Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy zrobić ankiete. Z de_forge jest taka sprawa że gracze jej nie znali. Z aztec już inna sytuacja i nie musza sie uczyć nowej mapy. Ankieta wyjaśni.

Edytowane przez Averox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie de_aztec to jest tragedia ,ciezko cos ugrac po stronie tt, de_forge zupelnie inna mapa bo duzo latwiej wbic na bs-a.Tez jestem za zmianna!Koala de_aztec to jest jedna  najciezszych map dla tt oprocz de_prodigy.

 

 

Edit. Duzo osob pisalo ,ze to bedzie porazka z ta mapa ,w tym ja bo zawsze wybieram tt, i dla tych co glosowali niech nie placza ,ze tt na respie siedzi!!

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha Wiedziałem że będzie płacz :D nawet o tym pisałem.

No ale dobra zgadzam się z tym że jest to ciężka mapa jeszcze jak CT kupi kilka AWP.

Wywalić i zostawić 7 map i KONIEC!!!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co usuwać? Aztec jest ciężką mapa ale nie mówmy że jest tragiczna. Ta mapa jest bardzo krótko na serwerze, większość ludzi unika tej mapy jak de_forge na początku, jednak zobaczycie przekonają się i do tej. Nie ma sensu dodawać mapy a po krótkim czasie usuwać z powodu paru narzekań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grr ludzie zaczynam się irytować waszymi postami. Okey, rozumiem każdy ma swoje zdanie na dany temat.. Ale przepraszam was bardzo gdzie byliście jak było głosowanie? Od początku była dyskusja, że dodanie azteca jest bez sensu BO TT NIE BĘDZIE MIAŁO SZANS. Ale nie, postanowiliście na nią głosować.. To teraz nie puaczcie grzecznie mówiąc po tygodniu/dwóch od dodania mapy że jest zła.

Mam nadziej, że po określonym czasie (to już opiekunowie nam powiedzą po jakim) powstanie odpowiednia ankieta o aztecu i tam będziecie mogli w końcu wyrazić swoją opinie na jej temat i zobaczymy czy większość graczy jest za zostawieniem jej czy też może za usunięciem. Na razie ja was błagam, jako człowiek, gracz czy admin czy nie wiadomo kto - zostawcie temat map w spokoju..

A i jeszcze jedno. Nagle zaczyna się ona nie podobać ale serwer jest przeważnie full? Za głupia jestem chyba, żeby to zrozumieć ;c

I'm sorry..

 

@edit

Żeby nie było.. Sama tej mapy nienawidzę.. No wręcz nie cierpię.. ale też nie oddałam na nią głosu. I pomimo mojego zdania chce dać tej mapie czas. Spróbujcie zrobić to samo :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem grać na De_Aztec po stronie TT to jest tragendia na most nie wejdziesz bo już stoją, do wody wejdziesz też stoją, przez bramę wchodzisz też stoją, ale skoro ludzie grają i gdy mapa się rozpoczyna i nie wychodzą ani nie płaczą to wydaje mi się, że usunięcie Azteca to nie jest dobry pomysł, ja osobiście lubię na niej grać i jestem za tym aby została :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że to będzie nie to hell co ma być. Mówiłem że tak będzie ? Najlepiej jakby byl westwood i wtedy nikt by nie marudził. Ja bym dodał nowe modele broni vip np. Ak-47 wulkan albo m4a1 cyrex co wy na to ? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mówiłem żeby nie dodawać mapy de_aztec bo będzie płacz ze strony TT to każdy chciał mimo że pisałem o mapie de_dust 2002 lub de_westwood to każdy chciał de_aztec i teraz bym ją zostawił dla tych którzy tak chcieli tą mapkę a teraz płaczą żeby ją zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem było głosowanie na następną mapę i gdzie wy wszyscy byliście? Aztec jest dobry tylko trzeba umieć na nim grać, a skoro wy nie potraficie to cóż, wasz problem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną aztec zostaje. Fakt, ludzie narzekają, lecz serwer wciąż "cieszy" się aktywnością. Za jakiś czas (2/3tyg.) zrobię ankietę czy owa mapę zostawiamy/zamieniamy/wyrzucamy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, była ankieta? Było głosować, ja głosowałam na aztec bo lubię tą mapę i nie jest ona jakaś tragiczna nawet dla tt. Faktem jest to, że trzeba tam grać drużynowo i sprawnie. Ale to są propozycje, więc każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Tylko polecam częściej wchodzić na forum i brać udział w ankietach dotyczących zmian map.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była ankieta i aztec z dosyć sporą przewagą wygrał, stwierdzenie "tt nie ma szans" jest bez sensu bo jak  się nie umie grać to nigdzie nie ma szans, i szans TT nie będzie nigdy miało bo panowie którzy płaczą najpierw kampią czekając na fragi a potem  płaczą że nie mają jak wyjść, wystarczy zraszować w parę osób i bs wbity, aztec niech zostanie bo jest spoko mapka tylko nie można być botem, z forgem też był duży płacz a teraz niemalże cisza każdy(prawie) mapke zna i chętnie na niej gra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy minimalne zgranie i nie latanie na debila czy wariata i aztec jest do ugrania jak każda inna :) 

I nawiasem przepraszam za ostatnią nieobecność mordeczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 smoke w brame w pierwszej rundzie i to samo w kilku następnych, wystarczy tylko pomyśleć nie o deaglu a o grze, nie raz była sytuacja gdzie tt wygrywają do 0 , 8-9 rund, potem już przenosi i się wyrównuje, aztec jest świetna mapa. po co robić kolejne ankiety , dwie były i starczy, dość dużo czasu było na głosowanie, większość zdecydowanie wolała aztec, no ale wiadomo każdemu się nie dogodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tworzymy co miesiąc konkurs dotyczący najlepszego administratora serwera?

2. Tworzymy temat dla każdego administratora w którym będziemy go oceniać (coś w stylu ODD2)? Możliwe, że będą tam znajdować się ewentualnie zażalenia czy skargi.. sam nie wiem, pomysł zaproponował Kitol i chciałbym to omówić czy jest sens w połączeniu z konkursem, który napisałem w pierwszym punkcie + z działem "skargi", które nie są zbyt oblegane przez graczy (z czego możemy się tylko cieszyć :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności