Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

No prosze już odszedł stary opiekun który nie chciał zmieniać cyklu i już okazje złapaliście...

Po co zmieniać coś co jest dobre? ludzie grają tu bo jest super, serwer ciągle jest full.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nowy opiekun i już dawaj lecimy. Ludzie ogarnijcie się ! NIE ZMIENIAMY NIC W MAPACH JEŚLI BĘDZIE POWIEDŹMY JAKAŚ MAPA NIE GRYWALNA SIĘ USUNIE I TYLE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i na temat.

S}{adow bardzo dobrze pomyślał ustawiając stały cykl map oraz mr 12.

Jest to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie. To właśnie wyróżnia "nasz" serwer z wielu innych.

Nie podoba się jakaś mapa? Wyjdź, odpocznij sobie, wyjdź się przewietrzyć.

Ustawienie mr 12 jest lepsze od "gry na czas", ponieważ jest większa rywalizacja pomiędzy CT a TT.

 

 

bo się w dupach przewraca:) psuć coś co jest najlepszym rozwiązaniem tego serwera.

Całkowicie się z Tobą zgadzam.

 

No prosze już odszedł stary opiekun który nie chciał zmieniać cyklu i już okazje złapaliście...

Po co zmieniać coś co jest dobre? ludzie grają tu bo jest super, serwer ciągle jest full.

Z Tobą się również zgodzę, jednak myślę że natalja nie da się "porwać" głupim i zbędnym komentarzom i pozostanie przy tym co jest, przy tym co stworzył S}{adow, bo stworzył coś naprawdę zajebistego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie byliście gdzie było głosowanie ? Ludzie zmieniacie serwer na gorsze bo to co chwilę te same zmiany a ludzie nie lubią zbytnio zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie byliście gdy było głosowanie pytam się wasz ? Nie wykorzystujcie tego że jest nowy opiekun i próbuje zmienić serwer na siłę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie byliście gdy było głosowanie pytam się wasz ? Nie wykorzystujcie tego że jest nowy opiekun i próbuje zmienić serwer na siłę

WASZ? A CZO TO ZNACZY?

KTO TU CHCE ZMIENIAĆ SERWER? 20 MINUT CHCEMY CZAS MAPKI USTAWIĆ INTELIGENCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest dla mnie zmienianie czegoś co przynosi same korzyści. Cykl zostaje. Jezeli mapa trwa 40 min to oznacza, ze jest niezła i równa rywalizacja pomiędzy TT a CT i co jest w tym złego?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalka, to że mapa trwa 40 minut nie musi być następstwem tego że jest niezła, tylko np tego że ciągle przenosi najlepszych graczy. Wydaje mi się że 20 minutowe mapki grałoby się dynamiczniej oraz uniknęło by się sytuacji że mapa się już nudzi przy wyniku 11:11, czy też za szybko się kończy przy wyniku 12:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej dobrze jak mapa trwa czasami długo a zwłaszcza w takim systemie ludzie wtedy jakoś czują smak rywalizacji i to dodaję jakby takiego smaczku dla takiej gry. Ja jestem za tym ze 12 rund ma zostać bo to fajny dobry pomysł. Mapy ? NIe NIE NIE NIE map nie zmieniamy i koniec kropka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje niektórych osób są tak bezsensowne.. że zaczyna mi brakować słów.

 

 

1. Proszę wszystkich zainteresowanych, którzy chcą sobie jeszcze zaproponować powrót do starego serwera (czyt. dd2/inferno/nuke) by przeczytali następujące tematy:

 

Propozycje dotyczące serwera #1

Dodanie mapy de_mirage

Zmiana map co 2 tygodnie

Zmiana de_westwood

Wygląd FFA

Nowsze propozycje

 

Potraficie czytać? Potraficie wejść i zobaczyć jak serwer wyglądał wcześniej? Jeśli nie, nie macie prawa się wypowiadać w kwestii map, bo kolejne tego typu komentarze mogą być równie dobrze traktowane za SPAM.

 

2. Gra do 12 wygranych rund.

 

Wiecie, że istnieją jeszcze inne serwery FFA? Wiecie jak one wyglądają? Posiadają najczęściej Galileo, które tworzy z dostępnych map w FTP głosowanie, która mapa będzie grana następna.

FFA CSC od zawsze posiadało cykl. Gracze nigdy z tego nie zrezygnują. Postanowiono przez ten rok dodać nowe mapy oraz ostatnio dodać limit wygranych rund. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Bo przynajmniej zależy ludziom na wygranej. Czasem mapa trwa długo (przy wynikach pokroju 11:11) a czasem też krótko (11:0). Potraficie zrozumieć, że nie jesteście jedynymi osobami na serwerze? Że nie gracie sami? Limit rund został ustalony wcześniej, nie wierzycie? Choć raz zobaczcie sobie forum na którym wszystkie zmiany są omawiane.

 

Limit 12 rund - ankieta

 

I co, nagle przychodzą sobie dwie osoby, które mówią głupoty i przez to ta cała dyskusja? Obudziliście się dopiero teraz.. i co? Chcecie tworzyć serwer od nowa? Graliście na nim, gracie na nim, dlatego ma taki zostać. Nikt nie ma zamiaru cofać się co chwilę, bo nie jeden kretyn napisze propozycje typu: "Zmieńcie dust2 bo jest nudny". Wyrzucić tuscana, wgrajcie cpl_mill.

 

Wiecie co? Może wtedy akurat spaliście.. ale dust zwykły był. Cpl_mill również był i został wyrzucony. Dlaczego? POCZYTAJCIE SOBIE FORUM.

 

3. Mapa de_forge

 

Są spadki graczy? Ludzie wychodzą? UDOWODNIJCIE, że mapa ma zostać usunięta z cyklu.

 

4. Cykl

 

Mariano, Twoja propozycja brzmi następująco:

 

- De_dust2

- De_inferno

- De_Nuke

- De_tuscan-> De_cpl_mill

- De_mirage

- De_train

- De_Vertigo/ De_prodigy.

 

 

 

Ludzie nauczyli się już de_forge.. sądzisz że wszystkie zmiany będą dla Ciebie, bo co? Jesteś jednostką, która tak chce. Zobacz sobie rank ile ludzi na nim gra, spójrz ile jest pozycji. 3000? 2000?

 

5. Zmiana mapy co tydzień/2tygodnie.

 

Robiłem tak, pamiętacie? De_hell, de_dust2002, de_cbble, de_westwood itd.

 

Sądzicie, że dlaczego jest w tym temacie spis map, które były na serwerze? MÓWI ON O TYM, KTÓRE MAPY ZOSTAŁY WYRZUCONE.

 

Aktualny MAPCYCLE

 

Ludzie nie potrafią już grać na nowych mapach. Dlatego ponowne wprowadzenie tygodniowych zmian mapy nie będzie właściwe.

 

 

Moją propozycję Natalja zna.

 

12 RUND WYGRANYCH, CYKL: DD2/INFERNO/NUKE/TUSCAN/MIRAGE/TRAIN/(FORGE)

 

Jedyna kwestia do propozycji do mapa de_forge, czy ma zostać wyrzucona.. czy ma zostać. Z nową mapą będzie tak samo co z tą.. dlatego bez sensu jest ją zastępować.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty tu robisz, miałeś być na emeryturze xD. A ja chce zapytać o roundsoundy- dobierał je dj kornelwalker? Dopóki ich nie wyciszałem czułem się jak w jakiejś remizie, do odstrzału wszystkie. Wszyscy gracze bez wyjątku na nie narzekają, no chyba że ktoś gra no sound

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz że tylko ja narzekam na rsy?

Potrafisz pisać, wow! a więc dlaczego masz trudności z czytaniem?

 

Istnieje taki temat jak "Propozycje RoundSound'ów". Dlaczego nic nie zaproponowałeś? Typowy polak, nic od siebie tylko wszystko krytykuje.

 

Mam nadzieję, że potrafisz kliknąć w hiperłącze. PATRZ

 

 

"co Ty tu robisz, miałeś być na emeryturze xD.

 

Gówno Cię to obchodzi.

 

 

"uważasz że tylko ja narzekam na rsy?"

 

Tak, ponieważ tylko Ty napisałeś o tym na forum.

 

 

Jeżeli nie pasuje Ci serwer i według Ciebie wszystko jest do zmiany, to proponuję Ci zmianę ulubionych IP.

 

 

@Down

 

Polecam żartować sobie z kolegami, którzy są na takim samym poziomie poczucia humoru co Ty.

 

@Doktor Hajs

 

To temat z propozycjami dotyczącymi serwera. Nie twórz z niego kwejka.

 

@Headshoot

 

Gówno to wulgaryzm? :))

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od spraw z tymi mapami (bo wg mnie powinno zostać jak jest, tylko tuscana wyrzucić, no ale to nieważne) to te rsy są naprawdę okropne, same diskopolówy rodem z wiejskich imprez

 

 

Podaj swoje propozycje. Podejrzewam, że to będzie jakiś gówniany RAP.

 

Nie, nie byłby to gówniany rap, ale widzę, że już jakieś projekcje w głowie tworzysz. Od kiedy ty masz człowieku takiego kija w dupie? Może być i rap i może być i diskopolo, no ale gdy dziewięć na dziesięć roundsoundów brzmi jak utwory żywcem wzięte z dyskografii Tomasza Niecika to coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz sie po Kindze, ale dobrze następnym razem tam napiszę, patrząć na ostatnie rs'y które nie były najgorsze liczyłem na to że znowu będą jakotakie, no neistety

 

 

ej kurcze, kultury troche co? :(

A tak juz w zupełności na poważnie polecam jakieś zajęcia terapeutyczne z nabrania dystansu do siebie, bo człowiek nie może nawet zażartować już

 

@UP

dobrze Damian.

tak zrobię.

następnym razem.

Edytowane przez marianekłowcaszparek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1375736_785633604862040_7465420389232784


Dobrze Proszę Pana :) Tylko śmieszy mnie to wasze angażowanie się w jakieś zbędne dyskusje, które są wałkowane milionowy raz tworząc tak na prawdę kłótnie i zawody kto komu bardziej dowali. Kabaret troszkę, ale to tylko moje osobiste odczucia :D

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha spinacie sie jak stringi i tak tutaj "wyżsi" decydują więc nic wam nie zmienią pany zmienią, roundsoundy są beznadziejne też się zgodzę.

Mr 12 też jest beznadziejne, ale przecież trudno zrobić ankietę, tylko **CENZURA** kocopoły po 200 zdań nie? :)

 

@Fakel te ostrzeżenia za nic to sobie możesz wiesz co z nimi zrobić, skoro tutaj się każdy wypowiada bez sensu to dlaczego ja warny dostaje? :)

Edytowane przez Fakel
Zielowsky, proszę bardzo sobie mogę dużo z nimi zrobic dostajesz właśnie 3 warna i blokadę pisania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha spinacie sie jak stringi i tak tutaj "wyżsi" decydują więc nic wam nie zmienią pany zmienią, roundsoundy są beznadziejne też się zgodzę.

"Wyżsi" ?

Mówisz o użytkownikach, którzy brali udział w ankietach i tworzyli ten serwer?

 

Jeżeli tak bardzo krytykujecie te roundsoundy to macie dwa wyjścia:

 

- zaproponować nowe

- wyłączyć je

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnego malkontenta w temacie z propozycjami co do roundsoundów. Przecież każdy z was może decydować co ma lecieć na serwerze tylko żadnemu nie chce się nic w tym kierunku robić. Jedyne co wam wychodzi to narzekanie...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, zostałam opiekunem i nie za bardzo jeszcze wszystko ogarnęłam, proszę o wyrozumiałość, gdyż nie zawsze wiem jak postąpić, myślę, ze to brak doświadczenia i stanowczości. Shada nikt nie zastąpi i każdy o tym wie. Postawił wysoko poprzeczkę a ja chcę kontynuować Jego dzieło. Nie dam się złamać, cykl zostaje. Co do 12 rund widzę tylko dwóch przeciwników więc bez sensu jest tworzyć ankietę. Roundsoundy są dodawane co miesiąc więc jeżeli wam sie nie podobają proszę wyłączcie muzykę i zaproponujcie nowe na nowy miesiąc. Temat uważam za zamknięty.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności