Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kursor2k napisał:

Dodanie żeby można było wysłać drugiemu graczowi swój respekt

Jeżeli takie coś miałoby mieć miejsce to tylko i wyłącznie pomiędzy członkami gangu, z ograniczeniem ilościowym i czasowym. @SnuFFy miałem też o tym wspominać. Co sądzisz?

@cyprianeq Naćpanie trwa krótko i da się grać z tym, do tego jest VIP/SVIP ,którzy nie mogą tego wylosować. To nie jest cod/diablo ,żeby kupić eliksir. Myślę ,że mało realne jest to ,że można od tak się "odećpać" na już. Ruletka to ruletka, raz lepiej raz gorzej.

Edytowane przez Gemciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłacanie respektu dla innego gracza jest komiczne, mamy wpłacanie respektu do gangu. Byłoby to nadużywane bo ktoś mógłby farmić respekt dla innych graczy. Pomysł odrzucony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaostrzyć karę za nadużywanie !fk, lub przynajmniej aby administracja stosowali się do taryfikatora. Gracze piszą sobie co chcą i nadużywają !fk, bo i tak dostają tylko kicka. Rozumiem, że niektórzy raz na jakiś czas mogą się zapomnieć ale jest kilku graczy, którzy robią to cały czas. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, OFFEN napisał:

Proponuję zaostrzyć karę za nadużywanie !fk, lub przynajmniej aby administracja stosowali się do taryfikatora. Gracze piszą sobie co chcą i nadużywają !fk, bo i tak dostają tylko kicka. Rozumiem, że niektórzy raz na jakiś czas mogą się zapomnieć ale jest kilku graczy, którzy robią to cały czas. 

Pisałem już o tym z adminami ,żeby zamiast kicków dawać bana gdy to się powtarza. Jeżeli ktoś dalej nadużywa !fk a nie dostaje za do bana gdy jest admin to napisz do mnie lub snuffika na pw

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrócić losowanie VIP'a co mapę na jedną mapę, ograniczyć zabawy w "mam talent" bo aktualnie jest już zero oryginalności, a bardzo mało osób utalentowanych, dopisać w regulaminie niektóre zasady niepisane ponieważ jest to czasami nadużywane, dodać guardom bana na 30 minut zamiast głosowania na bana (skoro przechodzą rekrutację powinni wiedzieć, kiedy 30 minut bana się należy), usunąć karabiny snajperskie z bhop daya wszystkie bronie oprócz shotgunów, odświeżyć map pool ponieważ już się powtarzają mapy (brakuje mi mojego moonjaila 😭), dodanie komendy pokazującej mapę z perspektywy spectatora dla administracji ponieważ zauważyłem, że muszą w konsoli wpisywać komendę "kill" a tak średnio chętnie to robią, to rozwiązanie mogłoby im trochę pomóc ( @HillMate zawsze przegrywa z @cfk w kamień, papier, nożyce xD)

@HillMate a co jeśli zamiast 1ct:5tt na dużych mapach zrobić 1:4? Myślę, że to by mogło rozwiązać problem butów, bo już zamiast 3 CT by było 4. Chodzi tu o przykładową liczbę 15 TT, a przy pełnym serwerze by było 6 CT na 23 TT co jest myślę zbalansowaną drużyną

O zasadach niepisanych trochę słyszałem, że będą. Ale chodzi raczej o większość i/lub aktualizowanie na bieżąco regulaminu, żeby po prostu był bez dziur i kontrowersji 

A i co do tej komendy to chodzi mi o tą kwadratową mapę wyświetlaną kiedy żyjesz z wglądem na tt żeby widzieć, gdzie są i czy kampią dłużej niż 10 sekund. Może to źle sprecyzowałem

Mogłaby pojawić się niezmienna zasada, że powinno się czytać regulamin po każdej zmianie, więcej graczy by go znało i by nie było niedomówień

Edytowane przez Hangetsu
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hangetsu Poza poczuciem moralnego zwycięstwa chciałbym poruszyć jedną kwestię a mianowicie moonjail. Jest to mapa nie występująca w map poolu bo gdyby była do wybrania na codzień byłyby bunty co rundę a uciekinierów nie sposób byłoby znaleźć na tak ogromnej mapie. Ale z resztą punktów się zgadzam. Choć myślę iż kill wystarczy zamiast jakichś wymyślnych komend. Co do niepisanych zasad mały spoiler bo pojawią się na serwerze w nowej edycji by nikt nie miał już zagwostek. 

 

 

@Hangetsu to z 1:4 całkiem spoko pomysł i w sumie to też uważam, że lepiej by było jakby regulamin był aktualizowany na bieżąco ale z drugiej strony mogłyby się pojawić dymy związane z tym, że ktoś się przyzwyczaił do zasady D a obowiązuje zasada B 

Edytowane przez HillMate
Fajnypowódedycji
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nie planuje zmieniać map ani stosunku ct do tt.  Nowa edycja ma być balansemi utrudnieniem dla tt więc najpierw trzeba zobaczyć jak to będzie wyglądać a potem myśleć nad mapami

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość obstawiania kto wygra zabawę do czasu póki jest 50% osób żywych za np 1k respektu. Obstawiać by mógł każdy

@skaff 4 dodatkowe, zawsze są jeszcze serwerowe :D

 

Edytowane przez Gemciu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hangetsu napisał:

Możliwość obstawiania kto wygra zabawę do czasu póki jest 50% osób żywych za np 1k respektu. Obstawiać by mógł każdy

zmienił bym czas obstawiania do rozpoczęcia zabawy, np: jest wg, i jest minuta do rozpoczęcia zabawy - przez tą minutę można obstawiać na drużyny

1k to mało, wydaje mi się że minimum obstawienia powinno być 3k lub więcej bo są tylko 4 zabawy na mapę.

@Hangetsu wydaje mi się, że obstawianie na gracza podczas kd byłoby bardzo powolne i monotonne, ale zawsze można spróbować :bn:

Edytowane przez skaff
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hangetsu napisał:

Możliwość obstawiania kto wygra zabawę do czasu póki jest 50% osób żywych za np 1k respektu. Obstawiać by mógł każdy

@skaff 4 dodatkowe, zawsze są jeszcze serwerowe :D

 

Póki co trzeba zrobić nową edycje i wszystkie zmiany z nią związane. Przemyślę tą propozycje i zostawię na potem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać jakiś komunikat dla VIPa na zabawie PayDay, że musi iść z CT. Często TT namawia VIPa żeby został z nimi i zabawa się kończy po 2 sekundach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać plugin dla administracji pozwalający pod bindem słyszeć zmarłych, podczas mojego stażu nie raz była sytuacja, że musiałem wpisywać killa w konsoli bo było dużo skarg na jakąś osobę. Wgrać plugin poszerzający gamę kolorków na $<tekst> Ładnie by się niektóre rzeczy wyróżniały a komunikaty adminów byłyby bardziej kolorowe (nie mylić z oczoyebnymi)

 

+Dodanie jakiegoś trapnation na muzykę do zabaw, piszę przy okazji.

Edytowane przez HillMate
Dodatek
  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kursor2k napisał:

Dodanie siekiery do rzucania takiej jak z tego battle royala w ruletce i szansa mała 0.01%

2/10 pomysł na jb

Proponuje powrócić do kos. 

Może i są dopiero dzień ale sądzę, żę nie lubi ich już 3/4 graczy. Dodane zostały "bo w więzieniu przecież nie ma się noży." W takim razie w więzieniu można się bić tymi pięściami a ekran Ci lata jak nie wiadomo co i przez to przegrywasz zabawy takie jak np climb bo skoczysz ktoś cie uderzy, ekran Ci skręca a ty spadasz. 

Kolejna sytuacja jest taka, że jest np. zabawa  killday czy cokolwiek innego ktoś trzyma broń chce się strzelać itd. i ktoś sobie nagle Ciebie uderza broń Ci wypada i sobie jej nie podniesiesz już. O paydayu nie wspomnę bo nie da się jej tak na prawdę wygrać przez TT bo sobie co chwile ktoś wywala broń co jest łatwą wygrana dla więźnia VIP oraz CT.

Dla CT również nie są dobre te pięści. Była taka sytuacja na serwerze w, której nawet nie świadomie uczestniczyłem. Miałem sobie fd i biłem cały czas @norym z pięści tak po prostu śmieszki heheszki. No, ale jeden z TT uciekł i zaczął strzelać w noryma on wyjął broń ja go biłem cały czas i tak jak mógł opanować bunt to zginął.

Proponuję też zmienić lekko rasy bo jest rasa np. Weteran, która ma same + w tym HP i Damage a inna rasa ma +HP -DAMAGE oraz -speed. Wychodzi tutaj na to, że używane będą głównie 2 lub 3 razy z 5.

Edytowane przez Medve
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Medve napisał:

Proponuje powrócić do kos. 

Może i są dopiero dzień ale sądzę, żę nie lubi ich już 3/4 graczy. Dodane zostały "bo w więzieniu przecież nie ma się noży." W takim razie w więzieniu można się bić tymi pięściami a ekran Ci lata jak nie wiadomo co i przez to przegrywasz zabawy takie jak np climb bo skoczysz ktoś cie uderzy, ekran Ci skręca a ty spadasz. 

Kolejna sytuacja jest taka, że jest np. zabawa  killday czy cokolwiek innego ktoś trzyma broń chce się strzelać itd. i ktoś sobie nagle Ciebie uderza broń Ci wypada i sobie jej nie podniesiesz już. O paydayu nie wspomnę bo nie da się jej tak na prawdę wygrać przez TT bo sobie co chwile ktoś wywala broń co jest łatwą wygrana dla więźnia VIP oraz CT.

Dla CT również nie są dobre te pięści. Była taka sytuacja na serwerze w, której nawet nie świadomie uczestniczyłem. Miałem sobie fd i biłem cały czas @norym z pięści tak po prostu śmieszki heheszki. No, ale jeden z TT uciekł i zaczął strzelać w noryma on wyjął broń ja go biłem cały czas i tak jak mógł opanować bunt to zginął.

Proponuję też zmienić lekko rasy bo jest rasa np. Weteran, która ma same + w tym HP i Damage a inna rasa ma +HP -DAMAGE oraz -speed. Wychodzi tutaj na to, że używane będą głównie 2 lub 3 razy z 5.

Edytowane 1 godzinę temu przez Medve

Pięści nie są takie złe, to kwestia przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję całkowitą anihilację klasy posiadającej nóż, gdyż jest absolutnie bezużyteczna oraz zwrócenie respektu każdej osobie którą w swojej niewiedzy ją wybrała (nie, ja jej nie wziąłem) Sam pomysł rasy, której posiadacza można tak o po prostu zabić na początku rundy jest absolutnie bez sensu. Oczywiście jest to propozycja jeżeli z jakiegoś powodu nie powrócimy do noży. Następnie proponuję usunąć zwiększoną grawitację (niższy skok)  z rasy ją posiadającą, gdyż skończy się to tak, że osoby z tą rasą nie będą mogły przejść większości parkourów/wyścigów, co także sprawia, że jest bezużyteczna. W końcu proponuję zmienić samą nazwę "rasa", bo przecież z rasami to nie ma nic wspólnego.

Mam też propozycję pewnie kontrowersyjną i niemożliwą do zrealizowania, ale też jest czymś co rozwali lub już rozwaliło tą edycję tak samo, jak poprzednią. Mianowicie możliwość wymiany bluntów na respekt sprawia, że kończą się żarty o pay to win dla svipa bo w tym momencie serwer jest prawdziwym pay to win, gdzie płacąc za odpowiednią liczbę bluntów jesteśmy w stanie ulepszyć sobie rasę do maksa otrzymując ogromną przewagę nad każdym innym. Zdaję sobię sprawę ile to musi pieniędzy przynosić, ale chyba lepiej pozyskiwać i zatrzymywać nowe osoby niż doić hajs od starych graczy? Wypadałoby zresetować całą edycję bez możliwości wymiany bluntów, a osobom które już je zakupiły zwrócić pieniądze lub przyznać znów blunty

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Medve napisał:

2/10 pomysł na jb

Proponuje powrócić do kos. 

Może i są dopiero dzień ale sądzę, żę nie lubi ich już 3/4 graczy. Dodane zostały "bo w więzieniu przecież nie ma się noży." W takim razie w więzieniu można się bić tymi pięściami a ekran Ci lata jak nie wiadomo co i przez to przegrywasz zabawy takie jak np climb bo skoczysz ktoś cie uderzy, ekran Ci skręca a ty spadasz. 

Kolejna sytuacja jest taka, że jest np. zabawa  killday czy cokolwiek innego ktoś trzyma broń chce się strzelać itd. i ktoś sobie nagle Ciebie uderza broń Ci wypada i sobie jej nie podniesiesz już. O paydayu nie wspomnę bo nie da się jej tak na prawdę wygrać przez TT bo sobie co chwile ktoś wywala broń co jest łatwą wygrana dla więźnia VIP oraz CT.

Dla CT również nie są dobre te pięści. Była taka sytuacja na serwerze w, której nawet nie świadomie uczestniczyłem. Miałem sobie fd i biłem cały czas @norym z pięści tak po prostu śmieszki heheszki. No, ale jeden z TT uciekł i zaczął strzelać w noryma on wyjął broń ja go biłem cały czas i tak jak mógł opanować bunt to zginął.

Proponuję też zmienić lekko rasy bo jest rasa np. Weteran, która ma same + w tym HP i Damage a inna rasa ma +HP -DAMAGE oraz -speed. Wychodzi tutaj na to, że używane będą głównie 2 lub 3 razy z 5.

1. Nie zostały dodane z tego powodu "bo w wiezieniu przecież nie ma noży". To co napisałeś to jest tylko urozmaicenie rozgrywki. Wytłumaczyłem pod postem o nowej edycji dlaczego zostały dodane, więc takie pisanie jest kompletnie bez sensu. Co z tego ,że nie lubi ich 3/4 graczy. Chyba logiczne jest to ,że jak po 4 latach jak była kosa i nagle się to zmienia może się to nie spodobać innym. Nie mam w planie zmieniać pięści na nóż. Wszystko będzie dopracowane tak ,żeby rozgrywka była przyjemna. 

2.Zabawy zostaną poprawione

3.Nikomu się nie da dogodzić. Jedni marudzą ,że ciężko się zbuntować jedni ,że broń wyrzucają, innym to pasuje. Przykład ,który opisałeś to błąd CT bo powinien Cię zabić za przeszkadzanie.

4. RASY BĘDĄ BALANSOWANE i mówię to od wczoraj. Ciekawi mnie czemu dopiero teraz to piszesz jak zawsze było tak ,że były tylko 2/3 rasy grane. Grał ktoś kiedyś latynosem? No raczej nie bo był totalnie useless. Czepiasz się tego co było problemem od dawna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie będą balansowane, nie porównuj słabej ale nic nie robiącej złego nikomu rasy do sytuacji, gdzie ktoś randomowo wejdzie sobie na serwer, wybierze taką klasę, CT przeszuka wszystkich i gość dostaje bułe za zły wybór i NIC NIE MOŻE Z TYM ZROBIĆ bo ani jej nie zmieni bo to kosztuje 10k ani nic, przypominam o opcji przeszukiwania więźniów, i taka sytuacja już miała miejsce. Tak samo ta klasa z niższym skokiem, ktoś nieswiadomie wybierze i potem płacz że nie może gdzieś doskoczyć będzie. To nie jest coś na "aaa kiedyś się poprawi" tym bardziej, że mówiłem o tym przed rozpoczęsciem edycji, tylko powinien być już teraz albo poprawiony regulamin co do kos albo zablokowane klasy

Miło by było jakbyś odniósł się do mojego posta, też taka propozycja nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności