wyrzucenia :/ ale jeśli mialbys cos poradzić to żeby była mniejsza grawitacja i skoki żeby byly porzadne :D )

-Rozbłysk- ten perk bez sensu. wystarczą naboje oślepiające ;)

-Zatruty Nabój (ja go sam osobiście niekiedy używam, mało przydatny ale jak chce się pobawić to raz na jakiś czas go włączę) za maly dmg zabiera i to jego problem

tyle ;)

Już się tym zajmuje

 

 

wydaję mi się skoro zmniejszyłeś dmg z rakiet to to samo powinno być co do min bo to jest tragedia

 

Gotowe

 

 

Rozbłysk usunięty

Buty grawitacyjne - tylko grawitacja, nic innego nie zmieniam, więc wybór należy do was (usunąć czy poprawić grawitacje)

Adrenalina - to samo co wyżej

Zatrute naboje - poprawiono dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty grawitacyjne do wywalanie, denerwuje strasznie jak zabiję kogoś z awp zdobędę te butki, chce zabić drugiego podskakuję żeby jakoś źle trafiał a tu dupa, po sufitach latam i nie ląduję.
Adrenalina to samo, ten perk nadaje się na taką tylko opcję
/sklep
2
3
i 5 monet w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem tą grawitację można usunąć chyba nikt wgl jej nie używa. Co do innych propozycji "Dawaj dawaj nie przestawiaj" jestem za tym żeby przynajmniej usunąć mapki rats bez wentylatorów. Gdyż naprawdę jest to wkurzające jak są ratsy to każdy sjanper/kapitan ma znaczne ułatwienie dla tego że może z łatwością pozbyć się większości drużyny przeciwnej... A "Noż Medyka" mógłby dodawać te 30/40HP co 10 sekund wtedy perk byłby częściej używany :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To tak, wgrano testową wersję pluginu duch kaprala i betonowych pleców, poprawki:
1. Duch kaprala poprawiono pasek ładowania (zmieniono jego sposób wyświetlania, co niekoniecznie musi oznaczać, że się to naprawi)

2. Betonowe plecy poprawiono pasek ładowania (tak jak wyzej) oraz poprawiono dmg z kosy. 

Proszę to sprawdzić.

 

Przypominam, że robię wszystko stopniowo, każdą propozycję sprawdzam, ale jestme człowiekiem, nie narzucę na siebie wszystkiego na raz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nazwy klanu dalej nie ma. Jeżeli da rade w jakiś inny sposób ustawić to by było fajnie, a jeśli nie to czekam do resetu :D

Poczekasz do resetu, bo ja ci nazwy nie zmienię, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawki które miałem dzisiaj przygotowane

Usunięto adrenalinę

Nóż medyka - 40 hp 10 sekund

Choinka zamiast paki

Paczki wypadające po zabiciu

 

 

-usunąć ratsy (te w ktorych nie ma wentylatorów, bo wtedy ct nie ma za dużo do wyboru... albo po drabinie albo w lewo, a tam ciągle snajperzy czekają)

 

Podaj te ratsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje , aby zwiększyć troszeczkę obrażenia u wsparcia ogniowego . Te rakietki jak grałem przy trafieniu zadaja 55 dmg a jak idealnie trafie to po 72 , według mnie to za mało jak na 2 rakietki.

 

 

Klasa lekarz , aby miała tylko 1 leczenie , lub to leczenie dawało 100 hp , ponieważ załużmy że rozdam se 300 w hp klikne "e" i sie nie da mnie zabić.

 

 

 

Rzadko używane perki:

-Ogranicznik rozrzutu

-Weteran noża

-Wytrenerowany rekrut

-Marzenie komandosa

-Buty szturmowego

-Buty grawitacyjne

-Nóż medyka

-Krytyczne naboje

-Naboje Kapitana

-Peleryna Kucacza

Edytowane przez WhiteAngel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch kaprala/betonowe - nadal brak paska czasu trwania po zmianie broni

 

Krytyczne naboje zostaja, peleryna to jeden z podstawowych perkow na codzie. Takie moje zdanie

Edytowane przez Shikkibane
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane masz zaledwie 21 lvl. chcesz od razu rozwalać każdego z rakietki ktoś na 92 lvlu z rakietki wali podajże 175  z czego ja mam 200hp. Więc nie przesadzaj że tak mało się wali rozumiem jakbyś miał tylko usp i 2 rakietki ale masz też mp5 co na bliskie odległości i  na średni dystansy jest wystarczającą bronią dla takiej klasy

Edytowane przez Siekatroniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności