Skocz do zawartości

Propozycje Paintball


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Naleśnik oczywiście, że jak by były modele to byłaby opcja wyłączenia ich. A co do rozgrzewki z samymi HE to jestem na TAK dodatkowo możnaby było dodać jakąś fajną muzyczkę na rozgrzewkę. Bany nick ? Pomysł dobry tylko czy to nie utraci na tym serwer tracąc graczy?

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edit

A i zapomniałem.. Czy jest opcja aby zbanować nicki takie jak np Gracz || CSC ? pełno takich przychodzi a gdy sie ich kickuje  z prośba o zmienienie nicku to dalej nic nie wiedza i go nie zmienia.

To jest domyślny nick naszego cs'a. Nie można go permanentnie zbanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozgrzewka wydaje mi się za długa i... niewyrównana xd typki latają z auto-szmatami, m4 a ty z kosą xd

Dajmy 30/40 sekund rozgrzewki na HE. Podczas całej rozgrzewki można dodać muzykę, najlepiej klubową. Jeśli propozycja się przyjmie to mogę podesłać jakieś energiczne nutki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda - Aha nie wiedziałem dzięki za info :D

Blancik - Rozgrzewka może do minuty czyli 60s bo jak jest większa mapa to rzucisz 2 he i po zabawie na rozgrzewce :D a co do nuty to tylko niemieckie techno mi se kojarzy z taka energiczna xD

Edytowane przez Nalesniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik oczywiście, że jak by były modele to byłaby opcja wyłączenia ich. A co do rozgrzewki z samymi HE to jestem na TAK dodatkowo możnaby było dodać jakąś fajną muzyczkę na rozgrzewkę. Bany nick ? Pomysł dobry tylko czy to nie utraci na tym serwer tracąc graczy?

Myślę ze Nalesnik ma na myśli graczy który wchodzą, lub mają w nicku Player :P

Edytowane przez j4fk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to są to gracze z domyślnym nickiem w cs. 
Player, Gracz, Gracz || CSC, Player || <COŚ TAM>, itd, itd

To są domyślne nicki ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wam teraz Blancior da propozycję xD
W końcu to for fan więc proponuję dodanie tej nutki "za chwilę bd eksplozja" przed wybuchem paki ;)

 

mały też nie lubię disco-polo ale ta nutka pasuje idealnie pod wybuch xd

Edytowane przez вℓαи¢ιк
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wam teraz Blancior da propozycję xD

W końcu to for fan więc proponuję dodanie tej nutki "za chwilę bd eksplozja" przed wybuchem paki ;)

Nie ! Tylko nie to :/ Może być coś przed wybuchem paki ale NIE to :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozgrzewki To można kupić broń normalnie typu usp lub dgl zależy ile pieniędzy starczy. Trzeba to usunąć i fajnie by było aby był dźwięk jak kogoś oslepimy fb ten taki jęk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozgrzewki To można kupić broń normalnie typu usp lub dgl zależy ile pieniędzy starczy. Trzeba to usunąć i fajnie by było aby był dźwięk jak kogoś oslepimy fb ten taki jęk.

Ten "jęk" pomaga w grze ;) jestem za dodaniem tego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do rozgrzewki To można kupić broń normalnie typu usp lub dgl zależy ile pieniędzy starczy. Trzeba to usunąć i fajnie by było aby był dźwięk jak kogoś oslepimy fb ten taki jęk.

Rozgrzewkę sprawdzę na dniach. Dźwięk dodany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zmienic nutki po zakończeniu rundy ?

Troche mi się juz "przejadły" :P

Jest inny temat do tego :. Ruletka działa :). Przydala by sie mozliwosc vote na zmiane mapy :) oraz przy vote na "mala mapa" jak sie wpisze raz to zalicza wpis a jak drugi raz to anuluje. Problemem jest to ze ludzie wpisuja "mala mapa" kilka razy i nie wiedza czy ktos wpisał i ma zaliczone czy nie . Mozna by to było zmienic zeby było jak RTV raz i nie ma odwrotu. Ułątwiło by to grę.  Vip działa na malych mapach typu awp_india, a nie powinien , no chyba ze sie nie da go wyłączyć akurat na 2-3 mapy.

 

W ruletce jest opcja ze przechodzi sie przez sciany. przydało by sie cos ze takiego ze jak ktos utknie w scianie to zginie -> nie wiem czy jest cos takiego, ale piszę bo moze nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zmienic nutki po zakończeniu rundy ?

Trochei się juz "przejadły" :P

Tu masz temat do tego: http://forum.cs-classic.pl/topic/29338-roundsoundy-propozycje/#entry179692 wytnij, przytnij, spakuj, wrzuć i coś się może wybierze.

 

Co do Vipa na mapie awp już pisałem wcześniej.

O pozostałych propozyjcach też pisałem.

 

Jak będę w domu to poszukam jakiś nowych tracków na RS. Jeżeli ktoś chce pomóc to podsyłajcie linki mi na PW od razu z minutą od której do której ma ten RS być tylko pamiętajcie żeby nie był dłuższy niż 15 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruletka powinna działać raz na 2 rundy tak jak to było wcześniej tzn. że jak wylosujesz ruletkę to runde odczekać musisz i dopiero znowu możesz losować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł żeby zwiększyć troche czas rundy, teraz chyba trwa 2 minuty i długość mapy dość szybko przelatują a niekiedy fajnie się gra na inferno czy duscie2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ruletka powinna działać raz na 2 rundy tak jak to było wcześniej tzn. że jak wylosujesz ruletkę to runde odczekać musisz i dopiero znowu możesz losować.

Dobra, zostanie to poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności