Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie możemy dogadać się w sprawie klas, proponuje przywrócić klasę poprzednią, a był to albo tropiciel albo amadeusz, jeśli chodzi o tropiciela był słaby to racja ale przecież można ulepszyć.

Był:

Staty nie pamiętam,

Bronie: aug, mp5

Opis: 3 rakiety, radar, nie wiem czy było coś jeszcze.

 

Nowy:

Staty:

10

30

20

30

Bronie: aug, mp5

Opis: +8 dmg, radar, ciche kroki. Klasa chyba w miarę.

 

Czekam na wypowiedzi, i wydaje mi się że tropiciel to lepszy pomysł niż amadeusz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

 

Jeżeli nie możemy dogadać się w sprawie klas, proponuje przywrócić klasę poprzednią, a był to albo tropiciel albo amadeusz, jeśli chodzi o tropiciela był słaby to racja ale przecież można ulepszyć.
Był:
Staty nie pamiętam,
Bronie: aug, mp5
Opis: 3 rakiety, radar, nie wiem czy było coś jeszcze.

Nowy:
Staty:
10
30
20
30
Bronie: aug, mp5
Opis: +8 dmg, radar, ciche kroki. Klasa chyba w miarę.

Czekam na wypowiedzi, i wydaje mi się że tropiciel to lepszy pomysł niż amadeusz :D

 

Jestem za Botek :D podoba mi się Twój pomysł ;) amadeusza raczej nie ale tropiciela ok ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie możemy dogadać się w sprawie klas, proponuje przywrócić klasę poprzednią, a był to albo tropiciel albo amadeusz, jeśli chodzi o tropiciela był słaby to racja ale przecież można ulepszyć.

Był:

Staty nie pamiętam,

Bronie: aug, mp5

Opis: 3 rakiety, radar, nie wiem czy było coś jeszcze.

 

Nowy:

Staty:

10

30

20

30

Bronie: aug, mp5

Opis: +8 dmg, radar, ciche kroki. Klasa chyba w miarę.

 

Czekam na wypowiedzi, i wydaje mi się że tropiciel to lepszy pomysł niż amadeusz :D

 

Jestem za, tylko mp5 można wymienić na sg i klasa może być ;)

 

Botek, to tylko propozycja ;D

Edytowane przez FunnyPuma ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki jak już wspomniałem wcześniej 

Klasa zwykła maksymalnie 30 statystyk na + 

Klasa premium maksymalnie 55 statystyk na + 

 

Więcej nie ma, a twoja propozycja 90.

 

Jeszcze jedna informacja, klasa premium może maksymalnie jedna powstać nowa, reszta do zmiany jak wam się nie podoba. 

Tak samo z klasami zwykłymi, prócz możliwości dodania maksymalnie 3 nowych. 

 

Odnośnie rambo? 

Jak ona ma w końcu wyglądać? 

Ja bym proponował (staty te same) , sg552 .(1/7) szansy na; podpalenie / otrucie / %HP regeneracja po strzale(szansa na 1-5HP los) / zabójstwo(~20/25HP)/zamrożenie na 1-1,5sek + ~5dmg. i longjump (co 7sek) /1/5 HE które podpala/zamraża/otruwa wroga - w zależności od wyboru szansy 1/x. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki jak już wspomniałem wcześniej

Klasa zwykła maksymalnie 30 statystyk na +

Klasa premium maksymalnie 55 statystyk na +

 

Więcej nie ma, a twoja propozycja 90.

 

Jeszcze jedna informacja, klasa premium może maksymalnie jedna powstać nowa, reszta do zmiany jak wam się nie podoba.

Tak samo z klasami zwykłymi, prócz możliwości dodania maksymalnie 3 nowych.

 

Odnośnie rambo?

Jak ona ma w końcu wyglądać?

Ja bym proponował (staty te same) , sg552 .(1/7) szansy na; podpalenie / otrucie / %HP regeneracja po strzale(szansa na 1-5HP los) / zabójstwo(~20/25HP)/zamrożenie na 1-1,5sek + ~5dmg. i longjump (co 7sek) /1/5 HE które podpala/zamraża/otruwa wroga - w zależności od wyboru szansy 1/x.

Jeśli chodzi o Rambo to nie a jak o tropiciela to statystyki:

0

30

-5

30

Pasuje?

Funny co żeś się uparł na to sg552? Nawet nie wiesz jakie mp5 jest dobre na cod :)

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo :

int 0

hp30/35

wytrz.0

konda 30/40

bronie Aug, mp5

Opis . dmg +8 1/6 wyrzucenie broni / 1.5 he, ciche kroki .

 

myślę że aug jest słabszy od sg552

 

Co wy na to ?

Edytowane przez Zeus446
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo :

int 0

hp30/35

wytrz.0

konda 30/40

bronie Aug, mp5

Opis . dmg +8 1/6 wyrzucenie broni / 1.5 he, ciche kroki .

 

myślę że aug jest słabszy od sg552

 

Co wy na to ?

Wyrzucenie broni jest tak samo do kitu jak oslepienie, czasem nawet 2 hity wyrzuca Ci 2 bronie :c a więc 1 na 1 zero szans.

Aug może i jest słabszy od sg552 ale nie róbmy jakiejś zbyt mocnej klasy, jednak wolę swoją wersję sorry :P

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo :

int 0

hp30/35

wytrz.0

konda 30/40

bronie Aug, tmp

Opis: Posiada 1/5 szanse na zadanie 1.5 x większych obrazen, ogranicznik rozrzutu 1 apteczka.

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo :

int 0

hp30/35

wytrz.0

konda 30/40

bronie Aug, tmp

Opis: Posiada 1/5 szanse na zadanie 1.5 x większych obrazen, ogranicznik rozrzutu 1 apteczka.

Myślę że krytyczne obrażenia odpadają bo dalej jest duży dmg  .

 

Wyrzucenie broni jest tak samo do kitu jak oslepienie, czasem nawet 2 hity wyrzuca Ci 2 bronie :c a więc 1 na 1 zero szans.

Aug może i jest słabszy od sg552 ale nie róbmy jakiejś zbyt mocnej klasy, jednak wolę swoją wersję sorry :P

 Więc jeśli nie oślepienie wyrzucenie broni to tak jak proponował Siwy dać podpalenie/otrucie/zamrożenie (to już do Was )

ale myślę że bronie które podałem są dobre więc niech bronie już zostaną zajmijmy się umiejętnośćiami tej klasy

Edytowane przez Zeus446
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że krytyczne obrażenia odpadają bo dalej jest duży dmg .

 

Więc jeśli nie oślepienie wyrzucenie broni to tak jak proponował Siwy dać podpalenie/otrucie/zamrożenie (to już do Was )

ale myślę że bronie które podałem są dobre więc niech bronie już zostaną zajmijmy się umiejętnośćiami tej klasy

Jeszcze wcześniej podobała Ci się moja propozycja o ulepszeniu tropiciela.. klasa nie ma żadnych zamrożen ani innych typu: otrucie, podpalenie.

Oraz dodam, że grałem na wielu serwach gdzie była trucizna i słabo się grało. Zatruwasz, uciekasz, Zatruwasz, uciekasz itd. Trucizna, podpalenie, zamrożenie nie daje fragow w ranku( jeśli zabijesz), a raczej gracze chcą być w topce :P :P

 

@edit Zeus nie wiem czy zauważyłeś ale w propozycji tego nowego tropiciela nie było rakiet :D

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wcześniej podobała Ci się moja propozycja o ulepszeniu tropiciela.. klasa nie ma żadnych zamrożen ani innych typu: otrucie, podpalenie.

Oraz dodam, że grałem na wielu serwach gdzie była trucizna i słabo się grało. Zatruwasz, uciekasz, Zatruwasz, uciekasz itd. Trucizna, podpalenie, zamrożenie nie daje fragow w ranku( jeśli zabijesz), a raczej gracze chcą być w topce :P :p

Hmm no ok ale rakiety też nie dają rankingu w przypadku tropiciela ;)

Tak czy owak tropiciel może dość jak to ujął Siwy jedna klasa premium .

A rambo prosił bym już o jakąś edycję lub wybranie przez opiekunów którejś z propozycji ponieważ zbyt dużo narzekania jest na tą klasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy macie zamiar sie wziąć za ta klase?....

Zrobienie klasy to nie jest problem tylko będzie tak jak wcześniej: coś zmienimy a zaraz 1000 skarg, że jest źle. Zdecydujcie się ostatecznie i zostanie to wprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie klasy to nie jest problem tylko będzie tak jak wcześniej: coś zmienimy a zaraz 1000 skarg, że jest źle. Zdecydujcie się ostatecznie i zostanie to wprowadzone.

Było dużo dobrych opinii apropo tropiciela:

Staty:

0

30

-5

30

Bronie: aug, mp5

Opis: +8 dmg, radar, ciche kroki.

Klasa chyba najbardziej odpowiednia.

 

Przypominam o ulepszeniu kapitana na:

0

15

0

35

Bronie: AWP, m4, deagle

Opis: 1/1 z AWP, 1/3 z HE oraz +3dmg.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie klasy to nie jest problem tylko będzie tak jak wcześniej: coś zmienimy a zaraz 1000 skarg, że jest źle. Zdecydujcie się ostatecznie i zostanie to wprowadzone.

Każdy ma inne propozycje, propozycje są dla was żebyście wybrali najbardziej pasującą. Nie wiem jak wyobrażasz sobie 30 osób jednogłośnie wybierającą klasę. Zróbcie ankiete z podanymi propozycjami i niech ludzie wybierają albo wprowadźcie tą która najbardziej pasuje. ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie o to chodzi że nigdy się nie zdecydujecie na odpowiednią klasę, każdy ma swoje propozycje. 

Teraz żeby zakończyć ten temat ja daje propozycje, a wy poprawiacie ją. 

 

Rambo, staty te co są 

sg552 i mp5, 1/7 na podpalenie, +5dmg, 1 mina (65dmg+inta) 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie o to chodzi że nigdy się nie zdecydujecie na odpowiednią klasę, każdy ma swoje propozycje.

Teraz żeby zakończyć ten temat ja daje propozycje, a wy poprawiacie ją.

 

 

Rambo, staty te co są

sg552 i mp5, 1/7 na podpalenie, +5dmg, 1 mina (65dmg+inta)

Nie, nie i nie. Ja zaproponowałem dobra oraz zrób vote na swoją i inne. Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie o to chodzi że nigdy się nie zdecydujecie na odpowiednią klasę, każdy ma swoje propozycje. 

Teraz żeby zakończyć ten temat ja daje propozycje, a wy poprawiacie ją. 

 

Rambo, staty te co są 

sg552 i mp5, 1/7 na podpalenie, +5dmg, 1 mina (65dmg+inta) 

 Nie podoba mi się klasa rambo teraz osłaliliście ja i to porządnie .  Nikt nie proponował min w klasie rambo .

 

Chciałbym zapytać po co na serwerze została wprowadzona rozgrzewka skoro nikt  nie dawał takiej propozycji i dlaczego klasy premium nie są oddzielone od innych klasa teraz cały czas są pomyłki .

 

Kolejny bład nie widać ile posiadamy monet .

Edytowane przez Zeus446
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa de_dust

Godzina 16:08

Każdy gracz dostał lvl od innej osoby. Ja miałem około 50lvl na Kapitanie a teraz mam 30lvl na skoczki i po 3-4 lvl na innych klasach.

 

30lvl też nie ma.

Edytowane przez PumasS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa de_dust

Godzina 16:08

Każdy gracz dostał lvl od innej osoby. Ja miałem około 50lvl na Kapitanie a teraz mam 30lvl na skoczki i po 3-4 lvl na innych klasach.

 

30lvl też nie ma.

 

Nwm czy każdy o tym wie ale większości ludzi na serwie zabrało lvl . Mi 148 na Rambo ;d 

Proponuje osobny temat do tej sprawy :)

 

Pozdrawiam BoBo

 

Edytowane przez (Pl)BoBo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności