Skocz do zawartości

[Propozycje] Najbliższy RESET


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

problem z vipem występuje gdy dany gracz pisze na zwykłym say i tylko przy "żywych" jednostkach

 

say team i say po śmierci widać ale dalej jest poprzedzone przez [vip]

 

http://zapodaj.net/493b05fdb2660.jpg.html

 

co do meduzy to tak jak pisałem pierwszy strzał z szybkiego szota centralnie na maskę nie zabrał dla posiadacza meduzy nic

 

ps. niech po autokicku za 150 sekund nie wywala znowu za reconnect w czasie 60 sekund :/

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YnoKlys  2 impy na mapkę? Śmieszne... Kończę temat impa, ma zostać znerfiony więc nie widzę sensu dalszej dyskusji...

@Saphireee <3 Dźwięk moim zdaniem zaczął by denerwować po jakimś czasie, lepiej może poszukać jakiegoś sounda z, któregoś z popularniejszych rpg'ów? ;> Pasowało by bardziej w klimat diablo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku wbijamy szybko poziomy, a z dalszą rozgrywką jest coraz rzadszy ten awans, więc się nie znudzi. 

Przykładowe dźwięki na awans:

Edytowane przez Remo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym administratorem, ani niczyim murzynem. Zamiast grać w metina sam byś coś poszperał i wziął się za serwer... Ja tylko się wypowiadam w dziale propozycje i je podaje. 

 

@Remo Ale dźwięk z pokemonów do diablo??? Można i przeżyć ale wg. mnie zacznie denerwować jak to up napisałem. Ten twój 1 jest ok...

Edytowane przez Masakracja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym administratorem, ani niczyim murzynem. Zamiast grać w metina sam byś coś poszperał i wziął się za serwer... Ja tylko się wypowiadam w dziale propozycje i je podaje. 

 

@Remo Ale dźwięk z pokemonów do diablo??? Można i przeżyć ale wg. mnie zacznie denerwować jak to up napisałem. Ten twój 1 jest ok...

Nie rozmawiasz ze swoim kolegą, a to w co gram to nie powinno Cię młody człowieku interesowac, a i akurat Ty jesteś ostatnią osobą, która powinna mi mówic, co mam robic. Jeśli podajesz propozycje, to może daj propozycję wraz ze dźwiękiem? Ja nie mam czasu szukac głupiego dźwięku. Jeśli chcecie by zmienic to go dajcie.

 

Czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz czasu na nic, to graj dalej w metina, ale oddaj opiekuna jakieś kompetentnej osobie, która zajmie się serwerem i w końcu postawi go na nogi. Rozkazujesz każdemu żeby zrobił to tamto, a Twój wkład w serwer wygląda następująco: "Przekazać informacje do -_- co ma zrobić, potem chwile pomóc mu przetestować". Tak jak wspomniałem oddaj komuś funkcję opiekuna, bo skoro nie wyrabiasz to po co taka osoba na stanowisku? Graj w sobie w co chcesz, ale skoro masz obowiązki to się z nich wywiązuj. 

 

Apropo propozycji, może w końcu usunąć ten mapcykl? Skoro gracze i tak wychodzą na mapach które im się nie podobają i na serwie gra o wiele mniej osób. Moim zdaniem votowanie na mapy byłoby lepszym rozwiązaniem. A nie oszukujmy się tylko 1/5 ludzi z serwera wchodzi na forum i ogarnia co się  dzieje w dziale diablo, więc tylko garstka osób podaje jakie chciałoby mapy zobaczyć na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie problem z votowaniem jest taki że jak dasz nową mapkę, która nie ma w nazwie "dust" to ludzie ją wybiora za miesiąc a grać same dusty to tez może wreszcie zbrzydnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie... grałem nie na jednym mapie z dustem i grało się inne, pozatym w pluginie jest coś takiego że jak ostatnie 3 mapy to były np dust to nie daje go do votowania. Ale i tak Fakel nie zmieni zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do masakracji i votowania to jestem tego samego zdania ludzie wychodza zaraz jak im sie mapka nie podoba nieraz nawet jest tak ze z 19 typa zostaje max 6 -7 :/

Po co drążysz temat? Mapcykl będzie zmieniany co jakiś czas, a na początku po resecie będą standardowe mapy w mapcyklu, więc co to za różnica skoro jak będzie vote to będą grane standardowe mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno zrobiłem questa na swym zacnym zabójcy, który miał dodawać do startowego HP 5 punktów... no i na początku dodaje te 5 punktów ale w momencie gdy puszcza freeztime spada o 2 do 118 (wiem że 2 HP to nie taka tragedia jednak jest to jakiś bug)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem na tym serwerze i pamiętam, że była opcja /wymien aby wymienić się itemem z innym graczem. Nie wiem z jakiego powodu zostało to wycofane ale wydaje mi się, że była to ciekawa i uznana opcja. Według mnie nie każdy item pasuje do każdej klasy a czasami szkoda go wyrzucać. Moim zdaniem taka możliwość tylko umilała grę i nikomu nie przeszkadzała... Co o tym sądzicie aby wróciła opcja wymiany przedmiotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby to się sprawdziło bo mało kto grał by wszystkimi postaciami na raz, ew jakiś okres próbny.. powiedzmy 1 dzień a resztę miesiąca można grać tylko na 1 klasie premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby to się sprawdziło bo mało kto grał by wszystkimi postaciami na raz, ew jakiś okres próbny.. powiedzmy 1 dzień a resztę miesiąca można grać tylko na 1 klasie premium

Tu chodzi o to, że dużo osób by się na to "połasiło"

Nie drogo, a masz aż 4 premium, każda przecież ma inne umiejętności i można się każdą nagrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by wreszcie odblokować wpłatę expa do gildii? Chyba to by trochę urozmaiciło grę. Nie wiem jeszcze co mógłby dawać lvl w gildii ale na pewno było by ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności