Skocz do zawartości

Propozycje Paintball


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie resetował bym ranku jak narazie ponieważ trwa konkurs do 15.02 po konkursie można to zrobić :). Oczko które podał -_- jest całkiem dobre. a co do plugina z nożami to tylko 3 nóż jest przydatny do raszowania i to tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie resetował bym ranku jak narazie ponieważ trwa konkurs do 15.02 po konkursie można to zrobić :). Oczko które podał -_- jest całkiem dobre. a co do plugina z nożami to tylko 3 nóż jest przydatny do raszowania i to tylko tyle.

Konkurs chyba organizował Haze więc wątpie, że będzie kontynuowany. Ja używam noża 4 żeby wejść na skrzynki. Można by było zrobić opcję dla vipa z tymi 2 nożami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/knife fakt dać dla vipów albo wywalić bo to spore ułatwienie gry, choćby ten na speeda. Ewentualnie zostawić go tylko zmniejszyć na nim prędkość trochę.

Przenoszenie paki darowałbym sobie, ściemnianie mapy też tym bardziej że i tak jest na niektórych ciemno w kątach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od nowego Opiekuna bądź -_- co zrobią z tym pluginem. Proponowałbym wgrać kilka nowych rs'ów ewentualnie zamienił, moga być te, które zrobił Blancik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/knife fakt dać dla vipów albo wywalić bo to spore ułatwienie gry, choćby ten na speeda. Ewentualnie zostawić go tylko zmniejszyć na nim prędkość trochę.

Przenoszenie paki darowałbym sobie, ściemnianie mapy też tym bardziej że i tak jest na niektórych ciemno w kątach ;)

Zależy jak to jest znowu ustawione, ja dałem na 155 szybkości jako 1 chyba to jest nóż. 

650/800 graw.

 

Jeżeli mowa o czymś dla VIP'ów to można dodać dgl z specjalnymi zdolnosciami. 

http://amxx.pl/topic/83235-gold-deagle-vip/

Ale to już do ustalenia -wam. 

 

Jeżeli 4fun to ma być też śmiesznie ;) 

http://amxx.pl/topic/69075-cytaty-po-smierci/

 

No i zadania jakieś można by było dodać. 

http://amxx.pl/topic/46963-challenge-wyzwania-i-nagrody/

Wygląda ciekawie , można zrobić zadania albo tam u dołu postu gotowe. 

 

http://amxx.pl/topic/2024-m-girl-model-dziewczyny-dla-chetnych-dziewczyn/

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak to jest znowu ustawione, ja dałem na 155 szybkości jako 1 chyba to jest nóż.

650/800 graw.

 

Jeżeli mowa o czymś dla VIP'ów to można dodać dgl z specjalnymi zdolnosciami.

http://amxx.pl/topic/83235-gold-deagle-vip/

Ale to już do ustalenia -wam.

 

Jeżeli 4fun to ma być też śmiesznie ;)

http://amxx.pl/topic/69075-cytaty-po-smierci/

 

No i zadania jakieś można by było dodać.

http://amxx.pl/topic/46963-challenge-wyzwania-i-nagrody/

Wygląda ciekawie , można zrobić zadania albo tam u dołu postu gotowe.

 

http://amxx.pl/topic/2024-m-girl-model-dziewczyny-dla-chetnych-dziewczyn/

Ten dgl. to tak trochę słaby pomysł, bo wtedy rozgrywka byłaby bardzo mało wyrównana, gracz VIP z dgl. miałby takie same szanse jak normalny gracz Kalachem, M4 itd.

Ale możnaby dodać podwójny skok dla VIP'a.

 

Gdybyśmy dodali te teksty, to wtedy trzeba by było usunąć te "no ku*wa, ale dupszot", "headshot" itd.

 

Ja osobiście bardzo lubię zadania, ale, czy na 4FUN to by się nadało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można tego Gold Deagla dać zamiast knife modu tylko bez niewidzialności bo to już pod bf2 podlatuje. :P
Co do tych cytatów to jest neutralny. :)
Zadania na 4fun ? Hymm całkiem spoko pomysł. :)
Ale ten model dziewczyny to jestem na NIE :) Jak dla mnie te modele są zbędne :)
Można dodać też więcej małych map bo jest chyba tylko 4 czy 5 w czym 2 to awp_india/2.

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł z Gold dgl odpada. W pierwszej rundzie vipy bd kupować dgl i co? Jak będzie miał zwiększony dmg czy szybkość biegu na nim to zwykli gracze nie mają szans.. lepiej zostać przy kosie.

Co do cytatów jestem neutralny.

Zadania się fajne i lubię je wykonywać. Popieram pomysł. 

Modele dla kobiet? nieee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na pewno bo nie mam jak sprawdzić ale wydaję mi się, że nie działa vip od 21 do 6 tylko działa od 21 do kolejnej mapy jaka będzie później znika. Nie wiem czy na pewno tak jest ale tak mi się wydaje bo na następnych mapach nie widać * przy nickach gdy chcę kogoś zbanować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniście zmienić w ruletce, że nie można jej używać na awp mapach oraz w 1 rundzie, bo to bez sensu. Wylosują rambo i jadą każdego na 1 rundzie, moim zdaniem bezsens. 

Edytowane przez Hipohontryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniście zmienić w ruletce, że nie można jej używać na awp mapach oraz w 1 rundzie, bo to bez sensu. Wylosują rambo i jadą każdego na 1 rundzie, moim zdaniem bezsens. 

Ale to 4fun więc ruletka jak najbardziej powinna być poza tym w tej chwili ona nie działa. 

Lepiej jest wyłączyć vipa na awp_india ponieważ wszyscy grają z awp a ja se mogę biegać za m4 czy ak a później jest płacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to 4fun więc ruletka jak najbardziej powinna być poza tym w tej chwili ona nie działa. 

Lepiej jest wyłączyć vipa na awp_india ponieważ wszyscy grają z awp a ja se mogę biegać za m4 czy ak a później jest płacz. 

 

Tak, lecz jak była ta ruletka i użyłem jej na 1 rundzie to dostałem bana za to iż miałem uzi w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie j4fki o admina zostało rozpatrzone pozytywnie a mimo to nie ma dodanego admina.

dodanie flag na zmianę mapy i drużyny dla adma.

Edytowane przez вℓαи¢ιк
To propozycja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym to troche poprawił, bo ten serwer to syf jeżeli chodzi o pluginy.

Typowego 4funa widzę tak:

  1. przyklejanie paki i bieganie z paką
  2. smugi za granatami
  3. Informacja o najlepszym graczu rundy
  4. Wyrzucanie granatów po śmierci
  5. Blokada flashe na dany team (czyli jeżeli ktoś próbuje oślepić swoich kolegów  z drużyny to nie będzie mógł tego zrobić)
  6. Spadochron
  7. Info z DMG
  8. Przenoszenie paki
  9. Wywalanie AFK
  10. Wyrównywanie druzyn
  11. Wywalanie za ping
  12. dźwięki typu headshot, itd
  13. Stawianie na kolegów z drużyny
  14. Porządna ruletka
  15. Rozgrzewka
  16. Broń na plecach
  17. Przenikanie przez swoich
  18. Info po śmierci
  19. Rangi
  20. Resetowanie ranku
  21. Ściemnianie mapy gdy jest noc
  22. Czas paki

itd.

Ściemnianie map już napisałem, ale nie wiem czy aby na pewno działa w praktyce.

Ruletka - myślę nad nią jeszcze.

Zostaje do zrobienia nowy VIP

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zablokować slapowanie dla adminów (przynajmniej dla jednego) wkurza to, że jak się zostaje 1 na 4-5 osoby to się lata po całej mapie.
Zablokuj jeszcze vipa na 2 rundy po rozpoczęciu mapy i jeśli można to na awp_india itp mapach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie dodałem serwer na mojego boost'a, powinien troch ruszyć, dodam jeszcze na tydzień jakąś inną reklamę i powinien ruszyć.
Dzisiaj poprawię resztę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zablokować slapowanie dla adminów (przynajmniej dla jednego) wkurza to, że jak się zostaje 1 na 4-5 osoby to się lata po całej mapie.

Zablokuj jeszcze vipa na 2 rundy po rozpoczęciu mapy i jeśli można to na awp_india itp mapach

A o kogo chodzi ? Bo ja zawyczaj lekko slapuje jak widzę, że kampi ktoś a mocne slapy daje już po zakończeniu rundy ale tylko czasam i nie wszystkim tylko wybrańcom xd.

 

Co do tego vipa na awp_indiach to już wcześniej o tym pisałem.

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy VIP, tylko ogarnę inną rzecz najpierw.

Mógłbyś jakoś napisać co będzie miał ten VIP ? I czy będzie specjalny model dla niego ? Jakieś podmienione modele broni? W końcu to 4FUN myślę, że jak będzie ruletka to modele też można dodać.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu broni to niech zostaną tradycyjne modele lub jeśli już to z możliwością włączenia i wyłączenia. Co do rozgrzewki często nie wybiera żadnej broni ani noża biegnie się porostu z celownikiem :D.  Myślałem też żeby na rozgrzewce wszyscy mieli HE wtedy jest bombowa zabawa (dosłownie).

 

@Edit

A i zapomniałem.. Czy jest opcja aby zbanować nicki takie jak np Gracz || CSC ? pełno takich przychodzi a gdy sie ich kickuje  z prośba o zmienienie nicku to dalej nic nie wiedza i go nie zmienia.

Edytowane przez Nalesniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności