Skocz do zawartości

Propozycje Paintball


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

To biorę się za VIP'a

 

Teraz za ruletkę.

Edytowane przez -_-
Proszę teraz sprawdzić VIP'a. Czas ruletki też został poprawiony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to chyba nie jest wina serwera, może za małą rozdzielczość masz?

Czasami widać avki ale rzadko, no chyba że mam kogoś w znajomych.

Nie wszystko jest ok na FFA nie mam z tym problemu i widzę wszystkie avki. :)

Edytowane przez -_-
Tylko że to nie jest chyba wina serwera, nigdy czegoś takiego nie słyszałem, nigdy by było to winą serwera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Macie jeszcze jakieś propozycje? Może o czymś zapomniałem, proszę podlinkować komentarz lub wpisać go jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO nie wiem . Możliwość robienia vote na mapę, albo dołączenie do drużyny - problem tkwi w tym kiedy ja idę na spec kogoś oglądać to czasami nie mogę wrócić do gry bo drużyny są równe " siłowo".. nie nie wiem jak to nazwać... i nie mogę się nigdzie dostać. Albo można zrobić VIPA za 3,66 na tydzień takie jakieś promo na pewno jakieś gimby by  zakupiły :D. Ogólnie to wszystko gra i śmiga. Też myślałem żeby ruletka kosztowała jakieś 14 000$ bo czekać az ponad 300 sek to trochę długo. Albo też do vipa dodać cichy bieg na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Admini mają dostęp do vote, a VIP jest do kupienia w sklepiku nawet na 3 dni z tego co pamiętam, a co do wchodzenia na spect, to spróbuj reconnect zrobić

Co do ruletki, odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini mają dostęp do vote, a VIP jest do kupienia w sklepiku nawet na 3 dni z tego co pamiętam, a co do wchodzenia na spect, to spróbuj reconnect zrobić

Co do ruletki, odpada.

U mnie nie działa, a raczej nie mogę uruchomic vote map

 

@edit

 

Mam jeszcze propozycje, może tak dać wiecej $$ za zabicie nożem ?

Edytowane przez j4fk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote chyba można robić przez console typu: vote "zmiana""tak""nie". A co do votowania map to dalej jest wyłączone tak samo jak wyłączone jest to, że @ mogą przerzucać do drużyn/specta.

Ruletka za 14k $ ? Nie to odpada ponieważ bez Vipa gracze nie uzbierają takiej ilości $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycję. Otóż np można by wprowadzić coś zeby zachęcić graczy bo dziś tj- piatek godzina 16-17 a na serwerze 6 osób.Otóż myslałem o jakiś konkursach np dla gracza, którzy od poniedziałku do piątku spędzi na serwerze najwięcej czasu konto VIP na weekend, druga osoba na 1 dzień a np kilka godzin, zresztą nagrody byłby by już do ustalenia. Co myślicie o tego typu nagradzaniu graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić problem otóż podczas rozgrzewki została wyłączona możłiwość kupowania broni, ale po kliknięciu B i wybraniu automatycznego zakupu nadal można je kupić, czy tą funkcję także można zablokować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chciałbym ogłosić, że mod ten zostanie zmieniony. Powód? Nawet z reklamą liczba graczy jest taka sama, więc nie ma sensu trzymać czegoś co stoi aż tak słabo.

Z góry przepraszam za problem, o modzie zostaniecie niedługo poinformowani ^ ^

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nawet jestem za tym co napisałeś... Bf2 mozna połączyć z 4funem  to wtedy według mnie ma jakis wiekszy sens i zabawe.  A co do zmiany to juz chciałem pisac ze ten serw za długo nie bedzie sie trzymał bo straszne pustki sie porobiły. Mówisz ze zmnisz mod... Na cs-classic nie ma tylko DM GG i Surfa i KZ i JB takze ciagle do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn na pewno coś drygnęło bo na pewno liczba graczy się w miarę ustabilizowała, od weekendu, który był straszny jest lepiej. Lecz działa to w dwie strony bo w top15 połowa graczy na na czitach, sam dzisiaj z 10 permów sprzedałem :/ A czy zmiana modu to decyzja już nie odwołana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tzn na pewno coś drygnęło bo na pewno liczba graczy się w miarę ustabilizowała, od weekendu, który był straszny jest lepiej. Lecz działa to w dwie strony bo w top15 połowa graczy na na czitach, sam dzisiaj z 10 permów sprzedałem :/ A czy zmiana modu to decyzja już nie odwołana?

a widzisz sens pchania kolejnej kasy w reklamę, która praktycznie nic nie daje? Serwer sam na siebie nie zarobił, a reklama się kończy, po reklamie gracze znowu znikną, dla mnie jest to bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mało gram na serwerze więcej czasu poświęcam na Codzie ale moim zdaniem najlepszym modem jaki miałby zastąpić 4fun byłby GG lub DM only HS (np). Na GG jest super zajawka jak non stop ludzie do siebie strzelają bardzo lubiałem grać na innej sieci serwerów na tym właśnie modzie tylko ciężko było się dostać ponieważ dużo ludzi grało co świadczy o tym, że graczom podoba się ten mod. Nie wypał z 4fun.. więc trzeba próbować z jakimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz sens pchania kolejnej kasy w reklamę, która praktycznie nic nie daje? Serwer sam na siebie nie zarobił, a reklama się kończy, po reklamie gracze znowu znikną, dla mnie jest to bezsensu.

Jeżeli zmiana modu przyczyni się do lepszej gry i korzyści dla wszystkich to jak najbardziej. Ale sadzę, że przydała by się jakaś oficjalna informacja na forum jak i na serwerze, żeby stali gracze, których nie brakuje mieli świadomość zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności