Skocz do zawartości

Propozycje Paintball


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

I tak zostanie? Już nie będzie 4FuN???

I jak dla mnie to mała liczba graczy jest powodem "cziterów" jak zaczynałem grać na serwie 4FuN graczy było dużo bo zawsze był admin i miał wszystko pod kontrolą teraz jest mało graczy bo nie ma adminów i sa "cziterzy"

Edytowane przez Wroobeleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie już nie będzie 4Funa. Niedługo zmienimy Banner. Już jest wgrany PB.

 

Gdy dostane dostęp wgram mapy pod PB.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie o co chodzi z tymi klasami i jak to jest z tymi płatnymi? Jak się ma VIP'a to one też działają czy trzeba je osobno wykupywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie o co chodzi z tymi klasami i jak to jest z tymi płatnymi? Jak się ma VIP'a to one też działają czy trzeba je osobno wykupywać?

Nie, vip to inne udogidnienia np. (Exp, bronie za free, inna kasa za HS itp.) A klasy osobno kupujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dopiero pcozątek i w ogóle, ale napisze o swoich spostrzeżeniach juz teraz, żeby potem ułatwić działanie. Otóż proponowałbym jak najszybciej dodać po prostu regulamin PaintBalla żeby zarówno gracze jak i admini mogli się z nim zapoznać. A Jeżeli chodzi o sprawy bardziej techniczne to proponowałbym dodać równoważenie sił i plugin, który był na 4fun'ie mianowicie tą "przezroczystość" swoich, aby się nie blokować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz tej przezroczystości proponuję wgrać klany (takie jak na codmod 350 najlepiej), ruletkę lub coś jeszcze innego żeby za te kulki można byłoby kupić coś dobrego :) Bo w tej chwili mam ponad 400 kulek i nie wiem co za to kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ja zobaczyłem kolejny problem, chodzi o vote na koniec mapy wyskakuje jedynie "Przedłużamy mapę o 15 minut" lub "żadna". A oprócz tego można dodać pokazany czas do wybuchu paki bo tego tez nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiem, że to dopiero pcozątek i w ogóle, ale napisze o swoich spostrzeżeniach juz teraz, żeby potem ułatwić działanie. Otóż proponowałbym jak najszybciej dodać po prostu regulamin PaintBalla żeby zarówno gracze jak i admini mogli się z nim zapoznać. A Jeżeli chodzi o sprawy bardziej techniczne to proponowałbym dodać równoważenie sił i plugin, który był na 4fun'ie mianowicie tą "przezroczystość" swoich, aby się nie blokować.

Gotowe

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ja zobaczyłem kolejny problem, chodzi o vote na koniec mapy wyskakuje jedynie "Przedłużamy mapę o 15 minut" lub "żadna". A oprócz tego można dodać pokazany czas do wybuchu paki bo tego tez nie ma.

Co do czasu paki powinny być wgrane typowe mapy pod PB a tam nie ma paki czy hostow ;) Edytowane przez maly.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam kolejny problem, jak mama już sie skończy to potem jest cos takiego jedynie:
http://wrzuc.se/i/54f30fd9b5b63i nie można wejść do drużyny czy zrobić cokolwiek. Dawałem vote komenda to po zaakceptowaniu można pograć, ale gdy się skonczy to znów to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam kolejny problem, jak mama już sie skończy to potem jest cos takiego jedynie:

http://wrzuc.se/i/54f30fd9b5b63i nie można wejść do drużyny czy zrobić cokolwiek. Dawałem vote komenda to po zaakceptowaniu można pograć, ale gdy się skonczy to znów to samo.

Nie łatwiej powiedzieć że crash'e map są ? 

 

Jeżeli to wina danych map polecam powgrywać na nowo, może plików map za mało albo złe są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy już działają. Lecz zauważyłem jeszcze jeden problem gram klasą Astronauta i w opisie klas pisze ze ma on HE jednak gdy klikam 4 to HE jest i zaraz znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy już działają. Lecz zauważyłem jeszcze jeden problem gram klasą Astronauta i w opisie klas pisze ze ma on HE jednak gdy klikam 4 to HE jest i zaraz znika.

Mi działa he na tej klasie.

 

// Mapcykl poprawiony //

W następnym tygodniu będą wgrane mapy specjalnie pod PaintBalla. Więc będzie zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie coś jeszcze dodawane? Jakieś klany, rynek, ruletka czy coś w tym stylu? 

Pomyślimy. Myślę że jak wszystko się ogarnie to będziemy myśleć dalej :)

Ruletka na pb jest słaba.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cl_lw "1" jak ktoś nie może strzelać :D 

Jak jest ad_manager to polecam dodać do infa, ja na każdym pb nie mogłem strzelać. Jeżeli znajdzie się taka osoba co też ma problem, to by znalazła rozwiązanie. To polecam dodać do informacji - advertisements.ini 

 

Nie znam się na PB ale chyba tam chodzi o strzelanie z kulek ;d a nie lataniem z kosą ? 

Assasin, kolejne s.premium, nie pamiętam nazwy ale po co niewidka ? 

Klasy, pierwszy raz o takim PB słyszę, i jeżeli są to niech te klasy będą odpowiednie. A nie tylko żeby zarobić , a reszta serwera nie ma szans. 

 

Kolejne, wywalić plugin blokujący granie map co (jest ustawione, 5map) można na 3 , albo całkiem to wywalić. 

A teraz mapy, pb to nie tp także cele nie obowiązkowe a lepiej by było jak by tych celi nie mogło się wykonywać. Znaczy, dodanie mapek niestandardowych fy_.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zgodzę się jeżeli chodzi o mapy jednak z celami, bo aktualnie są takie grane i jako admin nie wiem czy mam owych celów wymagać, skoro niektórzy położą to pakę a inni nie, a żywych pozostanie garstka i będą kampić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności