Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie podoba mi się klasa rambo teraz osłaliliście ja i to porządnie .  Nikt nie proponował min w klasie rambo .

 

Chciałbym zapytać po co na serwerze została wprowadzona rozgrzewka skoro nikt  nie dawał takiej propozycji i dlaczego klasy premium nie są oddzielone od innych klasa teraz cały czas są pomyłki .

 

Kolejny bład nie widać ile posiadamy monet .

Wszystko już wróciło do normy

 

Mapa de_dust

Godzina 16:08

Każdy gracz dostał lvl od innej osoby. Ja miałem około 50lvl na Kapitanie a teraz mam 30lvl na skoczki i po 3-4 lvl na innych klasach.

 

30lvl też nie ma.

nie ma 30lvl tylko 50 :) 

 

 

Nwm czy każdy o tym wie ale większości ludzi na serwie zabrało lvl . Mi 148 na Rambo ;d 

Proponuje osobny temat do tej sprawy :)

 

Pozdrawiam BoBo

spróbujemy to przywrócić 

 

Przyałoby się wybrać kilka dobrych propozycji i zrobić do nich ankiete, a nie że tak ma być bo ten tak chce itp

zgłoś się do mnie na gg/PW bo nie mogę do Ciebie napisać bo masz pełną skrzynkę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było wcześniej to sorry. Od kilku dni na serwerze non stop SPAMUJE jakiś bot z ruskim serwerem " HAROD, KTO XO4ET ADMINKY TO BAM CyDa-> https://no link"
Serio nie da sie tego zdania zablokować czy coś w tym stylu?

 

 

 

Orion gotowe

Edytowane przez MBlazE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie się dało przywrócić lvl.

Proponuje reset serwera w przyszłym tygodniu. bo dużo gracz narzeka, że zabrało im lvl itp.

Zgadzam się, nawet w czwartek/piątek bo przez te 3 dni ( pn-śr) egzaminy, co każdemu nie na rękę a w tym mi :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje ze klasa komandos jest ciut za op z tym m3. I bez szubrawcy ładnie wchodzi z tej broni. Proponuje zamienić te m3 na auto bh i dodatkowe 10 dmg z deagle i nie wprowadzać blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje ze klasa komandos jest ciut za op z tym m3. I bez szubrawcy ładnie wchodzi z tej broni. Proponuje zamienić te m3 na auto bh i dodatkowe 10 dmg z deagle i nie wprowadzać blokady.

Jestem za tylko zamiast 10 dmg z deagla to dac 5 dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kapitana to:

HP 15

Inta 0

Wytrzymalosc 0

Kondycja 30

 

 

1/1 awp, m4 3dmg , 1/4 HE

Jeżeli taka propozycja się podoba proszę o wypowiedź

Podoba się bo w sumie proponowalismy podobne i to bardzo :D

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość do klas które mają obrażenia zwiększane poprzez inteligencje dodać do opisu klasy przelicznik by każdy wiedział ile przypada int na 1dmg. Są to klasy: Terminator, Medyk, Strzelec wyborowy

Edytowane przez Am@z!nG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kapitana to:

HP 15 

Inta 0 

Wytrzymalosc 0 

Kondycja 30

 

1/1 awp, m4 3dmg , 1/4 HE 

Jeżeli taka propozycja się podoba proszę o wypowiedź

Jestem za wprowadzeniem takiego bonusy dla kapitana .

 

Czy jest możliwość do klas które mają obrażenia zwiększane poprzez inteligencje dodać do opisu klasy przelicznik by każdy wiedział ile przypada int na 1dmg. Są to klasy: Terminator, Medyk, Strzelec wyborowy

Myślę że to będzie dobre rozwiązanie ponieważ nie wszyscy gracze posiadają forum i znają przeliczniki/ bonusy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość do klas które mają obrażenia zwiększane poprzez inteligencje dodać do opisu klasy przelicznik by każdy wiedział ile przypada int na 1dmg. Są to klasy: Terminator, Medyk, Strzelec wyborowy

Mają przelicznik jeżeli dobrze pamiętam 0.1

Nie wiem czy jest sens dodawać to do opisu, bo większość i tak nie wie o co chodzi i nie czyta tych opisów.

 

Zastanowię się co zrobić jeszcze z Rambo i podam tu propozycję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo ( nazwa może ulec zmianie, dajcie tylko propo)

0

20

0

20

Bronie: aug, famas

Opis: ogranicznik, ciche kroki, 1/5 na 2x większe obrażenia.

Coś takiego wam pasuje? :)

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają przelicznik jeżeli dobrze pamiętam 0.1

Nie wiem czy jest sens dodawać to do opisu, bo większość i tak nie wie o co chodzi i nie czyta tych opisów.

 

Zastanowię się co zrobić jeszcze z Rambo i podam tu propozycję.

 

Kazdy czyta opisy klas przed wybraniem :) a jak nie to jego strata. Chodzi o to żeby było to zrozumiałe dla każdego np [10 pkt 1 dmg] o ile dobrze zrozumiałem te 0.1 xd

 

Kolejna sprawa, zaczyna mnie już drażnić trochę to, że Ty jako opiekun starasz się zrobić to tak, żeby nikt nie miał do Ciebie pretensji i pytasz każdego o to czy klasa się podoba. Rozumiem wszystko... Zdanie graczy jest ważne, ale do cholery.. Ty decydujesz co wprowadzisz na serwer. Wg mnie pomysł z free lvl to też taka troche dupa (a bardziej jego wykonanie). Moim zdaniem powinna być komenda pod to "/freelvl" ktora pozwala na jednorazowe dodanie expa do jednej klasy i żeby nie było to 50 lcli tylko 20, maxymalnie 30 ponieważ to nie jest serwer z jakimś nie wiadomo jakim lvlem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kapitana to:

HP 15 

Inta 0 

Wytrzymalosc 0 

Kondycja 30

 

1/1 awp, m4 3dmg , 1/4 HE 

Jeżeli taka propozycja się podoba proszę o wypowiedź

 

Mi pasuje

 

Rambo ( nazwa może ulec zmianie, dajcie tylko propo)

0

20

0

20

Bronie: aug, famas

Opis: ogranicznik, ciche kroki, 1/5 na 2x większe obrażenia.

Coś takiego wam pasuje? :)

 

Takie coś w miarę mi pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo ( nazwa może ulec zmianie, dajcie tylko propo)

0

20

0

20

Bronie: aug, famas

Opis: ogranicznik, ciche kroki, 1/5 na 2x większe obrażenia.

Coś takiego wam pasuje? :)

Mi pasuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo ( nazwa może ulec zmianie, dajcie tylko propo)

0

20

0

20

Bronie: aug, famas

Opis: ogranicznik, ciche kroki, 1/5 na 2x większe obrażenia.

Coś takiego wam pasuje? :)

WIecie dobrze o tym ze mino iż to 1/5 i tak będzie wchodziło tak samo jak i oślepienie więc myślę że zwiększone obrazenia  odpadają

 

 

Blokada Perku Betonowe Cialo dla Klasy Szaleniec ;)

Edytowane przez Zeus446
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo

0

15

10

20

1/5 na zadanie 2x obrażeń, ogranicznik

bronie aug i fams

Z cichymi krokami było akceptowane więc myślę że to bd ok, niech się inni wypowiedzą ale chyba możnaby wprowadzić :) mam nadzieje że po resecie zmiany wejdą w życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cichymi krokami było akceptowane więc myślę że to bd ok, niech się inni wypowiedzą ale chyba możnaby wprowadzić :) mam nadzieje że po resecie zmiany wejdą w życie :D

z cichymi to już za dużo, premka cichy jest niewidzialna i cicha nie łączmy 2 premek. Kapitan wejdzie już dzisiaj albo jutro, a rambo myślę, że przed resetem albo zaraz po 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności