Skocz do zawartości

[Propozycje] Najbliższy RESET


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to że klasy które nie mają "łatwego escape'u" a mają zato właśnie umiejętności (mag, demonolog, sługa) powinny mieć możliwość robienia DMG właśnie z tych skilli a z pierścieniem zauważyłem że nawet magowie dają pkt full do grawitacji .. robią z siebie ninje z broniami zamiast wykorzystać umiejętności postaci, dlatego chciałbym żeby zmniejszyć nie więcej jak o 40% maksymalną liczbę pkt w inte, nie duża różnica ale dajmy tym postacią coś zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludkowie... to oczywiste że ten imp ma znaczną przewagę nad demonologiem

jak zmieni broń na nóż to trzeba z powrotem przełączać i traci się cenne sekundy, jak wyrzuci ci broń główną to wyciągasz zapasową czyli pistolet!

z pistoletu można strzelać a z noża niespecjalnie... 

 

i 8% to też za dużo :P

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekaliście na Nihlathaka, że jest za mocny, bo nagle zaczęło nim grać więcej osób i było ciężko. Tak samo może być z inną klasą wystarczy, że większa ilość ludzi by nią grała i doceniła. To że teraz jest "5 minut impa" nie znaczy że trzeba go kompletnie znerfić. Gdyby zaczęło grać z 20 osób łowcą byście narzekali na kuszę, że jest za mocna i się grać nie da. 

 

 

Jeśli ludziom tak bardzo przeszkadza, że imp zmienia broń i to za mocne, a demonolog jest za słaby, bo wywala. Proponuje zamienić im umiejętności, bo moim zdaniem wywalanie jest bardziej op niż zmiana, zanim ktoś podniesie broń to minie trochę czasu, bo gdy ktoś trafia we wroga on nie ma swobodnego ruchy tylko go leciutko zwalnia.  

 

 

 

 

@Poprawka jednej literówki :C 

Edytowane przez Remo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur**, ale wywala broń rzadziej niż zmienia na nóż. Każdy gra impem, nie dość ze biega jak posrany, zmienia co trochę broń, to jeszcze się tepa... +item np kolczuga, i nie do zabicia. Demonolog ma tylko błysk i wyrzucanie które praktycznie nie skutkuje... Sorry ale to właśnie imp odstrasza graczy bo na wyższych lvl jest za dobry. Jeśli nie chcecie go zmieniać to zróbcie z niego premke, bo jak przedchwilą strzelałem się z impem 1v1 to mi zmienił 5 razy broń na nóż, a ja mu ani razu tej broni nie wyrzuciłem, więc gdyby nie item co leczył mi HP bym padł od razy za pierwszym razem... 
Nie ma praktycznie różnicy czy Ci broń zmieni na nóz czy wyrzuci bo zanim ogarniesz co się stało to ty już padasz. Imp jest do zrównania z demonologiem. W sumie miały być wszystkie klasy zbalansowane a tak nie jest. Imp i Nithalthak czy jak mu tam odstaje od reszty. Nitha to jeszcze ok bo premium ale imp, jest zwykłą klasą do zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur**, ale wywala broń rzadziej niż zmienia na nóż. Każdy gra impem, nie dość ze biega jak posrany, zmienia co trochę broń, to jeszcze się tepa... +item np kolczuga, i nie do zabicia. Demonolog ma tylko błysk i wyrzucanie które praktycznie nie skutkuje... Sorry ale to właśnie imp odstrasza graczy bo na wyższych lvl jest za dobry. Jeśli nie chcecie go zmieniać to zróbcie z niego premke, bo jak przedchwilą strzelałem się z impem 1v1 to mi zmienił 5 razy broń na nóż, a ja mu ani razu tej broni nie wyrzuciłem, więc gdyby nie item co leczył mi HP bym padł od razy za pierwszym razem... 

Nie ma praktycznie różnicy czy Ci broń zmieni na nóz czy wyrzuci bo zanim ogarniesz co się stało to ty już padasz. Imp jest do zrównania z demonologiem. W sumie miały być wszystkie klasy zbalansowane a tak nie jest. Imp i Nithalthak czy jak mu tam odstaje od reszty. Nitha to jeszcze ok bo premium ale imp, jest zwykłą klasą do zmiany...

Po pierwsze ochłoń, bo to nie jarmark. Po drugie to samo można powiedzieć o ninji, bo z kolczugą jest praktycznie nie do zabicia i taki demonolog ma przewagę nad impem, bo ma błyskawicę.

 

Wszyscy widzą problemy w pewnych sytuacjach lecz nie widzą już zalet danej klasy tylko skupieni jesteście na wadach. Demonolog z błyskawicą ma straszną przewagę na tp impa.

Przykład:

Demonolog łatwiej "wykryje" ninje lub gracza z zjawą, bo błyskawica sama go zabije (namierzy). 

Ma szanse zabić ninje, bo gdy go zabije to wybucha.

 

Imp nie ma tego i liczy się tylko fart i dobre oczy (cień). 

Co imp ma zrobić z większa ilością złota? Nie pomoże to mu wygrać. 

 

 

Wystarczy zwracać uwagę na inne rzeczy nie tylko nad jedną wylewacie "łzy".

 

@Literówki 

Edytowane przez Remo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wgl. beirzesz taki słownictwo jak jarmark... Zuważ że błyskawica czasami działa a czasami nie działa na ninję czy innego niewidzialnego przeciwnika. A jak z niej nie trafisz to musisz czekać na reload umiejętności. Zjawa jest widoczna jak każda inna klasa, trzeba być naprawdę ślepym jeżeli są problemy z jej zauważeniem. A jeżeli masz wadę i nie stać cię na okulary podaj numer konta przeleje ci hajs na nowe okulary. Jaką ma przewagę demonolog na impa z błyskawicą z tp? Jak się tepnie za plecy to Ci już wywali z 10 kul, nawet nie zdążysz się odwrócić a padniesz...
Co do wybuchu, to masz również do tego item, więc tym swoim impem możesz mieć ten sam skill co demonologiem. Poza tym nie widzisz reakcji graczy na ludzi którzy mają wyższy lvl tym impem... Nie zwracasz na takie walory uwagi. Gram na serwerach jakiś czas i potrafię zauważyć sam co graczy gryzie, co trzeba zmienić, sam niektóre rzeczy odczuwam. 
Skoro według Ciebie wylewam łzy to zauważ ile razy wypowiadam się w tym temacie. Nie piszę tylko i wyłącznie o impie. Jeśli chciałem mnie sprowokować to ci się udało, ale jesteś zbyt mało spostrzegawczy żeby zauważyć wady tej modyfikacji... A sorry ty masz przecież problemy ze wzrokiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu chodziło o pierścień zjawy

i fakt, że imp z wyższym lvlem odstrasza graczy, jak już nie może być wystarczająco znerfiony niech będzie za premium (ja i tak myślał, że on jest premium:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z ograniczaniem inteligencji trzeba uważać. Klasy typu Demonolog, Mag dadzą sobie radę ze zmniejszoną inteligencją, ale sprawa wygląda zupełnie inaczej w przypadku Łowcy. On musi wyciągnąć kuszę, nie może tak jak w przypadku wcześniej wymienionych klas nacisnąć "v" i strzelać z broni jednocześnie.

 

Co do Impa i Demonologa:

Imp powinien mieć te 1/2%, więcej, bo bez tego jest goły :)

 

Pozdrawiam Pronto^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masakracja Człowieku zmień ton i wyluzuj, bo nie rozmawiasz z kolegą/kolegami z którymi siedziałeś w piaskownicy. Jest to forum to nie są luźne pogawędki z kolegami. Agresją nic nie zmienisz i nie zdziałasz.  

 

Gracze grają w większości impem dlatego uważacie, że boją się go. Każdy nim gra więc ma duży lvl i jeśli po miesiącu gry wchodzi przykładowy Kowalski na serwer i widzi 30+ to jasne, że panikuje. Każda osoba która gra w miarę regularnie na serwerze nie ma problemu z poziomem, a jeśli ktoś wchodzi na kilka godzin tygodniowo i ma pretensje do serwera, bo inni mają za duże lvle? No sory ale to problem tego gracza, że nie gra aktywnie. 

 

 

Każda klasa ma swoje mocne jak i słabe strony wy się uczepiliście jednej klasy i jednej sprawy. Cała reszta innych klas w odstawkę?  Czemu nikt nie czepia się paladyna, że ma odbijające pociski albo maga że zamraża? Nowe osoby wybierają ta klasę, którą ma najlepsza osoba na mapie i dlatego od kilku osób zrobiło się pełno impów. 

 

 

Ja osobiście po resecie będę grał Łowcą/Diablo. 

 

 

Nie widzę dalszego sensu dyskutowani, bo to się przerodzi zaraz w kłótnie. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie remo, dobrze piszesz, tylko wyciągasz niewłaściwe wnioski.

nie trudno być najlepszym na serwerze jeżeli się teluje co 3 sekundy i wymienia wrogowi broń na nóż. nie wszyscy mogą codziennie grać po kilka godzin a graczy, którzy graliby właśnie te kilka godzin na tydzień znalazłoby się sporo. nie twierdze że trzeba karać tych co wkładają w grę więcej czasu niż inni ale ipm jest najmniej zbalansowaną klasą na serwerze. paluch odbija pociski? no tak z szansą 1/6 ale jak myślisz w walce przeciwko komu masz większe szanse zginąć? w walce przeciwko komuś kto w trakcie 6 strzałów nie odniesie raz obrażeń czy z kimś, przez kogoś w trakcie 10 strzałów wyciągniesz nóż i będziesz musiał znowu zmieniać na broń (2-3 sekundy w plecy). w trakcie sekundy padają jakieś 3 strzały, czyli zanim zmienisz znowu na coś co strzela możesz dostać nawet 6-9 pocisków. gdzie tu balans? ciekaw jestem czy jakby ta serwerowa górna półka impów zaczęła grać jakąś inną klasą nonpremium też by się ciągle cieszyła pierwszymi miejscami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Remo jesteś jakiś XXXXXXXXXX nieubliżając Ci, właśnie o to chodzi, żeby ludzie grali innymi klasami a nie impem. A grają nim tylko dlatego że ma przewagę nad innymi. Twoje argumenty są żałosne i nie masz żadnych lepszych które potwierdziły by twoje zdanie, więc już się nie wypowiadaj. Izako mówi dobrze, że jeśli ma nie być nerfiony to niech zostanie klasą premium. Bo bez sensu, że 3/4 serwera gra impem... Klasy powinny być tak zbalansowane żeby były równe, a imp odstaje od pozostałych klas zwykłych.

Edytowane przez Fakel
Warn - obraza. Jeszcze jeden i blokada pisania. Ostrzegam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kolejny post, który będzie kłótnią, bądź będzie do niej prowadził dostanie warna.

Nie wiem po co się spinacie, skoro napisałem, że klasa będzie znerfiona tam wyżej gdzieś. Chyba, że wolicie by została ona klasą premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Macie ten dźwięk do lvla :D

 

Fajny dźwięk ale przynajmniej jak dla mnie po pewnym czasie stanie się on nudny a nawet denerwujący, nie mam lepszego przykładu i wolałbym coś innego ;)

 

Offtop

 

+ co do wypowiedzi o @Masakracja odzywasz się najwięcej, a nie często Cie widze na serwerze, dużo tam gram (sam cisne Impem) i widze że jest różnorodność co do klas, szczerze to najwięcej ninji lata, często barba, nekro czy mag, jak gram to średnio ok. 2 impów na mape .. to nie jest wcale tak sporo, może źle dobierasz pory grania, graj częściej to zobaczysz :)

 

Edytowane przez Fakel
Oftoping.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąć czat vipowski

na czacie napisane coś w stylu vip: s2 bez sensu zwłaszcza jeśli ten ktoś chciał napisać do kogoś bez vipa

 

i jest pewien problem ze spojrzeniem meduzy, mianowicie jak z tego dostałem i trzymałem w swoich zacnych rączkach szybkiego szota to mogłem strzelać trzymając ciągle przycisk (maszynówkami się przeca tak nie da, trzeba każdą kulę posyłać oddzielnie) ale żaden, nawet pierwszy, pocisk nie zadał obrażeń a z magazynka znikały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje co do tego impa poprostu znerfić go np do 6%, a dać ulepszenie +2/3% i żeby tych ulepszeń mogło być np 5.

Z wysokim poziomem to każda klasa będzie w pewnym sensie OverPower.

 

 

Po resecie jakieś eventy na serwerze jak byś dał rade ogarniać, żeby ludzi zachęcać do grania.

Ustawić mapcycle (duże mapy/małe mapy) w zależności od ilości graczy na serwerze z tym, że w godzinach 23-7 zabronić grać klasą ninja.  Czasem za dnia jest 5-6 osób i szukają się 5minut na dużej mapie.

 

Nie wiem jak jest z GT, ale np co miesiąc resetować godziny i za top 3 dawać VIPa na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąć czat vipowski

na czacie napisane coś w stylu vip: s2 bez sensu zwłaszcza jeśli ten ktoś chciał napisać do kogoś bez vipa

 

i jest pewien problem ze spojrzeniem meduzy, mianowicie jak z tego dostałem i trzymałem w swoich zacnych rączkach szybkiego szota to mogłem strzelać trzymając ciągle przycisk (maszynówkami się przeca tak nie da, trzeba każdą kulę posyłać oddzielnie) ale żaden, nawet pierwszy, pocisk nie zadał obrażeń a z magazynka znikały

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi z czatem. Przecież na serwerze VIP nie ma własnego czatu.

 

Co do meduzy, to nie będziemy w niej nic zmieniac, działa na niekorzyśc tych, którzy próbują strzelac - tracą magazynek, niech nie strzelają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede polował na screena z tym vipem

 

PS. w meduzie nie zmienisz nawet tego że pierwszy strzał z szota nic nie zabiera?

 

PS2. długo polowac nie musiałem

http://zapodaj.net/d0ca76d900f9c.jpg.html

sprawdzone przy pomocy Remo około 12:00

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem normalnie na czacie, więc coś na rzeczy musi być. 

Dziś pisałem na normalnym say i dziwiłem się czemu nikt nie odpowiada :C

 

Ale to co ja pisze sam widzę inni już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności