Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mam zamiaru mieć pretensji o sprawiedliwość, pogodzę się z każdym wynikiem, ale chciałabym żeby więcej ludzi było zadowolonych z serwera. Przecież wiem, że ktoś zawsze będzie narzekał ale może nie aż tyle osób. Potrzeba czegoś nowego tutaj i wiele osób tak uważa, na pewno może być lepiej niż jest teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płakać nie będę, obiecuję :D

a tak na serio, to można się nad tym wszystkim zastanowić, do marca jest jeszcze trochę czasu.

JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ, CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ ;)

Edytowane przez Fakel
Proszę używac następnym razem opcji "Edytuj" a nie pisac post pod postem.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też zależy od mapy jaka ewentualnie będzie dodana, bo jak będziemy grać jakiegoś dusta, czy coś stworzonego na wzorze którejś mapy z cyklu jest to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy była o tym mowa - jeśli tak to z góry przepraszam za spam, ale co myślicie o tym, żeby dodać na serwer asystę? 

Wydaje mi się, że to przydatne jest bo nie raz idzie się mega wkurzyć jak zabierzesz typowi 80 czy więcej hp a ktoś Ci go dobije xd 

Co o tym myślicie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie, żeby dodać dział: "Zmiany wprowadzone na serwerze". Opiekunowie wpisywali by tam każdą zmiane, która została wprowadzona na serwer jak i usunięta. Plus? Nie trzeba by bylo przeglądac "propozycje zmian", żeby wyszukac co było a czego nie. Zbędne?

Edytowane przez natalja
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł bo czasami zdarza się tak że trzeba coś poszukać a tego nie ma albo nie można znalesc jestem jak najbardziej za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zamkniety przypiety edytowany temat z datą i informacją o tym co się zmieniło bedzie świetnym rozwiązaniem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Shani, to lepszy pomysl.

 

Cieszę się, że się ze mną zgadasz. :) Przynajmniej ktoś by w końcu ład i porządek wprowadził. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy plugin aby leczyć innego gracza przyciskiem E to zło? :D Według mnie jest to fajne a nie ma niestety u nas serwera odpowiedniejszego na taki plugin niż FFA bo DD2 według mnie ma za dużo slotów.

 

 

http://amxx.pl/topic/3682-medyk/

 

 

Edit:

Oj gdybyśmy mieli 4Fun to tam bym pisał :D

Nie zaszkodzi napisać, może dostanę aprobatę i powstanie serwer z leczeniem ;3

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie stanowczo nie !

Czemu? Po co to? Nie nadaje sie to na FFA. Jak dla mnie to tylko zaśmiecanie serwera. Jak Cie obiją to w Twojej kwesti jest, zeby sobie z tym poradzic. Poza tym nie wyobrażam sobie później ciągłych krzyków przez mikro "wyleczcie mnie" (to jest napisane w grzecznej formi, bo zapewne inaczej by to brzmiało)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności