Skocz do zawartości

[Propozycje] Najbliższy RESET


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Może by wreszcie odblokować wpłatę expa do gildii? Chyba to by trochę urozmaiciło grę. Nie wiem jeszcze co mógłby dawać lvl w gildii ale na pewno było by ciekawiej.

Przecież to zostało zablokowane. Co byś chciał zobaczyc za to? A poza tym nie chcę tego spowrotem przywracac bo znowu będą problemy, że ukradli mi expa ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietu klas premium na pewno by to zachęciło do zakupu, ale moim zdaniem lepiej jak np. będą dwie opcje: Kup 1 klase premium za 11zł (sms) lub wszystkie za 20. (sms)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd z nagradzaniem na koniec mapy.

jeżeli dwoje graczy ma taki sam wynik we fragach to wybiera tego który ma więcej "zginięć" a powinno być chyba odwrotnie, ten który ma mniej "zginięć" (magicznie unikał kul) powinien być wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd z nagradzaniem na koniec mapy.

jeżeli dwoje graczy ma taki sam wynik we fragach to wybiera tego który ma więcej "zginięć" a powinno być chyba odwrotnie, ten który ma mniej "zginięć" (magicznie unikał kul) powinien być wyżej

Nie ma błędu, jeśli dobrze pamiętam, to jak 2 osoby mają tyle samo fragów to losowo wybiera osobę na lepsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poprostu niechcialbym zeby noz odbijal sie jak pociski od lustrzanej zbroi

wkoncu napisane jest ze odbija pociski a ja nozem nie strzelam ninja ma tylko 105 hp wiec nitek biegnac ja zabija :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale chodzi mi o te odbicie ataku z noza grajac ninja atakujesz tak aby zabrac najwiecej hp grajac przeciwko nitkowi jestes bez szans fakt jest szansa zjechac mu pancerz

lpm ale kazdemu niedarady tak zrobic + i tak zginiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałoby się dodać plugin wymuszający grafę open GL i kickującą za softa (o ile dobrze pamiętam to po wejściu na serwer i zmianie grafiki następuje reconnect i procedura leciała by od początku więc nie powinno być opcji obejścia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziala na zasadzie wybierania obrazkow jak dobrze pamietam jednym slowem shit

 

zabojca  powinien miec mniej pkt widocznosci niedosc ze szybszy jest od ninji to jeszcze nie slychac jak biega + moze wyciagnac bron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójce zostawcie w spokoju - takie jest moje zdanie
Zabójca od zawsze miał taką umiejętność i to była jego dobra strona, zakraść się i i walić w plecy, po za tym może nie słychać jak biega ale za nie ma również wysokich skoków, także jest zmuszony biegać po ziemi :) 

 

a Ty kitty nie patrz na każdą klase tak aby osłabić ją względem ninjy :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójcą i tak mało kto gra, zostaje jak jest.

Co do wykrywania softa idiotycznymi obrazkami, odpada.

 

Temat zamykam zapraszam do zapoznania się z tematem dotyczącym nowości na resecie, kiedy reset w tym temacie:

http://forum.cs-classic.pl/topic/31752-ndm-reset-nowa-modyfikacja-to-ju%C5%BC-28-lutego-28022015r/#entry191736 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Reset wkrótce: http://forum.cs-classic.pl/topic/31752-ndm-reset-nowa-modyfikacja-to-ju%C5%BC-28-lutego-28022015r/#entry191736

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności