Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Rs'y są dobre, to że są osoby, które nie lubią klimatów disco polo to niech zaproponują coś własnego. Tylko błagam niech to nie będzie rap z .... wzięty bo to aż będzie się kiepsko słuchać na koniec rundy.... Nikt niczego nie proponował...wszyscy mieli to w nosie, a wy tego do teraz nie potraficie uszanować ! Macie problem, bo tylko narzekanie wam dobrze idzie za co moglibyście dostać złoty medal. Co do grania do 12 rund, uważam, że jest to chyba najlepsze. Narzekacie na mapę de_forge, że jest mało znana... A jak gracie te 40 minut to jej nie poznajecie ? To chyba lepsze niż granie mapy te 20-25 minut i kolejne narzekanie, że coś znowu jest nie tak. 

Ludzie weźcie się ogarnijcie i przestańcie narzekać, bo to już się nudne robi....

 

 

Post, który dodałam miał na celu wyrażania własnej opinii, a nie wielkiego spamu jak to tutaj większość robi.

Edytowane przez Shanell
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszystko jestem za zmianą rs`ów bo rzeczywiście niektóre drażnią ucho, a to dopiero początek lutego :D

co do 12 rund to mi pasi, ale mimo wszystko zrobiłabym ankietę jeszcze na ten temat bo mapa de_forge jest ciężka do ogarnięcia, grałam na niej wiele razy a i tak ciągle się gubię, na dodatek większość ludzi przy niej wychodzi a nie ma sensu tam grać w 10 osób:( to jest moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS jest temat dawać propozycje były wgrane te, które zostały zaproponowane. de_forge myślę ze ludzie tak mocno nie uciekają i serwer jest pełny. Jest poradnik od Shadowa miejsca na mapie De_forge i w google też znajdziecie to nie jest nic trudnego wpisać i zobaczyć sobie co,gdzie,jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się zmiana sposobu zapisywania statystyk gracz który opuścił serwer i za chwile wrócił. W chwili obecnej jest na ip i kilka razy spotkałem się z tym, że gracz wchodzi na serwer i nie wie jak ma staty 0/10. Zmięcie ten zapis na Nick a nie IP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zrobione na początek rundy. Bo kiedyś ludzie na początku rundy gdy ginęli robili szybko retry i grali w tej samej rundzie. Myślę że to nie potrzebne, niech zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mapy de_forge potrzebuje wiecej opini czy ją wywalić. Druga sprawa, czekam na propozycje rs'ow narazie nie ma zbyt duzo... XD 

Co do pomyslu "..." nie widzę sensu gdyż teraz jest sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję, żeby wydłużyć freezetime. Freezetime kończy się właściwie odrazu po rozpoczęciu rundy (właściwie go nie ma), a jeżeli ktoś chce sobie kupić granaty i pójść, np. z awp na środek mapy dust 2 to może być pewny, że przeciwnik będzie już ostawiony na pozycji.

Drugą propozycją jest zmienienie "ducha", który jest przez całą runde na coś takiego co widziałem na innym serwerze, czyli duch jest tylko przez jakieś 10 sekund (idealny czas na wyjście z respa bez blokowania się), a później można już się podsadzać. Bardzo często na serwerze słychać żale ludzi, że nie można się szybko podsadzić na pozycję więc myślę, że to się sprawdzi :)

Sorka za składnie zdań ale pisałem to na kilka razy i nie miałem czasu poprawić XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pomysł jest ok ale drugi odpada bo co z tego jak nie będą blokować na respie ale będą blokować gdziekolwiek to ma dwie strony medalu ale uważam że przenikanie jest dobrą rzeczą i powinna zostać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że mapa de_forge jest słaba. Już lepiej dodać zwykłe cbble

de_cbble było już na serwerze.

Chyba nie wiesz co mówisz, bo cbble jest o wiele gorszą mapą.

 

Freezetime faktycznie można zwiększyć do 3-5sekund.

 

Co do przenikania.. zostało już ustalone, że zostaje.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby w regulaminie był taki podpunkt, który mówiłby, że za podpowiadanie na VipChat grozi jakiś kick/ban na 5 min. Może nie dzieje się to zbyt często ale lepiej żeby był taki podpunkt, bo jak jakiś vip będzie podpowiadał to admin nie za bardzo będzie wiedział co ma zrobić, ponieważ w regulaminie nic o tym nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry, jednak czasem jak się samemu zostanie to dobrze jak kolega vip podpowie:))

PS. chyba wiem który vip cię dziś do tego skłonił:))(jakbyś aima nie miał to bym nic nie pisał:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym wprowadzenie wolnych slotów czy czegoś na tej zasadzie dla VIPów. Nawet jeżeli by to miało skutkować np. podniesieniem ceny bo pierdolca można dostać jak po południu człowiek chce wbić a przez 5 minut musi czekać. Może by to zwiększyło również sprzedaż i przychód serwera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym natomiast poznać wasze zdanie na temat wprowadzenia do cyklu 8 mapki, czy jest w ogóle na to szansa, myślę że troszkę by to urozmaiciło rozgrywkę na serwie, oczywiście dobrze by było gdyby się większość graczy wypowiedziała, chyba że natalja i kitol z góry odrzucą to koniec tematu, czekam na wasze opinie.

 

edit:

ta podstawowa 6(dd2/inferno/nuke/tuscan/mirage/train) to już była kiedyś mowa że jest niemożliwa do zmiany:) mi tam train się podoba:)

 

edit2:

może jedna z tych: eldorado, westwood_big, eastwood_city

Edytowane przez Pistolejro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić może głosowanie też na mapki bo z tego co wiem taki train np. mało komu podchodzi. 

 

Edit: Była mowa, że jest niemożliwa do zmiany i tak będzie już na amen ? ;) 

Edytowane przez Kenaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenaj to znaczy Shadow pisał że póki on jest to mapy dd2/inferno/nuke/tuscan/mirage/train zostają. Jednak nie wiem co zrobią Natalja i Kitol bo to od nich jako opiekunów wszystko zależy. Myślę że te wszystkie mapy powinny zostać bo ludzie je lubią i nie narzekają na nie. Co do 8 mapy to fakt urozmaiciła by trochę rozgrywkę dłużej by trwał cały cykl map. Ale jednak może zaproponowałbyś jakieś mapy ? Oraz co o tym sądzą nasi opiekuni ? Bo to od ich decyzji wszystko zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale nie widzę żadnego problemu w zrobieniu np. ankiety bo jak na serwerze gram 3 miechy tak stagnacja jest. Mapy takie jak cs_assault, cs_office czy italy są myślę jak najbardziej grywalne i urozmaiciłyby rozgrywkę nie tylko ze względu na to, że inną odmianę gry prezentują ale też patrząc na fakt, że co chwila wyskakuje info <CEL JEST PROSTY PLANTUJ PAKE, RATUJ HOSTY> a hostów nie ma na żadnej z obecnie grywanych map ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy był wałkowany temat tych map. Jak dla mnie nowi opiekunowie powinni coś zdziałać w tej sprawie. Grając ciągle te same mapy gra zaczyna nudzić, a serwera człowiek nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiązaniem było by dodanie nowej mapy do cyklu, tak żeby ich 8 było, niekoniecznie zmiana którejś mapy może coś dziać bo w zasadzie są bardzo dobre mapy a zmiana na coś nowego to nie zawsze coś lepszego, moim zdaniem najlepsze wyjście to 8 map jeżeli jest to możliwe, ja bym proponował coś z tych de_westwood_big,de_eldorado, de_aztec, eastwood_city chyba troche za mała na pełny server by była. Shadow nie chciał zmieniać cyklu i miał racje bo większych problemów z tymi mapami nikt nie ma, forge wystarczy ogarnąć i jest spoko, ale ciekawie może wyjść dodanie jeszcze jednej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J Mapy takie jak cs_assault, cs_office czy italy

 

Ktoś chyba pisał że nie ma szans na mape z hostami, w zasadzie też się z tym zgadzam, assault i office to mapy genialne na deathmatch ale na takim typie serva i tak hostów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności