Skocz do zawartości

Propozycje Paintball


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co się orientuję to wszystkie mapki typu cs_ lub de_ powinny być wyrzucone a zostać powinny mapki typowo pod paintballa czyli pb_ co do klas to jest fajnie tak jak jest teraz nawet jeśli ktoś jest niewidzialny to da się go zabić do tego jest perk eye eagle czy jakoś tak. Mi się podoba jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal problem z vote, pojawiaja się w propozycji tylko te mapy, które gracze nominują. Moze to być tylko jedna mapa, dwie, no 5 to jest maks. Jeżeli nie są nominowane żadne to na koniec znów jest tylko przedłużenie lub "żadna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal problem z vote, pojawiaja się w propozycji tylko te mapy, które gracze nominują. Moze to być tylko jedna mapa, dwie, no 5 to jest maks. Jeżeli nie są nominowane żadne to na koniec znów jest tylko przedłużenie lub "żadna"

Dokładnie.

A tak z innej beczki to ta przezroczystość postaci nie jest do końca taka dobra, gdy jestem blisko kogoś z drużyny i zacznę strzelać strzały się zatrzymują w powietrzu a gracz ten nie może się poruszać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal problem z vote, pojawiaja się w propozycji tylko te mapy, które gracze nominują. Moze to być tylko jedna mapa, dwie, no 5 to jest maks. Jeżeli nie są nominowane żadne to na koniec znów jest tylko przedłużenie lub "żadna"

To jest wina tego że mapy które były  grane 5(map) w tył nie mogą być dodane do głosowania-vote . I to jest ten problem, omega napisał w górze że jutro postara się wgrać nowe mapy, i się chyba skończy problem z brakiem map, zostanie tylko jeszcze wywalić ten plugin co blokuje powtarzanie się map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapy zostaną wgrane dziś. Działa nominacja teraz?

 

// Jeśli macie ciekawe rs'y podaje to wgram //

// Mapy pod PB będą wgrane wieczorem //

// Na Forum zrobię ogólną informacje o serwerze //

 

Ps. Jakie chcielibyście zobaczyć mapy? Propozycje 

 

 

Nazwa mapy:

Link do pobrania:

 

 

 

 

administrator serwera Buu

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa mapy:


fy_snow_dew


Link do pobrania:


Kick


 


Nazwa mapy:


de_paintball


Link do pobrania:


Klick.


 


 


Nazwa mapy:


pb_csp_paintball


Link do pobrania:


Klick.


 

 

 


Nazwa mapy:


fy_paintballarena


Link do pobrania:


Klick.



Edytowane przez Omega *
Dodane 3 Mapy - OMEGA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem czy można to naprawić, ale generalnie chodzi mi o blokowanie się w kulkach tzn najczęściej jak ktoś ma kamuflaż czy tam klasę to niektórzy z jego teamu walą w niego bez opamiętania co skutkuje czasami zablokowaniem w kulkach tzn kulka lewituje w powietrzu a gracz się niej buguje, można jakoś to zniwelować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyć ten plugin że można przez siebie przechodzić, gdy zostało to wgrane to od tamtego czasu tak się dzieje, wcześniej tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował usunięcie tych klas i zrobić klasycznego paintballa. Wiem, że wyskakuje z taką wielką propozycją ale wiem ile ludzi gra w PB, popularne i przyjemnie. Osobiście mi obecnie się fajnie gra, ale zaraz zaczną się wysokie lvl, bieganie Bóg wie z jaką prędkościa, ludzie nie do zastrzelenia, a po za tym, PB cechuje się jedną kulka i padasz. Troszkę szkoda, że nie jest to klasyczny/standardowy PB. Jeżeli nie będziecie przychylni na tą propozycję, to jakoś przeżyję z klasami. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował usunięcie tych klas i zrobić klasycznego paintballa. Wiem, że wyskakuje z taką wielką propozycją ale wiem ile ludzi gra w PB, popularne i przyjemnie. Osobiście mi obecnie się fajnie gra, ale zaraz zaczną się wysokie lvl, bieganie Bóg wie z jaką prędkościa, ludzie nie do zastrzelenia, a po za tym, PB cechuje się jedną kulka i padasz. Troszkę szkoda, że nie jest to klasyczny/standardowy PB. Jeżeli nie będziecie przychylni na tą propozycję, to jakoś przeżyję z klasami. :)

Tez byłbym za standardowym pb. Bo mysle, ze jakby Ci pierwsi gracze wbili wyskoki poziom, to nowi gracze by sie zniechecali . Edytowane przez klamcior
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest trochę racji w tym bo jeżeli ktoś z większym lvl wyleci 1 na 1 z takim po prostu graczem, który nie dawno zaczął grać to raczej wiadomo jak to się skończy. Ale to właśnie o tą prędkość i tą mega wielką grawitację chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat sie nazywa "Propozycje Paintball" to chyba tutaj :)

Moje Propozycje:

Dodanie trochę Perków takich jak:

-Peleryna Niewidka - (EagleEye jest ale pelerynki nie ma :/) Opis: gracz jest mało widoczny

-Bezlik Ammo - (Fajnie by było żeby takie coś sie pojawiło. Przypuszczam że większość graczy będzie to popierać) Opis: Gracz ma nieskończoną amunicje

-Apteczka - (Przydatna podstawa serwerów PB ) Opis: Gracz dostaje 2 apteczki na runde

-Modul Odrzutowy - (Dla mnie by byl idealny :) ) Opis: Daleki skok

-Nóż Komandosa (Ideał dla zaawansowanych graczy) Opis: Natychmiastowe zabicie z noża

Zmienienie działania istniejących Perków:

Morfina - Losowa np. 1/4 na odrodzenie 1/3 lub 1/2

 

2 Propozycja

Dodajcie do waszego sklepu kupno naszych klas premium 

 

3 Propozycja

Powitanie admina jak wchodzi na serwer (tak jak vip)

 

I oczywiście dodanie map :)

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie

BĘDZIE WIĘCEJ PROPOZYCJI !

Pozdrawiam tomala1997/Tomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat sie nazywa "Propozycje Paintball" to chyba tutaj :)

Moje Propozycje:

Dodanie trochę Perków takich jak:

-Peleryna Niewidka - (EagleEye jest ale pelerynki nie ma :/) Opis: gracz jest mało widoczny

-Bezlik Ammo - (Fajnie by było żeby takie coś sie pojawiło. Przypuszczam że większość graczy będzie to popierać) Opis: Gracz ma nieskończoną amunicje

-Apteczka - (Przydatna podstawa serwerów PB ) Opis: Gracz dostaje 2 apteczki na runde

-Modul Odrzutowy - (Dla mnie by byl idealny :) ) Opis: Daleki skok

-Nóż Komandosa (Ideał dla zaawansowanych graczy) Opis: Natychmiastowe zabicie z noża

Zmienienie działania istniejących Perków:

Morfina - Losowa np. 1/4 na odrodzenie 1/3 lub 1/2

 

2 Propozycja

Dodajcie do waszego sklepu kupno naszych klas premium 

 

3 Propozycja

Powitanie admina jak wchodzi na serwer (tak jak vip)

 

I oczywiście dodanie map :)

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie

BĘDZIE WIĘCEJ PROPOZYCJI !

Pozdrawiam tomala1997/Tomas

Bezlik ammo dodałem

Pelerynka nie będzie dodana ponieważ nie będziemy z PB robić cod'a. ( Klasa szpieg mało widoczna )

Apteczka również odpada bo jest klasa Medyk i to wystarczy.

Moduł - odpada

Nóz komandosa nie będzie dodany '' to jest pb nie cod'mod ''

 

 

Nie rozumiem 2 propozycji.

 

3. Powitania. Po co to? Tylko i wyłącznie obciąża serwer

 

Mapy dziś postaram się wgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności